ILE KOSZTUJE USUNIĘCIE PAZNOKCI AKRYLOWYCH

Przez kilka miesięcy cieszyli się Państwo swoim zestawem paznokci akrylowych z kilkoma wypełnieniami akrylowymi. Teraz nadszedł czas na usunięcie starych paznokci akrylowych. Zastanawiają się Państwo ile kosztuje usunięcie paznokci akrylowych w salonie pielęgnacji paznokci.

W większości salonów za usunięcie paznokci akrylowych płaci się od 10 do 15 dolarów. Ten dodatkowy koszt jest zazwyczaj płacony przez klientkę niezależnie od tego czy chce ona uzyskać dodatkowe usługi związane z paznokciami czy też nie, ponieważ zdejmowanie paznokci akrylowych jest żmudnym i czasochłonnym procesem, który wymaga zaangażowania technika pielęgnacji paznokci.

W jaki sposób salony usuwają paznokcie akrylowe?

Ponieważ salony paznokciowe pobierają dodatkowe opłaty za usuwanie akrylu, zazwyczaj stosują one bezpieczny sposób usuwania paznokci akrylowych.

Każą Państwu usiąść przy stole do paznokci i za pomocą acetonu namoczyć paznokcie akrylowe, a jest to również najszybszy sposób usuwania akrylu z paznokci.

W domu można samemu zdjąć akryl z paznokci, ale trwa to o wiele dłużej ponieważ trzeba wyjąć obie ręce z acetonu aby zeskrobać miękki akryl z palców jednej ręki. To spowoduje, że akryl na pozostałych paznokciach będzie znowu twardy.

Twoja manicurzystka będzie wracać co około 5 minut, aby zeszlifować miękki akryl na jednej ręce, podczas gdy druga ręka jest nadal namoczona. Kiedy skończy szlifować, weźmie drugą rękę i usunie akryl, nie tracąc przy tym czasu.

Jak długo trwa namaczanie akrylu?

Średnio w ciągu 20 minut akryl zostanie całkowicie i bezpiecznie usunięty.

Ponieważ technik pielęgnacji paznokci musi poświęcić czas na usunięcie Państwa starych akryli, dodatkowy koszt 10$ za usunięcie starych paznokci akrylowych jest uzasadniony.

Jedną z korzyści płynących z usunięcia akrylu przez manikiurzystkę jest to, że będzie ona w stanie uratować twoje paznokcie. Jeśli chcą Państwo zdjąć akryl w domu to istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą go Państwo zdzierać i w ten sposób połamią sobie paznokcie. W ten sposób zepsują Państwo kształt i długość swoich paznokci i nie będą mogli Państwo później wykonać na nich akrylowego overlay, dip powder lub manicure żelowego.

Podczas czasu moczenia można zrobić coś bardziej pożytecznego lub zrelaksować się, np. posłuchać wiadomości, podcastu lub ulubionej muzyki.

Czy trzeba płacić za zdejmowanie paznokci akrylowych?

Jak wyjaśniam, jak akryl jest zdejmowany w salonie, warto zapłacić komuś, kto wie, jak je usunąć dla Ciebie, a ty możesz zrobić coś innego, co jest bardziej produktywne. Ponadto, będziesz w stanie uratować swoje paznokcie przed zerwaniem przez Ciebie. Wyjdziesz na plus pod względem finansowym i czasowym.

Czy można zmyć akryl?

Paznokcie akrylowe są najtrudniejszym produktem do usunięcia z paznokci i powinno to być zadanie dla dwóch osób. Jeśli chciałabyś je namoczyć w domu to będziesz żałować, że męczysz się z namaczaniem, skrobaniem i próbujesz je odkleić przez kilka godzin i jeszcze nie skończyłaś.

To co się skończy to zabrudzony stół, śmierdzący pokój, zniszczone kształty i długości paznokci, zmęczenie spowodowane siedzeniem przez dobre dwie godziny.

Lepsza alternatywa dla usuwania paznokci akrylowych

Mimo że paznokcie akrylowe są nadal najlepszymi sztucznymi paznokciami, istnieją inne alternatywy, które można wypróbować. Są one mniej szkodliwe dla paznokci i proces ich usuwania jest szybszy.

Jeśli uważają Państwo że paznokcie akrylowe są drogie i zastanawiają się czy inne produkty do paznokci są tańsze i łatwiejsze do zastosowania w domu to proszę czytać dalej.

W zależności od tego jak długie chcesz mieć paznokcie, możesz użyć tych produktów do pracy nad paznokciami w domu.

Lakier żelowy do krótkich paznokci

Na krótkich paznokciach można stosować lakier żelowy. Ten lakier żelowy jest dobrym produktem dla krótkich paznokci ponieważ utrzymuje się on do miesiąca i jest również dobrym środkiem wzmacniającym paznokcie.

Usuwanie lakieru żelowego jest proste i mniej szkodliwe dla paznokci i można to zrobić w domu. Istnieje 6 sposobów usuwania lakieru żelowego, w zależności od tego gdzie się znajdujesz i z czym masz do pracy.

Zanurz paznokcie w pudrze dla paznokci średniej długości

Jest to dobry produkt do wzmacniania sztucznych paznokci jeśli używasz go na swoich własnych paznokciach o krótkich i średnich długościach. Są one również dobrym środkiem wzmacniającym dla cienkich i łamliwych paznokci.

Proces usuwania paznokci w proszku jest stosunkowo łatwy i nie powoduje dużych szkód na paznokciach ponieważ cienki proszek do dipów szybko rozpuszcza się w acetonie. Paznokcie pudrowane metodą zanurzeniową można zdjąć samodzielnie w domu.

Tipsy żelowe Gelish soft dla długich paznokci

To jest mój ulubiony produkt do sztucznych paznokci. Miękkie żelowe końcówki paznokci zostały wprowadzone przez Gelish w 2018 roku i szybko stały się popularne wśród entuzjastów paznokci. Te końcówki paznokci są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kształt, który lubisz i przyciąć je do pożądanej długości. W porównaniu do robienia zestawu paznokci akrylowych, zestaw miękkich żelowych tipsów do paznokci wymaga znacznie mniej umiejętności paznokci, które początkujący może zastosować w domu w mniej niż 30 minut.

Usuwanie tipsów żelowych jest również szybkie i proste i polega na moczeniu ich w acetonie przez 15 minut, czyli znacznie krócej niż w przypadku tipsów akrylowych.

Są one moim ulubionym produktem do wzmacniania paznokci, ponieważ początkujący może zrobić ładny zestaw długich tipsów żelowych w domu za mniej niż $4.00, cena prasy na paznokcie, ale trwają do 4 tygodni. Sprawdź najnowszą cenę na Amazon.

Podsumowując, jeśli mają Państwo już od dłuższego czasu paznokcie akrylowe i chcą Państwo spróbować czegoś nowego lub po prostu chcą się Państwo dowiedzieć jaki jest najlepszy nowy produkt do paznokci na rynku do stosowania w domu to proszę sprawdzić tipsy żelowe soft. Są one nie tylko łatwe w użyciu, wymagają minimalnych umiejętności w zakresie pielęgnacji paznokci ale również mają szybki i bezpieczny proces usuwania.

Wreszcie, ale nie najmniej, kosztują one tylko poniżej $ 4.00 za zestaw, mniej niż koszt usuwania paznokci akrylowych w salonie.

Ciesz się swoimi paznokciami.