10-MINUTOWY ZESTAW DO USUWANIA LAKIERU ŻELOWEGO I PAZNOKCI METODĄ ZANURZENIOWĄ

Jednym z problemów noszenia paznokci w proszku dip lub paznokci żelowych jest to, że mogą one zająć do 30 minut, aby usunąć. Używając tego zestawu do usuwania z procedurą, można spędzić tylko 10 minut zdejmując je.

Zestaw do usuwania paznokci żelowych i dipowych skróci czas ich zdejmowania do 10 minut. 5 minut trwa zawijanie paznokci, 5 minut ich czyszczenie, a palce i ręce są dostępne do wykonywania innych zadań podczas zawijania paznokci.

Paznokcie w proszku Dip i paznokcie żelowe można szybko zdjąć za pomocą acetonu, a ten zestaw zmywający działa dla obu z nich. Poniżej znajduje się pełna instrukcja jak to zrobić.

Zdejmowanie paznokci dipowych lub żelowych procedura:

Usuń warstwę wierzchnią:

Zarówno lakier żelowy, jak i paznokcie dip mają bardzo trwałą warstwę wierzchnią i należy je usunąć poprzez wypełnienie przed zawinięciem.

Możesz użyć do tego pilnika do paznokci lub szmergla. Będzie szybciej, jeśli użyjesz wiertła do paznokci i do tego kroku.

Upewnij się, że usuwasz warstwę wierzchnią tak bardzo, jak to możliwe, więc aceton przejdzie bezpośrednio do kolorowego lakieru żelowego lub proszku do dipów.

Przygotuj 10 bawełnianych kulek:

Możesz ręcznie wyciągnąć 10 małych bawełnianych kulek (wystarczy mniej więcej wielkość końcowej cyfry małego palca) lub możesz użyć dużych nożyczek, aby je pociąć. Jeśli używasz dołączonej do zestawu nitki bawełnianej, wytnij pięć kawałków o długości ¼ cala (mniej więcej grubości Twojego smartfona) i przeciągnij każdy z nich na pół, aby uzyskać dziesięć bawełnianych kulek.

Nie mocz dużej kulki bawełny w acetonie. Trudno będzie ją rozerwać.

Następnie włóż wszystkie do acetonoodpornej miski i wlej tyle acetonu, aby je namoczyć (około trzech łyżek stołowych powinno wystarczyć).

Zwiń łóżeczkona palec na paznokieć:

 • Wybierz łóżeczko na palec, które pasuje na Twój palec.
 • Ustal stronę, którą można rozwinąć na palcu, a następnie umieść na niej wacik.
 • Umieść bawełnianą kulkę i łóżeczko na paznokciu i zacznij je rozwijać na palcu.
 • Nowe łóżeczka na palec mają tendencję do bycia trochę lepkimi na początku, więc bądź cierpliwy, aby delikatnie zwinąć je bez rozdarcia.
 • Zwiń je tak, aby pokryły tylko pierwszy knykieć. Jeśli zwiniesz go zbyt wysoko, cały aceton przemieści się w górę palca i na paznokciu nie będzie acetonu, który mógłby go rozpuścić.
 • Zrób to dla pozostałych 9 paznokci.

Teraz możesz wstać z krzesła i możesz swobodnie wykonywać lekkie zadania bez obawy, że te łóżeczka na palce odpadną.

Uwaga: Jeśli chcesz sprawdzić swój telefon, pisać na komputerze, lub dotykać jakiejkolwiek plastikowej powierzchni, upewnij się, że żaden nadmiar acetonu nie wycieknie z finger cots i nie skapnie na nie i nie stopi ich. Również dobrym pomysłem jest umieszczenie plastikowej torby na wierzchu gotowego drewnianego stołu, więc przypadkowa kropla acetonu nie zniszczy go.

Co około minutę można ścisnąć paznokieć palcami drugiej ręki, aby zwiększyć kontakt acetonu z paznokciem wewnątrz łóżeczka palców.

Sprawdzenie:

Po 15 minutach możesz rozwinąć pierwsze łóżeczko na palec, które zrobiłaś jako pierwsze, aby sprawdzić rezultat. Jeśli lakier żelowy jest pomarszczony lub proszek dip jest rozpuszczony, są one gotowe do zejścia.

 • Użyj narzędzia do usuwania metalu, aby zepchnąć te łuszczące się miejsca z paznokci.
 • Jeśli nadal jest trochę lakieru żelowego lub moc dipu nie jest gotowa do zejścia, możesz ponownie nawinąć łóżeczko na palec na kilka kolejnych minut.
 • Powtórz powyższy krok, aż wszystkie są off.

Uwaga: te osłonki na palce są wielokrotnego użytku. Nie wyciągaj ich na końcówkach. Po prostu rozwiń je, gdy chcesz je wyjąć.

Wyrzuć zużyte waciki i włóż je z powrotem do plastikowego pudełka do następnego użycia.

W sumie potrzebują Państwo tylko około 5 minut na przygotowanie paznokci przed owinięciem ich folią i jeszcze około 5 minut na oczyszczenie paznokci po owinięciu. Cały czas oczekiwania na rozpuszczenie żelowych paznokci z proszkiem do dipów można wykorzystać na inne zadania.

W przeciwieństwie do innych metod, które wymagają, aby usiąść i czekać, ten zestaw remover pozwala poruszać się podczas oczekiwania.

