WIERTARKA DO PAZNOKCI DO USUWANIA LAKIERU ŻELOWEGO W DOMU: POMOCNY PRZEWODNIK

Głównym problemem związanym z lakierem żelowym jest czas potrzebny na usunięcie starego lakieru żelowego z naturalnych paznokci - samo usunięcie może zająć nawet godzinę.

Wiertarka do paznokci skraca czas potrzebny na usunięcie lakieru żelowego, ponieważ szybko rozrzedza warstwę wierzchnią lakieru żelowego lub uszczelniacz i pozwala acetonowi przeniknąć do lakieru żelowego znajdującego się poniżej i szybciej zniszczyć klej. Pełna wiedza i odpowiednie szkolenie przed właściwym użyciem są konieczne, aby zapewnić, że usuwanie lakieru żelowego jest sukcesem za każdym razem.

Czy należy używać wiertarki do paznokci do usuwania lakieru żelowego w domu?

Odpowiednia wiertarka do paznokci z wiertłem skróci czas potrzebny na usunięcie lakieru żelowego w domu. Jeśli ćwiczysz, uczysz się i stosujesz odpowiednie środki ostrożności przy posługiwaniu się wiertarką do paznokci, która jest zasadniczo elektronarzędziem, powinieneś być w stanie używać jej bezpiecznie i skutecznie na paznokciach.

Czy usuwanie lakieru żelowego za pomocą wiertła do paznokci jest szkodliwe?

Nie zaleca się stosowania wiertarki do paznokci w celu usunięcia całego lakieru żelowego z paznokci. Spiłujesz w ten sposób własne paznokcie, a to spowoduje, że staną się one cieńsze i będą podatne na złamania, rozdwajanie lub złuszczanie.

Jeśli nie wiesz jak posługiwać się wiertarką do paznokci, możesz niechcący zniszczyć swoje paznokcie.

Nie wolno usuwać lakieru żelowego za pomocą wiertła do paznokci, jeśli operator nie wie, jak się nim posługiwać.

Czy można używać wiertarki do paznokci do usuwania lakieru żelowego w domu?


Dla osób, które chcą samodzielnie usuwać lakier żelowy w domu, wiertarka do paznokci jest oszczędnością czasu pod warunkiem, że posiadają one kompletną wiedzę na temat wiertarki do paznokci, przejdą odpowiednie szkolenie i poćwiczą zanim zaczną usuwać lakier żelowy na własnych paznokciach.

Jeśli chcesz zastosować elektryczną wiertarkę do paznokci do usuwania lakieru żelowego w domu, musisz dowiedzieć się, co ona potrafi i ćwiczyć tak długo, aż będziesz w stanie łatwo i bezpiecznie ją obsługiwać, zanim zaczniesz jej używać.

Czy można zdzierać lakier żelowy wiertarką?

Wiertarka do paznokci powinna być używana tylko do zniszczenia lub rozcieńczenia starej warstwy lakieru żelowego, aby zmywacz do paznokci lub aceton mogły przejść bezpośrednio do niższych warstw lakieru żelowego i szybciej je poluzować.

Nie próbuj usuwać lub spiłowywać wszystkich warstw kolorowego lakieru żelowego, ponieważ w ten sposób spiłujesz również część swoich paznokci.

Jakiego rodzaju wiertło jest dobre do usuwania lakieru żelowego?

Aby bezpiecznie usunąć warstwę wierzchnią lakieru żelowego, należy użyć odpowiedniego wiertła do paznokci. Wiertło powinno być średnio grube i mieć ściętą lub zaokrągloną krawędź na czubku. Można stosować wiertła węglikowe, metaliczne lub ceramiczne.

O tym jak wybrać odpowiednie wiertło i jak ćwiczyć przed jego użyciem pisałam szczegółowo w tym artykule.

Jak używać wiertła do paznokci do usuwania lakieru żelowego w domu?

