JAK USUNĄĆ DIP PUDER Z PAZNOKCI BEZ ACETONU W DOMU

Jak każdy inny sztuczny dodatek do paznokci, osoby, które mają paznokcie zanurzone w proszku będą chciały wiedzieć czy mogą zdjąć paznokcie zanurzone w proszku w domu bez użycia acetonu, ponieważ ten środek chemiczny nie zawsze jest dostępny.

Aby skutecznie usunąć paznokcie typu dip powder bez acetonu potrzebne są dwie rzeczy. Po pierwsze paznokcie zanurzeniowe powinny mieć co najmniej 3 tygodnie, ponieważ wiązanie kleju pomiędzy pudrem zanurzeniowym a naturalnymi paznokciami jest osłabione w wyniku użytkowania. Po drugie te stare paznokcie można zamoczyć w gorącej wodzie na 10 minut aby jeszcze bardziej rozluźnić te wiązania klejowe tak aby można było je bezpiecznie delikatnie odkleić.

Paznokcie w proszku Dip lub paznokcie SNS przyczepiają się do naturalnych paznokci za pomocą silnego połączenia klejowego. Te paznokcie proszkowe rozpuszczą się w czystym acetonie i ten chemiczny rozpuszczalnik jest używany do ich zdejmowania. Inne substancje chemiczne takie jak ocet, proszek do pieczenia czy pasta do zębów nie mogą się z nimi rozpuścić ani wejść z nimi w interakcję i jeśli spróbują Państwo ich użyć do zdjęcia paznokci w proszku nie będą one w ogóle działać.

Co trzeba zrobić aby zdjąć paznokcie zanurzeniowe w domu bez acetonu

Zdecydowanie sugerowałabym, abyś miała aceton do namaczania paznokci dipowych, ponieważ jest to najskuteczniejszy i najmniej bolesny sposób na zdjęcie paznokci dipowych. Jednakże, jeśli musisz mieć je off teraz, czytaj dalej, więc będziesz wiedzieć dokładnie, co musisz zrobić, aby zapobiec uszkodzeniu swoich naturalnych paznokci i zminimalizować niepotrzebny ból z usuwania paznokci dipowych, które zadasz sobie.

Aby zdjąć paznokcie dip w domu, ale nie masz dostępnego acetonu, musisz mieć dwie rzeczy.

Twoje paznokcie dip powinny mieć co najmniej 3 tygodnie:

Twój nowy zestaw dip nails ma świeże wiązania klejowe do twoich naturalnych paznokci, więc są one nadal bardzo silne. Próba odklejenia tych nowych paznokci dipowych spowoduje, że odkleisz również swoje własne paznokcie i zniszczysz ich długość i kształt, który chcesz zachować w pierwszej kolejności.

Dopiero kiedy te paznokcie w proszku dip mają co najmniej trzy tygodnie, te połączenia klejowe ulegają osłabieniu, ponieważ są one poddawane stresowi i naprężeniom podczas normalnego użytkowania rąk i palców.

Również te połączenia klejowe przechodzą przez zmiany temperatury kiedy myją Państwo ręce lub biorą prysznic. Te zmiany temperatury powodują, że twarde paznokcie dipowe i Państwa własne paznokcie rozszerzają się i kurczą w różnym tempie. Te różnice w rozszerzaniu i kurczeniu się osłabiają jeszcze bardziej wiązania.

To są powody, dla których powinnaś usuwać paznokcie z dipem w domu tylko wtedy, gdy nie masz dostępnego acetonu.

Do moczenia starych paznokci dipowych potrzebna jest gorąca woda:

Ciepło spowoduje rozszerzenie się paznokci i proszku do dipów. Naturalne paznokcie i proszek do dipów rozszerzają się i kurczą w różnym tempie, więc będą się "ślizgać" względem siebie. Te różnice w rozszerzalności pod wpływem ciepła powodują, że połączenie klejowe rozpada się lub luzuje, a jego siła zostaje jeszcze bardziej osłabiona.

To są powody, dla których stare paznokcie z proszku do dipów można zdjąć bez acetonu poprzez namoczenie w gorącej wodzie.

