JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ PAZNOKCIE AKRYLOWE: PEŁNA ODPOWIEDŹ

Paznokcie akrylowe są jednym z najbardziej popularnych produktów do wzmacniania paznokci, które oferują siłę, trwałość i są stosunkowo niedrogie. Na trwałość paznokci akrylowych wpływa kilka czynników.

Paznokcie akrylowe mogą przetrwać do sześciu miesięcy przy normalnej codziennej aktywności. Niektóre osoby mogą je nosić dłużej jeśli przestrzegają regularnego harmonogramu uzupełniania, jednak stare akryle zaczną się odbarwiać a ich siła przyczepności znacznie się zmniejszy więc prawdopodobnie będą się one łatwiej podnosić lub oddzielać od naturalnych paznokci.

Jak długo wytrzymują paznokcie akrylowe? Spowiedź technika paznokci

W ciągu wielu lat pracy jako technik paznokci zauważyłam, że paznokcie akrylowe, które robiłam moim klientom, utrzymują się dłużej niż inne.

Dlaczego? Są dwa powody.

Zawsze dążyłam do tego, aby być najlepszym technikiem paznokci, jakim mogłam być. Oprócz doświadczenia, które zdobyłam robiąc codziennie paznokcie, zawsze starałam się kształcić poprzez różne czasopisma i kursy dokształcające, aby nadążyć za trendami w dziedzinie paznokci i poznać nowe techniki. Uważam się za jednego z dobrych techników paznokci, jeśli chodzi o umiejętności. Nie tylko potrafię robić je szybko, ale również są one trwałe. To była jednak tylko połowa mojej historii o paznokciach akrylowych.

Ludzie, którzy przychodzili do mnie po paznokcie akrylowe, zwłaszcza gdy miałam zaszczyt pracować na ich paznokciach po raz pierwszy, nie mieli pojęcia, jak dobra jestem jako technik paznokci, a jednak ślepo mi ufali, ponieważ pracowałam w salonie paznokci. Siedząc za stacją do paznokci

Doceniłam to, że dały mi szansę na zrobienie im paznokci. Dzięki nim miałam możliwość bycia technikiem paznokci i utrzymywania się z tego.

Doceniałam również to, że moje klientki były gotowe wydać swoje ciężko zarobione pieniądze i cenny czas, mając nadzieję, że otrzymają świetnie wyglądający zestaw paznokci akrylowych.

Jak więc mogłabym ich zawieść?

Nigdy nie miałam okazji robić paznokci akrylowych dla celebrytów lub supergwiazd. Wszyscy moi klienci to zwykli ludzie, którzy pracują w fabrykach, biurach, restauracjach typu fast-food, czy też matki w domu, ludzie którzy używają swoich rąk każdego dnia, z paznokciami akrylowymi lub bez.

Tak różne jak one są, nie ma dwóch takich samych rąk, ani sposobu ich używania.

Wyruszyłam z misją zrobienia najlepszych paznokci akrylowych jakie tylko mogłam dla moich przyziemnych, przeciętnych klientów.

Paznokcie akrylowe są najsilniejszymi i najtrwalszymi produktami do wzmacniania paznokci, ale nie są one wykonane ze stali. Po kilku tygodniach użytkowania łamią się, pękają, łamią się i zużywają.

Paznokcie akrylowe mają za zadanie upiększyć dłonie jak również wzmocnić naturalne paznokcie, na których się znajdują.

Również paznokcie akrylowe powinny się łamać, odpryskiwać lub zużywać wcześniej niż paznokcie naturalne, a nie odwrotnie.

Dlatego też dopasowałam moje paznokcie akrylowe do stylu życia i sposobu użytkowania rąk każdej z moich klientek tak aby trwały one jak najdłużej. Jeśli się złamią to nie spowodują one żadnych obrażeń u paznokci naturalnych na których się znajdują.

Muszą one być nie tylko bezpieczne do noszenia, ale również funkcjonalne i trwałe.