Jeśli zamierzasz samodzielnie usuwać lakier żelowy z paznokci, musisz najpierw nauczyć się, jak wygodnie posługiwać się wiertarką z wiertłem obiema rękami. Więcej informacji o tym, jak ćwiczyć posługiwanie się wiertłem do paznokci, znajdziesz w tym artykule. Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza.

Jak usunąć lakier żelowy za pomocą wiertła do paznokci w domu

Pamiętaj o tym, że musisz trzymać wiertło do paznokci naprzemiennie w obu rękach, aby usunąć warstwę wierzchnią lakieru żelowego. Jeśli robisz to po raz pierwszy, zatrzymaj się i poćwicz trzymanie i obsługę wiertła na obu rękach, zanim spróbujesz pracować na własnych paznokciach.

Zanim przystąpisz do pracy, najpierw przygotuj sobie następujące rzeczy:

 • Rzeczy, których zwykle używasz do nasączania lub owijania lakieru żelowego
 • wiertarkę z odpowiednim wiertłem
 • plastikowy pojemnik o szerokości 5 cali, pudełko kartonowe lub coś podobnego, aby podeprzeć paznokcie, które mają być opiłowywane. Ta pomoc znacznie ułatwi opiłowywanie paznokci.
 • Znajdź dobre miejsce, w którym będziesz mógł usiąść na 30 minut.
 • Chroń meble, ponieważ aceton może zniszczyć ich wykończenie lub plastik.
 • Najpierw włóż wiertło do wiertarki do paznokci

Sposób postępowania:

 1. Ustaw prędkość obrotową wiertarki do paznokci w połowie drogi, jeśli posiadasz taką funkcję
 2. Włącz wiertarkę do gwoździ
 3. Zbliż wiertło do paznokci z drugiej strony
 4. Rozpocznij opiłowywanie żelowej warstwy nawierzchniowej, pozwalając pracującemu wiertłu dotknąć powierzchni paznokcia i przesuwaj wiertło od jednej strony paznokcia do drugiej, nie wywierając prawie żadnego nacisku. Zatrzymaj wiertło w odległości około 1/8 cala od krawędzi lub ściany bocznej paznokcia. Nie jest konieczne, aby przejść przez całą drogę, ponieważ aceton zrobi resztę i jest to bezpieczniejsze, w przeciwnym razie możesz przejechać po skórkach lub skórze.
 5. Powtórz powyższy krok dla całej powierzchni paznokcia.
 6. Zrób to dla wszystkich dziesięciu paznokci
 7. Upewnij się, że wyłączyłeś wiertło do paznokci przed odłożeniem go na miejsce po zakończeniu opiłowywania.

Teraz możesz iść dalej i użyć swojego ulubionego sposobu na zawinięcie lub namoczenie pozostałego lakieru żelowego.

Sprawdź inne metody owijania lub namaczania lakieru żelowego, a zwłaszcza najlepszy sposób usuwania lakieru żelowego za pomocą łóżeczek na palce, który szczegółowo opisałam w tym artykule.

Która wiertarka do paznokci jest najlepsza do usuwania lakieru żelowego?

Na rynku jest tak wiele modeli i stylów. To sprawia, że wybór jednego wiertła do paznokci, które będzie używane do usuwania lakieru żelowego jest trudny. Możliwości wyboru wiertła do usuwania lakieru żelowego jest wiele.

Niezależnie od tego jaką wiertarkę do paznokci Państwo posiadają lub zastanawiają się nad jej zakupem, przed przystąpieniem do pracy z prawdziwymi paznokciami muszą się Państwo nauczyć i przećwiczyć jej wygodną i skuteczną obsługę.

Używałam wielu rodzajów wiertarek do paznokci i ostatnio natknęłam się na nowy model, który uważam za idealną wiertarkę do paznokci do użytku domowego. Jest ona kompaktowa, trwała, łatwa do trzymania, bezprzewodowa i wystarczająco mocna do usuwania żelu z paznokci w domu. Kosztuje poniżej 20 dolarów. Możesz sprawdzić najnowszą cenę na Amazon tutaj.

