ILE KOSZTUJE PEDICURE? ŚREDNIE CENY Z 400 SALONÓW

Koszt pedicure zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja, jakość usług, salony z wyższej półki lub zniżki, dodatkowe usługi itp. Podstawowy lub typowy pedicure może być również nazywany standardowym lub klasycznym.

Średnio, za podstawowy pedicure z regularnym lakierem, klienci mogą spodziewać się zapłacić 28,51 $ na wschodnim wybrzeżu, 24,62 $ na zachodnim wybrzeżu i 26,23 $ w regionie środkowym. Liczby te są średnie ceny, które zostały obliczone przy użyciu cen z 400 średnich salonów paznokci w USA na rok 2020.

Średniej wielkości salony pielęgnacji paznokci to takie, które posiadają od 7 do 16 foteli do pedicure. Różnice w sposobie i miejscu wykonywania pedicure w tych regionach są szczegółowo wyjaśnione poniżej, abyś mógł się spodziewać, co otrzymasz, jeśli zdarzy Ci się mieszkać w tych regionach lub w ich pobliżu.

Koszt podstawowego pedicure w różnych miastach lub obszarach metropolitalnych

Koszt podstawowego pedicure waha się od małych miast do dużych miast, niskiej lub wysokiej konkurencji.

Można prawie oczekiwać, aby zapłacić więcej za ten sam pedicure, jeśli mieszkasz w obszarach wiejskich niż tych, którzy mieszkają w dużych miastach. W małych miejscowościach nie ma zbyt wielu salonów pielęgnacji paznokci, więc są one w stanie utrzymać wysokie ceny.

Z drugiej strony w dużych miastach jest wiele salonów pielęgnacji paznokci, w których klienci mogą wybierać. Dlatego też cena pedicure jest zazwyczaj niższa.

Czy masaż na fotelu do pedicure jest wliczony w cenę?

W dzisiejszych czasach prawie wszystkie usługi pedicure w salonach paznokci wykonywane są podczas gdy klienci siedzą na specjalnym krześle, które nazywa się krzesłem do pedicure. Fotel do pedicure składa się zazwyczaj z trzech głównych części:

Oparcie krzesła ma wbudowany ruchomy system, który masuje plecy klientów, podczas gdy oni otrzymują pedicure.

Wanna, w której znajduje się woda do moczenia stóp. Wanna ta posiada specjalną pompę do cyrkulacji wody, która zapewnia bardziej relaksujące doznania.

Pusta podstawa, która podtrzymuje i podnosi krzesło i wannę.

Jeśli zabieg na stopy odbywa się na krześle do pedicure z masażem pleców, często nazywa się go pedicure spa.

Co wchodzi w skład podstawowego pedicure?

Podstawowy pedicure zazwyczaj rozpoczyna się od moczenia stóp w ciepłej wodzie. Niektóre Dodawana jest sól do pedicure, aby oczyścić stopy. Pedicurzystka zacznie od przycięcia paznokci i nadmiaru skórek. Następnie kontynuuje szorowanie stóp, aby usunąć martwy naskórek, a następnie pracuje nad przerzedzeniem grubych miejsc skóry, takich jak modzele lub nagniotki przy pomocy pumeksu.

Stopy będą zostaną opłukane czystą wodą. Podstawowy pedicure jest już zakończony. Inne dodatkowe usługi, takie jak złuszczanie naskórka, głębokie oczyszczanie pięt lub modzeli, masaż i inne dodatkowe usługi będą wykonywane w następnej kolejności.

Różne usługi wpływają na koszt pedicure

Każdy salon pielęgnacji paznokci lub spa ma swoją własną wersję pedicure. Niektóre oferują podstawowe zabiegi, które obejmują tylko paznokcie u nóg, obcinanie skórek i szybkie mycie stóp. Inne oferują więcej dodatkowych zabiegów, takich jak złuszczanie, leczenie modzeli i masaż w swoich podstawowych pedicure. Przyczyny różnicy cenowej między salonami paznokci wynikają z dużej konkurencji lub salony starają się po prostu stworzyć swoją świadomość marki. Później mają tendencję do pobierania nieco wyższej ceny, aby uzasadnić ich bardziej zaangażowanych zabiegów pedicure.

