WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ŻELU MIĘKKIEGO GELISH: PRZEWODNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Ujawnienie: NailsFaq.com jest wspierany przez czytelników takich jak Ty. Kiedy dokonujesz zakupu poprzez linki w naszych postach, możemy zarobić prowizję partnerską. Polecamy tylko produkty lub usługi, które nam się podobają, a wszystkie opinie wyrażone tutaj są nasze własne. Dziękujemy. Przeczytaj pełną politykę prywatności tutaj.

Gelish miękkie końcówki żelu były dostępne w sprzedaży pod koniec 2020 roku. Jest to prawdopodobnie najszybszy system wzmacniania paznokci, który można wykonać w domu.

Co to są Gelish miękkie końcówki żelu?

Gelish miękkie żelowe końcówki są szybkim sposobem, aby dodać długości do naturalnych paznokci i te miękkie żelowe pełne pokrycie paznokci końcówki są dołączone do naturalnych paznokci przez żelu warstwy bazowej i tak mają doskonałą siłę klejenia. Innymi słowy są to tipsy soft gel press on nails.

W przeciwieństwie do zwykłych tipsów używanych w innych aplikacjach do przedłużania paznokci, które przyczepiają się do naturalnych paznokci tylko na wolnych krawędziach, te tipsy żelowe soft gel w pełni pokrywają całą powierzchnię łożyska paznokcia. Dlatego też tipsy soft gel full cover można również nazwać soft gel press on nail tips.

Zestaw tipsów żelowych Soft Gel zawiera:

Jeden zestaw Soft Gel Basix: zestaw do tipsów żelowych Soft Gel Full Cover. W tym zestawie znajdą Państwo:

 1. pH bond
 2. Tip primer
 3. Klej do tipsów z miękkiego żelu
 4. Odżywczy olejek do skórek
 5. 2 fl. Oz zmywacza do paznokci
 6. 2 fl. Oz zmywacza do sztucznych paznokci
 7. 1 mały pilniczek drewniany
 8. 1 patyczek z drewna oranżowego
 9. 1 plastikowy popychacz
 10. Zakładki Prep
 11. Jeden LED Touch Light: to jest serce Gelish miękkiego żelu paznokci tipsy. To elastyczne ramię LED Gelish żelu miękkiego lampy jest potrzebne do flash utwardzania kleju miękkiego żelu końcówki, które jest zasadniczo żelu bazę.
 12. Jedno pudełko 550 miękkich żelowych paznokci przedłużenie końcówki: jest 50 miękkich paznokci końcówki dla każdego z normalnych 10 rozmiarach, które są od 0 (największy) do 1 (najmniejszy), a dodatkowe 50 wskazówek dla większego rozmiaru niż 0, podwójne zero, 00. Największy rozmiar 00 jest dla dużych kciuków, dla których rozmiar 0 będzie za mały. Są to tipsy typu full cover, co oznacza, że są one przeznaczone do pokrycia całej powierzchni naturalnych paznokci.

Tipsy żelowe Gelish są dostępne w różnych rozmiarach i długościach.

 • Średni lub długi kształt trumny
 • Średni lub długi Stiletto kształt

Możesz dostać tylko jeden w każdym zestawie żelu miękkiego, nie wszystkie.

Tipsy żelowe Soft Gel są elastyczne i mogą przybierać kształty i krzywizny naturalnych paznokci. Dzięki temu tipsy te lepiej przylegają. Elastyczność ta zapobiega również powstawaniu zbyt dużych szczelin pomiędzy tipsami a paznokciem, dzięki czemu tipsy te są praktycznie nie do zajechania.

Kolejną zaletą tych elastycznych tipsów jest to, że są one odporne na złamania.

Tipsy soft gel są również wstępnie uformowane, co skraca czas potrzebny na ich uformowanie.

Jak długo wytrzymują tipsy żelowe soft gel?

Ponieważ soft gel tipsów są umieszczone na paznokcie za pomocą silnego kleju wiązania żelu bazowego, końcówki mogą trwać od 3 do 4 tygodni, zgodnie z Gelish.