Teraz już znasz powody, dla których stare paznokcie w proszku dip można usunąć za pomocą gorącej wody. Pozwól, że pokażę Ci jak.

Jak zdjąć paznokcie zanurzeniowe w domu bez acetonu

Co potrzebujesz:

Stara karta kredytowa, duża końcówka do paznokci lub coś, co jest cienkie, ale elastyczne, jak karta opłat.

Gorąca woda z kranu.

Ręczniki, aby złapać kapiącą wodę.

Duży plastikowy pojemnik lub miska, która może wygodnie zmieścić obie ręce.

Stół, na którym możesz usiąść na 10 do 15 minut.

Procedura:

 1. Nie skracaj ani nie przycinaj paznokci zanurzeniowych, ponieważ potrzebujesz ich długich, abyś mógł mieć lepszy chwyt, gdy będziesz próbował je później poluzować.
 2. Nie ma potrzeby polerowania górnego uszczelniacza.
 3. Wlej gorącą wodę do pojemnika. Upewnij się, że woda jest wystarczająco gorąca, ale nie będzie palić palców.
 4. Usiądź przy stole i mocz obie ręce w gorącej wodzie przez 5 minut.
 5. Teraz użyj kciuka z jednej ręki, aby delikatnie nacisnąć na boki palców drugiej ręki. Te strony mają najmniejszą ilość proszku do dipów, więc te miejsca mogą być nieco łatwo rozdzielone. Nie staraj się robić tego tak bardzo. Potrzebujesz tylko małej szczeliny w tej chwili.
 6. Jeśli proszek do dipów nie pączkuje lub nie oddziela się, namocz go ponownie.
 7. Zrób to dla wszystkich dziesięciu paznokci i staraj się, aby wszystkie palce były zanurzone. Zmień wodę, jeśli zrobi się chłodniejsza.
 8. Teraz możesz włożyć kartę kredytową lub końcówkę paznokcia do tej małej szczeliny i zacząć pracować tam i z powrotem, z boku na bok, aby oddzielić proszek do dipów. Pamiętaj, aby robić to powoli i delikatnie. Jeśli spróbujesz zrobić zbyt wiele w jednym czasie, twoje paznokcie będą bolały później.
 9. Dopóki nie będziesz mogła tego robić bez obrażeń, namocz ten palec i przejdź do następnego.
 10. Zrób to dla wszystkich dziesięciu paznokci. Zmieniaj wodę, jeśli robi się chłodniejsza.
 11. Kiedy paznokcie są w połowie poluzowane, możesz poruszać nimi w przód i w tył lub z boku na bok, ponieważ to działanie pomoże usunąć je szybciej.
 12. Powtarzaj, aż dostaniesz wszystkie proszki dip z paznokci.

Główną rzeczą do zapamiętania jest to, że należy to zrobić powoli i delikatnie, ponieważ nie chcesz, aby zniszczyć swoje paznokcie w procesie.

Co zrobić po zdjęciu paznokci dipowych

Po zdjęciu dip nails można nadać paznokciom odpowiedni kształt i skrócić je według własnego uznania.

Lekko wypoleruj powierzchnię paznokci, ale nie próbuj ich wygładzać, ponieważ w ten sposób sprawisz, że twoje paznokcie staną się cieńsze.

Można na nie nałożyć zwykły lakier do paznokci, lakier żelowy lub jakikolwiek inny produkt do paznokci.

Jeśli jednak zdecydujesz się na skrócenie swoich paznokci, ale są one po cieńszej stronie i obawiasz się, że będą się same łamać lub rozdwajać, sugerowałabym, abyś wzmocniła je żelowym lakierem bazowym i żelowym lakierem nawierzchniowym. Przeczytaj jak prosto możesz wzmocnić swoje paznokcie w tym wzmocnić paznokcie po lakierze żelowym: jeden prosty artykuł hack. To jest dla paznokci po żelu, ale można go zastosować do paznokci zanurzenia też.

Więc to jest jak zdjąć każdy stary paznokci proszku dip, lub paznokci SNS bez acetonu w domu.

Życzymy Państwu udanego dippingu lub żelowania.