MĘSKI MANICURE: TWÓJ PRZEWODNIK PO MĘSKIM MANICURE

Niezależnie od tego, czy jesteś młodym miejskim profesjonalistą, mężczyzną w średnim wieku, czy kimkolwiek pomiędzy, jeśli myślisz o uzyskaniu męskiego manicure, przestań się zastanawiać i umów się na manicure w lokalnym salonie paznokci w pobliżu ciebie teraz. Brakowało ci jednej z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić dla swoich rąk.

Męski manicure oferuje dwie rzeczy. Jedną z nich jest manicure, który daje paznokciom odpowiednią pielęgnację, której potrzebują, a drugą jest to, że osoba, która otrzymuje manicure, cieszy się również dodatkowymi korzyściami, które pochodzą z manicure, takimi jak masaż dłoni i ramion, aby złagodzić stres, złuszczanie skóry, aby rozjaśnić skórę, czysty wygląd zadbanych rąk i paznokci.

Czym jest manicure dla faceta?

Męski manicure to manicure, który jest bardzo podobny do tego dla kobiet bez polerowania paznokci, lub projekty artystyczne nie są wymagane.

Zwykły lub podstawowy manicure składa się z:

  1. Moczenie paznokci w ciepłej wodzie
  2. Obcięcie długich paznokci i opiłowanie ich do pożądanego kształtu
  3. Wycięcie nadmiaru skórek
  4. Szybki masaż dłoni z użyciem balsamu
  5. Polerowanie powierzchni paznokcia do gładkości.
  6. Lakier bezbarwny, jeśli jest potrzebny

Cała procedura trwa około 20 do 30 minut. Po zabiegu manicure poczujesz się bardzo zrelaksowany. Możesz poprosić o dłuższy czas masażu, ale spodziewaj się, że zapłacisz za tę dodatkową usługę.

Czy heteroseksualni faceci robią sobie manicure?

Manicure to usługa, która kiedyś była dla bogatych i wysokiej klasy, ale to już nie jest ten przypadek. Cena manicure znacznie spadła, że każdy może sobie pozwolić. Tak długo, jak człowiek czuje, że potrzebuje go lub zasługuje na jeden, może go dostać. Niezależnie od osobowości i charakteru, manicure jest teraz uważany za konieczność pielęgnacyjną, podobnie jak fryzura, przez wielu mężczyzn, którzy mogą być prawnikami, sprzedawcami lub sportowcami.

Czy Czy to dziwne, że mężczyźni robią sobie manicure?

Zawsze dobrze jest mieć świeżo wyglądające, wypielęgnowane dłonie, aby udać się na spotkanie, wywiad lub pójść na randkę. Nikt nie lubi patrzeć ani potrząsać szorstką lub brudną dłonią.

Jeśli twoja praca powoduje, że twoje ręce są w złym stanie, dobry manicure sprawi, że twoje ręce będą bardziej reprezentacyjne na każdą specjalną okazję lub sprawi, że poczujesz się lepiej, ponieważ niewiele osób chce chodzić z źle wyglądającymi rękami.

Jest to więc zupełnie normalne, że facet może sobie zrobić paznokcie tak długo, jak chce, bo może. Nie pozwól, aby ktokolwiek powstrzymał cię przed cieszeniem się jedną z zabawnych, relaksujących i korzystnych rzeczy w twoim życiu.

Ile kosztuje manicure dla mężczyzny?

Mimo, że większość mężczyzn nie nakłada lakieru na paznokcie po wykonaniu manicure, koszt manicure dla mężczyzny jest zazwyczaj taki sam jak manicure dla kobiet.

Średni koszt podstawowego manicure wynosi 22,75 USD w 2019 roku. Spodziewasz się zapłacić tę kwotę i dodatkowe wskazówki dla manicurzystki, która sprawia, że twoje ręce wyglądają lepiej i dają ci relaksującą chwilę, aby zmniejszyć stres z dnia pracy.

