CZY MOBILNY STYLISTA PAZNOKCI POWINIEN AKCEPTOWAĆ KARTY KREDYTOWE: TO DOBRZE

Jeśli pracujesz jako mobilny lub niezależny technik pielęgnacji paznokci, Twoi klienci czasami chcą płacić za swoje usługi kartą kredytową. Jeśli wcześniej nie poinformujesz swoich klientów, że przyjmujesz tylko płatności gotówką, możesz mieć niezręczną sytuację w czasie płacenia, kiedy klient nie będzie miał wystarczająco dużo pieniędzy, aby Ci zapłacić.

Samodzielni mobilni styliści paznokci powinni akceptować płatności kartą kredytową, aby ich klienci mieli tę możliwość oprócz płacenia gotówką, a płatność kartą kredytową zostanie wpłacona bezpośrednio na konto bankowe mobilnego stylisty paznokci. Jest to możliwe dzięki aplikacji online w telefonie komórkowym lub przenośnym terminalu.

Dzięki tym urządzeniom płacenie kartą kredytową jest tak proste, jak przeciągnięcie paska magnetycznego karty kredytowej przez czytnik, który może być podłączony do telefonu komórkowego lub terminala ręcznego.

Mobilni styliści paznokci powinni akceptować karty kredytowe

Możesz zwiększyć sprzedaż dzięki większej liczbie opcji płatności dla swoich klientów.

Jeśli pracujesz jako mobilny lub niezależny technik paznokci i przyjmujesz gotówkę jako jedyną formę płatności, stracisz szansę na potencjalną sprzedaż dodatkowych usług, na które Twoi klienci mogą nie mieć wystarczającej ilości gotówki.

Twoi klienci mogą wydać więcej na dodatkowe usługi, które polecasz, a które są dla nich lepsze lub niezbędne, wiedząc, że mogą za nie wygodnie zapłacić gotówką lub kartą debetową/kredytową. Możliwość akceptowania kart kredytowych lub debetowych daje szansę na zwiększenie sprzedaży w takich przypadkach.

Niektórzy klienci decydują się płacić kartami debetowymi/kredytowymi, ponieważ nie lubią nosić przy sobie papierowych pieniędzy i monet. Inni chcą płacić kartami kredytowymi, aby móc kontrolować swoje wydatki.

Twoi klienci są również bardziej skłonni dać Ci większy napiwek. Zbyt często przekonuję się, że mojemu klientowi łatwiej jest wpisać cyfrę 10 na linii napiwku na karcie kredytowej niż wręczyć banknot 10$.

Korzyści z noszenia przy sobie mniejszej ilości gotówki

Jako niezależny lub mobilny technik paznokci, będziesz odpowiedzialny za przechowywanie swoich pieniędzy. Jeśli masz przy sobie dużo gotówki i jeśli spieszysz się, aby zdążyć na kolejne spotkanie, zawsze istnieje możliwość, że ją zgubisz lub zgubisz.

Inną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że nie jest dobrym pomysłem, jeśli niektórzy wiedzą, że nosisz przy sobie gotówkę, gdy przez większość czasu jeździsz sam po mieście, czasem może to nastąpić bardzo późno.

W naszym społeczeństwie coraz częściej dokonuje się transakcji kartami kredytowymi.

Jeszcze nie tak dawno temu salony pielęgnacji paznokci, w których można było płacić tylko gotówką, były akceptowalne. Dziś jednak klienci niechętnie patrzą na taki znak. Nowe pokolenia są bardziej przyzwyczajone do płacenia kartą kredytową lub telefonem komórkowym z Apple Pay lub Google Pay, które były dostępne dopiero w 2014 roku. Jeśli nie udostępnisz tym klientom tej wygodnej funkcji, mogą się odwrócić, a Ty stracisz klientów.

Mobilni styliści paznokci mogą korzystać z doskonałych funkcji procesora kart kredytowych

Różne firmy przetwarzające karty kredytowe mogą oferować wiele opcji, które mogą być przytłaczające technicznym żargonem. Wszystkie twierdzą, że są świetne dla swoich klientów. Jakie funkcje są przydatne i przyniosą korzyści małej firmie, której właścicielem i operatorem jest mobilny technik paznokci? Poniżej wymieniono cechy, których mobilni lub niezależni styliści paznokci powinni szukać u firmy zajmującej się obsługą kart debetowych/kredytowych przed podjęciem decyzji:

Łatwość obsługi/procesu: dzięki postępowi w rozwoju oprogramowania proces pobierania opłat za pomocą kart kredytowych jest przyjazny dla użytkownika. W większości przypadków wystarczy tylko przeciągnąć kartę za pomocą przenośnego czytnika, wprowadzić kwotę i nacisnąć przycisk wysyłania, aby zakończyć transakcję.

