DZIECI W SALONIE PAZNOKCI: KOMPLETNY PRZEWODNIK DLA RODZICÓW

Dla wielu zapracowanych matek salon paznokci jest szybkim miejscem ucieczki od jej rodziny i niekończących się obowiązków w domu. Chcą cieszyć się wspaniałym czasem, pozwalając innym ludziom rozpieszczać ją manicure lub pedicure. Dla matek, które zdecydują się zabrać swoje dzieci do salonu paznokci i zakres wieku dziecka może być od niemowląt do nastolatków, niektóre początkowe planowanie będzie korzystne przed wyjazdem.

Ogólnie rzecz biorąc, zabranie dziecka do salonu paznokci jest najlepiej oparte na jego wieku:

 • Poniżej 5 lat: dzieci powinny zostać w domu.
 • Poniżej 10 lat: może przyjść na specjalne okazje, takie jak urodziny lub dobre zachowanie itp.
 • Poniżej 15 lat: może przyjść na specjalne okazje, takie jak urodziny, noce taneczne lub ukończenie szkoły.

Na stronie W następnych rozdziałach omówimy szczegółowo powyższe przedziały wiekowe, abyś mógł możesz podjąć lepszą decyzję, aby odpowiedzieć na pytanie "czy powinienem zabrać moje dziecko do salonu paznokci", który jest odpowiedni dla Twojej sytuacji i pomóc Ci przygotować się lub zapobiec każdej niekomfortowej sytuacji, która może pojawić się w salonie paznokci.

Dzieci poniżej 5 roku życia w salonie paznokci

NIE: jeśli możesz zostawić dziecko w domu z mężem, dziadkami lub kimś zaufanym, zrób to. Nie czuj się winna. Czas w salonie będzie Twoim czasem doładowania. Wrócisz do domu, do rodziny w doskonałych nastrojach. Wiele mam mówi, że po spojrzeniu na swój gotowy manicure lub pedicure czują się znowu jak ludzie.

TAK: jeśli nie możesz znaleźć nikogo z kim zostawić dziecko i zabranie go ze sobą jest jedyną opcja i desperacko chcesz trochę usług paznokci, co powinieneś zrobić to:

Zrób:

 • Zaplanuj, aby uzyskać tylko jedną usługę wykonaną, czy to manicure czy pedicure, nigdy obie, ponieważ będzie to zbyt długie. Nawet jeśli mogą być wykonane w tym samym czasie, nie idź na to, ponieważ będziesz łatwo rozpraszać. Chyba, że uzyskanie wielu usług w jak najmniejszym czasie jest twoim celem, twoim głównym celem bycia tam jest relaks i bycie rozpieszczanym.
 • Zadzwoń na spotkanie i poprosić o najmniej zajęty czas w salonie, zwykle rano i na początku tygodnia. Jest szansa, że jesteś jedynym klientem, więc jeśli Twoje dziecko zrobi coś, co nie jest odpowiednie, nie będziesz zbyt zakłopotany. Ponadto, jest to czas, który wewnątrz salonu paznokci ma najmniej oparów chemicznych i kurzu.
 • Przynieś jego/jej ulubione jedzenie, różne zabawki, książki pracy, więc jeśli twoje dziecko jest znudzony jednym, nie będzie inny jeden, aby utrzymać go / ją zajęty trochę dłużej. Pamiętaj, że jeśli twoje dziecko jest znudzone, on lub ona nie będzie siedzieć spokojnie i będzie się poruszać. Jest szansa, że wpadnie na coś, co się zepsuje lub przewróci.

Nie przekupuj swojego dziecka manicure lub pedicure, aby utrzymać ją w spokoju lub pozostać na miejscu, ponieważ nie może siedzieć spokojnie tak długo dla usługi, a ona jest bardziej prawdopodobne, aby zniszczyć polski, zanim całkowicie wyschnie. Ponadto, robi małe dziecko paznokcie niektóre czas nawet bardziej wymagające niż robi dorosłych paznokci, ponieważ może to potrwać dłużej robi naprawy i powtarzające touch-ups.

Dzieci poniżej 10 roku życia w salonie paznokci

NIE: To zrobi wiele dobrego dla Twojego zdrowia, aby uciec na godzinę lub tak od swojego cennego dziecka, które może przytłoczyć Cię zajęciami i coraz bardziej ciekawskimi pytaniami. Docenisz trochę spokojnego czasu w samotności.

