CO SIĘ STANIE, JEŚLI PRZESADZISZ Z UTWARDZANIEM LAKIERU W ŻELU: PORADNIK UŻYTKOWNIKA

Osoby które wykonują lakier żelowy w domu mają tendencję do zbyt długiego utwardzania go ponieważ zalecany czas utwardzania 30 sekund wydaje się zbyt krótki.

Lakier żelowy który jest utwardzany dłużej niż jedną minutę zestala się i jest zapiekany na powierzchni paznokcia. Ten zestalony lakier żelowy jest łatwiejsze do złamania, chip i oderwać się od paznokci przedwcześnie. Ponadto usunięcie utwardzonego lakieru żelowego wymaga spiłowania koloru żelu ponieważ aceton nie może go zmiękczyć poprzez zwykłe moczenie lub owijanie acetonem.

Jak długo powinien być utwardzony lakier żelowy?

Wielu producentów lakieru żelowego zaleca utwardzanie żelowej warstwy bazowej przez 15 sekund, a każdej warstwy koloru żelu i żelowego lakieru nawierzchniowego przez 30 sekund. Jednak niektórzy ludzie mają tendencję do utwardzania każdej warstwy trochę dłużej, ponieważ myślą, że tylko po to, aby być pewnym. Nad utwardzanie może prowadzić do skrócenia trwałości, szybsze odpryskiwanie lub złuszczanie żelu polski.

Postępuj zgodnie z zaleceniami producenta lakieru żelowego, ponieważ przeprowadził on szeroko zakrojone badania i rozwój przed wprowadzeniem swoich produktów na rynek. Wszelkie odchylenia od tych zaleceń, jak używać i jak usunąć swoje produkty uniemożliwi żel polski z uzyskania optymalnych wyników i będzie trwać dłużej, aby usunąć żel polski w domu lub w salonie.

Czy wiesz, że można uruchomić blog paznokci, który jest online salon paznokci za mniej niż 100 dolarów? Jest to łatwe do skonfigurowania, więc stworzyć swój własny salon paznokci dzisiaj.

Jak sprawdzić czy lakier żelowy jest prawidłowo utwardzony?

Jeśli postępujesz zgodnie z zaleceniami producenta, jak stosować lakier żelowy, lakier żelowy będzie leczyć prawidłowo bez żadnych problemów. Dla ciekawskich konsumentów, mają pokusę, aby dać fizycznego sprawdzenia, jak uczucie lub dotykając lakier żel po utwardzeniu, aby dowiedzieć się o tym sami. Ale to nie jest konieczne. Jeśli chcesz sprawdzić je samodzielnie, można użyć jednego z dwóch pomocnych wskazówek, jak sprawdzić, czy żel polski jest utwardzony.

Ale nie rób z tego nawyku sprawdzania każdej warstwy lakieru żelowego zaraz po tym, jak skończy się utwardzać. Możesz albo zanieczyścić powierzchnię lakieru żelowego kurzem lub jakąś tłustą substancją z olejku do skórek lub balsamu do rąk. Mogą one spowodować niezadowalający wygląd końcowy.

Niektóre lakiery żelowe są lepkie nawet po utwardzeniu.

Pierwsza generacja lakierów żelowych miała górną warstwę inhibicyjną, która musi być usunięta za pomocą środka czyszczącego na bazie alkoholu, aby odsłonić lustrzane wykończenie, z którego lakier żelowy jest znany. Ta warstwa inhibicji jest lepki i matowy wygląd. Dla ludzi, którzy pomijają na czytanie instrukcji producenta żelu polskiego, nie wiedzą, że ta warstwa istnieje i muszą być usunięte.

Jednak nowsze generacje żelowych lakierów nie mają tej warstwy inhibicyjnej i jej usunięcie nie jest konieczne. Jako dobrą praktykę, przeczytaj etykietę instrukcji żelu polski, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj jest twój żel polski i wiesz, co zrobić na końcu.

Jest to możliwe, aby nad utwardzania żel polski

Użytkownicy zawsze mają tendencję do utwardzania ich żelu polski trochę dłużej niż zalecenie producenta czas utwardzania. Dla większości użytkowników polerowania żelu, pochodzą one z posiadania regularnych polski przez długi czas. Ten zwykły polski zajmie około 30 minut, aby całkowicie wyschnąć. Trzydzieści sekund czas utwardzania wydaje się zbyt dobre, aby mogło być prawdziwe. Dlatego będą one leczyć ich żel polski trochę dłużej "tylko dla pewności".

