NAIL DRILLS: PLIK DO PRZECZYTANIA PRZED ZAKUPEM

Chcesz kupić wiertarkę do paznokci, aby pracować na paznokciach w domu, ale jesteś przytłoczony tak wieloma różnymi stylami, rozmiarami i funkcjami na amazonie i nie masz pewności, która jest najlepsza elektryczna wiertarka do paznokci do zakupu.

Wiertarka do paznokci, elektryczny pilnik do paznokci lub e-file to zasilane elektrycznie narzędzie obrotowe używane do zmniejszenia powtarzalnego ręcznego opiłowywania i czasu obsługi paznokci. Wiertarki do paznokci mogą być używane na naturalnych paznokciach z dużą ostrożnością, ale najlepiej pracują na twardych sztucznych paznokciach, takich jak akryle, twardy żel lub proszek do dipów, ponieważ zmniejszają czas i wysiłek ręcznego opiłowywania.

Aby wybrać, który zestaw wiertła do paznokci kupić, powinieneś najpierw zrozumieć elektryczny pilnik do paznokci. Następnie kupisz e-pilnik, który działa z konkretnym zastosowaniem.

Co to jest wiertło do paznokci?

Wiertarka do paznokci jest małą wiertarką elektryczną używaną do pracy nad produktami wzmacniającymi paznokcie za pomocą różnych przystawek do wiercenia paznokci, a każdy zestaw wiertarki do paznokci ma trzy podstawowe elementy: silnik elektryczny, regulator prędkości i uchwyt.

Silnik elektryczny:

Silnik zapewnia moc. Może to być silnik prądu zmiennego 115V lub silnik prądu stałego 12VDC lub 5VDC w nowszych wiertarkach do paznokci.

Regulacja prędkości:

Starsze elektryczne wiertarki do paznokci z silnikiem AC używają pedałów nożnych do kontroli prędkości obrotowej, podczas gdy nowsze wiertarki do paznokci na biurku mają pokrętło do ręcznej regulacji prędkości ich silników.

Regulacja prędkości polega na regulacji prądu elektrycznego lub mocy silnika. Mniejsza moc idąca do silnika sprawia, że obraca się on wolniej, a większa moc sprawia, że obraca się on szybciej.

W modelach AC, pokrętło regulacji prędkości znajduje się w linii z przewodem zasilającym, lub może to być pedał nożny, podczas gdy mieści się wewnątrz jednostek zasilających na nowszych, przenośnych DC power.

Rękojeść:

Na starszym typie silnika AC, handpiece jest gdzie różne gwoździe są przymocowane, i nie zawiera silnika, tak że może być mały. We wszystkich rączkach z silnikiem DC, silniki DC znajdują się wewnątrz rączki. Dlatego też ta nowsza prostnica jest nieco większa i cięższa niż ta z silnikiem AC.

Selektor do przodu i do tyłu: ta funkcja jest wbudowana, z której mogą korzystać zarówno osoby praworęczne, jak i leworęczne. Osoba praworęczna ustawi go do przodu F dla obrotu zgodnego z ruchem wskazówek zegara, a osoba leworęczna obróci go do tyłu R dla obrotu gwoździ w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Uwaga: zawsze wyłączaj elektryczny pilnik do paznokci i poczekaj, aż całkowicie się zatrzyma, gdy zmienisz kierunek obrotów wiertła. Przełączanie tego selektora, gdy silnik nadal pracuje, może uszkodzić lub skrócić żywotność elektrycznego pilnika do paznokci.

Jak długo powinna działać wiertarka do paznokci?

Starszego typu elektryczne wiertarki do paznokci z silnikiem AC powinny wytrzymać ponad dziesięć lat. Ja zacząłem używać takich zestawów wiertarek do paznokci w 1997 roku i same silniki nadal działają dobrze. Musiałem jednak co pięć lat wymieniać prostnicę z powodu zużycia się wewnętrznego łożyska.

Nowsze zestawy wiertarek do paznokci z silnikiem prądu stałego nie są tak trwałe z czterech następujących powodów:

Wewnętrzny delikatny obwód elektroniczny spali się lub zostanie zwarty z powodu problemu z przegrzaniem.