Minimalna inwestycja początkowa w sprzęt lub terminale: wiele firm oferuje bezpłatny sprzęt podstawowy, ale jest on wystarczający dla mobilnych stylistów paznokci, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność. Inne oferują opcje leasingu lub zakupu. Wymaga to jednak większego kapitału z góry.

Brak opłat miesięcznych: podczas gdy wiele firm przetwarzających karty kredytowe dodaje opłatę miesięczną, nowe firmy nie dodają jej. Jest to zaleta, ponieważ niezależnie od tego, czy w ciągu miesiąca obciążymy kartę kredytową kwotą zero czy 100, nie musimy płacić za tę opłatę. Te miesięczne opłaty wynoszą zwykle około 10 USD miesięcznie. Jednak nie licząc innych opłat, w ciągu całego roku suma ta wyniesie 120 dolarów.

Niska opłata za transakcję: zazwyczaj reklamowane niskie stawki obowiązują tylko przez krótki czas, na przykład 6 miesięcy. Po zakończeniu okresu promocyjnego stawki będą wyższe. Na przykład, promocyjna opłata za transakcję może wynosić 1,9%, a zwykła opłata za transakcję może wynosić do 3% lub nawet więcej, w zależności od historii kredytowej. Młody mobilny stylista paznokci zazwyczaj ponosi wyższe opłaty za transakcje regularne tylko dlatego, że ma nowe konto i krótką historię kredytową.

Miesięczne zestawienia wpłat/wydatków: podczas gdy większość procesorów kart kredytowych nalicza miesięczną opłatę, inne nowe procesory oferują ją bezpłatnie. Funkcja ta jest przydatna dla mobilnej stylistki paznokci, która wie, ile pieniędzy zostało wpłaconych bezpośrednio na jej konto bankowe.

Możliwość wirtualnego drukowania paragonów: obecnie wiele osób decyduje się na otrzymywanie paragonów pocztą elektroniczną. Dzięki temu nie trzeba nosić ze sobą drukarki ani większego terminala do punktów sprzedaży. Po zakończeniu transakcji zostanie wygenerowany paragon, który można wysłać na adres e-mail klienta lub za pomocą wiadomości tekstowej.

Możliwość uzyskania karty debetowej do rachunku: jest to wspaniała cecha. Możesz używać karty debetowej wydanej przez firmę przetwarzającą karty kredytowe do płacenia za wszystkie wydatki służbowe, a wszystkie wpływy będą znajdować się w jednym miejscu.

Na koniec roku podatkowego wystarczy je wydrukować, aby mieć całą dokumentację wydatków. Pamiętaj, że powinieneś również zachować papierowe rachunki za wszystkie wydatki poniesione w danym roku, a posiadanie kompletnego wydruku pozwoli Ci sprawdzić, czy masz je wszystkie. Oszczędza to czas mobilnemu styliście paznokci i daje prawidłowy raport wydatków.

Dobry procesor kart kredytowych jest również księgowym dla manicurzystów.

W przypadku zgubienia dowodu poniesionych wydatków nie będzie można odliczyć wydanej kwoty od dochodu i trzeba będzie zapłacić dodatkowy podatek od tej kwoty. Program firmy obsługującej karty kredytowe może podzielić wydatki na odpowiednie rubryki w celu wypełnienia deklaracji podatkowej. Jest to świetna funkcja oszczędzająca czas dla mobilnych stylistów paznokci.

Podsumowanie zysków i wydatków na koniec roku dla celów podatkowych: pracując jako mobilny stylista paznokci, stajesz się właścicielem małej firmy. Musisz być odpowiedzialny za prowadzenie, rejestrowanie wszystkich zysków i wydatków związanych z Twoją mobilną firmą, abyś mógł złożyć zeznanie podatkowe na koniec roku podatkowego, który zwykle przypada na 15 kwietnia następnego roku.

Firma obsługująca karty kredytowe, z którą zdecydujesz się współpracować, przedstawi ci na koniec roku podsumowanie wszystkich wpłat i wypłat na twoim koncie. Jest to kolejna funkcja pozwalająca zaoszczędzić czas.

Tak więc dobra firma zajmująca się przetwarzaniem kart kredytowych to także księgowa mobilnego technika paznokci, która nigdy nie woła o chorobę, pracuje 365 dni w roku i nigdy nie gubi ani nie myli żadnego paragonu, choćby najmniejszego.