Jak nakładać tipsy żelowe: krok po kroku w domu

Jak zastosować miękkie tipsy żelowe w domu? Jeśli zrobiłeś lakier żelowy i press-on paznokci przed, a następnie zastosowanie Gelish miękkie tipsy żelowe jest po prostu połączenie tych dwóch. Po prostu, pędzlem na warstwę żelu bazowego i utwardzania go. Następnie nakłada się miękką żelową końcówkę paznokcia na warstwę bazową i utwardza się. Po utwardzeniu żelu żelowego tips przylega do naturalnego paznokcia.

Aby tipsy z żelem miękkim były trwałe, zarówno przygotowanie powierzchni paznokcia jak i nakładanie tipsów żelowych musi być przeprowadzone prawidłowo. Zastosowanie żelu Gelish soft gel tips jest wyjaśnione krok po kroku w sekcji.

Jeśli już wiesz, jak zrobić żel manicure, te kroki są zrozumiałe. Dla tych, którzy robią to po raz pierwszy, postępuj zgodnie z tymi krokami ściśle i będziesz miał doskonały zestaw paznokci, które trwa.

Nail prep:

 1. Odkazić ręce i paznokcie.
 2. Odsuń zarośnięte skórki i usuń suche skórki na paznokciach za pomocą popychacza do skórek.
 3. Obetnij krótko paznokcie za pomocą cążków do paznokci i nadaj im odpowiedni kształt za pomocą pilnika do paznokci. Wygładzić kształt paznokcia za pomocą polerki.
 4. Delikatnie usuń połysk za pomocą drobnego pilnika do paznokci lub kostki buforowej.
 5. Zmyj cały kurz z powierzchni paznokcia za pomocą zmywacza do paznokci. Pozostawić do wyschnięcia.
 6. Nałożyć roztwór odwadniający/zrównoważone pH. Pozostawić do wyschnięcia.
 7. Teraz nadszedł czas na znalezienie tipsów, które będą pasowały na wszystkie dziesięć paznokci. Upewnij się, że końcówki pokryją obie strony każdego paznokcia. Możesz nacisnąć tips na paznokieć i sprawdzić czy zakrywa on obie strony.
 8. Posmaruj cienką warstwą podkładu tipsy na spodniej stronie tych dziesięciu paznokci. Połóż je zakrzywione na stole, abyś mógł je później łatwo podnieść.
 9. Pędzelkiem nałóż ten sam podkład na wszystkie 10 paznokci.

Nakładanie tipsów żelowych soft:

 1. Nałóż bardzo mały koralik kleju żelowego Gelish soft tip na spodnią stronę tipsa soft gel w miejscu, w którym będzie on stykał się z paznokciami. Skrobać pędzla na okrągłej krawędzi. W zależności od każdego paznokcia, należy użyć więcej tego kleju żelowego lub mniej. Twój mały palec będzie potrzebował najmniej i kciuk będzie potrzebował najwięcej kwoty.
 2. Teraz przymocuj miękką końcówkę żelu do paznokcia. Zaczynamy od umieszczenia okrągłej krawędzi tipsa obok linii skórek tak aby była blisko ale nie dotykała skórek.
 3. Lekko docisnąć końcówkę zaczynając od skórek do wolnego brzegu aby wypchnąć powietrze pomiędzy paznokciem a końcówką. Będziesz w stanie powiedzieć, czy masz wystarczająco dużo kleju, czy nie. Jeśli jest go za mało, dodaj bardzo małą ilość. Jeśli jest za dużo, usunąć trochę przez zeskrobanie nadmiaru z czystej skórki popychacz małej szpatułki.
 4. Możesz to zrobić, ponieważ klej nie wyschnie ani nie stwardnieje bez wystawienia go na działanie promieni UV.
 5. Teraz możesz zacząć mocniej dociskać końcówkę.
 6. Proszę sprawdzić wzrokowo czy klej rozprowadza się równomiernie na całej powierzchni paznokcia.
 7. Kiedy jesteś zadowolony z uszczelnienia, kontynuuj dociskanie tipsa do paznokcia i zbliż go do światła UV z mocnej lampy LED i utwardzaj przez 5 sekund.
 8. Zrób to dla wszystkich pięciu paznokci i utwardzaj je w zwykłej lampie UV przez 60 sekund.
 9. Powtórz tę czynność dla paznokci u drugiej ręki.

