NAIL BLOGS: DLACZEGO POWINNAŚ GO MIEĆ

Jeśli nigdy nie wiesz, co to jest blog lub na płocie o tworzeniu jednego, to po przeczytaniu tego znajdziesz powód, mam nadzieję, że jeden, który jest wystarczająco silny, aby przekonać Cię do stworzenia jednego. Opowiem Ci, czym jest blog o paznokciach poprzez moje doświadczenie i wszystkie radości i korzyści, które przynosi.

BLOG O PAZNOKCIACH MOŻE ZARABIAĆ PIENIĄDZE

Co to jest blog o paznokciach? Blog o paznokciach to zbiór pomysłów, doświadczeń o paznokciach z Twoją osobowością, bo to Ty je piszesz. Jest on podobny do pamiętnika, ale blog o paznokciach jest publiczny, gdzie każdy może przeczytać to, co piszesz o paznokciach. Poprzez swój blog o paznokciach możesz dzielić się swoimi doświadczeniami z ludźmi, którzy przychodzą do twoich postów na blogu dla twoich pomysłów i odpowiedzi.

To jest właśnie szlachetne znaczenie bloga o paznokciach. Jeśli jesteś dobry lub masz wielką pasję do paznokci i jeśli twój blog o paznokciach jest przydatny. Twoi czytelnicy będą uczyć się z twojego doświadczenia, pomysłów i błędów, To sprawi, że ludzie będą odwiedzać twoją stronę, aby czytać twoje blogi. Możesz zarobić dużo pieniędzy z tego ruchu online.

Jest to jeden z najmądrzejszych sposobów na zarabianie pieniędzy w wolnym czasie, robiąc własne paznokcie.

Niezliczone osoby tworzą finansowo udane blogi o paznokciach. Kiedy szukasz wskazówek i pomysłów na paznokcie, i jestem pewien, że natknąłeś się na kilka różnych blogów paznokciowych lub kanałów YouTube.

Chcesz zostać YouTuberem? Pokażę Ci jak możesz nauczyć się zakładać i prowadzić swoje kanały na YouTube po tym jak dobrze opanujesz blogowanie.

Ci ludzie umieszczają swoje doświadczenia, pomysły na swoich blogach, aby inni mogli je zobaczyć. Możesz robić to samo i również na tym zarabiać.

Dlaczego blog jest właściwym medium do pisania o paznokciach?

Czasowo, blog jest zbiorem napisanych treści cyfrowo przechowywanych w porządku chronologicznym. Podobnie jak pamiętnik, który jest książką, która rejestruje czyjeś myśli i rzeczy, które dzieją się z nim w czasie.

Jeśli masz blog paznokci, to w zasadzie masz swoje miejsce w Internecie. Jest to jak posiadanie wirtualnego miejsca lub witryny, w której można wyświetlić wszystko, co masz o swoich osiągnięciach, pomysłach i sprawach związanych z paznokciami w Internecie.

Umieszczenie swojej pracy z paznokciami na mediach społecznościowych jest jak umieszczenie swoich rzeczy w czyimś domu. Musisz przestrzegać ich zasad i warunków. Nie masz takiej wolności, jak w przypadku własnej przestrzeni w internecie. Innymi słowy, nie chcesz pisać swojego pamiętnika w cudzej książce.

Co gorsza, każda platforma mediów społecznościowych może wyłączyć lub zamknąć twoje konto, jeśli uważają, że to, co masz lub piszesz, jest sprzeczne z ich warunkami świadczenia usług. Jeśli tak się stanie, wszystkie twoje treści, zdjęcia, komentarze, artykuły, które zgromadziłeś przez cały czas, zostaną trwale utracone.

Posiadanie swojego bloga jest jak trzymanie swoich rzeczy w domu. Możesz w nim umieścić wszystko po swojemu i żadne firmy z branży social media nie mogą Ci tego zabronić.

To tak samo jak pisanie w swojej książce. To jest takie proste.

Dlaczego powinieneś zacząć swój blog o paznokciach teraz w 2021 roku?

