KOSZT WYPEŁNIENIA PAZNOKCIA AKRYLOWEGO: POZNAJ SWOJĄ CENĘ

Paznokcie akrylowe są nadal jedną z najbardziej przystępnych cenowo usług w zakresie wzmacniania paznokci. Muszą one jednak być często pielęgnowane za pomocą wypełniaczy akrylowych, które z biegiem czasu mogą się sumować.

To ile kosztuje wypełnienie akrylowe zależy od pięciu rzeczy: od tego jak długie są paznokcie, czy mają one niestandardowe kształty, które wymagają więcej czasu na pracę, czy wymagają one jakiejś naprawy lub wymiany tipsów, przycięcia tych przerośniętych paznokci i wszelkich specyficznych opcji lakierów do paznokci oraz wszelkich wzorów lub nail artów, które również kosztują

dodatkowo.

Ile kosztuje wypełnienie do paznokci akrylowych?

Średnio koszt wypełnienia paznokcia akrylowego wynosi 29,91 dolarów w całym kraju.

Średnia cena wypełnienia akrylowego w salonach paznokci w Stanach Zjednoczonych pojawiła się na poziomie nieco poniżej 30 dolarów amerykańskich w 2019 roku.

Źródło

Ale dla twoich konkretnych paznokci akrylowych, oprócz wymienionego cennika salonu paznokci, powinieneś spodziewać się zapłacić więcej, jeśli twoje paznokcie mają jedną lub więcej z następujących cech specjalnych.

Wypełnienie akrylowe kosztuje więcej przy długich paznokciach

Większość cenników salonów paznokciowych pokazuje wypełnienia akrylowe dla paznokci, które są krótkie i o prostym kształcie. Wszelkie paznokcie akrylowe o długości dłuższej niż tzw. długość aktywna lub sportowa mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, ponieważ technik paznokci potrzebuje więcej czasu na ich opracowanie.

Należy pamiętać o tym, że im dłuższe są paznokcie akrylowe tym bardziej zużywają się one po dwóch tygodniach lub dłużej. Dlatego też potrzeba więcej czasu aby przywrócić im pierwotny wygląd.

Spodziewaj się, że zapłacisz od 5 do 10 dolarów więcej jeśli twój technik uważa, że twoje paznokcie akrylowe są dłuższe.

Wypełnienie akrylowe kosztuje więcej przy paznokciach o specjalnym kształcie

W cenniku Państwa salonu paznokci zazwyczaj podana jest cena wypełnienia akrylowego dla paznokci o prostszych kształtach, zazwyczaj kwadratowych, kwadratowych (połączenie kształtów kwadratu i owalu), okrągłych i owalnych na paznokciach aktywnych lub krótkich.

Kształty, które wymagają dodatkowego czasu na pracę to migdały, stiletto lub trumna. Te specjalnie ukształtowane paznokcie akrylowe potrzebują dodatkowego czasu, aby po dwóch lub więcej tygodniach użytkowania przywrócić je do pierwotnego stanu.

Jeśli Państwa paznokcie akrylowe mają któryś z tych specjalnych kształtów to muszą Państwo liczyć się z dodatkowym kosztem od 5 do 10 dolarów.

Wypełnienie akrylowe kosztuje więcej przy dodatkowych pracach naprawczych

Jeśli masz jakiekolwiek złamane paznokcie akrylowe, twoje wypełnienie akrylowe będzie wyższe. Zazwyczaj naprawa paznokci akrylowych lub nowy będzie kosztować 3$ za krótki i prosty w kształcie.

Jeśli straciłeś niektóre z twoich akrylowych paznokci, twój koszt akrylowego wypełnienia będzie wyższy z powodu tej dodatkowej pracy naprawczej lub wymiany nowego paznokcia.

Jeśli masz więcej niż jeden paznokieć, który musi być naprawiony, twój technik paznokci może dać zniżkę na tę usługę.

Jeśli masz więcej niż cztery paznokcie, które wymagają naprawy lub wymiany, powinnaś zrezygnować z wypełnienia paznokci akrylowych i zdjąć je i założyć nowy zestaw z tego powodu, że jeśli tyle paznokci złamało się w ciągu ostatnich dwóch tygodni, to albo twoje paznokcie akrylowe są stare, albo nie są one wykonane prawidłowo dla twojej specyficznej pracy i stylu życia.

Przycinanie przerośniętych paznokci kosztuje dodatkowo przy wypełnianiu akrylem

Przycinanie lub ścinanie twoich przerośniętych paznokci akrylowych będzie kosztowało co najmniej 3 dolary więcej na twoje akrylowe wypełnienie paznokci. Jeśli jesteś stałym klientem i Twoje paznokcie rosną powoli w ciągu dwóch tygodni, Twój technik paznokci może zrobić to za darmo na Twoich prostych i krótkich paznokciach akrylowych.

W przeciwnym razie obcięcie długich, niestandardowych paznokci akrylowych będzie stanowiło dodatkową opłatę na twoim całkowitym rachunku za uzupełnienie paznokci akrylowych.