Płacąc firmie przetwarzającej karty kredytowe za niewielką opłatę wynoszącą mniej niż 3% od kwoty, którą klienci zapłacili kartą kredytową, masz również wirtualnego księgowego. Co za okazja!

Wszystkie powyższe cechy są typowe dla firm zajmujących się przetwarzaniem kart kredytowych, które obsługują firmy stacjonarne. Dzięki rozwojowi aplikacji na telefony komórkowe i Internetu są one teraz dostępne dla mobilnych stylistów paznokci lub tych, którzy pracują niezależnie.

Jak mobilny technik paznokci może akceptować karty kredytowe?

Pierwszym krokiem jest znalezienie dobrych firm zajmujących się przetwarzaniem kart kredytowych, które oferują funkcje mobilne, z których będziesz korzystać. Następnie należy porównać te funkcje w trzech lub czterech firmach i wybrać tę, która oferuje najlepszą ofertę, jeśli chodzi o całkowite opłaty miesięczne, opłatę za transakcję, opłatę zwrotną, ceny sprzętu i przyjazny dla użytkownika interfejs, a także inne elementy, które uważasz za ważne.

Aby móc akceptować karty kredytowe w mobilnym salonie pielęgnacji paznokci, należy znaleźć firmę przetwarzającą karty kredytowe, która oferuje możliwość dokonywania transakcji mobilnych i złożyć wniosek online lub offline w lokalnym oddziale banku. Po uzyskaniu zgody technika paznokci może kupić lub wydzierżawić wszystkie niezbędne urządzenia lub otrzymać je za darmo. Teraz ten mobilny technik stylizacji paznokci jest gotowy do przyjmowania opłat kartą kredytową.

Innymi słowy, możesz teraz korzystać z przenośnego terminala lub sprzętu do obsługi kart kredytowych, który zapewnia firma, aby przyjmować transakcje kartami kredytowymi za pośrednictwem połączenia internetowego. Obecnie wiele z nich stworzyło aplikację na telefony komórkowe.

W przypadku korzystania z aplikacji telefon komórkowy pełni rolę przenośnego terminala, a dzięki specjalnemu czytnikowi kart kredytowych mogą one wspólnie zebrać i przesłać informacje o karcie kredytowej oraz kwotę opłaty do serwera firmy i sfinalizować transakcję online.

Jeśli nie masz jeszcze możliwości płacenia kartą kredytową dla swoich klientów, powinieneś czym prędzej o nią wystąpić.

I tak to wygląda. Wszystkie informacje na temat mobilnych transakcji kartą kredytową dla mobilnych stylistów paznokci.

Teraz zastanawiasz się, jak znaleźć firmę, która oferuje najlepszą ofertę mobilnych transakcji kartami kredytowymi?

W 2014 r. znalazłem firmę, która posiada wszystkie wymienione przeze mnie powyżej funkcje dla mobilnych stylistów paznokci. Używam jej i cieszę się jej mobilnymi funkcjami. Firma odniosła sukces, ponieważ stworzyła ogromną bazę klientów. Dowodzi to, że prawdopodobnie jest to jedna z najlepszych firm zajmujących się przetwarzaniem mobilnych kart kredytowych ze względu na przyjazną dla użytkownika aplikację i posiadanie jednej z najniższych struktur stawek za usługę przetwarzania mobilnych kart kredytowych.

Uważam, że jest to świetny wybór dla mobilnych stylistów paznokci lub niezależnych stylistów, którzy chcą rozpocząć działalność na własną rękę.

W części drugiej tej serii znajduje się moja recenzja tej firmy. Możesz o niej przeczytać w następnym artykule.

Powiązane artykuły:

Jak zdobyć klientelę jako technik paznokci Część 1. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś doświadczonym stylistą paznokci, ten artykuł jest pomocny dla obu.

Jak rozpocząć mobilny biznes związany z paznokciami Część 1

Zastrzeżenia dotyczące strony NailsFAQ.com

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej - nailsfaq.com - są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w celu uzyskania ogólnych informacji. Nailsfaq.com nie udziela żadnych gwarancji co do kompletności, wiarygodności i dokładności tych informacji. Wszelkie działania, które podejmujesz w oparciu o informacje znalezione na tej witrynie, nailsfaq.com, są podejmowane wyłącznie na Twoje własne ryzyko. Nailsfaq.com nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i/lub szkody powstałe w związku z korzystaniem z naszej witryny.