Połączenie męskie i żeńskie zużywa się po tak wielu cyklach wkładania/wyciągania.

Cięższa końcówka zostanie łatwo uszkodzona w razie przypadkowego upuszczenia.

Bateria litowa przestaje się ładować po tylu cyklach ładowania.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli używasz e-filtra zasilanego prądem stałym tylko kilka razy w miesiącu, dobrze o niego dbasz i nie pozwalasz mu upaść na twardą powierzchnię, powinien wytrzymać do 3 lat.

Czy wiertarka do paznokci jest tego warta?

Jeśli w domu wykonujesz tylko manicure żelowy, elektryczna wiertarka do paznokci pozwoli Ci zaoszczędzić czas tylko na zdejmowaniu lakieru żelowego z paznokci. Bez e-file, musiałabyś ręcznie usunąć żelowy lakier nawierzchniowy na paznokciach za pomocą pilnika do paznokci, co zajmuje do jednej minuty na każdym paznokciu. Dzięki e-file można skrócić ten czas do 15 sekund. Oszczędza to również wiele smaru z łokcia.

Tak więc posiadanie elektrycznego pilnika do paznokci jest tego warte, ponieważ zaoszczędzisz dużo czasu na robienie paznokci i pieniędzy z nie chodzenia do salonu paznokci dla usług, które możesz zrobić w domu z wiertarką do paznokci.

Zanim klikniesz na przycisk "KUP TERAZ", jest kilka czynników, które powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz, który zestaw wiertarki do paznokci zamierzasz kupić.

Do czego używasz wiertarki do paznokci?

Jestem pewien, że widziałeś, że inni ludzie używali swoich e-files zarówno na naturalnych, jak i sztucznych paznokciach, ale powinieneś mieć dobry pomysł na to, co twój elektryczny plik do paznokci będzie w stanie zrobić i jego ograniczenia.

Dla naturalnych paznokci:

Elektryczna wiertarka do paznokci to potężne narzędzie. Nieważne jak małe jest to narzędzie, może ono wyrządzić wiele szkód w przypadku paznokci naturalnych jeśli nie wiemy jak go używać lub jesteśmy nieostrożni.

Czasami Twoja manikiurzystka używa swojej wiertarki do paznokci na Twoich naturalnych paznokciach, czy to paznokciach u rąk czy u nóg. Może to zrobić ponieważ przez cały czas trzyma ona swoją rękojeść używając swojej dominującej ręki.

Kiedy robisz paznokcie w domu, musisz używać swojej niedominującej ręki, którą większość ludzi ma problemy z kontrolowaniem. Może się zdarzyć, że zbyt mocno nawiercisz swoje naturalne paznokcie i je przerzedzisz.

Jeśli chcesz używać e-file w domu, zachowaj szczególną ostrożność, używając niedominującej ręki do wiercenia paznokci na drugiej ręce.

Lepszą alternatywą jest użycie delikatnego pilnika do paznokci lub bufora, aby zszorstkować powierzchnię paznokcia. W ten sposób przygotujesz swoje paznokcie do nałożenia lakieru lub innych sztucznych produktów do paznokci takich jak akryl, puder dip lub polygel.

Do sztucznych paznokci:

Elektryczne zestawy wiertarek do paznokci są bardzo skuteczne w przypadku paznokci akrylowych, twardychpaznokci żelowych, paznokci poligelowych, paznokci zanurzonych w proszku.

Paznokcie te są grubsze i sztywniejsze niż paznokcie naturalne, dlatego elektryczny pilnik do paznokci pozwoli zaoszczędzić wiele ręcznego opiłowywania i skrócić czas opiłowywania.

Czy wiertarka do paznokci może uszkodzić paznokcie?

Elektryczny pilnik do paznokcinie uszkadza paznokci bezpośrednio lecz poprzez dołączone do niego wiertła.

To powiedziawszy, elektryczny pilnik do paznokci jest siłą, która za ostrymi końcówkami paznokci będzie bezpośrednio uszkadzać paznokcie. Dlatego też odpowiednie szkolenie i praktyka z e-pilnikami i ich końcówkami do paznokci to dwa warunki wstępne do pracy z wiertarką do paznokci.

