BLOG O PAZNOKCIACH: NAJTAŃSZY BIZNES O PAZNOKCIACH ONLINE

Po przeczytaniu ostatniego postu zobaczysz, że blog o paznokciach nie wymaga dużo pieniędzy, aby rozpocząć. Należy pamiętać, że w tym poście używam salonu paznokci jako przykładu, ale koncepcja może być stosowana do każdego biznesu, który jest zainteresowany.

Koszt stworzenia bloga paznokci obejmuje zakup nazwy domeny, roczną rejestrację strony hosta, trochę zarezerwowanych pieniędzy i obowiązkową klasę blogowania online. W sumie kosztuje to tak mało jak 700 dolarów w porównaniu z dziesiątkami tysięcy dolarów dla średniej wielkości, ceglanego salonu paznokci.

Aby określić, jak niedrogi jest blog o paznokciach, dowiedzmy się, ile kosztuje otwarcie murowanego salonu paznokci.

Następujące są szacunkowe kapitału, które trzeba umieścić nawet przed otwarciem drzwi do biznesu. Pozwoliłem sobie zaokrąglić liczby w górę, abyśmy mogli lepiej zrozumieć koncepcję.

Uwaga: Jestem właścicielem salonu paznokci od 1999 roku z kilku różnych salonów. Z tego doświadczenia, uważam, że poniższe numery są dobre szacunki, aby otworzyć mały salon paznokci.

Początkowy koszt typowego salonu paznokci są tabelaryczne poniżej.

Koszt badań i jazdy wokół townto
znaleźć idealne miejsce
300
Czynsz za pierwszy miesiąc1,000
Kaucja (dwa miesiące czynszu)2,000
Koszt budowy (przebudowa)20,000
Meble (krzesła dla oczekujących, lady recepcyjne, itp.)1,500
Wyposażenie (oświetlenie, obrazy...)1,000
Wyposażenie (
stanowiska do paznokci, fotele do pedicure, wózki, pralka/suszarka)
7,000
Materiały eksploatacyjne (
lakier do paznokci, zmywacz, płyny dezynfekujące, ręczniki)
1,500
Koszt alternatywy
(musisz przerwać pracę, aby rozpocząć salon 2 miesiące: - $2,500 x 2)
5,000
Różne wydatki (materiały biurowe)1,000
Media (internet, gaz, woda, prąd)300
Gotówka do zapłaty za pierwsze 3 miesiące (
czynsz x 3 x 3 miesiące)
6,000
CAŁKOWITA INWESTYCJA POCZĄTKOWA: $46,600

Te sumują się do 46.600 dolarów początkowego kapitału inwestycyjnego Pieniądze, które musisz mieć nawet zanim pierwszy klient przejdzie przez twoje drzwi.

Zauważ, że jedna rzecz, której brakuje w powyższej tabeli to Twoje wynagrodzenie. Będziesz miał szczęście, jeśli twój nowy salon paznokci przyniesie wystarczająco dużo dochodów, aby zapłacić za wszystkie wydatki.

Statystycznie rzecz biorąc, większość firm przełamie się po drugim lub trzecim roku. Oznacza to, że w pierwszych dwóch lub trzech latach możesz nie mieć pieniędzy, aby zapłacić sobie pensję!

Pomyśl o tym, stawiając $ 46,000, aby rozpocząć działalność, która może nie być w stanie zapłacić sobie za rok lub dwa? Musisz żyć i pracować przez te trudne lata.

Co się stanie z tymi 46 600 dolarów? Cóż, jeśli miałbyś go sprzedać zaraz po zakończeniu zakładania salonu, będziesz miał szczęście, że ktoś przyjdzie i kupi go od ciebie za 30 000 dolarów. Dlaczego?

Salon wydałeś pieniądze, aby zbudować sposób chcesz i lubisz, niekoniecznie sposób nowy nabywca chce. Dlatego twoje 46 000 dolarów jest warte tylko dwie trzecie zaraz po tym, jak skończysz swój zupełnie nowy salon. Ouch!

