NAJLEPSZA WATKA LEDOWA LAMPA DO PAZNOKCI DO UŻYTKU DOMOWEGO POD 50$

Lampa LED do paznokci do zakupu jest rodzajem gry hit lub miss. Wiele osób spędza dużo czasu szukając najlepszego online wśród setek stylów i modeli.

Najlepsza watowa lampa LED do paznokci do użytku domowego jest między 30 a 48 watów i powinna mieć wszystkie funkcje, które kupujący chce, gdy szuka lampy LED do zakupu. Posiadanie listy preferowanych funkcji pod ręką sprawi, że doświadczenie zakupu będzie znacznie prostsze.

Pozwól mi wyjaśnić te cechy w szczegółach, abyś mógł zdecydować, który z nich ma zastosowanie do twoich potrzeb i chce w następujących sekcjach.

Ile powinieneś wydać na lampę LED do paznokci?

Lampy UV LED do paznokci są już dostępne od dziesięciu lat. W tym czasie ich ceny znacznie spadły i są one teraz bardzo przystępne.

Jednak powinieneś kupić lampę UV LED do paznokci około 30 dolarów, która ma dobrą jakość i jest wystarczająco duża, abyś mógł wygodnie leczyć paznokcie na jednej ręce i zminimalizować szansę na uderzenie w ścianę lampy, gdyby lampa była mała.

Miałem kilka lamp UV LED do paznokci z SUN w moim salonie. Zdały one egzamin z trudnego obchodzenia się z nimi i wielokrotnego używania w ruchliwym salonie paznokci.

Lampy te mają 48 W mocy, co jest wystarczającą energią do leczenia różnych odcieni kolorów żelu. Należy pamiętać, że ciemne i białe kolory wymagają wysokiej mocy lampy LED, aby wyleczyć je całkowicie. Te lampy LED powinny działać dobrze bez żadnych problemów w warunkach domowych.

Czy powinieneś kupić lampę LED do paznokci czy starszą lampę UV do paznokci?

Do użytku domowego należy kupić lampę LED do paznokci.

Starszy lakier żelowy UV jest wszystkim, ale zniknął z rynku z powodu lepszego następcy: żelowy lakier do paznokci, który znasz dzisiaj. Ten nowy lakier żelowy potrzebuje lampy LED do paznokci, aby się wyleczyć.

Ponadto żel UV jest produktem wzmacniającym paznokcie, podobnie jak akryl. Produkt ten wymaga wykwalifikowanego i doświadczonego technika paznokci, aby wykonać go u klienta.

Nawet doświadczona nail tech nie jest w stanie samodzielnie wykonać pełnego zestawu sztucznych paznokci. Powód jest taki, że jeśli technik paznokci jest bardzo dobry w robieniu paznokci, to jest dobry tylko w prawej ręce, jeśli jest osobą praworęczną i odwrotnie. Jeśli ta technika paznokciowa używa lewej ręki do robienia paznokci, to jest ona tak samo dobra (lub zła) jak każda inna.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem lampy UV, ponieważ chcesz później samodzielnie wykonać żel UV w domu, nie kupuj jej z powyższych powodów.

Próba zrobienia paznokci żelowych samodzielnie w domu nie tylko ustawia cię z powrotem pół dnia, a paznokcie nie będą również wyglądać dobrze, ponieważ twoja lewa ręka nie ma takiej samej zręczności jak prawa ręka, jeśli jesteś osobą praworęczną i przypuszczał, że możesz to zrobić.

Hybrydowe lub dwa w jednym lampy do paznokci UV LED i CFL

Hybrydowe lampy UV do paznokci to takie, które mają bot UV CFL (kompaktowe światło fluorescencyjne) żarówki i diody LED. Zapewniają one dwa rodzaje widma światła UV: wąski zakres długości fal UV do utwardzania nowego lakieru żelowego do paznokci i szerszy zakres długości fal UV do utwardzania starszych żeli UV. Podczas gdy diody LED zapewniają światło o wąskiej długości fali, lampa CFC typu żarówkowego zapewnia szersze spektrum fal UV.

Kilku producentów stworzyło lampy typu "dwa w jednym" do utwardzania zarówno starych żeli UV jak i nowych lakierów żelowych do paznokci. Producenci robią te lampy hybrydowe dla salonów lub osób, które posiadały i używały obu tych produktów żelowych. Ci użytkownicy potrzebowali lampy UV do paznokci dwa w jednym, aby nie musieli przełączać lamp.

Dzisiaj, stary żelowy lakier UV, który używa szerokiego zakresu światła UV do utwardzania, odszedł, więc zakup tego rodzaju lampy nie jest konieczny, ponieważ cały twój żelowy lakier używa wąskiego zakresu światła UV do utwardzania. Jeśli zdarzy Ci się zobaczyć jedną z tych lamp hybrydowych, wiesz dlaczego.

Jakiej wielkości lampę LED powinieneś kupić?

Istnieją lampy LED do paznokci, które leczą 4 palce, takie, które leczą jedną rękę i takie, które mogą leczyć obie ręce w tym samym czasie.