TAK: Jeśli musisz zabrać swoje dziecko z tobą na spotkanie z paznokciami, to co powinieneś zrobić to:

 • Zaplanuj, aby uzyskać jedną długą lub dwie krótkie usługi wykonane tylko, staraj się czas poniżej jednej godziny i 30 minut.
 • Wybierz najmniej zajęty czas w salonie, zwykle na początku tygodnia.
 • Poproś dziecko, aby przyniosło ze sobą swoje ulubione potrawy, różne zabawki, zeszyty i daj mu znać, że będziesz z nim w tym samym pomieszczeniu, ale nie będziesz u jego boku przez cały czas.
 • Jeśli Twoja córka jest starsza, użyj swojego osądu, aby nagrodzić ją szybkim polerowaniem paznokci. W tym przedziale wiekowym dzieci nie potrzebują pełnego manicure lub sztucznych paznokci, więc zmiana lakieru z przycinaniem paznokci sprawi, że będzie szczęśliwa. Zwykły lakier będzie wystarczający i jest to również jedna z najmniej kosztownych usług.

Dzieci poniżej 15 roku życia w salonie pielęgnacji paznokci

NIE: W tym wieku Twoje dzieci powinny być w stanie być same w domu, więc chodzenie do salonu paznokci jest luksusem dla Ciebie, czasowo. Możesz cieszyć się swoimi ulubionymi usługami samemu przez kilka godzin.

TAK:

 • Jeśli jest to twój syn, wtedy jest to proste. On będzie wiedział, że to jest czas mamy. On zrobi jego własną rzecz i może siedzieć w poczekalni until ty jesteś zrobiony.
 • Jeśli jest to dziewczynka, to Twoja córka w tym wieku będzie chciała tego samego, co ma jej mama. Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć, zanim dasz jej swoją zgodę na to, jakie produkty lub usługi powinna dostać:

Manicure ze zwykłym lakierem: jest to prosta i mniej kosztowna usługa, ale sprawi, że Twoje dziecko poczuje się jak duży klient. Polski trwa tylko przez kilka dni, ale to jest w porządku, ponieważ ona straci zainteresowanie jej paznokcie wkrótce.

Manicure z lakierem żelowym: Ta usługa jest o krok powyżej manicure ze zwykłym lakierem pod względem ceny, a lakier będzie trwał do dwóch tygodni na paznokciach Twojej córki. Weź pod uwagę jej aktywność w domu i szkole.

SNS, paznokcie zanurzeniowe lub paznokcie akrylowe: te rodzaje wzmacniania paznokci będą wiązały się z przedłużaniem paznokci. Są one nie tylko drogie, ale również mogą być nieodpowiednie dla codziennych zajęć Twojej młodej córki w domu i w szkole. Jeśli zdecydujesz się dać córce tę usługę, pamiętaj, że jej aktywność na siłowni i sporty, które uprawia, zanim pozwolisz jej uzyskać sztuczne paznokcie dłuższe niż jest to wygodne.

Dodatkowe tematy dotyczące dzieci w salonie paznokci

Ta Ta sekcja obejmuje dodatkowe aspekty salonu, czy jest to dobre środowisko dla twoich małych dzieci.

Z lepszych przepisów mających na celu ochronę zdrowia publicznego, salony paznokci przeszły długą drogę w zakresie prawidłowych warunków sanitarnych, utrzymania czystości i bezpieczeństwa.

Sprawdź opary chemiczne w salonie paznokci:

Powinieneś sprawdzić salon w pobliżu ciebie, zanim zdecydujesz się wejść do usługi z myślą, że być może będziesz musiał zabrać ze sobą dziecko.

Co musisz zrobić, to przyjść, gdy salon jest najbardziej ruchliwy, zwykle w piątki po godzinach pracy lub w soboty i poprosić o wizytówkę, aby uzyskać numer salonu, aby zadzwonić i umówić się później. W tym czasie powinieneś być w stanie określić, czy salon jest dobrze wentylowany i czysty.

Ponieważ ludzie, którzy pracują w salonie paznokci są tam przez cały dzień. To oni będą narażeni na opary chemiczne dłużej niż klienci, którzy są tam przez jedną lub dwie godziny.

Jeśli właściciel salonu nie wykonuje dobrej pracy na wentylacji, to można bezpiecznie powiedzieć, że nie dba o dobre samopoczucie pracowników, a tym bardziej o twoje. Powinieneś zabrać swój biznes gdzie indziej.

Kompetentny kierownik salonu paznokci / właściciel powinien starać się utrzymać wizerunek swojego salonu poprzez utrzymanie czystego środowiska pracy, nawet gdy salon jest zajęty, a dobra wentylacja jest jedną z oznak.