Dlaczego tak jest? Podobnie jak w wielu innych branżach usługowych, cena firmy szacuje, ilu klientów i ile robi poprzedni miesiąc lub rok. Twój nowy salon nie ma ani jednego ani drugiego.

Przez pierwsze dwa lub trzy lata, jako właściciel salonu, musisz pracować co najmniej dziesięć godzin dziennie, sześć lub siedem dni w tygodniu, próbując odzyskać swoje pieniądze.

Już zaangażowałeś czas i pieniądze. Nie ma innego wyjścia, jak tylko wstać i pracować każdego dnia.

Istnieje jednak lepszy sposób.

Początkowy koszt bloga o paznokciach

Rozpocznij internetowy biznes związany z paznokciami. Najlepszym wyborem jest blog o paznokciach.

Aby rozpocząć blog o paznokciach, musisz zapłacić tylko za kilka rzeczy:

  1. Komputer z internetem. Mam nadzieję, że czytasz na laptopie, sprawdź to.
  2. Nazwa domeny. Wiele firm hostingowych takich jak Bluehost da Ci ją za darmo w pierwszym roku. Jeśli już wybrałeś nazwę dla swojego biznesu online, możesz sprawdzić, czy jest ona zajęta lub używana już. Bluehost posiada zarówno funkcję sprawdzania nazwy domeny, jak i generatora na wypadek, gdyby Twoja została zarejestrowana przez kogoś innego przed Tobą.
  3. Firma hostingowa. W przeciwieństwie do płacenia właścicielowi za pierwszy miesiąc czynszu i depozytu bezpieczeństwa, które mogą wynosić nawet 5000 dolarów, trzeba tylko zapłacić za opłatę hostingową, która może być około 4,00 dolarów miesięcznie z podstawowym pakietem dla jednej witryny blogu start-up.
  4. Pomyśl o tym przez chwilę. 5.000 dolarów kontra 4,00 dolarów.

Bluehost ma niską cenę hostingu dla jednej strony internetowej tak niskie, jak $ 3,95 za miesiąc za pierwszy rok, jeśli zapiszesz się na trzy lata opcji. To będzie 5,95 dolarów za miesiąc, jeśli pójdziesz na jeden rok pakiet.

Ujawnienie: NailFaq.com jest wspierany przez czytelników takich jak ty. Kiedy kupujesz poprzez linki w naszych postach, możemy zarobić prowizję partnerską i polecamy tylko produkty lub usługi, które lubimy, a wszystkie opinie wyrażone tutaj są nasze własne. Dziękujemy. Przeczytaj pełną politykę prywatności tutaj.

Jeśli pominiesz jedną filiżankę kawy premium w miesiącu, stać Cię na hosting dla Twojego bloga o paznokciach.

Kurs online, aby dowiedzieć się, jak prowadzić swój blog o paznokciach. Musisz odłożyć pieniądze na kurs online, ponieważ jest to niezbędny schemat dla udanego bloga o paznokciach.

Typowy kurs kosztuje mniej niż 500 dolarów. Mój ulubiony kurs blogowania online, który pomógł mi osiągnąć mój cel blogowania to tylko 449 dolarów. Jeśli podzielisz tę liczbę przez dwanaście miesięcy, to sprowadza się do zarządzanego 37,42 dolarów na miesiąc.

Zarezerwowane pieniądze (głównie na zakup aplikacji komputerowych): $100. Miesięcznie ten wydatek to tylko 8,33$.

Dodając je do siebie, potrzebujesz tylko od 550 do 700 dolarów, aby założyć biznes paznokci online. Porównaj to z 46.600 dolarów tagu ceny dla fizycznego, to jest około 1,2 procent.

Dolar mądry, trzeba tylko tak mało, jak 3,95 dolarów miesięcznie, aby posiadać blog paznokci. Co za okazja!

