NAJLEPSZY PROCESOR KART KREDYTOWYCH DLA MOBILNEGO BIZNESU ZWIĄZANEGO Z PAZNOKCIAMI

Wybór najlepszego procesora kart kredytowych lub mobilnego biznesu paznokciowego nie jest łatwym zadaniem, ponieważ wiele instytucji finansowych stara się zdobyć Twoją firmę.

Jedną z firm, która poświęca się małym przedsiębiorcom, takim jak mobilni technicy paznokci, jest Square, ponieważ ma ona wiele wspaniałych cech, takich jak brak kosztów początkowych, brak opłat dodatkowych, konkurencyjne stawki za transakcję i brak kosztów utrzymania. Cechy te pomagają technikom paznokci prowadzącym małe mobilne firmy utrzymywać te koszty na niskim poziomie.

Omówię bardziej szczegółowo, jak Square rozpoczął działalność, jego proste struktury opłat i niskie stawki sprawiają, że jest to oczywisty wybór dla mobilnych techników paznokci, aby wybrać tę firmę dla swoich potrzeb przetwarzania kart kredytowych.

Jeśli poważnie myślisz o rozwoju swojego mobilnego biznesu związanego z paznokciami, musisz być w stanie akceptować karty kredytowe. Powinieneś poświęcić czas na poznanie firmy przetwarzającej karty kredytowe, z którą zdecydujesz się współpracować, aby wiedzieć wszystko o jej funkcjach i cenach.

W dalszej części tego artykułu wyjaśnimy, dlaczego Square jest ogólnie najlepszą firmą przetwarzającą karty kredytowe. Należy więc przeczytać go w całości. W mniej niż 3 minuty powinieneś mieć dobre zrozumienie tej firmy.

O wiodącej firmie zajmującej się przetwarzaniem kart kredytowych: Square

Profil firmy

Jack Dorsey i Jim McKelvey założyli Square.com w 2009 roku. Jack Dorsey jest dyrektorem generalnym firmy, a także dyrektorem generalnym Twittera. Tak więc firma jest wspierana przez wielkie nazwiska. Siedziba firmy znajduje się w San Francisco w Kalifornii. W październiku 2015 roku Square Inc. złożył IPO na nowojorskiej giełdzie. Firma zarobiła 4,7 mld USD w 2019 roku, więc nie zniknie w najbliższym czasie.

Usługi finansowe, które świadczy Square

Square ma wiele usług, które składają się z płatności finansowych, akceptantów i płatności mobilnych. Projektuje swoje oprogramowanie i produkuje sprzęt lub terminale kart kredytowych do zastosowań w małych firmach. W zakresie tego artykułu, będę tylko do funkcji, które będą korzystać i odnoszą się do niezależnych lub mobilnych techników paznokci.

Proces obsługi kart kredytowych Square jest najlepszy dla małych firm

Square pozwala na przyjmowanie płatności w dowolny sposób: być może słyszeliście o Square i widzieliście jego uroczy mały biały czytnik kart magnetycznych, który ktoś podłącza do swojego telefonu komórkowego, aby dokonać transakcji kartą kredytową. Mając konto, masz różne sposoby na wprowadzanie swoich transakcji.

Zwykłe machnięcie: łatwo akceptuj karty kredytowe swoich klientów za pomocą machnięcia przy użyciu darmowego czytnika kart kredytowych Square.

Wprowadzanie danych: możesz również ręcznie wprowadzić dane karty kredytowej za pomocą aplikacji mobilnej Square zainstalowanej na Twoim telefonie.

Cyfrowe wysyłanie paragonów: możesz wysyłać paragony na skrzynkę e-mail lub SMS-em do klientów jako dowód płatności. W większości przypadków bank Twojego klienta również powiadamia go o dokonanej transakcji za pomocą wiadomości e-mail. Dodatkową funkcją jest to, że Twoi klienci mogą nawet zostawić Ci prywatną opinię bezpośrednio poprzez cyfrowy paragon.

Ponadto, działa to jako zapis usługi. Jeśli Twoi klienci będą mieli pytania dotyczące poprzednich transakcji, będziesz mógł sięgnąć po tę płatność, aby dowiedzieć się, kto i jakie usługi świadczył.

Twoi klienci mogą łatwiej dawać napiwki: jako bonus, aplikacja Square posiada opcję, dzięki której Twoi klienci mogą wrzucać napiwki bezpośrednio na urządzenie w jednym prostym kroku. Pomaga to zwiększyć łączną kwotę, jaką możesz uzyskać od jednego klienta.

Akceptuj karty chipowe, Apple Pay i Google Pay: dzięki czytnikowi Square Reader dla kart zbliżeniowych i kart z chipem możesz połączyć się bezprzewodowo z urządzeniem, aby akceptować płatności takie jak Apple Pay, Google Pay i karty z chipem. Ta funkcja wymaga jednak innego adaptera lub czytnika. Nazywa się on Square Reader. Kosztuje on jednak 49 dolarów.

