CZY NALEŻY WYRZUCIĆ STARY LAKIER W ŻELU: INNE ALTERNATYWY

Istnieje jeszcze wiele życia w lewo w starych butelek żelu polski, a także wiele dobrych sposobów, aby ponownie wykorzystać lub ponownego wykorzystania starych żelu poleruje zanim skończą się w koszu na śmieci.

Niezależnie od powód, dla którego chcesz pozbyć się swoich starych żelowych past polerskich, rozważ te alternatywy przed wyrzuceniem tych drogich butelek:

 • Użyj ich jako farby do malowania paznokci
 • Daj je do ludzi, którzy nie mogą sobie pozwolić
 • Tworzenie nowych kolorów poprzez łączenie starych
 • Użyj ich na różnych małych obiektach
 • Użyj ich jako farb do malowania paznokci

Twój kolory lakieru żelowego może być doskonałym dodatkiem do kolekcji nail art. Kolekcja paznokci. Biorąc pod uwagę fakt, że nail art design zużywa za każdym razem tylko mała ilość za każdym razem, twoje stare lakiery żelowe będą miały inne zastosowanie które przez długi czas będą Państwu służyć jako dodatek do paznokci. Poza tym oszczędzają one czas i pieniądze, ponieważ nie muszą Państwo kupić więcej kolorów do paznokci. Po prostu użyj ich w taki sam sposób jak kolory do nail art. Po zakończeniu tworzenia sztuki paznokci współpracując z kolorami nail art i starymi lakierami żelowymi, będziesz mają lepsze projekty, ponieważ mają więcej kolorów do pracy z. Spróbuj tego Następnym razem jak będziesz robić swoje paznokcie i pozwól swojej kreatywności wzbić się w powietrze.

Podaruj je do ludzi, którzy nie mogą sobie pozwolić:

Mogą one trwać długo, jeśli wiesz jak prawidłowo je przechowywać. Jeśli Twoje stare butelki po żelowym lakierze do paznokci są nadal w dobrym stanie i myślisz o ich wyrzuceniu, zatrzymaj się i pomyśl przez chwilę. Istnieją ludzie w pobliżu, którzy będą szczęśliwi do posiadania i używania starych kolorów lakierów żelowych za darmo. Jest to również najprostszy sposób, aby dostać je z rąk.

 • Możesz dać je do młodych dziewcząt. Ci z ograniczonym budżecie docenią windfall dobrej kondycji żelu kolorów polskich.
 • Studenci w szkołach piękności: ci ludzie będą mogli ćwiczyć swoje umiejętności polerowania z różnych marek żelu poleruje.
 • Wystarczy umieścić swoje stare pasty online w kategorii darmowe rzeczy, będziesz zaskoczony, jak duży z odpowiedzi otrzymasz od tego postu. Jeśli zdecydujesz się dać je do kogoś, nie spotkać się z nią w otwartym, zajęty i dobrze oświetlone miejsce publiczne jako środek ostrożności.
 • Donate: jeśli jesteś jednym z tych, którzy oddają swoje rzeczy do sklepów oszczędnościowych, a następnie zapytać centrum, czy przyjmują one swoje żelowe lakiery do paznokci.
 • Hand-me downs: nie zapomnij o swoich młodszych siostrach, kuzynkach lub młodych dziewczynach w kręgu rodzinnym. Będą one zachwycone!

Połącz Połącz stare kolory aby stworzyć nowe:

Jeśli masz czas i czujesz się trochę kreatywny, można zrobić własne unikalne nowe kolory lakieru żelowego przy użyciu starych, które już masz.

Wybierz dwa różne kolory lakieru żelowego butelki, które są w połowie pełne lub mniej i nie chcesz używać tych stare kolory już, można utworzyć nowy kolor żel polski przez łącząc je. Należy przetestować najpierw, aby zobaczyć, czy lubisz połączony kolor.

Aby to zrobić, najpierw umieścić trochę z dwóch kolorów na kawałku papieru i wymieszać je razem z wykałaczki, squab, lub coś podobnego. Możesz mieszać więcej niż dwa kolorów, ale proces będzie bardziej skomplikowany.

Jeśli podoba Ci się wynik, a następnie rozpocząć przelać lakier żelowy z jednej butelki do drugiej. Rób to powoli i Stopniowo, aby zapobiec polski z idzie zbyt szybko i płynie nad. Wymieszaj lakier z żelem za pomocą długiego szpikulca bambusowego lub czegoś podobnego, aby mieszać przez minutę, następnie zamknij szczelnie nakrętkę i potrząsaj przez kolejną minutę.

Przetestuj połączony kolor na kawałku papieru dla kompletności.

Jeśli nadal nie jest to wynik, który się podoba, albo potrząśnij nim jeszcze minutę lub dodaj kilka kropel pasty z innego koloru i powtórz potrząsanie. pasty z innego koloru i powtórz potrząsanie, aż polubisz nowy połączony kolor.

Wiele zwykłych butelek z pastą ma trochę stali nierdzewnej wewnątrz. Ta mała piłka pomaga mieszać polski lepiej kiedy potrząsasz butelką i zawsze zapisuję je kiedy muszę opróżnić butelkę z pastą.

Żel polski butelki nie mają te kulki. Kiedy muszę mieszać kolory żelu, kładę jedną lub dwie z tych kulek, aby pomóc zmniejszyć czas wstrząsania.

Użyj ich na różnych przedmiotach wokół domu:

Istnieje nieskończenie wiele możliwości co możesz zrobić ze swoją starą kolekcją lakierów żelowych. Wszystko, czego potrzebujesz to tylko odrobina wyobraźni. Poniżej znajduje się tylko kilka przykładów:

 • Quick touch up małe zadrapania lub odpryski na lakierze samochodowym
 • Oznacz kolorami swój zestaw kluczy, abyś mógł je szybciej zidentyfikować
 • Umieść swoje ulubione wzory na obudowie telefonu komórkowego
 • Użyj wykałaczki lub wygiętego spinacza do papieru, aby nałożyć odrobinę lakieru do paznokci na nitki guzika, co zapobiegnie jego poluzowaniu.
 • Popraw lub przemaluj małe przedmioty, takie jak bransoletki, zabawki, przedmioty hobbystyczne lub ozdoby świąteczne.
 • Stwórz małe, proste wzory na przedmiotach wokół domu, takich jak ramki do zdjęć, długopisy, narzędzia itp.
 • Pomaluj swoje buty. Lakier do paznokci utrzymuje się świetnie na materiałach płóciennych.
 • Bierze obrazek yourself z te starymi kolorami. Rzadko otrzymują one jakiekolwiek uznanie w niekończącym się poszukiwaniu najlepszych kolorów paznokci.

Uwaga: jeśli używają Państwo żelowego lakieru do paznokci to proszę nie zapomnieć utwardzić go pod lampą UV lub rozmazać. W przypadku zwykłego lakieru wystarczy pozwolić mu wyschnąć. Nie wylewaj starego lakieru żelowego lub zwykłego lakieru do zlewu lub toalety ponieważ zatka on odpływ.

Wreszcie, jeśli trzeba je wyrzucić, skontaktuj się z lokalnym centrum recyklingu, aby zobaczyć to żelowe lakiery do paznokci są uważane za odpady niebezpieczne, więc można pozbyć się prawidłowo.

Więc pomyśl o tym, jak można przedłużyć życie swoich starych kolorów żelu polski przed wyrzuceniem starej butelce żelu polski. Zrobisz dobrą rzecz dla naszego środowiska.

Szczęśliwego żelowania.