SOFT GEL TIPS: CO MUSISZ KUPIĆ

Teraz kiedy zdecydowali się Państwo na wypróbowanie miękkich tipsów żelowych, to dobrze dla Państwa i dla Państwa paznokci. Zakładam, że posiadasz już niektóre z narzędzi do paznokci aby wykonać podstawowy manicure żelowy. W tym artykule dowiesz się o wszystkich rzeczach, które musisz kupić aby móc wykonać tipsy żelowe w domu.

Co trzeba kupić dla podstawowego zestawu soft żelu będzie zawierać:

 • Szybkoutwardzalna lampa ledowa do paznokci
 • tipsy z żelem miękkim, klej do tipsów z żelem miękkim
 • i zwykłą lampę ledową do paznokci.

Powinni Państwo mieć już pewne doświadczenie w wykonywaniu manicure żelowego w domu i mieć już pewne doświadczenie w wykonywaniu press-on nails. Nakładanie tipsów soft gel jest bardzo podobne do nakładania tipsów press-on ponieważ te tipsy soft gel są również tipsy full cover.

Jeśli nie masz lub nie są pewni, co trzeba zrobić, przeczytaj ten artykuł, Gelish Soft Gel Tips: Przewodnik dla początkujących, zanim zaczniesz kupować.

Uwaga: na początku uruchomienia miękkich końcówek żelu, Gelish wprowadził all-in-one miękkiego żelu zestaw końcówek.

Jednakże, ilość jest ograniczona. Jeśli można dostać w swoje ręce na jednym z nich, można zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Jeśli te zestawy startowe nie są już dostępne, trzeba kupić je indywidualnie, a ten artykuł pomoże Ci, co kupić, aby można było zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Miękka końcówka żelu materiały do ćwiczeń

Jeśli nigdy wcześniej nie robiłaś manicure żelowego lub nie robiłaś paznokci metodą press-on, to polecam Ci kupić kilka zestawów do ćwiczeń, abyś nie musiała używać drogich tipsów soft gel do ćwiczeń. Po tym jak będziesz się czuła komfortowo nakładając je na swoje paznokcie tak aby wyglądały dobrze na twoich rękach, będziesz gotowa na soft gel tipsy.

A teraz przejdźmy do tego co Państwo już mają. Jeśli je Państwo mają to bardzo dobrze. Jeśli nie, możesz je kupić.

Rzeczy, które mogą być potrzebne do zastosowania soft gel tipsów

Do przygotowania paznokci:

 • Środek do dezynfekcji rąk
 • Alkohol i/lub środek do czyszczenia paznokci
 • Zmywacz do paznokci lub aceton
 • Pilniki do paznokci o ziarnistości 180
 • Polerka do paznokci o ziarnistości 100
 • Pędzelek do skórek lub patyczek z drewna pomarańczowego
 • Nożyczki do skórek
 • Bufor
 • Bawełniane i niestrzępiące się ręczniki papierowe
 • Odstraszacz do paznokci i roztwór o zrównoważonym pH
 • Lampa LED do paznokci
 • Obcinacz do końcówek paznokci lub wysokiej jakości małe nożyczki
 • Różne odcienie zwykłego lakieru lub lakieru żelowego

Wszystkie powyższe artykuły można kupić w lokalnych sklepach z artykułami do paznokci lub na Amazon.

Ponownie, jeśli masz już wszystkie elementy wymienione powyżej, świetnie. Jeśli trzeba kupić kilka, to te przedmioty nie są tak drogie, że można kupić na Amazon, aby zakończyć zestaw do przygotowania paznokci.

Rzeczy, które trzeba kupić aby skompletować zestaw do żelu miękkiego

 • Miękkie tipsy żelowe
 • żelu miękkiego tipsy primer
 • Klej do tipsów żelowych
 • Dotykowa lampa LED do paznokci flash-cure

Wyjaśnię, co to jest i podzielić je na dwie grupy w oparciu o cenę następnego.

Marka Gelish soft gel tips

Gelish jest firmą, która wymyśliła technologię soft żelu końcówki, więc nie można się pomylić z zakupem produktów z tej firmy, ale będą one pochodzić z wyższych cen. Z tej marki, można mieć pewność, że wszystko, co kupujesz jest wysokiej jakości, i że nie potrzebują długiego wprowadzenia lub wyjaśnienia.

 • Gelish soft żelu paznokci tipsów
 • Gelish żelu miękkiego tipsy primer
 • Gelish żelu miękkiego kleju końcówki
 • Dotknij LED lampa do paznokci do utwardzania flash

Tipsy żelowe Gelish wyjaśnione:

Gelish miękkie żelowe paznokcie końcówki są w pudełku, które ma 11 różnych rozmiarach, każdy rozmiar ma 50 wskazówek. Podobnie jak paznokcie press-on, są one w różnych kształtach i długościach. Wystarczy wybrać kształt końcówek, które lubisz najbardziej i używać go częściej, aby kupić pierwszy. Tutaj jest lista wszystkich różnych Gelish miękkich paznokci żelowych tipsów, które są dostępne:

 • Długi stiletto
 • Średni trumna
 • Długa trumna
 • Średni okrągły
 • Długa runda

Możesz zobaczyć wszystkie te końcówki paznokci w sklepie Gelish na Amazon.