Małe lampy LED do paznokci

Z małą lampą LED do paznokci, która może zmieścić tylko 4 palce, musisz utwardzać lakier żelowy na 4 palcach i kciuku osobno. To podwaja czas utwardzania, aby zrobić obie ręce. Tak więc, spędzisz więcej czasu robiąc lakier żelowy z kompaktową lampą LED.

Pełnowymiarowe lampy LED do paznokci

Jak można powiedzieć teraz, że kiedy robisz manicure w domu lub w salonie, po paznokcie jednej strony jest polerowane, będą one utwardzane, podczas gdy paznokcie drugiej strony są coraz polerowane. Czas potrzebny do wypolerowania 5 paznokci jest zazwyczaj znacznie dłuższy niż 1 minuta, która jest czasem potrzebnym do utwardzenia lakieru żelowego.

Dlatego kupowanie dużej lampy LED do paznokci, która może zmieścić obie ręce lub stopy, nie jest konieczne. Ponadto, ta duża lampa LED będzie ciężka, nieporęczna i szanse na przypadkowe upadki są wysokie.

Lampy LED do paznokci o zwykłej wielkości

Ta lampa jest właściwym rozmiarem lamp LED do paznokci dla większości aplikacji lakieru żelowego.

  • Może utwardzić 5 palców w jednym czasie.
  • Kompaktowe w porównaniu z pełnowymiarową lampą.
  • Wiele kosztuje poniżej 40 dolarów na amazonie.

Z korzyściami wymienionymi powyżej, powinieneś kupić regularny rozmiar lampy LED do paznokci, który może wyleczyć pięć palców w tym samym czasie.

Jak przenośna będzie potrzebna twoja lampa LED?

Jeśli robisz swój żelowy lakier w różnych miejscach od czasu do czasu, to powinieneś wziąć pod uwagę cechę przenośności lampy LED do paznokci. Powinna być ona lekka i nie za duża. Jeśli podróżujesz z lampą, to dobrym pomysłem jest spakowanie małej lub średniej lampy, aby ułatwić jej transport i aby było więcej miejsca na inne przedmioty związane z paznokciami.

Zwykle lampa, która może leczyć jedną rękę w tym samym czasie, jest dobra do przenoszenia.

Czy będziesz używać swojej lampy LED do pedicure?

Istnieje prawdopodobieństwo, że będą Państwo nakładać lakier żelowy na palce, aby dopasować go do koloru paznokci. Warto wziąć pod uwagę, czy lampa, którą chcesz kupić, pozwala na łatwe utwardzenie lakieru żelowego na palcach. Jedną z rzeczy, na które należy zwrócić uwagę jest wewnętrzna wysokość lampy musi być wystarczająco duża, aby zmieścić swoje stopy. Wiele modeli ma wyjmowaną płytę dolną, więc wysokość lampy nie jest problemem.

Jeszcze jedna rzecz o płycie dolnej. Ja wolę płytę ze stali nierdzewnej od plastikowej. Nie tylko jest łatwiejsza do czyszczenia i dezynfekcji, ta metalowa płyta nie zostanie utleniona przez światło UV i działa jak lustro, aby odbijać światło UV wewnątrz lampy.

Plastikowe dno zmieni się w stary żółty kolor z powodu utleniania przez światło UV po wielokrotnym użyciu i nie odbija światła tak bardzo. Co gorsza, jest to prawie niemożliwe, aby usunąć każdy kolor lakieru żelowego, który spada na nim. Plastikowa płyta dolna pokaże znak starzenia, brudny wygląd po około 4 miesiącach częstego użytkowania.

Jak szybko chcesz utwardzania czas być?

Prawie wszystkie żelowe lakiery do paznokci na rynku potrzebują tylko około 30 sekund do utwardzenia, jak zalecają ich producenci. Dodatkowo wiele lamp LED do paznokci ma możliwość ustawienia czasu na 30, 45 lub 60 sekund. Nałożenie lakieru żelowego na paznokcie zajmie Państwu co najmniej 3 minuty na rękę, więc nie ma potrzeby kupowania szybkiej lampy LED do paznokci.

Dodatkowe funkcje lampy LED do paznokci

Jeśli zastanawiasz się, jakie są dodatkowe funkcje na lampie LED UV do paznokci, oto lista.

Automatyczne czujniki ruchu:

Lampy mają czujniki ruchu, które uruchamiają światło automatycznie, gdy wkładasz ręce do środka.

Różne ustawienia czasu utwardzania:

Wiele marek ma specjalne funkcje timera, aby ułatwić wybór ustawionego czasu. Odgadywanie czasu utwardzania samemu jest irytujące i w większości przypadków niedokładne, więc miło jest mieć lampę z tą funkcją.