Blogi paznokciowe dla pasjonatów:

Jeśli paznokcie są twoją wielką pasją, to powinieneś zacząć swój blog o paznokciach teraz, aby nagrać wszystkie swoje wyniki, pomysły i osiągnięcia z doświadczenia hobby paznokci. Dadzą Ci one wielkie poczucie dumy i jak ludzie przychodzą do Twojego bloga paznokciowego, aby dowiedzieć się o tym, co masz.

Będziesz się zaczepić na tym i starają się, aby Twój blog większy. To z kolei przyciągnie jeszcze większą publiczność i nie można pomóc, ale patrzeć ekscytująco na to, jak szybko rośnie twój blog. To jest uczucie, którego żadne pieniądze nie mogą kupić.

Rok 2021 jest drugim rokiem po przerwie out w 2020 roku. Wiele osób nadal nie ma pracy i wiele więcej musi pozostać w domu, więc wiedząc, jak zarabiać pieniądze z domu pisząc o tym, co już robisz, jest jedynym naturalnym następnym krokiem.

Blogi paznokciowe dla techników paznokci lub właścicieli salonów:

Jeśli jesteś technikiem paznokci lub właścicielem salonu, to musisz mieć swój blog paznokciowy.

Twój blog o paznokciach działa nie tylko jako cyfrowa wizytówka tego, co masz i zrobiłeś dla swoich potencjalnych klientów do zobaczenia, ale także jako skarbiec wiedzy dla każdego, kto ma jakiekolwiek pytanie o paznokcie może przyjść, aby uzyskać odpowiedzi.

Uwielbiam tę cechę bloga o paznokciach. Kiedy pracowałem jako technik paznokci, mogłem odpowiedzieć na konkretne do jednego klienta, który siedział tuż przede mną. Później, jeśli inny klient zadał to samo pytanie, musiałem spędzić tyle samo czasu, aby odpowiedzieć temu klientowi.

Jeśli miałbym umieścić tę odpowiedź na moim blogu, każdy w tym całym świecie może uzyskać odpowiedź ode mnie przez internet, a oni nie muszą przyjść do mnie w ogóle. Ponadto, mogę pomóc setki, jeśli nie tysiące ludzi przez internet na całym świecie.

Bez mojego bloga o paznokciach mógłbym pomóc tylko jednej osobie w tym samym czasie.

Blog o paznokciach może przynieść Ci dużo pieniędzy

Jedna wielka korzyść z bloga o paznokciach, że możesz zarabiać pieniądze, jeśli zrobisz to dobrze. Jak dużo pieniędzy pytasz?

Na początek, można zarobić pieniądze z blogów, które mogą być tak samo jak pieniądze, które robisz z pracy dziennej, jeśli nie więcej. To jest, jeśli podążasz właściwą ścieżką.

Właściwą drogą do blogowania jest posiadanie odpowiedniego bloga o paznokciach. Aby mieć odpowiedni blog o paznokciach, musisz spędzić trochę czasu, ucząc się, jak ustawić go we właściwy sposób na samym początku.

Jeśli popełnisz kilka początkowych błędów krytycznych, ograniczą one krzywą wzrostu Twojego bloga i wpłyną na jego zdolność do zarabiania.

Istnieją niezliczone osoby w Internecie, od których można się uczyć, aby skonfigurować prosty blog paznokci, ale jest niewielu, którzy oferują solidny plan dla długoterminowego udanego jednego.

Podobnie jak inne rzeczy, które chcesz opanować, musisz przejść przez krzywą uczenia się na początku. Z odpowiednim kursem, będziesz w stanie to zrobić.

Udany blog o paznokciach potrzebuje odpowiedniego właściciela

Podsumowując, posiadanie bloga o paznokciach da Ci dwie rzeczy:

  1. Dla miłośników paznokci: masz osobistą kolekcję swojego hobby / pasji. Dla technika paznokci lub właściciela salonu: masz wizytówkę swojego biznesu i wiedzy o paznokciach na platformie cyfrowej.
  2. Dla technika paznokci / właściciela salonu: wspaniała szansa na uzyskanie pełnoetatowego dochodu dla ludzi w domu lub może łatwo podwoić swój dochód biznesowy.