A dzięki moim umiejętnościom w dziedzinie paznokci akrylowych starałam się również podkreślić ogólną urodę dłoni. Żadna pani nie wróci do mnie, aby ponownie zrobić sobie paznokcie, jeśli moje paznokcie akrylowe sprawią, że jej dłonie i palce będą wyglądały gorzej niż przed akrylami.

Robiłam to w ten sposób, że najpierw zadawałam każdej nowej klientce serię osobistych pytań o to, jaką pracę wykonuje, jak używa swoich rąk w domu i co najważniejsze, jakie chciałaby mieć paznokcie akrylowe.

Następnie dokonuję odpowiednich korekt, aby dać każdemu z nich jak najlepsze paznokcie akrylowe, czyli wyglądające dobrze, funkcjonalne i trwałe.

Na koniec sesji paznokciowej udzielałam również kilku pomocnych rad dotyczących pielęgnacji ich nowych paznokci.

W rezultacie polubiły one swoje paznokcie akrylowe, ponieważ dałam im to, czego chciały i potrzebowały.

Jeśli coś się bardzo lubi, to nie chce się tego stracić.

Moje klientki tak bardzo kochały paznokcie, które dostały, że nie chciały ich zniszczyć. Chcą zachować swoje ładne paznokcie, aby na nie patrzeć, a także aby się nimi pochwalić. Dlatego nie zrobiłyby nic szorstkiego lub nieostrożnego aby złamać lub zużyć te paznokcie akrylowe.

To są moje sekrety dlaczego moje paznokcie akrylowe trwają najdłużej.

Jest to po prostu prosty fakt, że do tego potrzeba dwóch osób. Moi klienci i ja robimy to razem.

Ludzie, którzy uważają, że sztuczne paznokcie są próżne, że to strata pieniędzy i czasu, nie wiedzą jak dobry zestaw paznokci akrylowych działa na przeciętną osobę, która nie ma szczęścia urodzić się z dobrymi paznokciami.

Dla tych osób paznokcie akrylowe są częścią ich osobistej pielęgnacji, tak jak dobra fryzura czy trwała ondulacja, która zwiększa ich szczęście, pewność siebie, a czasami są one potrzebną pomocą w ochronie ich cienkich, łatwo łamiących się paznokci.

Niezależnie od powodów, większość moich klientów lubiła swoje paznokcie akrylowe i ja również.

Pozostała część tego artykułu to dodatkowe informacje techniczne związane z paznokciami akrylowymi, więc proszę się z nimi zapoznać aby lepiej zrozumieć temat paznokci akrylowych.

Na koniec zamieszczam kilka zdjęć paznokci akrylowych, które wykonałem, abyś miała pojęcie o mojej pracy, która jest inspirowana dwoma powodami, które wymieniłem powyżej. Mam nadzieję, że okażą się one pomocne.

Jak długo akryl utrzymuje się na paznokciach?

Według różnych zaleceń producentów paznokci akrylowych, akryle powinny pozostać na paznokciach do 6 miesięcy, biorąc pod uwagę, że są one poddawane normalnemu użytkowaniu. Jednak w rzeczywistości to jak długo utrzymują się paznokcie akrylowe zależy od trzech rzeczy: od jakości produktu, od tego jak prawidłowo nakłada się paznokcie akrylowe i jak dobrze się je konserwuje i pielęgnuje.

Akryl wysokiej jakości będzie trwalszy niż ten gorszej jakości

Jeśli dostajesz paznokcie akrylowe z salonu paznokci, są szanse, że będą one używać renomowanej marki akryli, ale nie zaszkodzi zapytać, czy jakiej marki używają.

Dobre produkty do paznokci akrylowych mają tendencję do pozostawania przezroczystymi nawet po 4 miesiącach, a produkty niższej jakości mają tendencję do żółknięcia po kilku miesiącach.

