NAJSZYBSZY SPOSÓB NA USUNIĘCIE LAKIERU ŻELOWEGO: UŻYJ WIERTARKI DO PAZNOKCI

Kiedy nadejdzie czas na usunięcie lakieru żelowego z paznokci, trwa to około 30 minut. Aby usunąć stary lakier żelowy z paznokci należy z reguły ręcznie spiłować warstwę wierzchnią tak aby odsłonić znajdujący się pod nią lakier kolorowy, który jest w bezpośrednim kontakcie z acetonem.

Usuwanie lakieru żelowego w domu będzie szybsze jeśli najpierw spiłujemy żelową warstwę nawierzchniową przy pomocy wiertarki do paznokci. Wiertarka do paznokci jest w stanie usunąć więcej lakieru żelowego, dzięki czemu więcej koloru żelu znajdzie się w bezpośrednim kontakcie z acetonem. Dzięki temu cały lakier żelowy na paznokciu rozpuszcza się szybciej i może być szybko zdjęty w jak najkrótszym czasie.

Dlaczego potrzebują Państwo wiertła do paznokci aby usunąć lakier żelowy?

Zamiast ręcznego opiłowywania żelu, które w zależności od długości paznokci może trwać do minuty na każdy paznokieć, wiertło do paznokci może zrobić to samo w znacznie krótszym czasie.

Dzięki zastosowaniu wiertła do paznokci nie zmęczą się Państwu ręce po ręcznym wypełnieniu lakierem nawierzchniowym dziesięciu paznokci.

Czy wiertarka do paznokci może być używana w domu do szybszego usuwania lakieru żelowego?

Za pomocą wiertarki do paznokci można znacznie szybciej i skuteczniej usunąć żelowy lakier nawierzchniowy. Za pomocą odpowiedniej wielkości wiertła do paznokci można bezpiecznie usunąć lakier żelowy w domu szybciej niż za pomocą pilnika do paznokci.

Niezależnie od tego, jaką metodą usuniesz żelowy lakier w domu, usunięcie żelowej warstwy wierzchniej sprawi, że proces ten przebiegnie znacznie szybciej.

Najlepsza wiertarka do paznokci do szybkiego usuwania lakieru żelowego w domu

Ponieważ usunięcie lakieru żelowego nie wymaga wiertarki do paznokci o dużej mocy, wystarczy mały, ładowany przez USB.

Odkryłam ten produkt na amazonie, kupiłam kilka sztuk i zakochałam się w nich. Sięgam po nie zawsze kiedy usuwam lakier żelowy. Jestem przyzwyczajona do pracy z większymi wiertłami stołowymi do paznokci. Jednak to lekkie i proste wiertło do paznokci sprawia, że jest to idealny wybór do usuwania lakieru żelowego w domu.

Najlepsze wiertło do paznokci do usuwania lakieru żelowego

Najlepszym wiertłem do paznokci do usuwania lakieru żelowego jest wiertło o zaokrąglonej końcówce. Wiertło tego typu usuwa lakier żelowy w większych kawałkach nie tworząc przy tym drobnej chmury pyłu, która pozostaje dłużej w powietrzu. Zaokrąglona końcówka nie ma ostrej krawędzi, więc nie będzie przypadkowo skaleczyć skórę lub skórki.

Do usuwania lakieru żelowego nadają się dwa wiertła do paznokci: Oba mają ten sam kształt ale jedno jest wykonane z ceramiki a drugie z metalu. Oba działają tak samo. Metalowe wiertło jest jednak bardziej trwałe.

Większość uchwytów wiertła do paznokci mieści 3/32 w wielkości trzpienia wiertła. Inny rozmiar trzpienia to 1/8 cala. Więc jeśli kupujesz jeden, upewnij się, że masz odpowiedni rozmiar trzpienia dla wiertła do paznokci.

Jak używać wiertarki do paznokci do usuwania lakieru żelowego?

Najpierw należy założyć na wiertarkę do paznokci gruboziarniste wiertło. Przytrzymaj wiertło w części tnącej i delikatnie, ale stanowczo wciśnij jego trzonek do pojemnika wiertarki do paznokci.

