KOŃCÓWKI DO PAZNOKCI: KOMPLETNY PRZEWODNIK KUPUJĄCEGO

To jest przytłaczające, gdy trzeba wybrać, które bity do paznokci kupić, aby użyć na paznokciach w domu, ponieważ istnieje zbyt wiele różnych rodzajów, które sprawiają, że decyzja o zakupie trudne.

Bity do paznokci, wiertła do paznokci lub bity do plików można kupić na podstawie różnych poziomów umiejętności paznokci. Są to poziomy początkujące, średniozaawansowane i zaawansowane. Wiertła do paznokci mogą być zatem kupowane i bezpiecznie używane zgodnie z aktualnym poziomem komfortu i doświadczenia użytkownika w obsłudze.

Dzielę wiertła do paznokci, które można kupić na podstawie poziomu godzin praktyki i doświadczenia, a mianowicie początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników.

W dzisiejszych czasach prawie wszystkie zakupione wiertła do paznokci są pewnego rodzaju przenośnymi, stołowymi lub akumulatorowymi wiertłami do paznokci i wszystkie one używają wierteł do paznokci, które mają 3/32" chwyty, które są długimi, chudymi metalowymi cylindrycznymi częściami, które dołączają lub wkładają do wierteł do paznokci. Wszystkie wiertła do paznokci, o których wspominam w tym artykule, mają trzonki 3/32′.

Polecam tylko wiertła do paznokci z Melodysusie.com. Jest to amerykańska firma dostarczająca gwoździe. Możesz kupić wiertła do paznokci na amazonie z innych różnych firm. Jednak produkty Melodysusie cieszą się popularnością zarówno wśród amerykańskich entuzjastów paznokci, hobbystów, jak i profesjonalistów paznokci. Jego wiertła do paznokci są również jednym z najczęściej kupowanych na amazonie. Ta duża baza klientów mówi coś pozytywnego o jej wysokiej jakości bitów do paznokci. Możesz kupić swoje wiertła do paznokci na Amazon lub bezpośrednio na stronie Melodysusie.com i możesz znaleźć tam kilka dobrych sezonowych ofert pakietowych.

Ujawnienie: NailsFaq.com jest wspierany przez czytelników takich jak ty. Kiedy dokonujesz zakupu poprzez linki w naszych postach, możemy zarobić prowizję partnerską i polecamy tylko produkty lub usługi, które nam się podobają, a wszystkie opinie wyrażone tutaj są nasze własne. Dziękujemy. Przeczytaj pełną politykę prywatności tutaj.

Końcówki do paznokci dla początkujących

Jeśli kupujesz końcówki do paznokci, aby zrobić sobie paznokcie w domu, uznałabym Cię za osobę początkującą.

Ponieważ właśnie zacząłeś pracować z paznokciami, wszystkie metalowe wiertła do paznokci wyglądają trochę zastraszająco, ceramiczne wiertła do paznokci wydają się przyjaźniejsze.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają robić paznokcie, bardziej prawdopodobne jest, że będziesz stosować lakier żelowy na paznokciach. Ten zestaw wierteł do paznokci MelodySusie Ceramic jest najlepszym wiertłem do paznokci do usuwania lakieru żelowego w domu.

Są one lżejsze niż ich metalowe odpowiedniki, a ceramiczne wiertła do paznokci tworzą mniej ciepła, gdy usuwa lakier żelowy na paznokciach.

Te, które skutecznie usuwają lakier żelowy to dwie beczki i dwa stożkowe wiertła do paznokci. Możesz ich używać do usuwania lakieru żelowego przed zawijaniem, moczeniem paznokci.

Pamiętaj, że lakier żelowy musi być zmiękczony acetonem zanim będzie można go bezpiecznie zeskrobać, zedrzeć lub zepchnąć, a nie zetrzeć go końcówkami do paznokci, ponieważ w przeciwnym razie końcówka ta spiłuje twoje naturalne paznokcie i sprawi, że staną się one niepotrzebnie cieńsze.

Skórzany długi bit do paznokci służy do czyszczenia pod naturalnymi paznokciami. Można nim usunąć brud, lakier żelowy lub inne rzeczy, które mogą się tam znaleźć.

Mała kulka do paznokci jest do czyszczenia nadmiaru skórek. Sugerowałabym abyś wstrzymała się z jego użyciem do czasu aż będziesz się dobrze czuła w obsłudze wiertła do paznokci abyś przypadkowo nie uszkodziła swoich paznokci, a w szczególności korzenia paznokcia i macierzy paznokcia która tworzy nowe komórki paznokcia. Jeśli te części zostaną uszkodzone, mogą produkować grzbiety, wyboiste paznokcie na stałe, których nigdy nie będziesz chciał.