Ceny pedicure są wyższe w ekskluzywnych salonach pielęgnacji paznokci

Spa będą miały wyższe ceny za usługi pedicure niż te z dyskonta salonów paznokci, ponieważ zazwyczaj znajdują się w ekskluzywnej okolicy i mają znacznie wyższe koszty ogólne niż te z dyskonta salonów paznokci, które mają tendencję do być w mniej kosztownych lokalizacjach.

Salony SPA oferują więcej usług rozpieszczających do pedicure. Mogą to być darmowe gorące ręczniki lub napoje, lepiej spersonalizowane usługi, aby uzasadnić ich wyższe ceny.

Najlepsze pedicure to te wykonane przez pedicurzystkę, która się troszczy

Pedicure to usługa indywidualna, w której Twoje stopy będą trzymane i dotykane przez pedicurzystkę przez co najmniej 30 minut, podczas gdy Ty będziesz siedzieć. Jeśli nie jest ona bardzo kompetentna i troskliwa, nie będziesz miała wspaniałego doświadczenia bez względu na to, ile dodatkowych usług jest świadczonych lub jak pięknie wygląda spa.

Pedicure będzie kosztował mniej dzięki ofertom pakietowym

Prawie wszystkie salony mają oferty pakietowe, które obniżą koszt pedicure, jeśli skorzystasz z więcej niż jednej usługi. Jeśli myślisz o uzyskaniu więcej niż jednej usługi, nie wahaj się poprosić kierownika salonu o zniżkę na usługi. Częściej niż nie, wszystkie salony mają ofertę pakietową mani-pedi.

Nie musisz płacić pełnej ceny za pedicure

Większość salonów oferuje zniżki z różnych okazji. Aby zwiększyć sprzedaż, będą one publikować specjalne promocje na rocznice, urodziny, święta lub pory roku.

Nie wahaj się zapytać salon, który odwiedzasz, czy mają one żadnych bieżących specjalności. Szanse, że może trzeba będzie zapłacić trochę mniej.

Dodatkowe usługi pedicure

Następujące zabiegi mogą być dodane do podstawowego pedicure w zależności od tego, jakie są Twoje szczególne potrzeby.

Złuszczanie: $5-$10. Stopy i dolna część nóg otrzymają dodatkowe czyszczenie z pachnącym peelingiem cukrowym lub solnym. Kiedy pedicurzystka pociera stopy z tym peelingiem, więcej martwego naskórka jest usuwany. Usługa ta jest korzystna dla osób, które mają suche lub nadmiar modzeli.

Wosk parafinowy: $5-$10. Ta dodatkowa usługa jest popularna dla ludzi, którzy mieszkają w zimnym, zimowym klimacie. Twoje stopy zostaną zanurzone w kąpieli z roztopionej parafiny, a następnie owinięte ręcznikami, aby utrzymać ciepło przez 15 minut. Ma to na celu nawilżenie i zmiękczenie skóry stóp z olejem w wosku.

Heel scrubbing: $5-$12. jeśli praca i pobyt na nogach przez cały dzień. twoje stopy, a zwłaszcza pięty będzie rozwijać dodatkowe suche, gruba skóra. Jeśli chcesz, aby ta dodatkowa usługa przynieść z powrotem swoje bardziej miękkie stopy.

Leczenie modzeli: $5-$8. Twoja pedicurzystka może zrobić to zmniejszyć nieprzyjemny efekt przerośniętej skóry, próbując wyszorować ją cienką warstwą pumeksu.

Masaż stóp: $5-$10. Wszyscy licencjonowani technicy paznokci studiowali podstawowy masaż stóp podczas nauki w szkole paznokci, więc mogą zaoferować podstawowy masaż stóp. Doświadczone pedicurzystki zrobią Państwu wspaniały masaż stóp.

Regularne polerowanie: około $5. Jest to usługa dodatkowa do podstawowego pedicure, jeśli chcą Państwo wypolerować paznokcie u stóp. Ponieważ lakier musi schnąć przez co najmniej 20 minut, zanim będzie można założyć skarpetki i buty, przynieś parę klapek z odkrytymi palcami, abyś mogła wyjść bez czekania na wyschnięcie lakieru.