Nakładanie wykończenia:

 1. Usuń cały nadmiar kleju na skórkach i po obu stronach każdego paznokcia, jeśli takowy istnieje.
 2. Za pomocą delikatnego pilnika do paznokci lekko zszorstkuj powierzchnię końcówki paznokcia za pomocą bufora aby lakier kolorowy lub żelowy lepiej się trzymał.
 3. Zmyjcie Państwo cały kurz za pomocą zmywacza lub alkoholu.
 4. Na te pełne zestawy soft gel tipsy można nakładać zarówno zwykły jak i żelowy lakier do paznokci. Proszę jednak pamiętać, że jeśli nałożą Państwo lakier żelowy, to muszą go Państwo usunąć w ten sam sposób jak zwykle, czyli owijając, mocząc lub używając cążków do paznokci.

Tutaj jest film pokazujący jak można zrobić Gelish miękkie tipsy żelowe w domu.

Jak długo żel miękki jest trwały?

Dzięki silnemu przyleganiu żelowej warstwy bazowej, tipsy soft gel mogą wytrzymać od 2 do 4 tygodni przy normalnym codziennym noszeniu.

Jednakże, jeśli jesteś ciężko na ręce i paznokcie, oczekiwać, że nie będzie tak długo.

Jak zdjąć Gelish miękkie końcówki żelu

Po pierwsze, należy wyciąć wszystkie miękkie końcówki żelu za pomocą obcinacza do paznokci lub paznokci. Nie wcinaj się w paznokcie, jeśli chcesz je zachować.

 1. Jeśli masz lakier żelowy na, trzeba będzie usunąć lakier żelowy pierwszy. Jeśli nie wiedzą Państwo jak zdjąć lakier żelowy z paznokci. Oto jak to zrobić:
 2. Usuń żelową warstwę wierzchnią za pomocą średnio grubego (100 grit) pilnika do paznokci. Po tym masz do wyboru:
 3. Moczenie wszystkich paznokci w misce z acetonem przez 15 minut.
 4. Zawinięcie każdego paznokcia w aceton za pomocą folii aluminiowej na 15 minut.
 5. Przyciśnięcie nasączonych acetonem wacików do każdego paznokcia za pomocą klamerek na 15 minut.
 6. Po 15 minutach można usunąć wszystkie rozpuszczone tipsy żelowe i żelową bazę pod lakier. Jeśli jeszcze jakieś są na paznokciach, należy je jeszcze trochę namoczyć lub zawinąć, aż całkowicie zejdą z paznokci.

Zrób ostateczny touch-up więc paznokcie będą gotowe do następnej aplikacji wzmocnienia paznokci.

Czy tipsy soft gel niszczą paznokcie?

Ponieważ tipsy soft gel są przyklejane do łoża paznokcia za pomocą super mocnego kleju żelu bazowego, unika się minimalnego uszkodzenia paznokci.

Również każdy produkt do wzmacniania paznokci w ten czy inny sposób uszkadza paznokcie kiedy jest on usuwany przez nieostrożność użytkownika lub przez niewłaściwe postępowanie. Jednak dzięki szybkiej i łatwej metody moczenia w acetonie, Gelish miękkie końcówki żelu zapobiega uszkodzeniu paznokci, gdy są one usunięte.

Czy Gelish miękkie końcówki żelu dobre dla paznokci

Pros:

 • Gelish miękkie żelowe końcówki paznokci są doskonałym produktem dla osób, które chcą przedłużyć swoje paznokcie w domu, nie mając dużo umiejętności paznokci lub martwiąc się o ich nowe końcówki paznokci, które wyskoczą zbyt szybko.
 • W porównaniu z zestawem zwykłych paznokci wciskanych, które wykorzystują zwykły klej, tipsy żelowe soft nie są szybsze, jednak ich trwałość i odporność na złamania lub odpryski sprawiają, że są one lepszym wyborem. Można więc śmiało powiedzieć, że jest to szybki i bardziej wytrzymały zestaw do samodzielnego wykonania w domu.
 • Dla osoby która lubi paznokcie typu press-on, tipsy żelowe soft mogą pozostać na paznokciach znacznie dłużej niż typowy tygodniowy zestaw press-on. Tak więc są one marzeniem miłośników paznokci typu press-on: szybki zestaw DIY do paznokci w domu, który jest trwały.