Bez dwóch powyższych warunków wstępnych, przerzedzisz swoje paznokcie lub spowodujesz w nich grzbiety, a nawet zranisz się.

Dlaczego wiertarki do paznokci się palą?

Elektryczne wiertarki do paznokci palą się ponieważ dołączone do nich końcówki są albo tępe albo zbyt długo naciskasz w jednym miejscu i ciepło powstałe w wyniku tarcia powoduje uczucie pieczenia.

  1. Jeśli Państwa metalowa lub ceramiczna końcówka do paznokci jest tępa, to zamiast ścinać proszek akrylowy, proszek do dipów, lakier żelowy lub poligel, po prostu szlifuje je. To szlifowanie powoduje duże tarcie i wytwarza dużo ciepła. Jeśli zbyt długo prowadzisz swój tępy bit do paznokci w jednym miejscu, poczujesz to uczucie pieczenia.
  2. Taśmy szlifujące to te, które wykorzystują działanie szlifujące do usuwania akryli lub innych sztucznych produktów do paznokci, więc zwykle powodują więcej ciepła niż metalowe lub ceramiczne wiertła do paznokci, jeśli uruchomisz swoją wiertarkę do paznokci z dużą prędkością.

Jaka jest dobra wiertarka do paznokci?

Pod koniec lat 90-tych zacząłem robić paznokcie używając elektrycznej wiertarki do paznokci typu Dremel z pedałem nożnym, ponieważ wtedy były to wiertarki używane przez większość techników paznokciowych i kosztowały o jedną trzecią mniej niż stołowe. Profesjonalne zestawy stołowych wiertarek do paznokci były sprzedawane za nieco ponad 300 USD, a produkowało je tylko kilka firm.

Moja wiertarka do paznokci typu Dremel (Craftsman na zdjęciu) była dla mnie dobrym wiertłem do paznokci. Mając do dyspozycji tylko trzy różne taśmy szlifierskie, drobną, średnią i grubą ziarnistość, byłem w stanie stworzyć dziesiątki tysięcy dobrze wyglądających zestawów do paznokci akrylowych. Nie tylko ja, ale także te zestawy wierteł do paznokci typu Dremel umożliwiły pracę tysiącom techników paznokci, którzy w ciągu ostatnich czterech dekad stworzyli miliony zestawów paznokci akrylowych dla swoich klientów w USA.

Wisząca marka wiertła do paznokci, którą technicy paznokci używali najczęściej, to wiertło Konica na Amazon. Wiertło ma opcję obrotu zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara dla praworęcznych lub leworęcznych użytkowników.

Aby nadążyć za moim zawodem paznokciowym, kupiłem różne stołowe, przenośne, bezprzewodowe, akumulatorowe wiertarki do paznokci, aby spróbować, ale mój ulubiony elektryczny pilnik do paznokci był nadal dużym starym plikiem typu Dremel.

Do początku lat 2000 nie było wielu ludzi, którzy robili swoje sztuczne paznokcie w domu, ponieważ filmy na YouTube uczące ludzi, jak robić paznokcie w domu, były po prostu dalekie i nieliczne, jeśli w ogóle.

Teraz trend DIY paznokci staje się coraz bardziej popularny, a liczba osób, które robią paznokcie w domu, może łatwo przekroczyć 395 600 techników paznokci w USA w 2018 roku, według Statista.com.

Ta liczba jest niewielka w porównaniu z liczbą wyświetleń tylko jednego popularnego kanału paznokciowego na YouTube, która może wynosić kilka milionów. Istnieje więc znaczne zapotrzebowanie na zestawy wierteł do paznokci ze strony ogółu społeczeństwa.