Uwaga: wiele uchwytów wiertarek do paznokci używa tego typu wciskania do mocowania wierteł, upewnij się, że trzon jest czysty i wolny od substancji oleistych, w przeciwnym razie może się ześlizgnąć podczas nacisku na niego.

Staraj się wsuwać wiertło w tej samej linii środkowej wiertła do paznokci. Jeśli wepchniesz wiertło pod kątem, wygniesz trzpień, wiertło będzie się chwiać podczas obracania. W rezultacie poczujesz nieprzyjemne wibracje, gdy obracające się wiertło zetknie się z Twoimi paznokciami.

Wsuń wiertło tak głęboko, jak to możliwe. Im dłużej będzie wystawać, tym większa szansa na jego wygięcie.

Po włączeniu wiertła do paznokci można rozpocząć spiłowywanie wierzchniej warstwy lakieru żelowego, pozwalając wiertłu dotknąć lakieru żelowego. Pozwól wiertłu dotknąć paznokcia i nie wywierając prawie żadnego nacisku, przesuwaj wiertło z boku na bok paznokcia.

Obracające się wiertło usunie warstwę wierzchnią lakieru żelowego poprzez ścięcie lakieru żelowego.

Nie należy próbować usuwać warstwy kolorowej. W ten sposób możesz pozwolić wiertłu zejść do twoich naturalnych paznokci i usunąć warstwy twoich własnych paznokci.

Pamiętaj, że to lakier nawierzchniowy, który chcesz usunąć, więc kolorowy lakier zostanie zmyty w następnej kolejności.

Po zakończeniu usuwania większości żelowego lakieru nawierzchniowego, możesz użyć jednej z sześciu metod, aby usunąć resztę żelowego lakieru:

  1. Usuwanie lakieru żelowego przy użyciu palców
  2. Usuwanie lakieru żelowego przy użyciu ciepłej wody
  3. Usuwanie lakieru żelowego za pomocą folii aluminiowej
  4. Usuwanie lakieru żelowego za pomocą nakładek na palce
  5. Usuwanie lakieru żelowego przez moczenie w ciepłym acetonie
  6. Usuwanie lakieru żelowego przy użyciu tylko oleju

Jeśli którykolwiek z powyższych sposobów jest nieznany do Ciebie, należy wiedzieć o tym, więc można go używać w różnych sytuacjach. W tym artykule możesz się o nich szczegółowo dowiedzieć.

Czy do usuwania lakieru żelowego w domu należy używać wiertarki do paznokci?

Mini wiertarka do paznokci ma tylko tyle mocy, aby usunąć żelowy lakier nawierzchniowy. Jeśli przypadkowo naciśniesz ją zbyt mocno na paznokcie, wiertło zatrzyma się i nie będzie mogło dalej wrzynać się w paznokcie. Z tego powodu mini wiertło do paznokci nie uszkodzi Państwa paznokci w porównaniu z większymi wiertłami o większej mocy.

Jego mały rozmiar, tak duży jak długopis nie zajmuje dużo miejsca w zestawie do zbierania lakieru żelowego. Małe rozmiary sprawiają, że jest ono idealne do podróżowania.

Funkcja ładowania przez USB oznacza, że można go naładować w taki sam sposób, jak smartfony, ale to będzie trwać przez kilka godzin pracy, która jest więcej niż wystarczająco, aby usunąć kilka zestawów żelu polski w domu.

Wypróbuj go kilka razy, abyś mogła się do niego przyzwyczaić. Po tym wszystkim, będziesz się zastanawiać, jak usunąć swój lakier żelowy bez niego wcześniej.

Ten mini wiertło do paznokci jest dostępny na amazon. Pobierz go teraz tak, że można mieć go przed następnym usuwania żelu polski, dzięki czemu można go wypróbować. To kosztuje około $ 15.00, który jest jeden żel polski usunięcie w salonie. Sprawdź najnowszą cenę tutaj.

Szczęśliwy wiercenia.

Jako zrzeczenie się odpowiedzialności, proszę nosić okulary ochronne, należy zachować ostrożność, ponieważ używasz narzędzia elektryczne i używać go na własne ryzyko.