Salony pielęgnacji paznokci zazwyczaj pobierają 10$ za usunięcie lakieru żelowego. Jeśli można to zrobić w domu przy pomocy wiertarki do paznokci, to koszt ten zwróci się wielokrotnie.

Mimo, że jest to świetny wybór, jeśli rozważasz uzyskanie dla własnego użytku, to musisz spędzić wystarczająco dużo czasu, aby ćwiczyć, zanim będzie można go używać na własnych paznokciach.

Korzyści z usuwania lakieru żelowego za pomocą wiertła do paznokci w domu

Po tym jak z łatwością będziesz potrafiła posługiwać się wiertarką do paznokci, będziesz mogła sama w domu szybko usunąć lakier żelowy, nie niszcząc przy tym swoich paznokci.

Wiertarka do paznokci pomoże Państwu szybciej i lepiej usunąć lakier żelowy z paznokci w zaciszu własnego domu. Jeśli lakier żelowy został nałożony w salonie kosmetycznym, to technik zawsze stara się go usunąć w pośpiechu a to może doprowadzić do tego, że wiertło spiłuje i ścieńczy Państwa naturalne paznokcie co jest ostatnią rzeczą jakiej Państwo sobie życzą.

Jest to nie tylko szybsze i bezpieczniejsze, ale także pozwala zaoszczędzić pieniądze za każdym razem.

Wiedza o tym jak samodzielnie usunąć lakier żelowy nie wystarczy. Posiadanie wiertła do paznokci, które może wykonać tę pracę szybciej zaoszczędzi Państwu również cenny czas.

Jeśli nie chcą Państwo usuwać lakieru żelowego w domu

Jeśli wolisz, aby technik usuwania paznokci usunął dla Ciebie lakier żelowy, musisz przejść przez podobną procedurę, która może obejmować użycie elektrycznej wiertarki do paznokci.

Najpierw technik usunie lakier żelowy przy pomocy szmergla lub wiertarki z odpowiednim wiertłem do paznokci.

Ponieważ technik pielęgnacji paznokci pracuje nad jednym klientem, używa on dominującej ręki do pracy na obu dłoniach.

Po zszorstkowaniu i rozcieńczeniu żelowej warstwy nawierzchniowej zawija ona paznokcie w aceton lub nasącza je nim na 15 lub 20 minut. Być może trzeba będzie siedzieć i czekać dłużej, jeśli jest zajęty z innymi klientami.

Dlaczego więc miałabyś poświęcać dodatkowy czas i pieniądze na usuwanie lakieru żelowego, jeśli wiesz, że możesz to zrobić sama?

Powiązane artykuły:

Chcesz poznać wszystkie różne sposoby usuwania lakieru żelowego, abyś mogła z nich skorzystać? Czy chcesz również wiedzieć, jaki jest najlepszy sposób na usunięcie lakieru żelowego? Dowiedz się wszystkiego o nich tutaj w tym artykule, więc będziesz używać jednego z nich podczas usuwania lakieru żelowego.

Czy lakier żelowy powoduje swędzenie paznokci? Dowiedz się dlaczego. Lakier żelowy może nie być winowajcą, ale inne składniki mogą być przyczyną swędzenia skórek.

Dowiedz się, co powoduje, że lakier żelowy marszczy się lub pęcherzyków, więc można ich uniknąć.

Zastrzeżenia dotyczące witryny nailsfaq.com

Wszystkie informacje zawarte w tej witrynie internetowej nailsfaq.com są publikowane w dobrej wierze i służą wyłącznie do celów informacyjnych. nailsfaq.com nie udziela żadnych gwarancji co do kompletności, rzetelności i dokładności tych informacji. Wszelkie działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w witrynie nailsfaq.com podejmowane są wyłącznie na własne ryzyko. nailsfaq.com nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i/lub szkody powstałe w związku z korzystaniem z naszej witryny.