NIE PODOBA CI SIĘ KOLOR TWOJEGO ŻELOWEGO MANICURE? OTO CO MOŻESZ ZROBIĆ

Po spędzeniu dobrej godziny i swoich ciężko zarobionych pieniędzy na żelowy manicure w salonie w salonie paznokci, zdajesz sobie sprawę, że to nie jest kolor, który naprawdę lubisz. Nie rozpaczaj! Weź głęboki oddech i zrelaksuj się. Istnieje kilka sposobów, aby zmienić lub poprawić kolor, którego nie znosisz do do swoich upodobań czy to w salonie paznokci lub zrobić to samemu. samodzielnie.

Czy masz paznokcie zrobione w salonie lub zrobić to samemu, można użyć jednego z następujących szybkich rozwiązań, aby zmienić kolor swojego lakieru żelowego i mam nadzieję, że to sprawi, że poczujesz się lepiej.

Usuń lakier żelowy

Kiedy zdasz sobie sprawę, że kolor na paznokciach tak bardzo cię denerwuje, poproś technika paznokci o usunięcie go i zastosowanie nowego koloru, który wybierzesz. Należy pamiętać, że salon może pobierać dodatkowe opłaty za dodatkową pracę związaną z usuwaniem lakieru żelowego i ponownym polerowaniem.

To jest zrozumiałe, że twój technik paznokci będzie niechętnie do zrobienia to, głównie, że teraz musi usunąć całą swoją ciężką pracę i wysiłki. Ale jeśli wiesz, że ten kolor nie jest odpowiedni na specjalne okazje lub nie jesteś całkowicie zadowolony, bądź uprzejmy ale stanowczy i poproś o jego usunięcie. usunięcie.

Jeśli zdecydują się Państwo na tę opcję to zajmie to Państwu dodatkowo 40 minut czasu. Twój technik będzie musiał usunąć kolor żelu, którego nie lubisz, przygotować powierzchnię paznokcia na nowo i nałożyć lakier bazowy, 2 warstwy nowego koloru i jeden lakier nawierzchniowy.

To jest najlepszy sposób na przywrócenie Twojego szaleństwa.

Sześć sposobów na szybkie i bezpieczne usunięcie lakieru żelowego w domu tutaj.

Jeśli musisz zdjąć swój żelowy lakier, a nie masz nic do jego usunięcia, oto najszybszy sposób na naturalne usunięcie żelowego lakieru w domu bez acetonu.

Możesz zmienić kolor swojego lakieru żelowego

Jeśli czas jest krótki, można zdecydować się na tę opcję. Możesz umieścić nowy kolor żelu na wierzchu starego jednego. To działa najlepiej, jeśli stary kolor jest jasny i trzeba tylko malować jeden ciemniejszy jeden na górze.

Nie próbuj używać jaśniejszy kolor, ponieważ może trzeba więcej niż jedną warstwę, aby pokryć ciemny kolor pod spodem całkowicie. To sprawi, że Twoje paznokcie będą znacznie grubsze i będzie Cię jeszcze bardziej denerwować.

Zrób Zrób to najpierw na jednym paznokciu aby zobaczyć czy naprawdę podoba Ci się ta zmiana.

Pamiętaj jednak, że będziesz miała w sumie sześć warstw lakieru na swoich paznokciach. Będą one wyglądać grubo i czuć się ciężkie na paznokciach.

Pomaluj inny kolor żelu na jednym lub dwóch paznokciach

Znajdź kolor żelu, który ci się podoba i który dobrze współgra z kolorem, który masz na paznokciach. To zmniejszy dramatyczny efekt nowego koloru żelu, który powoduje, że go nienawidzisz.

Nałóż kilka żelowych brokatów na wierzch

Glitters będzie złagodzić nowy kolor żelu lub stworzyć pewne efekty iskrzenia, które sprawia, że nowy kolor żelu interesujące tyle, że może chcesz go zatrzymać. Istnieje kilka rodzajów brokatów: drobne lub grube, srebro, złoto lub kolory. Wybierz jeden, który Twoim zdaniem będzie iść najlepiej na nowym kolorze żelu.

Również, wypróbuj na jednym paznokciu zanim zrobisz je wszystkie.