Producenci elektrycznych pilników do paznokci zdają sobie sprawę, że mogą zarobić więcej pieniędzy, sprzedając zestawy elektrycznych wiertarek do paznokci i akcesoriów dla ludzi, którzy robią swoje paznokcie w domu. Możesz zobaczyć dziesiątki i dziesiątki z nich na Amazon w kategorii wierteł do paznokci i akcesoriów, próbując sprzedać wszystkie rodzaje produktów do paznokci dla majsterkowiczów. Ponadto możesz teraz oglądać i uczyć się o gwoździach do swojej zawartości serca na YouTube. Tak wiele różnych stylów i marek dostępnych, nawet ja mam trudności z powiedzeniem, który z nich jest lepszy od innych.

Więc co to jest dobra wiertarka do paznokci dla mnie do użytku domowego? Pytasz.

Doskonała elektryczna wiertarka do paznokci dla Ciebie do użytku domowego nie jest najdroższa, ani nie ma wszystkich funkcji, które kiedykolwiek użyjesz, ale powinieneś wybrać go dla tego, co produkty do paznokci będziesz używać na i jak często robisz swoje paznokcie.

Innymi słowy, dwie rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, abyś mogła wybrać dobrą e-filę spośród dziesiątek różnych.

Jak wybrać dobrą elektryczną wiertarkę do paznokci?

Jeśli robisz zakupy wiertarki do paznokci, niezależnie od tego, czy jest to Twoja pierwsza, czy też ma zastąpić starą, to powinieneś wziąć pod uwagę te dwa czynniki:

W następnej kolejności wyjaśnię te czynniki szczegółowo.

1 - Nail wiertarki do lakieru żelowego:

Nakładanie lakieru żelowego nie wymaga użycia wiertarki do paznokci. Jednak, gdy nadejdzie czas, aby zdjąć stary lakier żelowy, będzie to szybsze, jeśli użyjesz e-pilnika do usuwania warstwy wierzchniej lakieru żelowego.

Gdybyś miała użyć pilnika do paznokci lub szmergla do usunięcia tej żelowej warstwy wierzchniej, zajęłoby to około 10 minut i dużo tłuszczu łokciowego, aby to zrobić. Jeśli jednak użyjesz elektrycznej wiertarki do paznokci, możesz to zrobić w mniej niż 3 minuty.

Ponieważ jest to jedyna rzecz, którą masz do zrobienia, może to być podstawowy zestaw wiertła do paznokci. Możesz po prostu ustawić prędkość na średnią i użyć grubego ceramicznego bitu do paznokci, aby usunąć żelową warstwę wierzchnią i skrócić czas usuwania starego manicure żelowego.

W usuwaniu starego lakieru żelowego wystarczy użyć elektrycznej wiertarki do paznokci co dwa do trzech tygodni, a za każdym razem nie więcej niż 10 minut, więc silnik wiertarki do paznokci nie musi mieć wszystkich dzwonków i gwizdków.

Jeśli dopiero zaczynasz robić paznokcie, jesteś bardziej skłonna do zrobienia najpierw lakieru żelowego. Jesteś początkujący.

Ponieważ używasz swojej e-filarki tylko przez krótki czas i rzadko, kształt i waga rączki nie odgrywają istotnej roli w ergonomii. Twoja ręka i nadgarstek nie będą się męczyć po każdym użyciu wiertarki do paznokci.

Silnik jest małym silnikiem prądu stałego, który może zmieścić się wewnątrz rękojeści.

Regulacja prędkości jest wygodnie przymocowana do przewodu zasilającego i w zasięgu ręki.

Kątnica jest lekka i wystarczająco mała, aby zmieścić się w dłoni, aby wygodnie spiłować żelową warstwę wierzchnią.

Moim zdaniem ten podstawowy przenośny zestaw wiertarek do paznokci jest najlepszym wiertłem do paznokci dla początkujących do usuwania żelowych lakierów nawierzchniowych, jeśli używasz go tylko co dwa tygodnie lub tak w domu.

Dobrą rzeczą w tym stołowym zestawie podstawowych wiertarek do paznokci jest to, że silnik działa na bezpośrednie źródło zasilania, nie ma baterii i po prostu trzeba go podłączyć, gdy trzeba go użyć. Nie ma problemu awarii związanego z cyklami ładowania akumulatorów, które z czasem tracą swoją siłę trzymania.

