SALON PAZNOKCI W POBLIŻU MNIE: JAK ZNALEŹĆ NAJLEPSZY SALON PAZNOKCI

Uzyskanie paznokci jest jednym z miesięcznych rytuałów dla wielu ludzi i posiadanie świeżego zestawu dobrze wyglądających paznokci jest jednym z pick-me-up rzeczy, że wielu miłośników paznokci cieszyć się nie tylko wynik końcowy, ale cały proces uzyskania ich paznokci zrobić. Jednak znalezienie najlepszego salonu paznokci, który jest blisko ciebie, jest często hitem lub brakiem.

Najlepszy salon paznokci w pobliżu musi spełniać lub przekraczać wszystkie pięć kryteriów, które zapewnią, że każdy klient będzie zadowolony, gdy opuści salon. Musi zapewnić bezpieczeństwo klientów, zapewnić licencjonowanych i wykwalifikowanych techników paznokci, praktykować świetną komunikację, aby klienci wiedzieli, czego się spodziewać, traktować wszystkich klientów jednakowo i w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.

W pozostałej części tego artykułu rozwinę powyższe pięć kryteriów. Po zakończeniu lektury powinnaś mieć całkiem niezły pomysł na to, jak ocenić salon paznokci w pobliżu, do którego chodzisz regularnie lub jak wyszukać najlepszy salon paznokci w pobliżu.

Co sprawia, że salon paznokci jest najlepszy?

Jak mogę powiedzieć, czy sklep z paznokciami w pobliżu mnie jest najlepszy? Pytasz. Poprzez prowadzenie karty wyników, która składa się z pięciu pytań, będziesz w stanie powiedzieć, czy twój obecny salon paznokci lub nowy salon przechodzi z latającymi kolorami

Bezpieczeństwo

Zanim salon paznokci zostanie dopuszczony do działalności, musi przejść wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Powodem jest to, że wszystkie usługi paznokci są bliskie interakcji, że technik paznokci musi trzymać ręce lub stopy klientów, aby mogła ona świadczyć usługi. Zazwyczaj ten sam technik paznokci może służyć więcej niż jednej osobie w ciągu dnia, więc zapobieganie możliwym chorobom przenoszonym lub szkodliwym bakteriom lub wirusom musi być egzekwowane, zgodnie z prawami państwowymi i przepisami dla firm salonowych paznokci. Konkretnie są to:

  • Nail tech musi umyć ręce i odkazić miejsce pracy przed obsługą klientów
  • Wszystkie używane urządzenia do paznokci muszą być czyszczone wodą i mydłem, odkażane i odkładane w czystym magazynie.
  • Wszystkie jednorazowe narzędzia do paznokci muszą być wyrzucone po użyciu.
  • Salon paznokci musi mieć odpowiednią wentylację, aby opary chemiczne były prawidłowo i szybko usuwane z salonu.

Istnieje wiele innych wymagań, które salon paznokci musi przejść. Jednak powyższa lista powinna dać klientowi wystarczająco dużo, aby wiedzieć, czy salon paznokci ma dobre praktyki bezpieczeństwa w miejscu.

Oznaki niehigienicznego salonu pielęgnacji paznokci:

  • Stary kurz pokrywa większość powierzchni.
  • Zużyte/brudne narzędzia lub ręczniki leżące wokół.

Twoje oczy są całkiem dobre w dostrzeganiu tych warunków. Również dzięki zdrowemu rozsądkowi możesz stwierdzić, czy salon paznokci jest czysty czy nie.

Umiejętności w zakresie paznokci

Dobry salon paznokci musi mieć dobrych techników paznokci.

Dobry technik paznokci zapewni najlepsze usługi, ponieważ są doświadczeni i mają duże umiejętności, aby zaspokoić swoje indywidualne potrzeby paznokci.

Każda usługa paznokci jest inna od następnej, ponieważ każdy klient będzie chciał i potrzebował ich usługi paznokci, która pasuje do ich stylu życia i pracy.

Niewyszkoleni technicy paznokci nie będą w stanie wykonać tej samej usługi paznokci, która musi być nieco zmodyfikowana dla każdego klienta.

Jeśli jesteś niezadowolony z wyniku, są szanse, że technik paznokci nie jest wystarczająco wykwalifikowany, aby wykonać usługę paznokci, którą chcesz i lubisz.

Czy masz problem z komunikacją z nail tech? Oto co powiedzieć nail tech, aby uzyskać to, co chcesz.

Komunikacja

Komunikacja jest kluczem do zapewnienia jak najlepszych usług paznokciowych.

Ponieważ ludzie są różni i ich preferencje dotyczące paznokci różnią się. Dobra dwukierunkowa komunikacja jest koniecznością, aby twój technik paznokci wiedział dokładnie, co chcesz i dostarczyć go do Ciebie.