Obserwuj gromadzenie się kurzu w salonie paznokci:

Jeśli jest to twój pierwszy raz w salonie, powinieneś być w stanie powiedzieć to salon, w którym jesteś, jeśli jest zakurzony. Jeśli jest to kurz wszędzie, jest to znak, że czyszczenie jest zaniedbane. Kurz powstaje w salonie codziennie z powodu opiłowywania paznokci, ale zawsze możesz powiedzieć czy jest to stary kurz czy nowy i możesz sam zdecydować czy jest on tolerowany.

Przyjazny dla dzieci salony paznokci:

Aby uniknąć niekomfortowej sytuacji, kiedy ty i twoje dziecko przechodzicie przez drzwi salonu tylko po to, aby dowiedzieć się, że salon nie jest przyjaznym miejscem dla Twojego dziecka, zapytaj menadżera/właściciela, czy dzieci są dozwolone za pierwszym razem, gdy gdy wchodzisz do salonu, aby go sprawdzić.

Śliska podłoga w salonie paznokci:

ze względu na przepisy państwowe, salony paznokci są zobowiązane do posiadania nieporowatej podłogi, aby skutecznie ją odkazić. Mogą to być płytki ceramiczne, linoleum, itp. które są śliskie, gdy są mokre. Manicure i pedicure wymagają wody. Czasami będzie rozlana woda na podłodze. Śliskie podłogi i aktywne dzieci nie mieszają się dobrze.

Aktywne dzieci w salonie pielęgnacji paznokci:

Wiele salonów paznokci nie pozwala dzieciom w środku, ponieważ nie chcą żadnych wypadków spowodowanych przez bardzo aktywne dzieci. Dzieci te mogą wpadać na różne rzeczy i mogą coś złamać lub strącić. Należy pamiętać, że wiele produktów w salonie to substancje chemiczne, które nie są bezpieczne dla małych dzieci, jak na przykład alkohol, aceton, produkty akrylowe.

Ponadto, ponieważ szkło i ceramika są dobre do przechowywania chemikaliów paznokci, istnieją tłukące się pojemniki szklane lub ceramiczne używane w typowym salonie paznokci.

Odpowiedzialność salonu paznokci:

Wszystkie salony są zobowiązane do posiadania ubezpieczenia biznesowego w działaniu, zanim będą mogły otworzyć swoje drzwi dla biznesu. Odpowiedzialność cywilna to duża rzecz w USA. Firmy ubezpieczeniowe stale zamykają wszystkie tzw. luki prawne lub bardzo utrudniają osobie poszkodowanej wygranie roszczenia.

Tak samo jest z ochroną odpowiedzialności cywilnej salonu pielęgnacji paznokci. Większość polis ubezpieczeniowych dla salonów paznokciowych chroni tylko ich klientów. Ich definicja tego, kto jest klientem jest bardzo wąska i ograniczona. Twoje dziecko w salonie paznokci bez otrzymywania jakichkolwiek usług może nie mieścić się w tej klasyfikacji klientów.

Każde dziecko może w każdej chwili spowodować wypadek w dowolnym miejscu, nie tylko Twoje. Możesz zdecydować, czy twoje małe dziecko będzie bezpieczne w salonie paznokci, podczas gdy ty będziesz czekać na godzinę lub tak.

Wniosek

Pójście do salonu paznokci na usługi jest relaksującym momentem dla wielu zapracowanych matek. Pamiętaj o tym, zanim rozważysz zabranie ze sobą swojego dziecka. Nie tylko można uzyskać rozpieszczone z długo zaległych usług osobistych, ale może to być również bardzo potrzebne czas ładowania przed powrotem do domu, gdzie nigdy niekończące się obowiązki czekają.

Teraz wiesz, że wszystkie aspekty dzieci w temacie salonu paznokci. Więc tylko ty możesz odpowiedzieć na pytanie "Czy mogę zabrać moje dziecko na wizytę w salonie paznokci".

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki, Twoja decyzja o zabraniu dziecka do salonu pielęgnacji paznokci powinna dotyczyć wszystkich osób, które tam są i to w takiej kolejności: Ciebie, Twojego dziecka, innych klientów i pracowników salonu pielęgnacji paznokci.

Od wspomnień o przynoszeniu zabawek, aby utrzymać swoją małą księżniczkę zajętą w salonie paznokci do oglądania jej siedzenia na stacji coraz jej paznokcie wykonane na bal lub ukończenie szkoły, twoje myśli będą ścigać się przez czasy minęły. Twój lokalny salon paznokci jest jednym ze specjalnych miejsc, w których możesz mieć te słodkie chwile z życia swojego dziecka.