Ale na razie pierwszą rzeczą, którą powinnaś zrobić, jest zadanie sobie pytania, czy jesteś gotowa podjąć to nowe wyzwanie: stworzenie bloga o paznokciach. Nie będąc konkretnym, możesz wybrać dowolny temat, który kochasz blogować.

Udany blog o paznokciach wymaga sumiennej pracy

Za każdym sukcesem stoi osoba o silnej woli. Tak samo jest z sukcesem bloga o paznokciach.

Musisz ciężko pracować nad swoim blogiem paznokciowym lub nie uda się. Musisz kontynuować dodawanie wysokiej jakości treści na swoim blogu, aby ludzie, którzy odwiedzają Twoją stronę, uznali, że jest ona warta ich uwagi.

Jeśli zgadzasz się ze mną do tej pory, że chcesz i potrzebujesz bloga o paznokciach, musisz rozpocząć blog o paznokciach z tą mentalnością:

"JEŚLI INNI LUDZIE TO ROBIĄ,

,,TO JA TEŻ MOGĘ TO ZROBIĆ!".

Wtedy reszta sama wpadnie na swoje miejsce.

Tak jak ja musiałam się napompować, żeby założyć swojego bloga.

"TYSIĄC MILOWA PODRÓŻ ZACZYNA SIĘ OD JEDNEGO KROKU".

Chcę również podzielić się z Tobą wspaniałym cytatem, którego niedawno nauczyłem się podczas pracy nad moim blogiem paznokciowym:

Blogowanie to samotna podróż, przynajmniej na początku. Musisz mieć silne przekonanie do tego, aby Twój blog odniósł sukces, inaczej nigdy nie będzie się rozwijał.

"JEŚLI CHCESZ CZEGOŚ, CZEGO NIGDY NIE MIAŁEŚ,

TOMUSISZ ROBIĆ RZECZY, KTÓRYCH NIGDY WCZEŚNIEJ NIE ROBIŁEŚ".

Mam nadzieję, że właśnie rozpaliłam w Tobie mentalność "CAN DO" i "ACHIEVE".

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, czym jest blog o paznokciach, możesz przeczytać wszystko o tym w następnym poście:

NEXT PAGE: co to jest blog o paznokciach: internetowy salon paznokci.

Nail Blog 7 Page Setup Guide:

PAGE ONE: BLOGI PAZNOKCIOWE - DLACZEGO POWINIENEŚ POSIADAĆ JEDEN. To jest wprowadzenie do bloga paznokciowego.

STRONA DRUGA: CZYM JEST BLOG O PAZNOKCIACH - INTERNETOWY SALON PAZNOKCI. Blog o paznokciach jest w zasadzie salonem paznokci, ale wymaga znacznie mniej pieniędzy, aby go założyć.

STRONA TRZECIA: CZYM JEST NAIL BLOG - NAJTAŃSZY SALON PAZNOKCI ONLINE. Jeśli myślisz o otwarciu salonu paznokci, powinieneś najpierw założyć blog o paznokciach.

STRONA CZWARTA: JAK ZAŁOŻYĆ BLOG O PAZNOKCIACH - NADAJ MU NAZWĘ. Zacznij swój blog o paznokciach od wybrania dla niego nazwy.

STRONA PIĄTA: JAK ZAŁOŻYĆ BLOGA O PAZNOKCIACH: ZAREJESTRUJ NAZWĘ. Zrób to oficjalnie: zarejestruj go na własne nazwisko.

STRONA SZÓSTA: CO ZROBIĆ PO ZAREJESTROWANIU NAZWY DOMENY? Daj sobie trochę czasu na zapoznanie się ze światem blogów poprzez

STRONA SIÓDMA: INNE ZALETY BLOGA O PAZNOKCIACH. Ten artykuł pokaże Ci inne korzyści z posiadania bloga o paznokciach.