Najbezpieczniejszy sposób, aby zdjąć dip paznokcie & żel polski siebie

Zdejmowanie paznokci w proszku dip lub lakier żelowy w niewłaściwy sposób jest powodem numer jeden, który sprawia, że twoje naturalne paznokcie są cieńsze i słabsze. Twoje cienkie paznokcie łatwo się łamią, odpryskują lub rozdwajają.

Z tego powodu ludzie niesłusznie obwiniają za to swój lakier żelowy lub paznokcie pudrowe; nie jest to jednak ich wina.

Twoje paznokcie są uszkodzone przez niewłaściwe usuwanie lakieru żelowego lub dipu.

Jeśli usuwają Państwo swój lakier szelakowy lub dip w proszku w domu: zazwyczaj obgryzają go Państwo, ciągną lub obierają. Każda z tych czynności sprawi, że Twoje paznokcie będą słabe. Wiesz o tym, ale i tak to robisz, ponieważ:

 • nie znasz żadnego dobrego sposobu na usunięcie paznokci dipowych lub lakieru żelowego z minimalnym czasem i.
 • Jesteś znudzona

Jeżeli zdejmujesz je w salonie pielęgnacji paznokci: to też nie jest lepiej.

Aby przyspieszyć proces usuwania, większość techników paznokci wygodnie używa wiertła do paznokci na górze paznokci, aby wydrążyć resztki lakieru żelowego lub proszku do dipów po namoczeniu przez zaledwie kilka minut. W większości przypadków wiertło to powoduje, że paznokcie stają się cienkie. Wiesz o tym, ale możesz nic nie powiedzieć, ponieważ nie wiesz, jak powiedzieć jej, czego nie chcesz, aby zrobiła na twoich paznokciach.

Jeśli dzieje się to z twoimi paznokciami co dwa lub trzy tygodnie, twoje paznokcie nie rosną wystarczająco szybko, aby zastąpić te cienkie paznokcie, a to, co widzisz, to twoje paznokcie są znacznie bardziej delikatne, szczególnie na wolnych krawędziach.

Użyj tej prostej ale bezpiecznej metody usuwania zanim będziesz chciała nałożyć nowy lakier żelowy lub zanurzyć paznokcie w proszku.

Twoje paznokcie już nigdy nie będą cieńsze! Ani przez Ciebie ani przez Twojego technika pielęgnacji paznokci.

Najszybszy sposób usuwania paznokci metodą dip i lakieru żelowego w domu

Teraz możesz spędzić tylko około 10 rzeczywistych minut, aby usunąć swoje paznokcie dip lub paznokcie żelowe, ponieważ możesz użyć długiego czasu moczenia lub zawijania, aby wykonać inne czynności bez konieczności siedzenia lub ryzykować, że te łóżeczka palców zejdą tak, jak byś miał, gdybyś użył folii aluminiowej.

Nie ma więc powodu, aby nie używać innych szkodliwych metod usuwania na paznokciach.

Jest to proste i możesz sprawić, że zejdzie szybciej, jeśli umieścisz swoje palce na ciepłym ręczniku.

Średnio będziesz musiała poświęcić 30 minut na usunięcie lakieru żelowego lub paznokci dip. Zaoszczędzisz 20 minut za każdym razem, gdy używasz tego zestawu. Nie tylko czas, ale także zaoszczędzisz trochę pieniędzy.

Ten zestaw do usuwania paznokci żelowych i dipów pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze

Jeśli masz swój żelowy polski lub proszek dip jest zdejmowany w salonie, to może kosztować cię 10 dolarów za każdym razem.

Musiałbyś to zrobić w ciągu 2 do 3 tygodni, co wychodzi około 20 razy w roku, daj lub weź.

Więc każdego roku, będziesz spędzać 200 dolarów dodatkowo dla wszystkich kosztów usuwania.

Ten zestaw do usuwania kosztuje poniżej 20 dolarów i zawiera:

 1. 12 małych, 12 średnich i 12 dużych łóżeczek na palce wielokrotnego użytku może trwać do 2 lat.
 2. 48 cali naturalnej bawełny, które mogą być używane do 40 usunięć.
 3. Salonowa jakość bufora do paznokci i pilnika do paznokci.
 4. Profesjonalny zmywacz do paznokci żelowych i dipów.

Aceton nie jest dołączony do zestawu. Można go kupić w aptece w pobliżu, lokalnym sklepie z artykułami do paznokci lub online.

Kolejnym plusem jest to, że ten proces wymaga niewielkiej ilości acetonu, więc nie śmierdzi w pokoju, jeśli robisz to w domu.

Ten zestaw jest dostępny na ebayu.

Wnioski:

Teraz znasz świetny, aby usunąć żelowy lakier do paznokci lub zanurzyć paznokcie w proszku. Mam nadzieję, że użyjesz tego zestawu, aby zrobić to w domu. Nie tylko jest to szybkie, bezpieczne, łatwe i zaoszczędzisz trochę pieniędzy robiąc to samemu.

Twoje paznokcie pozostaną silne i długie.

Nie wspominając już o tym, że twoje paznokcie podziękują ci za to, że ich nie skrzywdzisz.

Możesz kupić ten zestaw na Amazon, abyś mógł go użyć, aby uzyskać swoje paznokcie w proszku dip lub żelowy lakier do paznokci bezpiecznie i szybko następnym razem.

Baw się dobrze i chroń swoje paznokcie.

Powiązany artykuł:

Jeśli nie chcesz używać acetonu, aby usunąć swój żelowy lakier do paznokci, oto jeden sposób, aby uzyskać go naturalnie w domu.