Wiele osób ma trudny problem z technikami paznokci, których angielski nie jest ich pierwszym językiem.

Jeśli twój stały technik paznokci pracuje w salonie, który lubisz, ale nie zawsze daje ci to, co chcesz po dwóch lub trzech usługach, rozważ zmianę na inny lub znaleźć inny salon.

Opieka nad klientem

Bez względu na to, jak dobrze lub fantazyjnie wygląda salon paznokci, ile dobrych opinii otrzymał lub jak bardzo jest zajęty, ponieważ wszyscy tam chodzą, jeśli nie dba o Ciebie, to nie jest to Twój ulubiony salon paznokci.

Każdy biznes w ogóle i salony paznokci w szczególności, potrzebują powtarzających się firm, aby prosperować i wszyscy wiedzą, jak ważne jest to, aby pozostać w biznesie.

Ludzie idą do salonu paznokci, aby dobrze wyglądać i czuć się dobrze, i wydają ciężko zarobione pieniądze, aby to zrobić.

Dlatego opieka nad klientem musi być prawdziwa. Dobry salon paznokci będzie chciał wiedzieć więcej o tobie, twoim stylu życia i twojej pracy, aby mógł dać ci to, czego chcesz i potrzebujesz, nie wydając zbyt wiele pieniędzy.

Jeśli salon paznokci jest zainteresowany tylko tym, jak dostać się do ciebie i wyjść tak szybko, jak to możliwe, to nie jest twój salon paznokci, aby utrzymać.

Ceny usług

Jeśli salon paznokci przechodzi wszystkie cztery kryteria powyżej, ale jego usługi są wyceniane zbyt wysoko, że jest poza budżetem, to nie będzie to twój ulubiony salon paznokci bez względu na to, jak blisko jest do Ciebie.

Paznokcie powinny być zabawą i nie powinny mieć konsekwencji w tym sensie, że nie powinieneś mieć żadnych żalów o płacenie za to później.

Jeśli ten salon jest dla ciebie najlepszy, ale jest drogi, rozważ pójście tam jako okazjonalny zamiast regularnego klienta.

W końcu paznokcie są zabawą, ale nie są niezbędne, nie trać snu nad nimi. Zawsze możesz znaleźć lepszy salon paznokci, jeśli nadal będziesz szukać.

Dlaczego powinieneś szukać najlepszego salonu paznokci w pobliżu?

Istnieje wiele korzyści, które może zaoferować najlepszy salon paznokci w pobliżu ciebie:

Oszczędność czasu:

Salon paznokci w pobliżu ciebie zaoszczędzi ci trochę cennego czasu od jazdy na dużą odległość.

Oszczędzaj pieniądze:

Zazwyczaj salon paznokci w Twojej okolicy będzie pobierał mniej niż za te same usługi, które są oferowane w salonach wysokiej klasy, takich jak spa w dużym centrum handlowym.

Miejsce na relaks:

Jeśli masz salon, w którym możesz być nazywany regularnym, że znasz swojego technika paznokci i ona zna ciebie, poczujesz się szczęśliwy, aby przyjść do usługi, ponieważ ten technik paznokci zna twoje imię i jak zrobić twoje paznokcie, więc możesz po prostu zrelaksować się i wiedzieć, że twoje paznokcie będą wspaniałe na końcu.

Uzyskanie paznokci jest nie tylko o świeżym zestawie ładnych paznokci, ale jest to również o tym, jak relaksujące czujesz się, gdy dostajesz je i przez osobę, ale jesteś również wygodne z.

Wreszcie, najlepsze salony paznokci mają tendencję do przyciągania dobrych techników paznokci. Jeśli twój regularny technik paznokci nie jest dostępny, można przejść do innego, miejmy nadzieję, że ich umiejętności są porównywalne do siebie.

Salony paznokci w pobliżu

Możesz użyć interaktywnej mapy poniżej, aby zobaczyć wszystkie salony paznokci w Twojej okolicy. Wybierz te, które mają najlepsze recenzje, i możesz zrobić trochę badań na ich temat samodzielnie. Jeśli to możliwe, zapłać im za wizytę, aby zobaczyć wnętrze.

Po tym, można podjąć świadomą decyzję.

Powodzenia i baw się dobrze.

Wnioski:

Jeśli masz regularne salon paznokci w pobliżu, jak to się dzieje na tym teście?

Jeśli szukasz najlepszego salonu paznokci w pobliżu, mam nadzieję, że jesteś teraz poinformowany, aby powiedzieć, czy salon paznokci będzie dla ciebie najlepszy.

Baw się dobrze ze swoimi paznokciami.

Photo by Daria Shevtsovafrom Pexels