Teoretycznie, akumulator litowy ma cykl życia ładowania około 2000 razy, ale ta liczba ma tendencję do upadku w rzeczywistości, tak jak te w smartfonach, na przykład. Oznacza to, że akumulator nie utrzyma ładunku po tylu cyklach ładowania.
Ze względu na prostotę konstrukcji wiertarki stołowej do paznokci jest to najlepsza wiertarka do paznokci dla początkujących. Wytrzyma wiele lat pod warunkiem, że będziesz o nią dobrze dbać.
W dalszej części przygody z paznokciami, jeśli chcesz stać się lepszy w pracy z e-papierem, możesz użyć tego elektrycznego pilnika do paznokci, aby ćwiczyć. Mam krótką sekcję szkoleniową na temat ćwiczenia wierteł do paznokci i wierteł do paznokci na innych materiałach, których nie musisz używać swoich paznokci.
Za około 50 USD, koszt 2 manicure żelowych, możesz kupić na stronie internetowej Melodysusie i możesz uzyskać lepszą specjalną ofertę sezonową lub możesz uzyskać ją na Amazon.
Jest to najlepszy elektryczny pilnik do paznokci dla początkujących w odniesieniu do ceny, praktyczności i wiertła do paznokci szkoleniowych.
Kolejną wielką zaletą z tym stołowym zestawem wiertarek do paznokci jest przełącznik pedałowy on / off. Ten przełącznik pedałowy pozwala na uruchomienie lub zatrzymanie silnika bez konieczności używania ręki do ręcznego włączania lub wiertła do paznokci, ale można to zrobić za pomocą stopy.
Jest to wspaniała cecha, która pomoże Ci zaoszczędzić trochę czasu w usuwaniu żmudnego usuwania lakieru żelowego.
Jeśli zdecydujesz się pracować na sztucznych paznokciach, możesz użyć go również dla nich. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na zakup droższej wiertarki do paznokci kiedyś później, stary będzie kopią zapasową, jeśli coś się stanie z nowym.

Krótki przegląd tanich wiertarek do paznokci

Aby wiertarki do paznokci dla początkujących były niedrogie, producenci e-file robią je z plastikowymi uchwytami.

Uchwyty są częścią końcówki wiertła używaną do utrzymania wiertła do paznokci mocno w miejscu. W przypadku wierteł do paznokci, które są używane do wbijania gwoździ, ich uchwyty są wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego.

Istnieją podstawowe zestawy elektrycznych wiertarek do paznokci, które kosztują znacznie mniej, w zakresie 20 dolarów. Są one również dobre do usuwania żelowego lakieru nawierzchniowego. Te e-file używają wewnętrznej pustej plastikowej rurki do trzymania bitu do paznokci. Dołączasz bitu paznokci przez naciśnięcie go całą drogę w, a plastikowa rura będzie trzymać go w miejscu.

To jest ten dla ludzi, którzy nie chcą wydać dużo pieniędzy i po prostu potrzebują taniego wiertła do paznokci, aby wypróbować.

Jednak po przejściu przez wiele cykli wkładania / wyjmowania bitu do paznokci, ta plastikowa rurka zużyje się, otwór zużyje się, więc nie będzie trzymał bitu do paznokci mocno, jak powinien, a bit do paznokci będzie wibrował.

Praca na paznokciach z chybotliwymi bitami do paznokci wyśle wibracje do paznokci, co nie jest dobrym uczuciem. Co gorsza, może to przerzedzić twoje paznokcie bez wiedzy, dopóki nie będzie za późno.

Jeśli poważnie myślisz o swoich paznokciach i chcesz zestawu wiertła do paznokci, który trwa, podstawowy zestaw wiertła do paznokci do robienia żelu w domu powinien być w średnim przedziale cenowym. Te e-file trzymają gwoździe za pomocą metalowych części, więc są trzymane mocno w miejscu prawidłowo za każdym razem i nie zużyją się tak szybko, jak plastikowe.

2 - Wiertło do paznokci do sztucznych paznokci:

Najbardziej popularne sztuczne paznokcie to akryl, twardy żel, poligel i proszek dip. Te sztuczne paznokcie są znacznie twardsze niż lakier żelowy, więc potrzebujesz dobrego elektrycznego pilnika do paznokci, aby pracować nad nimi.