Dla początkujących lub tych, którzy nie chcą nosić przy sobie kolejnego gadżetu, nie musisz tego kupować, ponieważ nadal możesz wprowadzać informacje o karcie ręcznie. Opłata za transakcję będzie wynosić 3,5% i 15 centów.

Bezpieczeństwo godne zaufania: informacje o karcie kredytowej są szyfrowane w momencie przeciągnięcia palcem. Square nie przechowuje danych karty na Twoim urządzeniu mobilnym po przetworzeniu płatności. Jest to tak zwane szyfrowanie end-to-end sprzętu i oprogramowania.

Inżynierowie firmy Square wprowadzają zabezpieczenia do każdego produktu, który projektują i wykonują od podstaw, stosując szyfrowanie end-to-end. W związku z tym nie ma długiego procesu konfiguracji zabezpieczeń, w którym mogą wystąpić błędy.

Co więcej, firma Square sama produkuje wszystkie istotne komponenty bezpieczeństwa, dzięki czemu kontroluje, monitoruje i ulepsza je we własnym zakresie, nie pozostawiając możliwości popełnienia błędów przez osoby trzecie, które zleciłyby wykonanie oprogramowania na zewnątrz.

Kolejną cechą bezpieczeństwa jest zgodność z wymogami bezpieczeństwa danych (PCI). Square spełnił te wymagania dotyczące danych jako instytucja finansowa.

Możliwość dokonywania transakcji online lub offline: w przypadku braku połączenia z Internetem, płatność Square może być przetwarzana w trybie offline, a ta sama opłata jest nadal stosowana. To się nazywa zintegrowane płatności online lub offline. Nawet jeśli nie masz internetu w telefonie, aplikacja Square może nadal zapisywać płatności kartą kredytową i przetwarzać je później.

Bez konieczności ładowania: czytnik kart kredytowych Square mieści się w kieszeni, a dzięki temu, że jest podłączony do telefonu komórkowego, zużywa energię tylko wtedy, gdy jest naładowany, nie trzeba goładować . Jest on gotowy do przetwarzania płatności dla Ciebie, kiedy tylko jesteś.

Prosta i przejrzysta struktura opłat

Musisz zapłacić tylko opłatę za przetwarzanie karty kredytowej, kiedy dokonujesz transakcji. Żadnych innych opłat, takich jak opłaty miesięczne, opłaty za utrzymanie, opłaty za miesięczne zestawienia i inne. Więc możesz być pewien, że nie musisz płacić za nie, gdy nie masz sprzedaży kartą kredytową lub tylko kilka.

Szybka konfiguracja wszystko-w-jednym online

Aplikacja online jest krótki i prosty, więc można być zrobione w ciągu kilku minut. W odróżnieniu od wizyty w lokalnym banku lub innych firmach przetwarzających karty kredytowe online, w przypadku których konieczne może być umówienie się na rozmowę z przedstawicielem banku lub wypełnienie długich formularzy, proces aplikacji Square jest znacznie szybszy.

Najlepszy zestaw startowy Square dla mobilnych stylistów paznokci jest BEZPŁATNY

Kiedy zdecydujesz się zarejestrować się na stronie Square, polecam wybrać darmowy i podstawowy czytnik kart kredytowych Square. W ten sposób będziesz gotowy do przetwarzania kart kredytowych za pomocą aplikacji, którą zainstalujesz na swoim telefonie komórkowym i nie musisz za nic płacić.

Inną dobrą rzeczą w tym podstawowym czytniku kart kredytowych jest to, że jest mały, że można go umieścić w torebce, a kiedy jesteś gotowy do podjęcia płatności, można dołączyć go do telefonu komórkowego ant aplikacja może zacząć przyjmować płatności.

W skrócie, nie trzeba wydawać żadnych pieniędzy z góry, aby dać Ci możliwość przetwarzania kart kredytowych swoich klientów.

Kolejną dobrą rzeczą jest to, że możesz zacząć przyjmować opłaty kartą kredytową poprzez ręczne wprowadzanie informacji o kartach swoich klientów w aplikacji Square na telefon komórkowy, czekając na przybycie pierwszego darmowego czytnika kart kredytowych.

Wyjątkowe cechy aplikacji Square dla mobilnych stylistów paznokci

 • Bezpłatna i łatwa w użyciu aplikacja
 • Szybkie rozpoczęcie pracy bez konieczności szkolenia
 • Brak nieporęcznego sprzętu do noszenia przy sobie. Twój telefon komórkowy jest terminalem MPOS, czyli mobilnym punktem sprzedaży. Firma opracowała przyjazną dla użytkownika aplikację do obsługi mobilnych punktów sprzedaży, która to umożliwia.
 • Aktywne zapobieganie oszustwom i powiadamianie w przypadku podejrzanych działań
 • Możesz również przyjmować przedpłaty kartami kredytowymi/debetowymi przez telefon lub online. Minimalizuje to możliwość anulowania transakcji w ostatniej chwili.