Jeśli jesteś w tej grupie konsumentów, staraj się postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi żelu do polerowania, ponieważ został on stworzony po szeroko zakrojonych testach, a producent zaleca tylko najlepszy proces, jaki znalazł.

Czy należy utwardzać lakier żelowy dłużej?

Nie. Lakier żelowy będzie w optymalnym stadium z zalecanym przez producenta czasem utwardzania. Prawidłowo utwardzony lakier żelowy będzie uplastyczniony i elastyczny aby dopasować się do naturalnych paznokci, co czyni go mniej podatnym na złuszczanie lub odpryskiwanie.

Jeśli lakier żelowy jest utwardzany dłużej niż ten czas, traci on swoje elastyczne właściwości.

Co się stanie jeśli utwardzasz lakier żelowy zbyt długo?

Światło UV spowoduje utwardzenie żelu, jeśli jest on wystawiony na działanie światła dłużej niż zalecany czas. Przy optymalnym czasie utwardzania, lakier żelowy uplastyczni się i zachowa swoje elastyczne właściwości, dzięki czemu będzie się zginał lub wyginał wraz z prawdziwymi paznokciami, które zmieniają swoje kształty pod wpływem naprężeń.

Zestalony lakier żelowy będzie dużo twardszy i straci swoją elastyczność więc ma tendencję do oddzielania się, odpryskiwania lub odrywania się od powierzchni paznokcia łatwiej. Ta forma stała będzie lakier żelowy nie będzie trwać tak długo na prawdziwych paznokci, jak optymalnie utwardzone plastyfikowany lakier żelowy.

Zestalony lakier żelowy jest również zapieczony na prawdziwych paznokciach i jest mniej reaktywny na aceton lub zmywacz do paznokci. oznacza to, że potrzeba znacznie więcej czasu na namoczenie utwardzonego lakieru żelowego aby usunąć go z paznokci.

Co zrobić aby zapobiec utwardzaniu się lakieru żelowego?

Upewnij się, że przeczytałeś instrukcję aplikacji swojego lakieru żelowego i postępuj zgodnie z nią dokładnie. Czyniąc to zapewni Ci uzyskać najlepsze wyniki, a także zapobiec lakier z nadmiernego utwardzania.

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest lampa LED. Kiedy robisz swój żel polski w domu, nie zawsze masz swoją lampę LED z tej samej marki, jak twój żel polski jeden. Jeśli tak jest, upewnij się, że lampa LED jest w dobrym stanie. Możesz sprawdzić stan pracy swojej lampy LED samodzielnie wykonując prosty test z tego artykułu.

Nie próbuj utwardzać żelu polski dłużej niż sugerowany czas na instrukcji tylko dlatego, że myślisz, że trzeba zbyt.

Przed użyciem upewnij się że lakier żelowy nie jest gruby. Grubszy lakier żelowy nie utwardzi się całkowicie bez względu na to jak długo będzie się utwardzał pod lampą LED. Jeśli tak się stanie, lepiej jest usunąć gruby lakier i zastąpić go cieńszymi warstwami.

Jak usunąć ponad utwardzony żel polski w domu

Ponad utwardzony żel polski jest trudne do usunięcia, ponieważ nie reaguje na aceton, jak również prawidłowo utwardzone żel polski. Ponad utwardzony lakier żelowy jest jeden kawałek twardej, zestalonej substancji, która jest pieczone na prawdziwych paznokci. Aby usunąć nadmiernie utwardzony lakier żelowy potrzeba dłuższego czasu i nawet warstwa koloru żelu musi być spiłowana aż do warstwy żelu bazowego. Do tego czasu można zmyć żelowy lakier bazowy acetonem.

Czego potrzebujesz:

  • Średnio gruby pilnik do paznokci lub szmergiel o ziarnistości 100
  • Aceton i szklana miska do namaczania
  • Ręcznik papierowy lub ręcznik do zbierania pyłu z pilnika

Procedura:

  • Zacznij od jednego paznokcia, delikatnie spiłuj żelowy top coat i kolor ruchem od boku do boku. Nie wywieraj dużego nacisku, ponieważ w przeciwnym razie spiłujesz również swoje prawdziwe paznokcie.
  • Nie spiesz się i rób to delikatnie, aż będziesz mógł spiłować większość koloru żelu. Nie próbuj go spiłować. Będzie to bezpieczniejsze dla Twoich paznokci jeśli namoczysz pozostały lakier żelowy.
  • Zrób to samo z resztą paznokci.
  • Teraz, gdy większość wyschniętego, zestalonego lakieru żelowego znajduje się na paznokciach, możesz zacząć je moczyć lub owijać w ten sam sposób, w jaki normalnie usuwasz lakier żelowy i odczekać 15 minut.
  • Teraz większość lakieru żelowego powinna oddzielić się od paznokci. Jeśli nadal masz jakieś plamy lakieru żelowego, mogą one zostać zepchnięte za pomocą popychacza do skórek lub patyczka z drewna oranżowego.