We wszystkich tych sztucznych paznokciach, które wymieniłam powyżej, paznokcie akrylowe wymagają najwięcej opiłków. Tak więc wiertło do paznokci akrylowych powinno być wystarczająco dobre aby używać go do innych rodzajów mniej wymagających sztucznych paznokci.

Jeśli wykonujesz paznokcie akrylowe tylko w domu na sobie, to powyższa podstawowa wiertarka do paznokci stołowych może pracować na paznokciach akrylowych po prostu dobrze, ponieważ nie musisz jej używać codziennie. Jeśli jednak wykonują Państwo paznokcie akrylowe w salonie, to profesjonalna wiertarka do paznokci akrylowych powinna być w stanie pracować przez 4 do 5 godzin dziennie, dzień w dzień, bez żadnych problemów.

Profesjonalne wiertarki do paznokci

Jeśli chcesz kupić swój pierwszy elektryczny pilnik do paznokci do pracy, jak go wybrać?

Odpowiedź brzmi: powinieneś wybrać e-pilnik, aby mieć następujące dwa czynniki:

Wysoka jakość:

Profesjonalna wiertarka do paznokci musi wytrzymać ciężkie codzienne obciążenie. Powinieneś wybrać markę, która istnieje od jakiegoś czasu i ma dobre wsparcie klienta, jeśli twoja maszyna do wiercenia paznokci daje ci jakikolwiek problem. Kiedy pracujesz jako technik paznokci, ostatnią rzeczą, której chcesz, jest to, że wiertarka do paznokci rzuci się na Ciebie. Nie tylko nie będzie w stanie zakończyć usługi paznokci, ale także sprawia, że klient myśli, że nie jesteś kompetentny.

Jakość ma swoją cenę. Po tym jak przetestowałem kilka z nich, doskonałe jakościowo zestawy elektrycznych wiertarek do paznokci zaczynają się około $170.00 w kategorii wiertarek do paznokci na Amazon.

Odpowiednia słuchawka:

Musi być lekki i ergonomiczny:

Jeśli jesteś nowym technikiem paznokci, jest jedna rzecz, której musisz spróbować uniknąć na samym początku: nie zranić swoich rąk poprzez powtarzalne opiłowywanie paznokci.

Ręce i nadgarstki zapracowanego technika paznokci wykonują każdego dnia kilkaset, jeśli nie tysiące, powtarzających się ruchów. Jeśli używasz elektrycznego pilnika do paznokci, który ma nieodpowiednią dla Ciebie rękojeść - za dużą lub za ciężką dla Twojej dłoni - możesz nabawić się bólu dłoni i nadgarstka już po sześciu miesiącach pracy.

Podobnie jak osoba, która przez cały dzień pisze na klawiaturze, może rozwinąć się u niej zespół cieśni nadgarstka; technik paznokci może mieć bóle rąk i nadgarstków, jeśli przepracuje swoje ręce.

Jednym ze sposobów zapobiegania temu bólowi dłoni i nadgarstka jest wybór odpowiedniej kątnicy.

Niestety, ze względu na masową produkcję, obecnie w handlu dostępne są tylko dwa różne rodzaje uchwytów.

Producenci elektrycznych pilników do paznokci stawiają na przenośne, akumulatorowe zestawy wiertarek do paznokci zasilanych prądem stałym. Przytłaczają konsumentów, produkując tak wiele różnych stylów, że wybór jednego nie jest łatwy. Jednak, jak wiele, jak się wydaje, był tylko jeden rodzaj kątnicy, a dopiero niedawno wprowadzono nową kątnicę. Jest ona lżejsza, mniejsza i mocniejsza, ponieważ posiada lepszy silnik prądu stałego.

Jest to najlepsza kątnica obecnie dostępna na rynku.

Najlepsza wiertarka do paznokci dla Ciebie

Jeśli czytasz tak daleko, możesz się domyślić, że nie ma jednego najlepszego e-pilnika dla wszystkich.

