ILE KOSZTUJE USUNIĘCIE PAZNOKCI METODĄ DIP?

Po kilku tygodniach posiadania paznokci dipowych nadszedł czas na usunięcie paznokci dipowych. Zastanawiasz się, ile kosztuje usunięcie dip nails w salonie.

Usuwanie paznokci dip w salonie kosztuje od 10 do 15 dolarów. Niektóre salony zrzekają się tego kosztu, jeśli klient chce ponownie wykonać manicure, manicure żelowy, dip nails lub sztuczne paznokcie.

Jeśli można usunąć dip nails w domu to kosztuje to bardzo mało

Usuwanie paznokci SNS lub bardziej powszechnie nazywanych dip nails jest prostym procesem polegającym na nasączeniu ich acetonem.

Możesz zdjąć dip nails w domu i koszt usunięcia dip nails jest znacznie mniejszy. Proszek z dip nails rozpuści się w acetonie więc nie będziesz musiała używać żadnego narzędzia aby go usunąć, co czyni go jednym z najłatwiejszych i najtańszych procesów usuwania sztucznych paznokci ponieważ musisz tylko kupić trochę czystego acetonu w lokalnym sklepie z artykułami kosmetycznymi, który wcale nie jest drogi.

Jeśli jednak po usunięciu starych paznokci dipowych chcesz ponownie je wykonać, najlepszym sposobem jest usunięcie ich w salonie.

Jak salony usuwają dip nails?

Być może nie musisz płacić za usunięcie dip nails.

Aby utrzymać klientów, wiele salonów oferuje usuwanie paznokci dip za darmo lub z dużym rabatem, jeśli po usunięciu starych paznokci dip otrzymasz jakąś usługę związaną z paznokciami.

Dlaczego oferują bezpłatne usuwanie dip nails? Usuwanie dip nails jest stosunkowo prostą procedurą.

  1. Wystarczy, że usiądziesz przy stoliku do paznokci i będziesz miała paznokcie zamoczone w misce z czystym acetonem przez około 10 minut, po tym jak zszorstkują one dip nails top sealer lub żelowy lakier do paznokci i dip nails rozpuszczą się i oderwą od twoich paznokci.
  2. Niektóre salony paznokci nawet zrobić dodatkowy krok przez podgrzewanie acetonu przez umieszczenie go w innym większym misce wypełnionej ciepłą wodą. Im szybciej to usunięcie dip nails jest zrobione, tym szczęśliwsi będą ich klienci, ponieważ nie muszą siedzieć długo i mogą szybciej zakończyć swoją usługę paznokci.
  3. Po 10 minutach lub tak, proszek dip powinien rozpuścić się i zejść z paznokci. Wszystko co musi zrobić technik paznokci jest wytrzeć paznokcie czyste i dip paznokci usuwania jest zrobione.

Podsumowując, zdejmowanie paznokci SNS lub dip nails jest szybkim i prostym procesem, który może kosztować tylko około 10 dolarów w lokalnym salonie paznokci. Jeśli zdecydujesz się na usunięcie ich w salonie, zapytaj najpierw czy jest to koszt dodatkowy czy bezpłatny, aby nie być zaskoczonym kiedy zobaczysz rachunek za usługę.

Życzymy Państwu miłego zanurzania paznokci.

Powiązane artykuły:

Jak usunąć dip nails? W domu można łatwo zdjąć paznokcie zanurzone w proszku za pomocą acetonu.

Czy można zdjąć paznokcie w proszku dip bez acetonu? To naprawdę zależy od tego, co chcesz zrobić po usunięciu. Oto co należy i czego nie należy robić przy usuwaniu paznokci w proszku bez acetonu. Poznaj je, aby nie uszkodzić paznokci podczas zdejmowania tipsów w domu.