JAK DŁUGIE MUSZĄ BYĆ TWOJE PAZNOKCIE, ŻEBY ZROBIĆ AKRYL?

Myślisz o tym, aby zrobić sobie paznokcie akrylowe, ale twoje naturalne paznokcie są krótkie i chcesz wiedzieć jak długie muszą być twoje paznokcie, abyś mogła zrobić sobie akryl.

Akryl jest sztucznym produktem do wzmacniania paznokci, który musi przylegać do naturalnych paznokci aby się na nich utrzymać i tak długo jak na palcu znajduje się jakiś paznokieć tak długo można stosować akryl. Im dłuższe są paznokcie, tym więcej miejsca zajmują paznokcie akrylowe i tym samym są one trwalsze.

Kiedy ludzie pytają jak długie muszą być Twoje paznokcie aby można było na nich zrobić akryl, odnoszą się do naturalnej płytki paznokcia, tej twardej części, którą widzisz na końcu swoich palców. Im dłuższa płytka paznokcia, tym większy obszar do przyklejenia akrylu, aby stworzyć silniejsze połączenie klejowe.

Przyjrzyjmy się teraz jak długość płytki paznokcia wpływa na wielkość paznokci akrylowych, które powinnaś mieć.

Jak długie muszą być twoje paznokcie, abyś mogła założyć akryl?

Akryl na długich paznokciach:

Jeśli masz długie paznokcie do akryli, masz szczęście niż większość.

Więcej akryli na długich paznokciach tworzy silniejsze połączenie klejowe. Możesz bezpiecznie nosić dłuższe paznokcie akrylowe bez obawy, że dzięki silniejszemu wiązaniu zbyt szybko się oderwą.

Dwie dobre strony dłuższych paznokci akrylowych to to, że dzięki nim palce wydają się ładne i długie i że można na nich wykonać lepsze wzory lub nail art.

Odwrotnie jest w przypadku krótkich i małych paznokci.

Akryl na krótkich paznokciach:

Jeśli masz krótkie paznokcie do akryli to będzie mniejsza powierzchnia do przyklejenia akrylu i słabsze połączenie klejowe między paznokciami a akrylem.

Jeśli tak jest, to powinnaś mieć krótkie paznokcie akrylowe.

Krótkie paznokcie akrylowe będą wywierać mniejszy nacisk na wiązanie, dzięki czemu będą one trwać dłużej.

Jeśli otrzymają Państwo dłuższe paznokcie akrylowe na krótkich paznokciach, to te długie sztuczne paznokcie będą działać jak długa dźwignia i wywierać silną siłę na słabe wiązania. Jeśli nie zadbasz o nie lub nie wiesz jak pracować z długimi paznokciami akrylowymi, będą się one przedwcześnie oddzielać, podnosić i odrywać od paznokci.

Jeśli chcesz mieć jakieś wzory na paznokciach lub sztukę paznokciową, to zdecyduj się na te, które są wystarczająco małe, aby zmieścić się w tych krótkich paznokciach akrylowych.

Osoby, które zadają to pytanie są bardziej skłonne do posiadania krótszych paznokci i chcą nosić akryle. Jeśli tak, przeczytaj następną sekcję, aby dowiedzieć się, jaką długość paznokci akrylowych powinieneś uzyskać i jak powinieneś pracować z nimi, aby były one dłuższe.

Czy można uzyskać akryl na krótkich paznokciach?

Teraz wiesz, że nawet jeśli masz krótkie paznokcie, nadal możesz dostać akryle. Są jednak dwie rzeczy, które powinnaś wziąć pod uwagę, gdy nakładasz na nie akryl.

Noś krótkie paznokcie akrylowe:

Jak możesz stwierdzić, czy paznokcie akrylowe są dla Ciebie wystarczająco krótkie?

Dla klientów, których paznokcie są po krótszej stronie, mam prosty test.

Po przyklejeniu tipsów i przycięciu ich do długości, która im się podoba, proszę je o zrobienie miękkiej pięści.

