DIP OVERLAY: DIY WZMACNIACZ PAZNOKCI Z KOLOREM

Ludzie, których paznokcie mają tendencję do łamania się, ponieważ są albo twarde na nich, albo ich cienkie paznokcie, które łatwo się łamią, są często na poszukiwaniach wzmacniacza paznokci, który chroni ich paznokcie przed złamaniem tak łatwo.

Dip powder overlay lub dip overlay może być prostym wzmacniaczem paznokci, który ludzie mogą używać do utwardzania swoich paznokci w domu. Produkt ten jest bezpieczny do nakładania na paznokcie i stosunkowo łatwy, szybki do usunięcia, a procedura nakładania nie wymaga szorstkiego przygotowania, które może rozrzedzić naturalne paznokcie w porównaniu z innymi sztucznymi ulepszenia.

Co to jest dip powder overlay?

Dip nails, dip powder nails to potoczna nazwa tego typu produktów, a paznokcie SNS to pierwsze produkty, które pojawiły się na rynku. Dip powder, gdy jest stosowany na naturalnych paznokciach bez dodatkowych rozszerzeń paznokci, nazywa się dip overlay lub SNS overlay.

Nakładki Dip sprawiają, że paznokcie są nie tylko mocniejsze ale również nadają im kolor ponieważ pudry te mają wiele różnych odcieni do wyboru.

Jak nakłada się dip overlay?

Dip powder overlay nakłada się na naturalne paznokcie w taki sam sposób jak dip powder nakłada się na paznokcie przy przedłużaniu paznokci. Ludzie chcą dip overlay ponieważ nie chcą aby ich paznokcie miały dodatkową długość i wolą aby ich paznokcie były krótkie.

W ten sposób dip overlay to dip nails bez przedłużania paznokci a więc proces ten trwa krócej niż zwykły dip nail service.

Zalety i wady dip overlay

Oprócz tego, że jest jednym z dostępnych wzmacniaczy paznokci, paznokcie zanurzeniowe mają zarówno dobre, jak i złe cechy.

Pros:

  • Łatwy do nauczenia się i opanowania.
  • Nie jest potrzebna lampa UV.
  • Trwałość do 4 tygodni przy prawidłowym zastosowaniu.
  • Lakier do paznokci nie jest konieczny, ponieważ proszek do dipów ma wymieszany pigment kolorystyczny.
  • Usunięcie jest krótkie i łatwe do namoczenia w czystym procesie acetonu.

Wady:

  • Klej w proszku dip szybko wysycha, więc trzeba szybko zanurzyć paznokieć lub proszek nie będzie się trzymać.
  • Ponieważ każdy słoik z proszkiem do dipów zawiera tylko jeden kolor, może to być drogie, jeśli chce się posiadać wiele różnych odcieni koloru.
  • Wykonanie dip overlay w domu może trwać do godziny ponieważ każdy paznokieć musi być wielokrotnie zanurzony w proszku. Ponadto, jeśli nie jesteś biegły w szczotkowaniu kleju na powierzchni paznokcia równomiernie, więcej proszku będzie przyklejać się do grubego miejsca kleju niż cienkiego, a to może sprawić, że paznokieć będzie wyglądał nierówno.

Nakładki na lakier żelowy: lepsza alternatywa

Podczas gdy dip powder nails lub SNS powder nails są świetnym produktem do sztucznych paznokci, który może służyć jako wzmacniacz paznokci, istnieje produkt, który moim zdaniem jest znacznie lepszą nakładką, która może być również wzmacniaczem lub utwardzaczem paznokci. Jest on znacznie prostszy do zastosowania i zapewnia dobrą dodatkową siłę do naturalnych paznokci przez okres do trzech tygodni.

Ten produkt to lakier żelowy.

Lakiery żelowe zostały po raz pierwszy wynalezione przez Gelish niedawno. Stają się one lakierem z wyboru dla wielu salonów paznokciowych, ponieważ przechodzą przez zwykły lakier do paznokci w popularności. Lakiery żelowe mogą trwać do trzech tygodni na naturalnych paznokciach w porównaniu do tradycyjnych lakierów do paznokci, które trwają tylko kilka dni.

Lakier żelowy jako utwardzacz do paznokci

Jeśli chcesz samodzielnie wzmocnić swoje naturalne paznokcie w domu, nakładanie lakieru żelowego jest prostym sposobem, aby dać im szybko dodatkową siłę.

Jeśli wiesz, jak polerować paznokcie, to użycie lakieru żelowego jako utwardzacza jest po prostu jak nakładanie lakieru na paznokcie. Jedną dodatkową rzeczą, którą trzeba zrobić to utwardzić każdą warstwę lakieru żelowego za pomocą lampy LED do paznokci.

Zazwyczaj polecam moim klientkom stosowanie lakieru żelowego jako wzmacniacza paznokci po tym jak chcą zrobić sobie przerwę od sztucznych paznokci. Lakier żelowy będzie chronił ich paznokcie i minimalizował ich łamanie.

Jedna aplikacja lakieru żelowego może chronić paznokcie aż do trzech tygodni w porównaniu z innymi tradycyjnymi utwardzaczami paznokci, które wymagają codziennej aplikacji. Codzienne stosowanie nie jest zbyt praktyczne dla wielu zapracowanych osób.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o używaniu lakieru żelowego jako wzmacniacza paznokci DIY w domu, przeczytaj ten Lakier żelowy jako wzmacniacz paznokci: prosty hack. Jest to krótki artykuł, który pokazuje, jak to zrobić, i kosztuje tylko około ceny żelowego manicure, ale będzie trwał długo, jeśli musisz go kupić i możesz go kupić na amazonie.

Podsumowując: paznokcie nakładane metodą dip powder lub paznokcie nakładane metodą SNS to świetny sposób na wzmocnienie naturalnych paznokci. Teraz znasz inną alternatywę, która jest prosta w użyciu, długotrwała i szybka do usunięcia: lakier żelowy.

Szczęśliwego dippingu lub żelowania.

Powiązane artykuły:

Jak usunąć dip nails we właściwy sposób. Dip nails to mieszanina proszku akrylowego i specjalnego roztworu kleju. Łatwo rozpuszczają się w czystym acetonie. Najlepszym sposobem na usunięcie paznokci dip powder jest namoczenie ich w taki sam sposób, jak w przypadku lakieru żelowego. Jeśli jednak wolisz je zawinąć, istnieje lepszy sposób na usunięcie ich za pomocą łóżeczek palców. Możesz dowiedzieć się o tej czystszej metodzie usuwania lakieru żelowego i używać jej do zdejmowania paznokci dipowych, które pozwalają na używanie rąk i palców podczas zdejmowania paznokci dipowych.

Dip paznokcie nie wymagają dużo ciężkiego przygotowania, ale czasami bolą. Przeczytaj o tym dlaczego paznokcie po dipie bolą: przyczyny & leczenie, abyś mogła zapobiec bólowi.

Chcesz poznać najnowsze rozszerzenia paznokci, które są bezpieczne i łatwe, które możesz zrobić sam? Myślę, że ten nowy produkt jest najlepszym i najtańszym sztucznym produktem do paznokci, abyś mógł zrobić swoje paznokcie w domu. Gelish soft gel tips: przewodnik dla początkujących.