ILE RAZY MOŻNA WYPEŁNIAĆ PAZNOKCIE AKRYLOWE?

Właśnie dostałeś akrylowe wypełnienie do paznokci na około dwa tygodnie i zastanawiasz się ile razy możesz wypełnić swoje akrylowe paznokcie przed wymianą tipsów.

Nowy zestaw paznokci akrylowych może być wypełniony od 8 do 13 razy zanim będzie wymagał wymiany. Ponieważ paznokcie naturalne rosną i wypychają paznokcie akrylowe na zewnątrz, należy je wypełniać aby zachować świeży wygląd i wytrzymałość co dwa do trzech tygodni, a paznokcie akrylowe mają wytrzymać tylko do 6 miesięcy lub 26 tygodni na paznokciach naturalnych.

Ponieważ za każdym razem, gdy masz akrylowe wypełnienie paznokci, kosztuje pieniądze, nawet jeśli kosztuje mniej niż akrylowy nowy zestaw. Jest to jeden z powodów, dla których chcesz, aby twoje paznokcie akrylowe były trwałe, więc możesz mieć najmniejszą liczbę wypełnień dla swoich paznokci akrylowych, zanim zastąpisz je nowym zestawem.

Ile razy można wypełniać paznokcie akrylowe?

Zazwyczaj paznokcie akrylowe wymagają wypełnienia między dwoma a trzema tygodniami.

W teorii liczba uzupełnień paznokci akrylowych wynosi od 8 do 13 razy. W rzeczywistości jednak to, ile razy można wypełnić paznokcie akrylowe zależy od tego, jak szybko rosną Twoje naturalne paznokcie i jak lekko lub mocno używasz swoich dłoni i palców w ciągu dnia. Dlatego też Twoja liczba może nie być taka sama jak w przypadku paznokci akrylowych innych osób.

Pamiętaj, że twój zestaw paznokci akrylowych będzie trwał dłużej i będzie wymagał mniej wypełnień jeśli będziesz o nie lepiej dbać. Mniej jest wtedy pęknięć, zużytych tipsów i odprysków lakieru, które sprawiają, że wracasz do salonu pielęgnacji paznokci, aby uzupełnić swoje zniszczone paznokcie akrylowe i nadać im świeży wygląd.

Ile razy można napełniać paznokcie akrylowe przed wymianą tipsów?

W rzeczywistości ilość wypełnień paznokci akrylowych nie ma wpływu na to kiedy należy wymienić nowe tipsy. Akryl powinien wytrzymać na paznokciach do sześciu miesięcy. Po sześciu miesiącach akryl ulegnie degradacji, a Ty będziesz miała stary akryl na wolnym brzegu. Te stare akryle są kruche i mogą się łatwo złamać, pęknąć lub wyszczerbić.

Ponadto są jeszcze dwie złe rzeczy ze starymi akrylami. Stare akryle nie przylegają dobrze do paznokci naturalnych tak jak nowe i mają tendencję do łatwiejszego podnoszenia lub oddzielania się od paznokci naturalnych. Co gorsza, podnoszone lub oddzielane od płytki paznokcia akryle mogą zatrzymywać wilgoć i powodować powstawanie grzybów na paznokciach. Z drugiej strony na starych paznokciach akrylowych pojawiają się plamy po wcześniej nałożonych kolorowych lakierach do paznokci lub zmieniają one kolor na żółty od słońca i nie wyglądają już świeżo.

Dlatego też ilość wypełnień akrylowych nie wpływa na końcówki paznokci akrylowych tak bardzo jak to jak długo nowy zestaw jest założony na paznokcie.

Idealnie byłoby wymienić końcówki paznokci akrylowych kiedy mają one sześć miesięcy.

Długie paznokcie akrylowe będą wymagały częstszego uzupełniania

Jeśli lubisz nosić długie paznokcie akrylowe, musisz nauczyć się, jak z nimi pracować bez ich uszkadzania, aby zachować świeży wygląd dłużej.

Długie akrylowe końcówki paznokci są zazwyczaj poddawane większym naprężeniom niż krótsze. Z tego powodu będą się one bardziej podnosić i będą częściej wymagały wypełnień.

Długie paznokcie akrylowe mają tendencję do łapania i łamania się lub pękania częściej. To zrujnuje cały wygląd zestawu paznokci i sprawi, że częściej będą Państwo chcieli je uzupełniać.

Z drugiej strony krótkie paznokcie akrylowe będą wymagały mniejszej ilości wypełnień ponieważ jest mniej złamań, wyszczerbień paznokci lub zużytego lakieru do paznokci.

Mocno zużyte paznokcie akrylowe będą wymagały wcześniejszego wypełnienia

Jeśli pracujesz w szybkim tempie lub codziennie wykonujesz ciężką pracę, twoje paznokcie akrylowe będą pod większym obciążeniem. To sprawia, że paznokcie akrylowe przechodzą przez większe zużycie niż te, które mają mniej wymagającą pracę.

Niektóre z problemów spowodowanych przez mocno zużyte paznokcie akrylowe to podnoszenie, zużyte kształty lub wyblakły lakier do paznokci. Twoje paznokcie akrylowe nie wyglądają dobrze, więc chcesz je wypełnić, aby odzyskać świeży wygląd.

No i proszę. Mam nadzieję, że dostałeś odpowiedź na pytanie, ile razy możesz wypełnić swoje akrylowe paznokcie wypełnione.

Pamiętaj tylko, że twoje akrylowe paznokcie są na pokaz i nie używaj ich jako narzędzi. Jeśli będziesz o tym pamiętać, twoje akrylowe paznokcie będą trwać dłużej i nie musisz mieć ich wypełnionych tak często i zaoszczędzić trochę pieniędzy w dłuższej perspektywie.

Powiązane tematy:

Jak często powinieneś dostać nowy zestaw paznokci akrylowych? Dowiedz się, kiedy jest czas na nowy zestaw.

Czy kiedykolwiek myślałeś, że płacisz zbyt wiele za swoje akrylowe wypełnienia paznokci? Dowiedz się jakie dodatkowe koszty salon paznokci dodaje do ceny wypełnienia akrylowego?

Chcesz poznać najlepszy salon paznokci w pobliżu? Jest pięć rzeczy, których powinieneś szukać, gdy przychodzisz do salonu paznokci.

Czy możesz naprawić popękany paznokieć? Tak, możesz nałożyć akryl na złamany paznokieć. Dowiedz się, jak to zrobić.