JAK ZDJĄĆ LAKIER ŻELOWY BEZ ACETONU NATURALNIE & SZYBKO

Musisz teraz usunąć swój lakier żelowy z paznokci i nie masz dostępu do acetonu lub czegokolwiek, aby odpowiednio owinąć palce. Lakier żelowy może być zdjęty z paznokci bez acetonu w naturalny sposób poprzez moczenie lakieru żelowego w ciepłej wodzie przez 15 minut. W tym czasie ciepło z ciepłej wody zmiękczy i rozszerzy stary lakier żelowy tak, że jego przyczepność do naturalnej powierzchni paznokcia jest osłabiona i lakier żelowy można łatwo odkleić za pomocą innych paznokci.

Ciepło zmiękczy i rozszerzy stary lakier żelowy i ciepła woda jest dobrym naturalnym sposobem na wprowadzenie tego ciepła do starego lakieru żelowego.

Co powiedzieć technikowi paznokci, aby uzyskać to, co chcesz.

Masz dużo wspaniałych wskazówek dotyczących paznokci? Możesz napisać o nich i uzyskać pełnoetatowy dochód z pracy w wolnym czasie z domu. Dowiedz się więcej tutaj.

Jeśli właśnie dostałeś swój żelowy manicure i nie lubisz go, istnieją sposoby, w jakie możesz zmienić lub poprawić go do swoich upodobań bez konieczności usuwania tego żelowego lakieru całkowicie tutaj.

Stwórz kilka luźnych miejsc na paznokciach

Używając innych paznokci, patyczka z drzewa oranżowego, cienkiej części skórki lub pary pęsetek, stwórz kilka podnoszących się miejsc na lakierze żelowym. Im więcej stworzysz, tym szybciej lakier żelowy będzie schodził, ale rób to delikatnie i nie używaj nadmiernej siły, bo inaczej będziesz złuszczać także swoje własne paznokcie.

Jeśli lakier żelowy nadal bardzo dobrze trzyma się na paznokciach, pozostaw go. Ciepło będzie poluzować go po moczeniu później

Po zakończeniu powyższego kroku dla wszystkich dziesięciu palców, czas na namoczenie ich w ciepłej wodzie.

Moczyć lakier żelowy w ciepłej wodzie

Znajdź plastikową miskę, w której wygodnie zmieścisz obie dłonie, wlej około 2/3 bardzo ciepłej wody i zanurz wszystkie dziesięć palców. Możesz dodać tylko kilka kropel mydła do rąk. Zbyt duża ilość mydła sprawi, że woda będzie śliska. Moczyć obie dłonie przez około 10 minut.

Jeśli miska nie jest dostępna, możesz to zrobić przy zlewie. Napełnij zlew wystarczającą ilością ciepłej wody, abyś mógł namoczyć obie ręce.

Wskazówka: ten proces zajmie mniej czasu po prysznicu lub myciu naczyń, ponieważ twój stary lakier żelowy jest poddany dodatkowemu ciepłu i wilgoci z góry.

Zdejmowanie lakieru żelowego

Zacznij od luźnego lub podnoszącego się miejsca na paznokciu, używając innych paznokci, patyczka z drewna oranżowego, czegoś podobnego lub pary pęset delikatnie popychaj lub zdzieraj stary lakier żelowy do góry.

Rób to powoli i staraj się nie łamać, ponieważ potrzebujesz go, aby chwycić się na następny raz. Po tym jak nie możesz już odkleić go bez złamania, namocz paznokieć ponownie i zacznij na następnym paznokciu.

Robiąc to staraj się aby wszystkie paznokcie były namoczone.

Zrób to dla wszystkich dziesięciu paznokci.

Utrzymuj namoczony lakier żelowy w cieple

Jeśli woda zaczyna być chłodna, dodaj więcej gorącej wody lub wymień ją.

Staraj się powtarzać powyższy krok na wszystkich paznokciach, aż będziesz mogła całkowicie usunąć stary lakier żelowy.

Dokończ pozostały żelowy lakier bazowy

Po zakończeniu usuwania lakieru żelowego, na paznokciach może pozostać jeszcze trochę żelu bazowego. Masz tutaj wybór. Albo możesz go tam zostawić albo kontynuować moczenie paznokci aż do momentu kiedy będziesz mogła go bezpiecznie odkleić, zepchnąć lub zeskrobać.