Specjalny lakier do paznokci kosztuje więcej przy wypełnianiu akrylem

Zazwyczaj regularny lakier do paznokci będzie zawarty w akrylowym paznokci wypełnić cenę. Jednakże, jeśli chcesz żelowy lakier do paznokci, spodziewaj się zapłacić dodatkowe $10 do $15 za to dłużej trwające i lustrzany połysk funkcji do trzech tygodni tego specjalnego lakieru.

Wzornictwo lub zdobienie paznokci to dodatkowy koszt wypełnienia akrylowego.

Jeśli kochasz swoje paznokcie akrylowe z całym bling-blingiem, spodziewaj się zapłacić dużo więcej za swoje akrylowe wypełnienia do paznokci.

Podczas gdy niektóre proste wzory paznokci jak białe tipsy lub french manicure będą kosztować tylko 5 dolarów ekstra, inne skomplikowane wzory lub sztuka paznokci może kosztować do 10 dolarów za paznokieć.

Jaki jest roczny koszt wypełnień akrylowych?

Koszty wypełnień akrylowych mogą się z czasem sumować. Dla dobra tego argumentu, robisz 20 akrylowych wypełnień w ciągu roku. Zapłacisz prawie 600 dolarów nie licząc podatku od sprzedaży, napiwków, gazu i czasu (czas podróży i czas obsługi). 20 procent napiwków na 600 dolarów to 120 dolarów. Gaz

Jeśli mielibyśmy użyć średniej krajowej wypełnienia akrylowego, która wynosi 29,91 dolarów, pozwól mi dodać inne koszty, które są związane z wypełnieniem akrylowym, na rok.

 • 20 akrylowych wypełnień w ciągu roku: $598.2
 • Z 8% podatkiem od sprzedaży: 47,86$
 • Z %20 tipsów: $119.64
 • 1 galon gazu na podróż: $3.00 x 20 : 60

Łącznie: 825,70 dolarów. Dla łatwiejszego oglądu umieściłem je w tabeli poniżej.

Koszt wypełnienia akrylem na rokW dolarach
20 wypełnień akrylowych @ $29.91 każde$598.20
8 % podatek od sprzedaży: 598.2 x 0.08$47.86
20% napiwków: 598.2 x 0.20$119.64
1 galon gazu na podróż: $3.00 x 20$60.00
Całkowity koszt 20 wypełnień akrylowych w ciągu roku $825.70

Gdyby podzielić te pieniądze przez 8 dolarów, które są kosztem posiłku w fast-foodzie, można kupić 103 obiady rocznie. 103 obiady równają się 20 tygodniom, co daje prawie obiady na prawie połowę roku.

Jak obniżyć koszty wypełnienia paznokci akrylowych

To sprowadza się do akcesoriów, które lubisz umieszczać na swoich akrylowych wypełnieniach do paznokci. Pamiętaj o nich, a być może uda Ci się zaoszczędzić trochę pieniędzy na wydatkach na akrylowe wypełnienia.

 • Noś krótkie i proste w kształcie paznokcie akrylowe.
 • Staraj się nie używać swoich paznokci jako narzędzi lub nadużywać ich.
 • Miej prostsze projekty i oszczędzaj drogie sztuki paznokciowe na specjalne okazje.

Najlepsza alternatywa przedłużenia paznokci dla paznokci akrylowych?

Jaka jest najnowsza, najtańsza i najłatwiejsza alternatywa sztucznych paznokci, którą można zrobić w domu?

 • To nowe przedłużenie paznokci kosztuje tylko 3,67$.
 • Trwają one do 4 tygodni.
 • Wykonanie nowego zestawu zajmuje tylko 30 minut.
 • Minimalne umiejętności kształtowania paznokci.
 • Minimalne wiercenie paznokci jest potrzebne.
 • Zdejmowanie jest szybkie i łatwe.

Wszystkie te miłe cechy należą do nowego produktu do przedłużania paznokci o nazwie Gelish soft gel nail tips

.

Kalifornia jest zazwyczaj stanem wyznaczającym trendy w modzie paznokciowej i pierwszym, który przyjmuje nowe produkty do paznokci. Entuzjaści paznokci w złotym stanie zakładają te tipsy z miękkiego żelu na swoje paznokcie i lubią je.

Przed zakupemmogą Państwo dowiedzieć się tutaj więcej szczegółów

na temat tipsów żelowych.

Powiązane artykuły

:

CHCESZ POZNAĆ NAJLEPSZY SALON PAZNOKCI W POBLIŻU? Istnieje pięć rzeczy, które powinien mieć najlepszy salon

paznokci. Powinieneś je znać, abyś mógł powiedzieć, czy salon paznokci w pobliżu ciebie jest bezpieczny i wart twojej chwili.

PAZNOKCIE AKRYLOWE PODNOSZĄ SIĘ? Jednym z problemów, które mają osoby noszące paznokcie akrylowe jest podnoszenie. Luźne paznokcie akrylowe mogą być denerwujące do niebezpiecznych. Mogą zaplątać się we włosy i ubrania, a w niektórych przypadkach mogą rozerwać lub prawdziwe paznokcie. Dowiedz się, jak możesz im zapobiec

.