Ostatnim z nich jest szczotka do paznokci. Możesz go użyć do usunięcia pyłu na paznokciach i wzdłuż trudno dostępnych linii skórki.

Możesz sprawdzić najnowszą cenę na Amazon lub na stronie internetowej Melodysusie.

Bity do paznokci dla średnio zaawansowanych użytkowników

Jeśli robisz paznokcie na sobie i dla swoich przyjaciół i rodziny przez co najmniej sześć miesięcy, uważaj się za pośredniego poziomu.

Ponieważ jesteś na tym etapie swojej przygody z paznokciami, możesz być zainteresowany wypróbowaniem różnych produktów do wzmacniania paznokci, takich jak dip powder, SNS, polygel, twardy żel lub paznokcie akrylowe.

Wszystkie te produkty do paznokci są znacznie twardsze niż lakier żelowy i wymagają innego zestawu końcówek do paznokci. Istnieją dwa rodzaje końcówek do paznokci, które należy mieć w swojej skrzynce narzędziowej: taśmy szlifierskie i metalowe końcówki do paznokci.

Taśmy szlifierskie to najstarsze rodzaje wierteł do paznokci. Zanim pojawiły się na rynku węgliki spiekane i ceramiczne końcówki do paznokci, wszyscy technicy paznokci używali tych opasek szlifierskich, ponieważ były to jedyne dostępne końcówki do paznokci. Niezliczeni technicy paznokci, w tym ja, stworzyli wiele ładnych zestawów paznokci, które podobały się klientom.

Dlatego powinieneś nauczyć się, jak je biegle używać za pomocą tych prostych bitów do paznokci.

Zestaw węglikowych, wolframowych bitów do paznokci pozwala na pracę nad różnymi produktami do paznokci, które wymieniłem powyżej. Są one lepsze w usuwaniu produktów do paznokci i można również zakończyć wszystkie etapy opiłowywania i kształtowania paznokci szybciej. Są one również trwałe, więc nie trzeba wymieniać zużytych metalowych końcówek do paznokci przez długi czas.

Jedna uwaga: oba trzpienie są wykonane z miękkiego metalu, więc przy silnym uderzeniu lub upadku łatwo się wyginają. Kiedy są one z równowagi nie można używać ich na paznokciach, ponieważ będą one drgać tak bardzo, że spowoduje dyskomfort, gdy są w kontakcie z paznokciem.

Jeśli jesteś w nastroju do zakupów, kup kilka więcej. Przydadzą się one, gdy te dwie nie będą już nadawały się do użytku.

Jeśli nie lubisz kolorowego metalicznego wyglądu, możesz kupić zestaw pozłacanych bitów do paznokci.

Sprawdź najnowszą cenę na Amazon lub na stronie Melodysusie.

Końcówki do paznokci dla zaawansowanych użytkowników

Jeśli robisz paznokcie przez co najmniej rok i zrobiłeś paznokcie na członkach rodziny i znajomych i wszyscy kochają twoje usługi paznokciowe, jesteś zaawansowanym użytkownikiem bitów do paznokci.

Możesz używać bitów do paznokci, które zakupiłeś dla początkujących i średnio zaawansowanych. Działają one dobrze, gdy zdobędziesz więcej praktyki w posługiwaniu się nimi.

Jeśli chcesz zostać licencjonowanym technikiem paznokci, wszystko, co musisz zrobić, to pójść do szkoły paznokci, aby uczyć się, aby stać się jednym.

Kiedy jesteś na tym poziomie robienia paznokci, powinieneś nauczyć się podstaw struktur paznokciowych. Dzięki tej wiedzy będziesz miał lepsze zrozumienie, jak kruche są nasze paznokcie i wiesz, jak możesz używać swoich paznokci bez powodowania obrażeń do nich.

Jest jeden podręcznik, z którego korzystałam podczas nauki w szkole paznokci w 1996 roku to Milady Standard Nail Technology. Ten podręcznik teraz nadal jest jeden używany w większości szkół paznokci w całym USA. Straciłem mój stary podręcznik, więc później kupiłem czwarte wydanie, które nadal używam jako odniesienie od czasu do czasu.

To świetny podręcznik dla tych, którzy są zainteresowani biznesem paznokci. Twoja lokalna biblioteka może mieć go lub jeśli chcesz go kupić, możesz go zdobyć na Amazon.

Jest to świetne wprowadzenie do tematów związanych z paznokciami, jeśli chcesz wiedzieć, czy robienie paznokci jest pracą dla ciebie, zanim popełnisz czas i pieniądze, aby przejść do szkoły.