Wskazówka: dodanie do paznokci odrobiny olejku do skórek lub oleju spożywczego poluzuje małe miejsca po pozostałym żelu bazowym, dzięki czemu łatwiej będzie je zepchnąć.
Umyj i spłucz ręce czystą wodą.

Rozpieszczaj swoje dłonie po usunięciu lakieru żelowego

Moczenie w gorącej wodzie sprawi, że Twoje dłonie będą suche, więc możesz zastosować trochę balsamu do rąk, aby je nawilżyć.

Twoje ręce są teraz gotowe do następnego manicure żelowego! Jeśli masz żel manicure wykonane w salonie, to jest to świetny sposób, aby usunąć lakier żelowy w domu siebie. Jest to również bezpieczniejsze dla paznokci, ponieważ skrobanie lub polerowanie jest minimalne. Możesz nawet zaoszczędzić trochę czasu i pieniędzy usuwając swój stary lakier żelowy w ten sposób w domu.

Teraz wiesz, jak usunąć lakier żelowy bez acetonu naturalnie. Ten sposób jest świetny w nagłych przypadkach, gdy nie masz żadnych narzędzi do paznokci, ale tylko ręce.

Jeśli spróbujesz użyć powyższej metody, aby usunąć lakier żelowy w domu, to nie tylko jest bezpieczniejsze dla paznokci i można zaoszczędzić aż 10 dolarów, gdybyś miał to zrobić w salonie.

Czy wiesz, że za jedyne 3,95 dolarów miesięcznie, mniej niż koszt usuwania żelu, można rozpocząć online salon paznokci, które mogą potencjalnie dać Ci pełny dochód?

Jeśli jesteś technikiem paznokci lub entuzjastą paznokci, zdecydowanie powinieneś mieć blog paznokciowy, w którym możesz zachować swoją pracę z paznokciami poprzez zdjęcia, filmy lub pisanie, możesz je wykorzystać do zarabiania pieniędzy dla Ciebie.

Po tym, jak dowiesz się, dlaczego blog o paznokciach jest najtańszym biznesem online i jak szybko możesz zacząć jeden, aby zarobić pieniądze, będziesz chciał mieć jeden.

Powodzenia i baw się dobrze przy żelowaniu.

MUST-HAVE DLA MIŁOŚNIKÓW LAKIERU ŻELOWEGO: 10 MINUTOWY ZESTAW DO USUWANIA LAKIERU ŻELOWEGO I DIPÓW Z PAZNOKCI

UWAGA: kiedy ostatni raz dałaś sobie prezent? Jeśli masz trochę wolnego czasu w domu i lubisz robić paznokcie, możesz otworzyć biznes paznokciowy online lub blog paznokciowy za mniej niż 100 $. Jest to świetny biznes domowy w niepełnym wymiarze godzin, ale nagroda finansowa jest wysoka, ponieważ może sprawić, że będziesz miał pełnoetatowy dochód, dzięki czemu możesz nie potrzebować już dziennej pracy.

Powinieneś wiedzieć, co blog o paznokciach może zrobić dla ciebie i twojej rodziny finansowo z tak małą inwestycją jak 100 dolarów. Nie pozwól, aby ta okazja się wymknęła: dowiedz się, dlaczego blog o paznokciach jest najtańszym salonem paznokci online, ale może stworzyć tyle samo dochodów, co salon murowany, jeśli nie więcej.

Daj sobie finansowy prezent już dziś. To zajmuje tylko 2 minuty, aby się dowiedzieć.

Powiązane posty:

Najlepszym sposobem na usunięcie lakieru żelowego za pomocą acetonu jest użycie łóżeczek palców. Użyłem tej metody na wszystkich moich klientów w moim salonie po odkryciu go i wszyscy lubili to, ponieważ mogą używać swoich rąk i palców do innych zadań, takich jak tekst, odebrać swój telefon. Przeczytaj o tej metodzie tutaj w tym artykule.

Masz pytanie na temat żelu polskiego? Znajdź odpowiedź w żelu polskim często zadawane pytania. Wszystko o żelu polskim F.A.Q.

Stosujesz żelowy lakier, ale skąd wiesz, czy lakier żelowy jest utwardzony? Poznaj te dwie pomocne wskazówki.