Jeśli naprawdę chcesz zrobić paznokcie akrylowe w domu, Young nails mają bardzo dobre zestawy do paznokci akrylowych. Young Nails są w branży paznokciowej od ponad dwóch dekad i mają wiele filmów na YouTube wyjaśniających, jak używać ich produktów, więc możesz się do nich odnieść, kiedy tylko potrzebujesz.

Paznokcie akrylowe będą trwalsze jeśli zostaną prawidłowo nałożone.

Wykwalifikowany i doświadczony technik paznokci stworzy kompletny zestaw paznokci akrylowych, które nie tylko dobrze wyglądają, ale są również trwałe. Wie ona bowiem dokładnie co należy robić a czego nie należy robić.

Paznokcie akrylowe utrzymają się również dłużej, jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z jednym stylistą paznokci, który wykona dla Państwa pełny zestaw akrylowy i kolejne uzupełnienia. Jeśli masz różnych techników, którzy wykonują twoje akrylowe uzupełnienia, to mogą oni nie wiedzieć jakie są twoje potrzeby i mogą wykonać twoje paznokcie akrylowe źle lub nie tak jak lubisz.

Wiele moich klientek poszło do innych salonów po paznokcie akrylowe tylko dlatego, że były one wygodne tylko po to aby je później zerwać ponieważ albo nie podobał im się sposób w jaki akryle wyglądają na paznokciach albo jeden lub dwa odpadły lub oderwały się zbyt szybko.

CHCESZ WIEDZIEĆ JAK WYBRAĆ NAJLEPSZY SALON PAZNOKCI W POBLIŻU? Powinieneś wiedzieć 5 rzeczy, które ma najlepszy salon paznokci w pobliżu ciebie, więc możesz wybrać jeden i być pewnym, że twoje paznokcie są w dobrych rękach.

Paznokcie akrylowe utrzymują się dłużej jeśli są odpowiednio pielęgnowane

Paznokcie akrylowe są zwykle używane do przedłużania długości naturalnych paznokci. Dlatego też mogą one być nieco za długie dla wielu osób, które przywykły do posiadania krótszych paznokci.

Są dwie rzeczy, które mogą sprawić, że paznokcie akrylowe będą się dłużej trzymać:

  1. Postępuj zgodnie z regularnym harmonogramem konserwacji między dwoma a trzema tygodniami.
  2. Nie używać ich jako narzędzi i wyrobić sobie dobry nawyk jak robić rzeczy z dłuższymi paznokciami akrylowymi.

Jednym z powodów, dla których moi klienci uwielbiają trzymać swoje paznokcie akrylowe, które dla nich zrobiłam, jest to, że dałam im to, czego chcieli, tworząc najlepiej wyglądający zestaw paznokci akrylowych, który trwał na ich dłoniach.

W końcu ludzie mają tendencję do zatrzymywania tego co im się podoba i zaniedbywania tego co im się nie podoba.

Paznokcie akrylowe, które stworzyłam dla moich klientów trwają zazwyczaj do sześciu miesięcy ponieważ lubią oni to co mają i regularnie wracają na uzupełnienia lub konserwację aby zawsze wyglądać ładnie.

Jak długo powinny trwać paznokcie akrylowe?

Jak długo powinny trwać paznokcie akrylowe? To zależy od tych dwóch powyższych czynników. Nawet jeśli paznokcie akrylowe wyglądają dobrze po sześciu miesiącach, należy je zdjąć lub usunąć i nałożyć nowy zestaw paznokci akrylowych. W ten sposób można mieć pewność, że paznokcie akrylowe są w dobrym stanie, ponieważ stary akryl może zacząć się luzować, czego nie można stwierdzić patrząc na niego. To stworzy lukę, która zbiera wilgoć i może prowadzić do rozwoju pleśni między twoimi paznokciami i akrylami.

Jak możesz sprawić, że twoje paznokcie akrylowe będą trwały dłużej?