Czy faceci noszą przezroczysty lakier do paznokci?

Faceci mogą nosić przezroczysty lakier do paznokci z tych samych powodów, co ich żeńskie odpowiedniki. Jednak mężczyźni mają tendencję do noszenia przezroczystego lakieru do paznokci, aby chronić swoje cienkie paznokcie przed złamaniem lub rozdwojeniem.

Nie wszyscy mężczyźni mają grube paznokcie, a ich praca może wymagać użycia paznokci do ciężkiej pracy.

Kiedyś miałam za klienta fryzjera płci męskiej, który miał cienkie paznokcie. Jego praca wymagała od niego mycia włosów klientów. Jego cienkie paznokcie były zawsze miękkie od bycia mokrym i często się łuszczyły. Aby temu zaradzić, nałożyłam na nie cienką warstwę akrylu i wykończyłam je warstwą bezbarwnego lakieru do paznokci. Dzięki temu jego paznokcie stały się znacznie twardsze i nie miał już problemów z łamaniem się paznokci.

Jak często mężczyzna powinien wykonywać manicure?

Manicure może być częścią osobistego uwodzenia. W zależności od twojej pracy, która wymaga od ciebie kompletnego zadbanego wyglądu, możesz uzyskać manicure tak często, jak widzisz, kiedy myślisz, że twoje paznokcie potrzebują metamorfozy.

Nie ma zatem ustalonego przedziału czasowego, w którym każdy mężczyzna powinien wykonywać manicure.

Pielęgnacja paznokci dla mężczyzn staje się coraz bardziej popularna, ponieważ mężczyźni odkrywają korzyści, które, jak sądzili, należą tylko do kobiet. Dlatego też w salonach paznokci nierzadko można zobaczyć, jak mężczyźni siedzą przy stanowisku do wykonywania manicure.

Więc jeśli zastanawiasz się, czy powinieneś dostać manicure, przestań się nad tym zastanawiać i albo umówić się na jeden, albo przejdź do salonu paznokci w pobliżu ciebie, aby poprosić o to jak najszybciej, ponieważ faceci mogą dostać swoje paznokcie też.

Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

Jak zrobić męski manicure w domu

Obejrzyj film poniżej. Suzie pokazuje, jak można wykonać manicure w domu i jest to bardzo pouczające. Możesz nauczyć się kilku nowych rzeczy z rozmowy, które mogą mieć zastosowanie do Ciebie.

Podstawowe narzędzia i akcesoria do męskiego manicure:

Jest to zestaw, który ma wszystkie narzędzia do paznokci dla twojego manicure DIY, których kiedykolwiek będziesz potrzebować. Będzie on służył Ci przez długi czas. Możesz nawet użyć go do swojego męskiego pedicure w domu. Jest dostępny na Amazon.

Będziesz także potrzebował:

Olej do skórek: potrzebujesz go, aby twoje skórki były ładne i zdrowo wyglądające po manicure.

Cuticleremover: jest to opcjonalne. Możesz zrobić swój manicure bez niego, mocząc ręce w ciepłej wodzie z mydłem przez 2 - 3 minuty.

Balsam do rąk: zdobądź go na Amazon, jeśli nie masz żadnego. Najlepiej, abyś kupił go w lokalnych sklepach, abyś mógł ręcznie wybrać, który najbardziej lubisz. Jednak jest to najlepszy sprzedawca na Amazon.

Baw się dobrze dbając o swoje dłonie i paznokcie.

Powiązane artykuły:

Jeśli zastanawiasz się, co tojestpedicure, możesz przeczytać ten artykuł "Co to jest pedicure: kompletny przewodnik dla początkujących".

Ponadto, gdy masz ochotę dać rodzicom zabawny prezent jako jeden ze sposobów na okazanie im swojego uznania, dowiedz się o 13 powodach, dla których pedicure jest najlepszym prezentem dla nich.

Photo by Cytonn Photography on Unsplash