Jest to nawet znacznie mniej niż miesięczny rachunek za prąd salonu paznokci, który może zacząć się w setkach.

Teraz, jeśli jesteś technikiem paznokci i chcesz otworzyć salon paznokci, który wybrałbyś, aby rozpocząć pierwszy?

Do czasu, gdy zaczniesz chodzić dookoła, aby podnieść 46.6000 dolarów dla salonu paznokci, które mogą trwać miesiące lub lata, możesz mieć swój blog paznokci w górę i działa w tygodniu.

Poniższa tabela jest podsumowaniem początkowych kosztów bloga paznokci.

Laptop lub komputer stacjonarny (bardziej prawdopodobne, że masz już jeden0
nazwa domeny0
Firma hostingowa70
Kursy online500
Zarezerwowane pieniądze100
CAŁKOWITA INWESTYCJA DLA BLOGA O PAZNOKCIACH:$670

Jako notatka boczna, podobnie jak w przypadku murowanego salonu paznokci, musisz pracować tak ciężko, jak możesz na swoim blogu paznokciowym, aby odnieść sukces.

Nie ma substytutu dla tego jako właściciel biznesu online.

Jeśli chodzi o wymagane początkowe inwestycje finansowe, blog o paznokciach jest wyraźnym zwycięzcą.

Teraz wiesz, że blog paznokciowy oferuje najtańszy sposób na posiadanie biznesu paznokciowego.

Teraz wiesz, że najtańszy sposób na rozpoczęcie biznesu paznokciowego, blog paznokciowy.

Jeśli zastanawiasz się nad nazwą dla swojego bloga paznokci lub gotowy do uruchomienia blogu paznokci, można pominąć ten artykuł pokaże Ci, jak zacząć od nadania nazwy.

Następnie pokażę Ci, że blog o paznokciach ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym salonem paznokci.

NASTĘPNA STRONA: Zacznij swój blog o paznokciach od nadania nazwy.

Kliknij w powyższy link, aby dowiedzieć się jak możesz znaleźć nazwę dla swojego bloga.

POPRZEDNIA STRONA: Co to jest blog o paznokciach: internetowy salon paznokci.

Nail Blog 7-stronny przewodnik konfiguracji:

STRONA JEDNA: BLOGI O PAZNOKCIACH - DLACZEGO POWINIENEŚ MIEĆ JEDEN. To jest wprowadzenie do bloga o paznokciach.

STRONA DRUGA: CZYM JEST BLOG O PAZNOKCIACH - INTERNETOWY SALON PAZNOKCI. Blog o paznokciach jest w zasadzie salonem paznokci, ale wymaga znacznie mniej pieniędzy, aby go założyć.

STRONA TRZECIA: CZYM JEST NAIL BLOG - NAJTAŃSZY SALON PAZNOKCI ONLINE. Jeśli myślisz o otwarciu salonu paznokci, powinieneś najpierw założyć blog o paznokciach.

STRONA CZWARTA: JAK ZAŁOŻYĆ BLOGA O PAZNOKCIACH - NADAJ MU NAZWĘ. Zacznij swój blog o paznokciach od wybrania dla niego nazwy.

STRONA PIĄTA: JAK ZAŁOŻYĆ BLOG O PAZNOKCIACH: ZAREJESTRUJ NAZWĘ. Zrób to oficjalnie: zarejestruj go na własne nazwisko.

STRONA SZÓSTA: CO ZROBIĆ PO ZAREJESTROWANIU NAZWY DOMENY? Daj sobie trochę czasu na zapoznanie się ze światem blogów, sprawdzając inne blogerki zajmujące się paznokciami.

STRONA SIÓDMA: INNE ZALETY BLOGA O PAZNOKCIACH. Aby lepiej zrozumieć inne korzyści płynące z prowadzenia bloga o paznokciach.