Ponadto, jeśli chcesz użyć własnego polski, nie przynieść go z tobą.

Żel polski: $10-$15. Spodziewaj się zapłacić więcej za tego rodzaju polerowania, ale polski będzie całkowicie utwardzona lub suche pod koniec pedicure, więc można umieścić na skarpetki i buty. Lakier żelowy jest trudny do usunięcia, ale możesz zdjąć żelowy lakier z palców u nóg w domu za pomocą tej prostej sztuczki.

Tipsy francuskie: $3 - $5 Najbardziej klasyczny popularny wygląd na paznokciach u stóp, gdzie cienkie białe linie są skrupulatnie rysowane w poprzek wolnych krawędzi paznokcia.

Wzory napaznokcie u nóg: od 5 dolarów. Zazwyczaj wzory te znajdują się na dwóch dużych paznokciach u stóp, ponieważ mają one więcej powierzchni, na których można je narysować. Wzory te mogą być od prostych do bardziej skomplikowanych.

Naprawa paznokci u nóg: 3 - 5 $. Jeżeli niektóre paznokcie u nóg nie są tej samej długości lub kształtu i chcesz aby pedikiurzystka wykonała swoją magiczną pracę, aby Twoje paznokcie u nóg miały bardziej równomierny lub jednolity wygląd i abyś mogła pokazać swoje piękne stopy w butach z odkrytymi palcami lub sandałach, licz się z tym, że za tę usługę zapłacisz dodatkowo.

Zazwyczaj pedicurzystka musi wyrzeźbić wolny brzeg, założyć tipsa i przyciąć go tak aby oba palce wyglądały tak samo. Aby wzmocnić wzmocniony paznokieć u nogi stosuje się akryl. Nie wszyscy manikiurzyści są w stanie stworzyć paznokcie u nóg wyglądające tak samo jak inne. Dlatego też należy się upewnić czy nowy paznokieć podoba się Państwu zanim zostanie on wypolerowany.

Ceny pedicure nie zawierają napiwku

Oczekuj, że dasz 10 do 15% napiwku dla pedikiurzystki, która wykona dobrą robotę, aby twoje stopy wyglądały dobrze i da ci około godziny wspaniałego relaksu na krześle do pedicure.

Teraz masz to. Średnie ceny pedicure w miastach w pobliżu Ciebie. W zależności od tego, jakich dodatkowych usług potrzebujesz, ostateczny koszt Twojego podstawowego pedicure może wynieść od 30 do 50 dolarów. To kosztuje około kolacji dla dwóch osób.

Ciesz się swoim pedicure. Twoje zaniedbane stopy będą ci wdzięczne.

JAK SIĘ ROBI PEDICURE SPA W SALONIE PIELĘGNACJI PAZNOKCI? Powinni Państwo znać standardową procedurę pedicure aby móc się nią cieszyć w salonie pedicure.

CHCESZ WIEDZIEĆ, NAJLEPSZY SALON PAZNOKCI DLA PEDICURE W POBLIŻU? Oto pięć rzeczy, których należy szukać w miejscach paznokci w pobliżu ciebie, więc można bezpiecznie odwiedzić.

Powiązane artykuły:

Chcesz poznać najlepszy sposób na usunięcie żelowego lakieru na palcach w domu? Możesz zdjąć lakier żelowy na palcach bez użycia acetonu.

Jesteś nowy w pedicure? Możesz dowiedzieć się, co dokładnie usługa pedicure w salonie paznokci, więc można oczekiwać, gdy masz swój pierwszy pedicure

Najlepszy prezent dla Twojej mamy. Pokaż swojej mamie, że ci zależy, dając jej prezent w postaci pedicure w lokalnym salonie paznokci. Te stopy i nogi przeszły przez wiele podnosząc cię w górę. Daj swojej mamie szansę, aby je rozpieścić.

Najlepszy prezent na Dzień Matki lub Dzień Ojca?

Chcesz, aby Twoja droga kolekcja lakierów żelowych przetrwała dłużej? Wszystkie zdroworozsądkowe wskazówki są opisane w tym Jak przedłużyć żywotność swojej drogiej kolekcji lakierów żelowych