Jeśli masz wysokiej jakości produkt akrylowy i twój technik wykonał dobrą robotę przy nakładaniu akrylu, możesz sprawić, że twoje paznokcie akrylowe będą trwać dłużej, przestrzegając regularnego harmonogramu konserwacji poprzez wypełnianie ich między dwoma a trzema tygodniami. W normalnych warunkach paznokcie akrylowe mogą wytrzymać do trzech tygodni zanim pojawią się problemy związane z ich zużyciem, na przykład podnoszenie się skórek, zużyte kształty niektórych paznokci lub ich łamanie się.

Czy paznokcie akrylowe mogą przetrwać 3 tygodnie?

Paznokciami akrylowymi można się cieszyć przez okres do trzech tygodni. Po tym czasie paznokcie akrylowe muszą zostać wypełnione. W tym celu używa się nowego akrylu, który wypełnia przestrzeń pomiędzy skórkami a starym akrylem. Wypełnienie to sprawi, że paznokcie akrylowe będą mocniejsze jak nowy komplet paznokci akrylowych ponieważ akryl pokryje ponownie całe paznokcie a nie tylko ich część.

Kiedy powinienem kupić nowy komplet paznokci akrylowych?

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to nowy komplet paznokci akrylowych powinno się kupić po sześciu miesiącach. Bez względu na to jak dobry jest produkt, jak dobrze Twój technik paznokci nakłada akryl na cały zestaw lub wypełniacze i jak dobrze o nie dbasz, starsze warstwy akrylu znajdujące się pod spodem nie będą już wiązać się z paznokciami tak dobrze jak nowe. Te słabe wiązania są czasami niewidoczne i dają Ci błędne wrażenie, że są one nadal w porządku.

Jak długo trwa odpadanie paznokci akrylowych?

Czy paznokcie akrylowe po prostu odpadają? Właściwie to nie. Akryl pozostanie na paznokciach. Ponieważ naturalne paznokcie nadal rosną, w pewnym momencie stają się one zbyt długie dla danej osoby, więc chce ona je obciąć aby je skrócić. Akryle znajdujące się na wierzchu tych paznokci również zostaną obcięte. pozostaną one na paznokciach naturalnych.

Również jeśli otrzymamy paznokcie akrylowe i nie zrobimy żadnych wypełnień, to te paznokcie akrylowe będą się odsuwać od skórek, ponieważ paznokcie naturalne rosną w tempie 1/8 cala na miesiąc. Biorąc pod uwagę różnice w wielkości łożyska paznokcia u różnych osób, potrzeba od 3 do 6 miesięcy aby paznokcie akrylowe dotarły do końcówek paznokci lub aby same odpadły.

Jak długo należy czekać na ponowne założenie paznokci akrylowych?

Jeśli Twój stylista zrobił Ci dobrze paznokcie akrylowe przy użyciu dobrego produktu, to możesz od razu po zdjęciu starego kompletu zrobić sobie paznokcie akrylowe. Niektóre osoby lubią jednak zrobić sobie przerwę między kolejnymi zabiegami. Tak czy inaczej jest to jak najbardziej w porządku.

Uzyskanie akryli zrujnuje twoje paznokcie, bez względu na to, jak mało z przygotowania paznokci. Jeśli chcesz, aby wszystkie te zniszczone paznokcie wyrosły, daj im dobre 4 miesiące, a następnie będziesz miała z powrotem swoje naturalne paznokcie.

Ciesz się swoimi akrylowymi paznokciami.

Zdjęcia paznokci akrylowych:

Długie paznokcie akrylowe z odważnym wzorem.

Krótkie paznokcie akrylowe z czerwonym, białym i niebieskim wzorem.

Krótkie paznokcie akrylowe o kształcie stiletto.

Paznokcie akrylowe z miękkim kształtem trumny i gorącym różowym kolorem.

Powiązane artykuły:

Czy kiedykolwiek swędziały cię skórki po paznokciach akrylowych? Dowiedz się, co powoduje swędzenie skórek tutaj.