Umyj ręce i jesteś gotowy.

Jak zapobiegać utwardzaniu lakieru żelowego

Aby zapobiec utwardzaniu się żelu, żelowa baza, żelowy kolor i żelowy lakier nawierzchniowy muszą być nakładane cienko. Jeśli wiesz i można zastosować cienkie warstwy, nie będzie leczyć je dłużej, a to wyeliminuje szansę na ponad utwardzonej żel polski.

Istnieje wielu producentów żelu polski, które tworzą różne kolory i odcienie dla żelu polski i wiele osób kupuje ich żel polski w oparciu o te dwa czynniki. Jednak żelu bazę i top coat są dwie ważne rzeczy, aby zapewnić długotrwałą jakość zestawu żelu manicure.

Gelish jest pierwszą firmą wprowadził żel polski na rynek w 2009 roku. Są one salony paznokci go-to marki. Teraz Gelish ma konkurencję z innych nowych producentów żelu polski. Jednak ich Gelish marki płaszcz bazowy i górny płaszcz jest nadal najwyższej jakości, który jest trudny do pokonania kopiowania.

Trzeba tylko 5 sekund, aby utwardzić Gelish powłoki bazowe i 30 sekund dla warstwy wierzchniej pod lampą LED paznokci, zgodnie z Gelilsh producenta "instrukcje.

Powyższy produkt to Gelish's Fantastic Four Base Coat & Top Co at Set.

Niezależnie od tego, którą markę wybierzesz dla swojego koloru żelu polskiego, należy użyć Gelish bazę i lakier. gelish base coat ma najlepszą jakość w zapobieganiu podnoszenia, złuszczanie i odpryskiwanie podczas Gelish top coat zachowuje swój połysk najdłużej.

Zawsze używam Gelish bazę i lakier nawierzchniowy, nawet jeśli mam żelu polskich kolorów z różnych marek, takich jak Lechat, OPI, DND, lub jakichkolwiek innych marek, które moje klientki przyniósł do mnie do stosowania na ich paznokcie tylko dlatego, że lubią jego odcień.

Jeśli żelu bazę lub top coat zabraknie lub są one wątpliwej jakości, polecam swoją następną parę byłoby Gelish. Nie tylko masz najwyższej jakości marki, będziesz dumny, aby dodać cztery bardzo artystyczne butelki żel polski do swojej kolekcji i własny mały kawałek historii żel polski.

I będą one trwać dobry rok lub dwa w domu. Można kupić Gelish's Fantastic Four Base Coat & Top Coat na Amazon.

Happy Gelling.

Istnieją dwie pomocne wskazówki, aby zastosować cienką żelu polski za każdym razem. Dowiedz się, jak można stosować cien kie warstwy żelu polski i używać zalecanego czasu utwardzania, przestaniesz nad leczyć swój żel polski na dobre.

UWAGA: Kiedy ostatni raz dałaś sobie prezent? Jeśli masz trochę wolnego czasu w domu i lubisz robić paznokcie, możesz otworzyć biznes paznokci online lub blog paznokci za mniej niż 100 dolarów. Jest to świetny biznes domowy w niepełnym wymiarze godzin, ale nagroda finansowa jest wysoka, ponieważ może sprawić, że będziesz miał dochody w pełnym wymiarze godzin, dzięki czemu możesz nie potrzebować już pracy w ciągu dnia.

Powinieneś wiedzieć, co blog paznokci może zrobić dla Ciebie i Twojej rodziny finansowo z zaledwie 100 dolarów inwestycji. Nie pozwól, aby ta okazja się wymknąć: dowiedzieć się, dlaczego blog paznokci jest najtańszy online salon paznokci, ale może stworzyć tyle samo dochodów, jak cegła i stacjonarnych jeden, jeśli nie więcej.

Podaruj sobie finansowy prezent już dziś. To zajmie Ci tylko 2 minuty, aby dowiedzieć się.