W końcu będziesz miał w sumie pięć warstw lakieru żelowego.

Nałożyć żelu nail arts na palce serdeczny i wskazujący

Innym szybkim rozwiązaniem, aby zmienić kolor, że nienawidzisz jest umieszczenie wzorów na niektórych paznokci. to przenieść swoją uwagę z dala od koloru do wzorów sami. Istnieją niezliczone sposoby na to jak wykonać wzory na paznokciach, od prostych do wyszukanych.

Ale w tym konkretnym przypadku warto wybrać te prostsze aby przyspieszyć, ponieważ już poświęcasz temu manicure więcej niż wystarczająco dużo czasu. manicure.

Pomaluj zwykły kolorowy lakier na lakier żelowy

Ponieważ lakier żelowy jest już utwardzony, możesz nałożyć na niego zwykły lakier. Polecam użycie zwykłego top coat, dzięki czemu można malować go zaraz po kolorze. Jedyną wadą jest to, że musisz wysuszyć swój lakier w stary sposób: na powietrzu lub z wentylatorem.

Uwaga: można użyć żelu top coat na zwykły lakier, jeśli dać zwykły lakier co najmniej 15 minut, aby być całkowicie suche lub żel top coat będzie po prostu zsunąć się z paznokci i mokry lakier będzie rozmazany na wszystko, czego dotkniesz.

Wskazówka: możesz użyć małego wentylatora grzejnika lub suszarki do włosów ustawionej na niską prędkość i ciepło, aby skrócić czas suszenia.

Jeśli robisz paznokcie w domu

Ty możesz wybrać jedną z opcji z powyższej listy, aby zrobić to samemu, w zależności od co masz dostępne i ile masz czasu, aby to naprawić.

Dlaczego nienawidzisz koloru swojego nowego manicure żelowego?

Dla większość ludzi, noszą swoje ulubione kolory i nie próbować nowych które są poza ich strefą komfortu. Kiedy ludzie chcą wypróbować nowe modne kolory, czasami zdają sobie sprawę, że nie podoba im się, że dużo, aby utrzymać go na swoich paznokciach przez następne kilka tygodni.

The Nowy kolor może wyglądać świetnie sam w sobie i może być rozmawiał do próbować nowych kolorów. Ale nowe kolory mogą nie wyglądać dobrze z odcień twojej skóry lub iść dobrze z kształtem twoich rąk i palce.

I wiesz, że tylko dopóki nie spróbujesz.

Jakuniknąć używania koloru lakieru żelowego, który Cisię nie podoba

Przetestuj nowy kolor lakieru żelowego na jednym z paznokci.

Łatwiej i szybciej jest usunąć lakier żelowy na jednym paznokciu niż na wszystkich dziesięciu.

Twój nail tech doceni fakt, że dałeś jej znać po jednym lub dwóch paznokciach zamiast po tym jak skończy wszystkie dziesięć paznokci ponieważ ich usunięcie zajmuje mniej czasu.

Można malować więcej niż jeden kolor na żel manicure

Ta kombinacja kolorów zmniejszy efekt koloru, którego nie lubisz na swoich paznokciach. Bądź trochę bardziej tolerancyjna. Pamiętaj, że to nie jest wina koloru, więc nie trać przez to snu z powiek.

Czasami, w trakcie używania wielu różnych kolorów, będziesz nienawidzić niektórych kolory swoich nowych manicure żel. Nie być tak pogarszane. Jeśli Kolor nowego żelu manicure jest dla ważnego wydarzenia, może być trzeba mieć go usunąć i umieścić nowy na. W innych przypadkach możesz zakamuflować go nowym kolorem, brokatami lub ulubionymi wzorami. wzory.

To sprawi, że nowe kolory żelu trochę bardziej znośne.

I zawsze można go usunąć jutro.

Najlepiej, jeśli żel manicure wykonane w salonie, powinieneś wiedzieć, co powiedzieć tech paznokci, aby uzyskać to, co chcesz.

Czy jesteś zadowolony z obecnego salonu paznokci? Jest pięć rzeczy, które musisz wiedzieć, aby znaleźć najlepszy salon paznokci w pobliżu.

Szczęśliwy żelowania.