Gelish miękkiego żelu końcówki primer wyjaśnione:

Primer aplikacja jest niezbędnym krokiem w każdym sztucznym wzmocnienie paznokci, a to samo dotyczy miękkich końcówek żelowych. Po phBond, stosując miękkie żelu końcówki podkładu będzie dalej przygotować powierzchnię paznokcia, aby zapewnić dobre obligacje.

Gelish soft żelu tipsy klej wyjaśnione:

Podobnie jak w przypadku paznokci press-on, które wykorzystują klej do paznokci, aby przymocować tipsy do powierzchni paznokcia, klej do tipsów soft gel jest specjalnie opracowanym żelowym lakierem bazowym używanym do mocowania tipsów. Ten żelowy klej jest mocniejszy niż zwykły klej do paznokci i dzięki niemu tipsy soft gel utrzymują się na paznokciach nawet do 4 tygodni.

Primer i klej do tipsów można kupić razem jako pakiet i nazywa się to soft gel dual. Można je również kupić w sklepie Gelish na Amazon.

Dotknij LED lampa do paznokci do utwardzania flash wyjaśnione:

Jest to najdroższy element w miękkim żelu paznokci tipsy zestaw, cena jest prawie 100,00 dolarów, a oni mają tylko ograniczoną ilość, więc jeśli lubisz własne marki nazwy, zakup tych tak szybko, jak to możliwe, zanim zabraknie.

Celem tej lampy do paznokci jest błyskawiczne utwardzanie kleju żelowego na jednym paznokciu, dzięki czemu można przejść do następnego, aby zakończyć umieszczanie wszystkich dziesięciu wskazówek przed utwardzeniem ich w zwykłej lampie LED do paznokci przez 60 sekund.

Ta lampa dotykowa LED jest niezbędna do wykonania miękkich tipsów żelowych, ponieważ nie można utwardzać paznokci metodą flash-cure w zwykłej lampie LED do paznokci, ponieważ ma ona mały otwór przestrzenny. Są one dostępne w sklepie Gelish na Amazon.

Całkowity koszt zakupu tych Gelish miękkich żelowych końcówek elementów:

Robię listę poniżej, abyś mógł zobaczyć całkowitą liczbę jako przykład.

Długi stiletto miękkie żelowe końcówki paznokci $17.99
Miękki żel podwójny (podkład i klej żelowy) $29.99
Dotknij LED lampa paznokci$99.99
Razem $147.97

Możesz zmniejszyć początkowy koszt wykonania miękkich żelowych paznokci tipsów jeszcze bardziej, jeśli kupisz je za pomocą mniej kosztowne marki.

Uwaga: dopóki Gelish zdecyduje się udostępnić te elementy do publicznej wiadomości, można kupić tylko Gelish miękkie końcówki żelu i ich akcesoria, jeśli masz licencję zawodową paznokci i zarejestrować się w amazon. Więc teraz trzeba zrobić z innych marek miękkich końcówek żelu.

Miękkie końcówki żelu na budżet do użytku domowego

Ponieważ nie można dostać w swoje ręce na Gelish miękkie końcówki żelu, ponieważ nie jesteś profesjonalistą paznokci, można dostać się na ten nowy trend paznokci za pomocą żelu końcówki innej marki.

Jeśli jesteś na budżet lub po prostu chcesz wypróbować je i nie chcą wydawać dużo pieniędzy, tutaj jest to, ile można oczekiwać, aby zapłacić.

Marka Beetles ma miękki zestaw do paznokci żelowych, który jest bardzo przystępny cenowo. Ten zestaw ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić miękkie wskazówki żelu pod 20,00 dolarów w domu siebie.

Beetles miękkiego żelu paznokci tipsy zestaw ma:

 • 2 w 1 klej do paznokci i żel bazowy
 • 500szt tipsów do paznokci
 • I jeden mini przenośny flash-cure led lampy

Z 500 paznokci wskazówek i trzeba używać tylko 10 za każdym razem, zestaw ten daje 50 zestawów paznokci. Jeśli miałbyś je robić co 3 tygodnie, zestaw ten będzie trwał prawie 3 lata.

Te zestawy są dostępne na Amazon.

Wnioski:

Niezależnie od tego co Państwo wybiorą, myślę że spodobają się Państwu tipsy żelowe soft ponieważ są one tak samo trwałe jak paznokcie akrylowe, łatwe do zastosowania jak paznokcie press-on i mają niską inwestycję początkową. Od ponad 20 lat jako właściciel salonu pielęgnacji paznokci / technik pielęgnacji paznokci zajmuję się sztucznym wzmacnianiem paznokci przy pomocy różnych produktów. Myślę jednak, że tipsy żelowe miękkie staną się jednym z ulubionych produktów do paznokci do użytku domowego, ponieważ są one proste w obsłudze, łatwe do opanowania i znacznie dłużej utrzymują się na paznokciach naturalnych niż paznokcie press-on.

Mam nadzieję, że spodobają się Państwu również.

Życzę Państwu powodzenia i miłej zabawy podczas przygody z miękkimi paznokciami żelowymi.