Ile kosztuje korzystanie z usługi przetwarzania kart kredytowych Square?

Poniżej znajduje się zestawienie kosztów korzystania z aplikacji Square:

 • Brak umów i opłat za wcześniejsze rozwiązanie umowy
 • Brak opłat za konfigurację lub uruchomienie
 • Brak miesięcznych opłat za przetwarzanie płatności
 • Brak opłat za zwrot pieniędzy
 • Brak opłat za zestawienia lub raporty
 • Brak dodatkowych opłat dla American Express, korporacyjnych
 • Przelewy w następnym dniu roboczym bez dodatkowych opłat
 • Brak opłat za pierwszy czytnik kart kredytowych

Nie musisz nic płacić, aby się zarejestrować, a swój pierwszy czytnik kart otrzymasz pocztą.

Opłata za transakcję, która jest jedyną opłatą jaką powinieneś ponieść (od momentu pisania tego tekstu) wynosi 2.6% plus 10 centów za każdą udaną transakcję.

Jeśli nie masz opcji płatności kartą kredytową dla swoich klientów, powinieneś ją mieć. Pokaże to Twoim klientom, że poważnie podchodzisz do biznesu związanego z mobilnymi paznokciami, a nie jesteś tylko freelancerem.

Square to świetny zapasowy procesor kart kredytowych, który warto mieć

Jeśli masz już usługę przetwarzania kart kredytowych, to posiadanie Square jako alternatywnej kopii zapasowej jest dobrym pomysłem na wypadek, gdyby Twój zwykły system miał jakieś problemy, takie jak awaria oprogramowania, awaria drukarki lub brak połączenia z Internetem.

Teraz znasz wszystkie przydatne funkcje usługi przetwarzania kart kredytowych Square, które są korzystne i przydatne dla mobilnego biznesu paznokci. Jeśli nadal masz konkretne pytanie, na które nie odpowiedziałam, możesz znaleźć odpowiedź na stronie internetowej firmy.

Czy Square powinien być Twoim pierwszym czy zapasowym procesorem kart kredytowych?

Wybór najlepszej firmy zajmującej się przetwarzaniem płatności może być przytłaczający ze względu na różne funkcje i nowe terminy techniczne. Po przebrnięciu przez ten etap powinieneś wiedzieć, że usługa Square jest bardzo przydatna dla mobilnego manicurzystki zajmującej się stylizacją paznokci.

Square oferuje wszystkie te wspaniałe funkcje bez żadnych kosztów początkowych i płacisz za nie tylko wtedy, gdy używasz go do przyjmowania płatności. Dlatego jest to najlepszy procesor kart kredytowych, który można mieć w telefonie komórkowym jako opcję podstawową lub zapasową.

Wystarczy kilka minut, aby ubiegać się o nią bezpośrednio na telefonie komórkowym, przejdź do strony głównej Square.com i zrób to teraz. W ten sposób Twój mobilny biznes związany z paznokciami osiągnie kolejny poziom: Twój biznes będzie mógł akceptować płatności kartą kredytową.

To powinno sprawić, że poczujesz się dobrze z tym osiągnięciem: odkryj najlepszą firmę przetwarzającą karty kredytowe dla Twojego biznesu związanego z paznokciami.

Kolejną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę jest to, że Square ma teraz wiele opłat, z których zrezygnowano. Wierzę, że biorąc pod uwagę fakt, że firma jest wciąż młoda (powstała w 2009 roku), chce wydać wiele zachęt, aby przyciągnąć nowe firmy, dzięki czemu może zdobyć udział w rynku, aby ustanowić się liderem w branży.

Jednak po osiągnięciu tego kamienia milowego, myślę, że przestaną oferować funkcje no-fee i przekształcić je w z-fee te, aby zwiększyć swoje zyski. Mam nadzieję, że dadzą przerwę swoim obecnym klientom i dziadek w ich starych funkcji no-fee dla nich. Jest to tylko moja myśl, więc nie wstrzymuj oddechu lub mnie odpowiedzialny.

Więc skorzystać z dobrego freebie, że rzadko przychodzi na swój sposób, zapisz się na bezpłatny Square czytnik kart kredytowych dzisiaj.

Powiązane artykuły:

Jak stworzyć klientelę jako technik paznokci

Jak rozpocząć mobilny biznes związany z paznokciami?

Zastrzeżenia dotyczące witryny nailsfaq.com: Wszystkie informacje zawarte w tej witrynie - nailsfaq.com - są publikowane w dobrej wierze i służą wyłącznie do celów informacyjnych. Firma nailsfaq.com nie udziela żadnych gwarancji co do kompletności, rzetelności i dokładności tych informacji. Wszelkie działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w witrynie nailsfaq.com podejmowane są wyłącznie na własne ryzyko. Firma nailsfaq.com nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i/lub szkody powstałe w związku z korzystaniem z naszej witryny.