Wbudowany wentylator:

Ten wentylator służy przede wszystkim do zdmuchiwania gorącego powietrza wewnątrz lampy, więc nie czujesz ciepła. Ten wentylator może być również używany do suszenia zwykłego lakieru do paznokci. Trzymaj się z dala od lamp, które mają wbudowany wentylator. Te wentylatory są podatne na zepsucie po kilku miesiącach użytkowania i hałas wentylatora nie jest przyjemny dźwięk, aby mieć do słuchania, gdy robisz swoje paznokcie.

Panel LCD:

Jest to mały podświetlany wyświetlacz typu zegar. Jego głównym celem jest informowanie o odliczaniu czasu utwardzania. Jest to miłe, aby spojrzeć na kiedy jesteś utwardzania żelu polski.

Uwaga: Jest możliwe, że można posiadać biznes online salon paznokci dla tak mało jak $3.95 miesięcznie, znacznie mniej niż to, co wydają ci paznokcie.

Najlepsza lampa do paznokci LED ma kopię zapasową

Bez względu na to jak droga lub jak dobrze wykonana jest główna lampa LED do paznokci, wypadki i wpadki mogą się zdarzyć w każdej chwili. Jeśli Twoja główna lampa nie działa i jesteś w środku manicure żelowego, nie będziesz w stanie wyleczyć lakieru żelowego, który może być na paznokciach.

Lampa może być uszkodzona w momencie kiedy jest najbardziej potrzebna: paznokcie muszą wyglądać dobrze na wieczorne wyjście lub jakąś ważną funkcję.

Dobrym ubezpieczeniem jest posiadanie małej, niedrogiej lampy LED jako zapasowej. Jedna z lamp LED, która pasuje do tej kategorii zapasowej jest SUN Mini USB Powered LED Nail Lamp. Kosztuje ona około 6,00 dolarów na amazonie. Kiedy zdecydujesz się spakować lunch do pracy, weź pieniądze, które oszczędzasz, aby kupić tę lampę i dać sobie ubezpieczenie LED "światło".

Wspaniałą rzeczą w tym ubezpieczeniu jest to, że jest to jedna płatność, bez miesięcznych lub rocznych kosztów powtarzających się.

Ta lampa LED jest smukła i nie większa niż mysz komputerowa, dzięki czemu można ją odłożyć w skrzynce z narzędziami do paznokci lub pudełku do zbierania lakieru, nie zajmując dużo miejsca. Będzie poza zasięgiem wzroku i wiernie czeka na Ciebie aż do dnia, w którym będziesz jej potrzebować.

Jedną z wielkich cech tej mini przenośnej lampy LED do paznokci jest zasilanie przez USB. Oznacza to, że ma wbudowaną baterię, która może być ładowana w taki sam sposób, jak w przypadku smartfonów z portem USB, więc nie ma dyndającego kabla, gdy robisz swój lakier żelowy.

Tak jak każdy inny rodzaj ubezpieczenia, może nigdy nie będziesz musiał go używać. Jeśli tak się stanie, miło jest wiedzieć, że twój żelowy manicure jest pokryty dobrym światłem LED.

Podsumowałbym ten 1000 plus artykuł słowny jednym zdjęciem o najlepszej kombinacji lamp LED do paznokci żelowych do użytku domowego.

I linki do amazonu:

Dla zwykłej wielkości lampy LED do paznokci:

SUNUV Gel Nail Light for Nail Polish 48W UV Dryer with 3 setting timer.

I małe, USB ładowane przy użyciu smartfona zapasowego źródła zasilania baterii, sprawiają, że jest to prawdziwa przenośna lampa LED do paznokci:

SUN Mini, ładowalna przez USB lampa UV LED do paznokci.

Tytuł tego artykułu dotyczy najlepszej lampy LED do paznokci do użytku domowego pod 50 dolarów. Lampa LED 48W kosztuje 25 dolarów, a mała lampa kosztuje 8 dolarów. Dwa koszty 33,00 dolarów nie obejmują wysyłki, znacznie poniżej celu 50 dolarów.

Ale jeśli chcesz kupić lampę LED do paznokci, że profesjonaliści używają, można uzyskać ten Melodysussie EOS 3 LED / UV Nail Lamp. Tylko za kilka dolarów więcej, otrzymasz profesjonalną lampę jakości, która będzie działać przez długi czas.

Plus, twój zakup będzie wspierać amerykańską markę i firmę i mieć kawałek głowy, że twoja lampa LED do paznokci będzie trwać długo.

Szczęśliwy LED żelowanie.

Powiązane artykuły:

Jeśli szukasz lampy LED do paznokci, są szanse, że lubisz robić swoje paznokcie. Przeczytaj za $3.95 możesz rozpocząć działalność salonu paznokci online, znacznie mniej niż to, co wydasz na swoje materiały i sprzęt do paznokci.

Ujawnienie: NailsFaq.com jest wspierany przez czytelników takich jak ty. Kiedy kupujesz poprzez linki w naszych postach, możemy zarobić prowizję partnerską i polecamy tylko produkty lub usługi, które lubimy i wszystkie opinie wyrażone tutaj są nasze własne. Dziękujemy. Przeczytaj pełną politykę prywatności tutaj.