JAK ZAŁOŻYĆ BLOGA O PAZNOKCIACH: NADAJ MU NAZWĘ

Podobnie jak w przypadku rozpoczęcia regularnego salonu paznokci, zaczynasz swój blog o paznokciach, nadając mu nazwę.

Pierwszą rzeczą, aby rozpocząć blog paznokci jest dać mu nazwę, która jest nazywana nazwą domeny. Ta nazwa domeny musi być zarejestrowana, zanim będzie można jej używać. Ta rejestracja nazwy domeny zapobiega również innym osobom próbującym ją posiadać, aby nie było dwóch różnych firm posiadających tę samą nazwę domeny.

Możesz myśleć o swoim biznesie z blogiem paznokciowym, ile tylko chcesz. Bez nazwy jest to tylko myśl w twoim umyśle.

Po nadaniu nazwy, Twój blog o paznokciach ożyje!

Dla mnie to było przerażające i ekscytujące w tym samym czasie. Nie miałem pojęcia, co mam robić lub jak zarabiać inne pieniądze niż chciałem założyć blog o paznokciach. Byłem podekscytowany, że stworzyłem podmiot internetowy. Podobnie jak uczucie, gdy urodził się mój pierwszy syn, wszystko, co myślałem o tym, było to, że muszę zrobić wszystko, co mogę, aby to rosło.

Po prostu nie dostań zbytnio podekscytowany, To nie jest jeszcze twoje, prawnie.

Rozpoczynając zwykły salon paznokci, musisz udać się do lokalnego biura rekordów lub ratusza, aby zobaczyć, czy nazwa została zarejestrowana przez kogoś jeszcze. Jeśli jest, musisz znaleźć inną dostępną nazwę. Podobnie musisz dowiedzieć się, czy nazwa dla Twojego bloga jest jeszcze używana. Jeśli należy do kogoś, musisz znaleźć nową.

Ze względu na internet, możesz dowiedzieć się natychmiast online. Zajmie to kilka prób, zanim znajdziesz taki, który jest jeszcze dostępny.

Jak nazwać blog o paznokciach

Pamiętaj, że nazwa, którą wybierzesz, ma rozszerzenie dot com, ponieważ to rozszerzenie ".com" jest rozszerzeniem domeny najwyższego poziomu i jest łatwo rozpoznawalne.

Unikaj używania nazwy własnej określonej lokalizacji, ponieważ będą one wąsko określać twoją publiczność. Na przykład ludzie w Kalifornii nie będą zainteresowani NailsByNancyInNewYork.com. Chcesz mieć nazwę, która przemawia do światowej publiczności tak bardzo, jak to możliwe. NailsElegance.com lub NailsForDummies.com to mądrzejsze wybory. Masz pomysł.

Nazwa powinna powiedzieć ludziom, o czym jest twój blog, ogólnie.

Zachowaj go krótki, łatwy do zapamiętania i mieć dobry przepływ jak ludzie będą pisać tę nazwę na swoich komputerach, aby dostać się do swojego bloga.

Nie czekaj zbyt długo, aby zarejestrować nazwę domeny dla swojego blogu paznokci

Wybór świetnej nazwy domeny to nie wszystko. Po tym, jak dowiesz się, że jest dostępna, musisz się spieszyć i zarejestrować ją online, aby należała do ciebie lub ktoś inny w tym całym szerokim świecie może mieć ten sam pomysł w tym samym czasie, co ty.

Zdarzyło mi się to kilka razy wcześniej. Znalazłem nazwę domeny, która mi się podobała, spałem na niej tak długo, że kiedy postanowiłem ją zarejestrować, nie była już dostępna.

Jeśli wybierzesz świetną nazwę dla swojego bloga, sprawdź jej dostępność, a następnie daj jej kilka dni na zastanowienie się czy pasuje do Ciebie i Twojego bloga o paznokciach.

Jeszcze lepiej, stwórz listę nazw, które lubisz i poproś o wkład członków rodziny lub bliskich przyjaciół, ludzi, którzy nie będą się z ciebie śmiać. Ludzie, którzy się z ciebie śmieją, to ci, którzy nie traktują cię lub tego, co zrobisz poważnie, i nie dadzą ci subiektywnej opinii.

