DLACZEGO DO DND DOŁĄCZONE SĄ DWA LAKIERY?

Kiedyś był czas, kiedy kupiłeś jeden odcień lakieru do paznokci, dostałeś jedną butelkę. Teraz zastanawiasz się, dlaczego DND pochodzi z dwóch lakierów tego samego koloru?

DND pochodzi w dwóch pakietach lakierów, jeden jest żelowy lakier, a drugi jest zwykły lakier do paznokci. Wiele innych marek żelu polski mają te dwa pakiety dla swoich kolorów, ponieważ ludzie zazwyczaj używają długotrwałego lakieru żelowego na ich ręce i regularne lakier do paznokci dla ich paznokci.

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy cofnąć się w czasie, aby wiedzieć, dlaczego producenci paznokci sprzedają swoje lakiery w dwóch opakowaniach i zachowania konsumentów paznokci na początku ery lakieru żelowego.

Dlaczego DND jest dostarczany z dwoma lakierami?

Lakier żelowy jest stosunkowo nowym wynalazkiem.

Lakier żelowy wymaga źródła światła UV do utwardzania w mniej niż minutę. Ta szybka technika utwardzania różni się od tradycyjnej metody suszenia powietrzem zwykłych lakierów do paznokci.

DND nie był pierwszym polskim żelu marki do sprzedaży dwóch różnych lakierów.

Żelowe polisy pochodzą z dwóch lakierów jako kampanii marketingowej

Każdy nowy odcień koloru, który producent lakieru do paznokci robi jest ich zastrzeżonym produktem i dumą. Nie jest łatwo stworzyć nowy odcień lakieru do paznokci, który przyciągnie wzrok większości miłośników paznokci. Dlatego też chcą oni w jak największym stopniu ułatwić sobie pokazanie swoich kolorów na paznokciach konsumentów, niezależnie od tego czy są to paznokcie u rąk czy u nóg.

Na początku Gelish był pierwszą firmą, która wynalazła lakier żelowy. Jednak Gelish sprzedawał tylko lakiery żelowe, bez zwykłych lakierów do paznokci. Ludzie, którzy lubili odcień tych kolorów, nie mieli wyboru, ale używali lakierów żelowych, co mogło być problemem dla tych, którzy chcieli używać tylko tradycyjnych lakierów do paznokci.

Następnie przyszedł LeChat.

LeChat był pierwszą firmą, która wypełniła tę pustkę. Sprzedawali swoje nowe kolory lakierów do paznokci w dwóch pakietach, lakier żelowy i zwykły lakier do paznokci pod marką Perfect Match. W ten sposób każdy, kto lubi odcień swojego lakieru do paznokci, może go użyć na swoich paznokciach. To sprawiło, że miłośnicy tradycyjnych lakierów do paznokci byli szczęśliwi.

Inni producenci lakierów żelowych rozpoznali ten trend i zaczęli sprzedawać swoje lakiery do paznokci w dwóch opakowaniach.

DND był młodym producentem lakierów do paznokci. Używali agresywnego marketingu i kampanii reklamowej, aby przeniknąć na rynek paznokci żelowych, aby sprzedać swoje lakiery żelowe do salonów paznokciowych przy użyciu głębokich zniżek i szerokiej dystrybucji. I to działało dobrze.

Ludzie, którzy poszli do salonów paznokci, aby uzyskać żel manicure nie mógł pomóc, ale zauważyć duże stojaki wystawowe DND lakier żelowy. Jeśli salony paznokci używane tej marki, to musi być dobre.

Tak wielu kupiło tę markę, aby używać jej w domu.

DND jest teraz jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek lakierów żelowych w branży.

Dlatego wielu młodych klientów zadaje pytanie: "Dlaczego DND pochodzą z dwóch lakierów"? Nie "Dlaczego żel polski pochodzi z dwóch lakierów"?

Te młode miłośnicy paznokci może nigdy nie używali regularnych lakierów do paznokci przed i nie rozumieją, dlaczego muszą płacić dodatkowo za polski nigdy nie użyją?

To sprawia, że czuję się staro. Jako technik paznokci, regularne lakiery do paznokci były moim chlebem i masłem. Dzięki nim mogłam utrzymać moją rodzinę.