Profesjonalne wiertła do paznokci

Kiedy robisz paznokcie przez rok lub tak na wielu klientach, masz wystarczająco dużo doświadczenia, aby nazwać się profesjonalistą paznokci.

Wszystkie wiertła do paznokci, które wymieniłem powyżej, są odpowiednie dla profesjonalistów paznokci. Masz je do dyspozycji, aby używać ich w dowolnych konkretnych zastosowaniach, które uznasz za stosowne.

Nie ma jednej sztywnej drogi, którą powinni podążać specjaliści od paznokci, aby użyć wiertła do paznokci. Są one raczej używane w sposób, w którym każdy profesjonalista paznokci czuje się najbardziej komfortowo.

W ten sposób profesjonalista paznokci tworzy indywidualnie świetnie wyglądający zestaw paznokci.

Istnieje wiele innych różnych rodzajów bitów do paznokci, które możesz wypróbować i wybrać te, które lubisz najbardziej.

Wiertła do paznokci 5 w 1

Od czasu do czasu firmy zajmujące się zaopatrzeniem paznokci wymyślają nowe narzędzia do paznokci. Najnowszy z nich nazywa się 5-in-1 nail bits. Jest to kombinacja pięciu końcówek do paznokci w jednej, dzięki czemu nie trzeba często zmieniać swoich zwykłych końcówek do paznokci.

Jako profesjonalista w dziedzinie paznokci, jesteś wygodny w obsłudze różnych bitów do paznokci, więc nie powinieneś bać się wypróbować nowych bitów do paznokci. Dopiero po ich wypróbowaniu będą Państwo mogli stwierdzić czy są one dla Państwa czy nie.

Możesz je kupić bezpośrednio na stronie Melodysusie.com.

Wiertła do paznokci do skórek

Mam mieszane uczucia co do wierteł do paznokci do usuwania skórek. Jako jeden z techników paznokci z poprzedniego pokolenia, byłem nauczony moczyć, aby zmiękczyć skórki, delikatnie odepchnąć je i przyciąć nadmiar za pomocą nippera do skórek, i musieliśmy być dobrzy w nippingu bez powodowania krwawienia.

Skórki paznokci pomijają moczenie, odsuwanie kroków i przechodzą bezpośrednio do szlifowania nadmiaru skórek. Może to spowodować podrażnienie skórek, jeśli ktoś zrobi to trochę za głęboko.

Jeśli zdecydujesz się wypróbować te narzędzia, podejmij duże środki ostrożności, aby nie posunąć się za daleko i nie uszkodzić korzeni i macierzy paznokcia oraz nie spowodować niechcianych trwałych kształtów paznokci.

Uchwyty na wiertła do paznokci i środki odkażające

Jednym z akcesoriów, które powinieneś mieć jest uchwyt na wiertła do paznokci. Nie tylko można przechowywać wszystkie swoje wiertła do paznokci w jednym miejscu, ale może również sanityzować je za pomocą światła UV. Ta funkcja sanitacji jest ważna, ponieważ nie chcesz, aby paznokcie, na których pracujesz, czy są to twoje własne lub innych ludzi, aby zarazić się brudnymi narzędziami do paznokci.

Melodysusie ma oferty combo na końcówki do paznokci i uchwyty. Możesz sprawdzić je na ich stronie internetowej.

Bezpieczeństwo wierteł do paznokci

Wreszcie, ale nie najmniej, wiertła do paznokci, efile bitów lub wiertła do paznokci są załączniki wiertła do paznokci, które są narzędziami elektrycznymi. Wykonywanie środków ostrożności w obsłudze wiertła do paznokci podczas pracy na paznokciach lub innych osób powinno być zawsze pierwszym i numer jeden priorytet, aby zapobiec wypadkom.

Zawsze należy nosić okulary ochronne. Jeśli to możliwe, chroń oczy swoje i osoby, nad którą pracujesz, za pomocą pary gogli. Nigdy nie wiadomo, kiedy te kawałki paznokci mogą się oderwać i odlecieć, gdy uruchamiasz je z dużą prędkością, zwłaszcza gdy jesteś początkujący.

Piękny zestaw paznokci to te, które sprawiają, że użytkownicy są szczęśliwi i bez urazów.

Życzymy bezpiecznego i dobrego czasu zabawy z nowymi końcówkami do paznokci.

Powiązany artykuł:

Nadal chcesz wiedzieć więcej o wiertłach do paznokci, zanim zdecydujesz, czego użyć? Możesz dowiedzieć się więcej o wiertłach do paznokci w tym przewodniku dla początkujących, jeśli jeszcze go nie widziałeś.