Po kilku dniach przejdź dalej i zarejestruj nazwę domeny, która najbardziej Ci się podoba, jeśli jest jeszcze dostępna.

Jako specjalna oferta wstępna pierwszych klientów, Bluehost zrzeka się rejestracji nazwy domeny, jeśli zarejestrujesz się z co najmniej jednym rokiem hostingu. Czy skorzystać z tej oferty, ponieważ trzeba (wirtualny) miejsce do utrzymania swojego bloga lub strony internetowej.

Zasadniczo, będziesz robić dwie rzeczy w jednym czasie: wybrać swoją nazwę blogu paznokci i wynająć miejsce online do przechowywania stron internetowych w jednym posiedzeniu.

Co czytasz tutaj możliwe przez mój blog strony internetowej jest hostowane (przechowywane) w Bluehost gigantycznej strony internetowej (lub serwer komputera). kiedy ktoś szuka jednego z moich poszczególnych postów online, Bluehost wyśle go do urządzeń cyfrowych poszukiwacza, czy to smartfony, laptopy lub komputery stacjonarne.

Uwaga: Bluehost to świetna firma hostingowa, która oferuje bezpłatną rejestrację nazw domen przez pierwszy rok. Zacząłem wszystkie moje nazwy domen na Bluehost. Wszystko, co musisz zrobić, to zapisać się na co najmniej jeden rok planu hostingowego i jest to mniej niż 4 dolary miesięcznie.

Jeśli możesz pominąć jeden szybki posiłek stóp w miesiącu, płacisz za swój hosting bloga paznokci. Czasami Bluehost ma specjalne oferty dla pierwszych nabywców. sprawdź najnowszą cenę dzisiaj.

Ujawnienie: NailsFaq.com jest wspierany przez czytelników takich jak ty. Polecamy tylko produkty lub usługi, których używamy i wszystkie opinie wyrażone tutaj są nasze własne. Podczas zakupu poprzez linki Bluehost w naszych postach, możemy zarobić prowizję partnerską. Dziękujemy. Przeczytaj pełną politykę prywatności tutaj.

Zobaczysz, jak proste jest zarejestrowanie nazwy po zakończeniu czytania następnego artykułu w tej serii siedmiu artykułów.

NASTĘPNA STRONA: Jak założyć bloga o paznokciach - zarejestruj nazwę.

Kliknij w powyższy link, aby zobaczyć jak łatwa jest rejestracja nazwy dla bloga o paznokciach.

POPRZEDNIA STRONA: Nail Blog- najtańszy internetowy biznes paznokciowy.

Nail Blog 7-stronny przewodnik po konfiguracji:

STRONA PIERWSZA: BLOGI O PAZNOKCIACH - DLACZEGO POWINIENEŚ MIEĆ JEDEN. To jest wprowadzenie do bloga paznokciowego.

STRONA DRUGA: CZYM JEST BLOG O PAZNOKCIACH - INTERNETOWY SALON PAZNOKCI. Blog o paznokciach jest w zasadzie salonem paznokci, ale wymaga znacznie mniej pieniędzy, aby go założyć.

STRONA TRZECIA: CZYM JEST NAIL BLOG - NAJTAŃSZY SALON PAZNOKCI ONLINE. Jeśli myślisz o otwarciu salonu paznokci, powinieneś najpierw założyć blog o paznokciach.

STRONA CZWARTA: JAK ZAŁOŻYĆ BLOGA O PAZNOKCIACH - NADAJ MU NAZWĘ. Zacznij swój blog o paznokciach od wybrania dla niego nazwy.

STRONA PIĄTA: JAK ZAŁOŻYĆ BLOG O PAZNOKCIACH: ZAREJESTRUJ NAZWĘ. Zrób to oficjalnie: zarejestruj go na własne nazwisko.

STRONA SZÓSTA: CO ZROBIĆ PO ZAREJESTROWANIU NAZWY DOMENY? Daj sobie trochę czasu na zapoznanie się ze światem blogów poprzez sprawdzenie innych blogerów paznokci.

STRONA SIÓDMA: INNE ZALETY BLOGA O PAZNOKCIACH. Aby lepiej zrozumieć inne korzyści z bloga o paznokciach.