JAK ZAŁOŻYĆ BLOGA: ZAREJESTRUJ NAZWĘ

Zarejestruj nazwę swojego bloga paznokciowego

Możesz to zrobić na swoim komputerze, w zaciszu własnego domu.

Uwaga: ten post jest o rejestracji nazwy domeny dla bloga o paznokciach w szczególności, ale proces ten ma zastosowanie do wszystkich rejestracji nazw domen w ogóle.

Rejestrowanie nazwy domeny dla bloga o paznokciach odbywa się zazwyczaj za pośrednictwem firmy hostingowej, która zrzeka się rejestracji nazwy domeny na pierwszy rok, jeśli plan hostingowy jest subskrybowany.

Polecam rejestrację nazwy domeny w Bluehost. Ta firma hostingowa jest miejscem, w którym trzymam wszystkie moje blogi. Mają dobrą obsługę klienta, bardzo pomocne dla początkujących, takich jak ty i ja, i mają jedną z najlepszych cen.

To tylko kosztuje $ 3,95 za trzy lata planu i $ 5,95 miesięcznie za 1 rok planu dla jednej strony opcji. Sprawdź najnowszą cenę na Bluehost dzisiaj.

3,95 dolarów miesięcznie! Jest to mniej niż cena posiłku z restauracji fast food.

Jeśli pominąć jeden posiłek fast food w miesiącu, masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapłacić za nazwę bloga i rejestracji. Co za okazja!

Po rejestracji masz już nazwę dla swojego internetowego bloga paznokciowego i wirtualne lub cyfrowe miejsce do przechowywania wpisów na blogu lub treści cyfrowych.

Ujawnienie: NailsFaq.com jest wspierany przez czytelników takich jak Ty. Polecamy tylko produkty i usługi, których sami używamy, a wszystkie opinie wyrażone tutaj są nasze własne. Jeśli dokonasz zakupu poprzez linki Bluehost w naszych postach, możemy zarobić prowizję partnerską. Dziękujemy. Przeczytaj pełną politykę prywatności tutaj.

Cechy, które zawierają się w rejestracji nazwy domeny

Nie musisz kupić żadnych innych dodatkowych funkcji, jak pierwszy prosty witryny nie potrzebuje wszystkich tych zaawansowanych funkcji na początku, z wyjątkiem ochrony prywatności domeny. Ta funkcja będzie trzymać wszystkie wiadomości spam z wejściem do skrzynki odbiorczej, a to kosztuje tylko 0,99 dolarów miesięcznie.

Jeśli jesteś na stronie zamówienia bluehost, ta funkcja jest wstępnie zaznaczone. Powinieneś usunąć zaznaczenia dla innych funkcji.

Ujawnienie: NailFaq.com jest wspierany przez czytelników takich jak Ty. Kiedy dokonujesz zakupu poprzez linki Bluehost w naszych postach, możemy zarobić prowizję partnerską. Polecamy tylko produkty i usługi, które nam się podobają, a wszystkie opinie wyrażone tutaj są nasze własne. Dziękujemy. Przeczytaj pełną politykę prywatności tutaj.

Nie martw się o to, co wybierzesz lub nie teraz. Zawsze możesz to zmienić później, po uruchomieniu witryny.

Ostatnią rzeczą na stronie zamówienia jest dokonanie płatności.

To, co właśnie zrobiłeś, to utworzenie oficjalnej nazwy dla Twojego bloga i stworzenie miejsca, w którym wszystkie Twoje treści będą się znajdować.

Gratulujemy pierwszego bloga o paznokciach! (Wo)Man, zaczynasz być bardzo poważny! Zejdź mi z drogi!

Daj sobie dzień lub dwa zanim wrócisz do bluehost, aby zalogować się na swoim blogu paznokciowym i spędzić czas na surfowaniu po innych blogach paznokciowych, aby lepiej zrozumieć, co robią inni blogerzy paznokciowi.

Kiedy już uznasz, że jesteś gotowa, aby wrócić do swojego bloga, zaloguj się na swoje konto Bluehost i zacznij konfigurować swojego bloga.

WordPress jest jedną z najbardziej popularnych platform (układ w terminologii salonów paznokci) i polecam Ci jej używanie (ten blog o paznokciach działa na WordPressie). Jeśli wiesz, jak to zrobić, cała moc dla Ciebie!

Jeśli jest to Twój pierwszy raz, możesz zainicjować sesję czatu z jednym z techników Bluehost, którzy pomogą Ci skonfigurować ten proces w ciągu kilku minut, gdy będziesz online.

NASTĘPNA STRONA: co zrobić po zarejestrowaniu nazwy domeny.

Kliknij na powyższy link, aby dowiedzieć się, co powinieneś zrobić.

POPRZEDNIA STRONA: jak wybrać nazwę dla swojego bloga o paznokciach.

Nail Blog 7-stronny przewodnik konfiguracji:

STRONA 1: BLOGI O PAZNOKCIACH - DLACZEGO POWINNAŚ MIEĆ JEDEN Z NICH. To jest wprowadzenie do bloga o paznokciach.

STRONA DRUGA: CO TO JEST BLOG O PAZNOKCIACH - INTERNETOWY SALON PIELĘGNACJI PAZNOKCI. Blog o paznokciach jest w zasadzie salonem pielęgnacji paznokci, ale jego założenie wymaga znacznie mniejszych nakładów finansowych.

STRONA TRZECIA: CO TO JEST BLOG O PAZNOKCIACH - NAJTAŃSZY SALON PIELĘGNACJI PAZNOKCI ONLINE. Jeśli myślisz o otwarciu salonu pielęgnacji paznokci, powinieneś najpierw założyć blog o paznokciach.

STRONA CZWARTA: JAK ZAŁOŻYĆ BLOG O PAZNOKCIACH - NADAJ MU NAZWĘ. Zacznij swój blog o paznokciach od wybrania dla niego nazwy.

STRONA PIĄTA: JAK ZAŁOŻYĆ BLOG O PAZNOKCIACH: ZAREJESTRUJ NAZWĘ. Nadaj mu oficjalny charakter: zarejestruj go na swoje nazwisko.

STRONA SZÓSTA: CO ZROBIĆ PO ZAREJESTROWANIU NAZWY DOMENY? Daj sobie trochę czasu na zapoznanie się ze światem blogów, sprawdzając inne blogerki piszące o paznokciach.

STRONA SIÓDMA: INNE KORZYŚCI Z PROWADZENIA BLOGA O PAZNOKCIACH. Aby lepiej zrozumieć inne korzyści płynące z prowadzenia bloga o paznokciach.