Miękka pięść to taka, w której składasz palce w kierunku dłoni, aż się zetkną. Po tym jak to zrobią pytam je jak by się czuły gdyby to była ostateczna długość ich akrylowych paznokci i zastanawiam się jak dobrze będą z nimi funkcjonować przez następne dwa tygodnie.

Najczęściej proszą mnie o przycięcie końcówek paznokci trochę krócej.

Każdy chce mieć długie paznokcie, bo lepiej się prezentują. Jednak trochę się skracają kiedy pytamy jak dobrze te paznokcie będą pasowały do ich codziennego użytkowania.

Nie ma nic złego w posiadaniu krótszych paznokci akrylowych. Główną rzeczą tutaj powinieneś mieć paznokcie akrylowe, które lubisz, i powinny one trwać przez co najmniej dwa tygodnie do następnego wypełnienia.

Jaki jest sens posiadania długich paznokci akrylowych, które trzeba ciągle wymieniać lub naprawiać i w ten sposób tłumić swoją radość?

Jaki jest sens posiadania długich akrylowych paznokci, które ciągle przeszkadzają i spowalniają twoją pracę?

Nie używaj ich jako narzędzi:

Każdy, kto ma paznokcie akrylowe, robi to, w tym czy innym czasie, i łatwiej jest powiedzieć niż zrobić.

Jeśli masz paznokcie akrylowe na swoich krótkich paznokciach to musisz sobie przypomnieć aby nie robić tego zbyt często.

W końcu masz paznokcie akrylowe, aby twoje paznokcie wyglądały lepiej i chcesz zachować wszystkie dziesięć na paznokciach tak długo, jak to możliwe.

Jeśli użyjesz jednego ze swoich akrylowych paznokci jako śrubokręta lub otwieracza do puszek z piwem, oderwą się one szybciej niż reszta. Kiedy brakuje jednego lub dwóch, zrezygnujesz z pomysłu, aby się nimi zająć. I wyrywasz resztę swoich paznokci.

Kończysz wracając do salonu paznokci, aby umieścić nowy zestaw akrylowych paznokci wcześniej niż powinieneś.

Kończy się to tym, że spędzasz dodatkowy czas i wydajesz pieniądze na swoje paznokcie akrylowe, a nie powinny być one tak drogie.

Czy lepiej mieć długie czy krótkie paznokcie akrylowe?

Jeśli Twoja odpowiedź jest krótka, to masz rację.

Lepsze paznokcie akrylowe, lub dobre paznokcie akrylowe oznaczają dwie rzeczy:

  • Posiadanie ładnych paznokci sprawia, że czujesz się dobrze o sobie i zwiększa pewność siebie.
  • Długie paznokcie spowodują, że zainwestowany czas i pieniądze będą minimalne.

Jaki jest sens posiadania najładniejszych, najdłuższych paznokci akrylowych, ale musisz spędzić wiele swoich godzin czuwania na ich pielęgnacji?

Jeśli nie jesteś gwiazdą paznokci, masz lepsze rzeczy do zrobienia.

Wnioski:

Tak długo, jak istnieją pewne paznokcie, możesz uzyskać akryle. Paznokcie nie muszą mieć określonej długości, aby uzyskać akryl, o ile nie są zbyt długie dla twojego codziennego użytku i pracy.

W skrócie, wiesz, że możesz uzyskać akryl na krótkich paznokciach. Zatem Twoje pytanie z:

"Jak długie muszą być paznokcie, aby otrzymać akryl"?

Należałoby to przeformułować jako.

"Jak długie paznokcie akrylowe powinnaś mieć na krótkich paznokciach, aby ich trwałość była większa"?

Tak długo jak jesteś zadowolona ze swoich paznokci akrylowych i są one trwałe bez żadnych problemów, to znaczy, że je przybiłaś.

Kto martwi się o paznokcie akrylowe na paznokciach innych osób? Z pewnością nie Ty.

Ciesz się swoimi paznokciami, niezależnie od tego czy są one krótkie czy długie.