Producenci elektrycznych pilników do paznokci wciąż tworzą nowe i albo mają mały, albo duży przełom w zakresie ulepszeń. Na podstawie tego, co widziałem i używałem na kilku elektrycznych pilnikach do paznokci, myślę, że prościej byłoby sklasyfikować te e-file na trzy poziomy: dobre, lepsze i najlepsze.

Dobre wiertła do paznokci:

Jeśli robisz tylko lekkie wiercenie paznokci i kilka razy w miesiącu, elektryczny plik do paznokci Melody Susie jest dobrym wyborem. Będzie trwał długo, ponieważ nie ma baterii litowej, którą trzeba wymieniać co kilka lat.

Lepsze wiertarki do paznokci:

To jest teraz trend, że producenci e-file naciskają na przenośne, akumulatorowe zestawy elektrycznych wiertarek do paznokci, więc nie możemy pomóc, ale musimy iść z tym.

Jeśli planujesz zrobić sztuczne paznokcie, takie jak akryle, lepsze e-file byłyby w zakresie 150,00 dolarów. Jest wystarczająco dobry, aby wziąć na wszystkich zadań wiercenia rzucasz na nich, przez cały dzień i każdego dnia.

Słuchawka jest mniejsza i lżejsza, więc twoja ręka i nadgarstek nie zmęczy się od robienia paznokci na koniec dnia.

Melody Susie ma jeden w tym przedziale cenowym. Nazywa się Sparkle Pro.

Możesz go również kupić na Amazon.

Najlepsze wiertła do paznokci:

Kiedy szukasz najlepszej wiertarki do paznokci, aby kupić, oprócz wysokiej jakości i ergonomii, jest ona wykonana ze znanego producenta elektrycznych plików do paznokci, który działa od dłuższego czasu.

Kupując drogie wiertło do paznokci od producenta wiertła do paznokci o dobrej reputacji, możesz mieć spokój, że będzie trwała i nie da ci żadnego bólu dłoni i nadgarstka później, i jest to marka, którą będziesz dumny z posiadania. Projektuje powagę i zaangażowanie dla swoich klientów jako technik paznokci, który dba o zapewnienie najlepszych usług paznokci.

Różne wysokiej klasy wiertła do paznokci mogą iść tak wysoko, jak 400 dolarów. Myślę jednak, że najbardziej rozpoznawalną marką jest Gelish. Gelish GoFiles to profesjonalne zestawy wierteł do paznokci.

Gelish jest pierwszą firmą, która wynalazła lakier żelowy; jakość ich lakieru żelowego jest bezkonkurencyjna, więc zbudowali swoje wiertło do paznokci GoFile z tą wysokiej jakości reputacją w umyśle. Jednak mają one tylko bardzo ograniczoną ilość.

Najlepsza wiertarka do paznokci można mieć za około 300,00 dolarów jest Beyond Pro z Kyara Sky. Ta firma nie tylko zrobić wiertła paznokci, ale to mają obszerny kolor żelu polski i kolekcji proszku dip, że wiele salonów paznokci używać.

Słuchawka jest smukły i lekki; technik paznokci może zrobić paznokcie przez cały dzień bez żadnych bólów rąk.

Ma jeden rok gwarancji na wypadek, gdybyś go potrzebował.

Możesz sprawdzić inne wspaniałe profesjonalne marki wiertła do paznokci, takie jak Kupa, Medi Cool i Kyara Sky. Wszystkie są dostępne na Amazon.com.

Wysokiej jakości zestawy wierteł do paznokci są drogie i zwykle są poza zasięgiem cenowym większości hobbystów i nowych techników paznokci. Producenci e-file dobrze to wiedzą, więc mają oferty pakietowe, aby ich wiertło było bardziej przystępne kilka razy w roku.

Jedną z firm, które bardzo agresywnie popychają sprzedaż wiązaną, jest Melodysusie. Jeśli kupujesz dla wiertła paznokci, sprawdź ich stronę internetową pierwszy, Możesz złapać jeden z ich sezonowych sprzedaży wiązanej. Czasami może to być do 30% od oryginalnej ceny.