Lakier żelowy jest dostępny w dwóch wersjach z powodu zachowań konsumentów.

Lakiery żelowe są od 2009 roku, krótki czas porównuje z ponad 100-letnim tradycyjnym lakierem do paznokci.

Wiele osób nadal lubi używać zwykłych lakierów do paznokci z dwóch powodów. Są one tak proste i łatwe do zastosowania, a drugi jest to, że powodują one najmniejsze szkody dla naturalnych paznokci.

Tak więc ci ludzie, którzy robią swoje paznokcie w domu nadal używają zwykłych lakierów do paznokci i mają obszerną kolekcję lakierów do paznokci.

W każdym sezonie co roku pojawia się nowa kolekcja lakierów do paznokci. Ci ludzie zazwyczaj kupują te nowe kolory, które lubią używać w domu. Niektóre z tych osób nadal trzymają się tradycyjnego lakieru do paznokci; są tak przyzwyczajeni do niego i nie chcą się zmienić.

Lakier żelowy jest w dwóch lakierach, aby zaspokoić ten regularny tłum paznokci.

Teraz, jeśli jesteś jednym z milionów ludzi, którzy nadal mają obszerną kolekcję regularnych lakierów do paznokci w domu i chcesz użyć niektórych z tych kolorów. Jednak nie wiesz, czy lakier żelowy i zwykły lakier do paznokci są razem na paznokciach.

Czy możesz użyć żelowego top coat nad zwykłym lakierem do paznokci?

Tak, możesz to zrobić, ale musisz zrobić kilka różnych rzeczy.

Po pierwsze, zwykły lakier do paznokci musi być całkowicie suchy aby top coat żelowy utrzymał się na paznokciach. W przeciwnym razie, po utwardzeniu żelowego lakieru nawierzchniowego, staje się on uplastyczniony, co uniemożliwia wyschnięcie niżej położonego zwykłego lakieru do paznokci. Poza tym w mokrym lakierze do paznokci znajdują się jeszcze rozpuszczalniki. Zmiękczą one żelową warstwę wierzchnią i zsuną się z paznokcia w ciągu dnia lub dwóch.

Po drugie, aby zapobiec zabarwieniu paznokci i palców, należy usunąć ten zwykły lakier do paznokci i top coat na paznokciach, mocząc je w ciepłej wodzie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat nakładania żelowego top coat'u na zwykły lakier do paznokci, możesz znaleźć kompletne instrukcje tutaj w tym artykule Jak można używać zwykłego lakieru do paznokci z żelowym top coat'em.

Wnioski:

Mam nadzieję, że odpowiedziałem na Twoje pytanie i mam nadzieję, że nauczyłeś się czegoś o historii paznokci.

Ciesz się swoim lakierem żelowym.

Być może w dalekiej przyszłości, gdy staniesz się babcią, twoja wnuczka zadałaby ci pytanie takie jak:

"Babciu, dlaczego kupiłaś te wszystkie lakiery żelowe? To tylko strata pieniędzy i zasobów naturalnych, ponieważ używasz ich tylko kilka razy, a oni po prostu siedzą tam, nie robiąc nic!".

"Dlaczego po prostu nie wetkniesz swoich rąk w moją maszynę do paznokci, powiedz Alexa lub Siri, jaki kolor chcesz, a oni pomalują twoje paznokcie w mniej niż minutę".

"I nie musisz trzymać tych wszystkich starych kolorów, babciu!".

W tym momencie założę się, że twoje oczy zamieniłyby się w nieco rozmarzone. Robisz się trochę nostalgiczna. Pamiętałbyś czas nie tak dawno temu, zadałeś pytanie: "Dlaczego DND przychodzi z dwoma pastami?".

Następnie spojrzałeś na swoją wnuczkę i powiedziałeś miękko: "Nie wiesz, co tracisz, moja droga!".

Do tego czasu nadejdzie, cieszyć się coraz swoje paznokcie zrobić teraz.

Obawiam się, że niektóre roboty do paznokci mogłyby odebrać ci ten relaksujący rytuał w bardzo bliskiej przyszłości.

Alexa i Siri są znakami towarowymi odpowiednio firmy Amazon i Apple.