Niezależnie od tego, czy szukasz najlepszej maszyny do wiercenia paznokci dla początkującego lub profesjonalnego, upewnij się, że ćwiczysz dobrą praktykę bezpieczeństwa i daj sobie odpowiednie szkolenie wstępne.

Jeśli nadal tu jesteś, dziękuję za cierpliwość! Jednak teraz wiesz dużo o e-file w jednym czytaniu.

Podsumowanie dotyczące kosztów wiercenia w gwoździach:

Teraz masz całkiem dobre pojęcie o tym, jakiej wiertarki do paznokci możesz użyć. Jednak Twoje osobiste preferencje i budżet również odgrywają dużą rolę w Twojej decyzji. Jednak podsumowuję koszty wiertarek do paznokci w każdej kategorii i możesz spodziewać się minimalnej ceny, którą powinieneś zapłacić za wiertarkę do paznokci, którą wybierzesz.

  1. Najmniej kosztowne zestawy wiertarek do paznokci: są one dla młodej grupy entuzjastów paznokci, którzy chcą uzyskać poczucie elektrycznej wiertarki do paznokci i na ograniczonym budżecie. Należy zapłacić nie więcej niż 30.00 dolarów.
  2. Wiertarkado paznokci dla lakieru żelowego: te stołowe elektryczne e-file powinny kosztować około 50 dolarów.
  3. Wiertarka do paznokcidla nowicjuszy: którzy chcą zrobić więcej ze swoimi zestawami wierteł do paznokci niż tylko używanie ich do żelowego lakieru. Te wiertarki są przenośne i akumulatorowe typu. Te wiertło paznokci może kosztować od 150 dolarów i więcej.
  4. Profesjonalne wiertła do paznokci: te wysokiej jakości, ergonomiczne elektryczne pliki do paznokci powinny być używane przez techników paznokci lub kogoś, kto pracuje na sztuczne wzmocnienia paznokci codziennie, aby skorzystać z ich wybitnych cech. Zaczynają się od 300,00 dolarów i mogą iść tak wysoko, jak 430,00 dolarów.

Powodzenia w zakupach elektrycznych wiertarek do paznokci.

Pakiety wiertarek do paznokci, które mogą Ci się spodobać:

Melodysusie wciąż poprawia wiertła do paznokci, łącząc je z innymi niezbędnymi urządzeniami do paznokci. Oto kilka z ich nowych produktów:

Wiertarka do paznokci z odpylaczem do paznokci: szlifowanie paznokci z lakieru nawierzchniowego żelu, akrylu lub proszku dip stworzy wiele drobnego pyłu z paznokci, który może pozostać w powietrzu w twoim pokoju i nie powinieneś go wdychać. Zbieracz pyłu do paznokci odessie większość tego drobnego pyłu, dzięki czemu nie będą go Państwo wdychać, szczególnie jeśli mają Państwo w pobliżu małe dzieci. Ten zbieracz pyłu do paznokci - wiertarka do paznokci combo to świetne rozwiązanie dla kogoś, kto jest uczulony na pył z paznokci lub czysty obszar roboczy jest jego głównym wymogiem.

Wiertarka do paznokci z lampą LED: Jeśli będziesz wykonywać dużo manicure żelowego, to wiertarka do paznokci z lampą LED jest świetnym pomysłem. Ma ona mniejszy odcisk stopy, więc nie będzie zagracać Twojego miejsca pracy.

Sprawdź najnowszy, jedyny w swoim rodzaju projekt wiertarki do paznokci od Melody Susie.

Powiązane artykuły:

WIERTŁA DO PAZNOKCI: PRZEWODNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Wybranie odpowiedniej dla siebie wiertarki do paznokci to tylko połowa historii o wiertarce do paznokci, ponieważ to właśnie wiertła do paznokci będą bezpośrednio pracować na Twoich paznokciach. Dlatego też musisz znać różne rodzaje wierteł do paznokci, ich zastosowania i wiedzieć jak je stosować na paznokciach. Jeśli są Państwo nowicjuszami w dziedzinie wierteł do paznokci, powinni Państwo zapoznać się z nimi zanim przystąpią Państwo do pracy nad swoimi paznokciami, aby uniknąć jakichkolwiek uszkodzeń lub zranień.