Wady:

 • Rozmiary tipsów żelowych są przeznaczone dla większości osób o średniej wielkości paznokci. Jeśli Państwa łoże paznokcia jest większe lub dłuższe niż normalnie to tipsy te mogą nie pasować i wiele z nich może nie nadawać się w ogóle do użytku.
 • W jednym zestawie podstawowym znajduje się tylko jeden zestaw 550 miękkich tipsów, inne kształty i długości nie są dostępne publicznie, mogą je nabyć tylko licencjonowani specjaliści od paznokci.

Więc upewnij się, że używasz tych miękkich tipsów żelowych do rzeczywistej pracy paznokci, a nie na praktyce, dopóki Gelish nie udostępni ich publicznie.

CZY MIĘKKIE KOŃCÓWKI ŻELOWE GELISH SĄ TEGO WARTE?

Gelish ma specjalną cenę promocyjną 179,95 dolarów za kompletny zestaw miękkich końcówek żelowych.

Jest to wysoki koszt dla kogoś, kto chce go wypróbować. Jednak, gdy rozbić go na koszt za zestaw paznokci, to jest bardzo przystępne.

Zestaw ten jest wyposażony w 550 miękkich tipsów. Normalnie masz dziesięć palców, więc za każdym razem trzeba tylko 10 wskazówek. Zakładając, że będą Państwo marnować około 10% z nich, co stanowi 55 tipsów. Pozostaje nam 495 tipsów do wykorzystania w praktyce. Jeśli podzielisz 495 wskazówek przez 10 palców, będziesz miał około 49 aplikacji. Teraz podziel $ 179,95 przez 49 zestawów paznokci, otrzymasz $ 3,67 za zestaw co jest porównywalne z zestawem paznokci press-on.

Wysokiej jakości miękkiego żelu paznokci tipsów, które trwają do czterech tygodni w cenie naciśnij na zestaw paznokci, które można łatwo zrobić to samemu w domu na mniej niż 30 minut z minimalnych umiejętności paznokci. Te Gelish miękkiego żelu paznokci tipsy zestaw powinien być w każdej kolekcji miłośników paznokci w domu.

Zwykle robisz swoje paznokcie co trzy tygodnie, trzeba by było zrobić je około 17,33 razy w roku (52 tygodnie podzielone przez 3). Z 49 dostępnych zestawów wystarczą one na prawie 3 lata (49 podzielone przez 17,33 równa się 2,83).

Kup jeden z tych miękkich żelowych paznokci tipsy zestaw i jesteś dobry na trzy lata. Pomyśl o wszystkich pieniędzy, które można zaoszczędzić, gdybyś miał zapłacić za paznokcie w salonie paznokci w tych trzech latach.

Myślę, że jest to okazja.

Jeśli cena 179,95 dolarów nie pozwala na uzyskanie go, oto moja sugestia.

Możesz poprosić swoje przyjaciółki, swoje siostry lub nawet swoją mamę, aby podzielić się z tobą początkowym kosztem i wszyscy mogą dzielić się tym nowym produktem. Co więcej, posiadanie większej liczby osób robiących paznokcie jest lepsze niż jedna osoba robiąca to sama. Będziesz miał więcej zabawy i inni ludzie mogą mieć cię robią rzeczy, które nie dominująca ręka nie może zrobić dobrze i ten produkt jest bardzo przyjazny dla początkujących.

Nie trzeba wyłożyć dużo pieniędzy na początku i każdy w swoim kręgu paznokci, który kocha mieć paznokcie zrobione jest szczęśliwy. To jest umowa win-win.

Można nawet naładować nominalną cenę 10 dolarów za zestaw paznokci. Ponieważ te miękkie żelowe tipsy są tak proste do zastosowania, że w mniej niż 30 minut zarobią Państwo prawie dwa razy tyle ile kosztują.

Jeśli to zrobisz, zdobędziesz również cenne doświadczenie.

Krótko mówiąc tipsy żelowe są tak samo łatwe w nakładaniu jak tipsy wciskane a jednocześnie tak samo trwałe jak produkt żelowy.

Najlepszą rzeczą jest to, że można je łatwo zdjąć po 15 minutach zanurzenia w acetonie i w ten sposób nie zniszczą one Państwa naturalnych paznokci.

Wypróbuj je i myślę, że te miękkie tipsy żelowe będą Twoim ulubionym zestawem do paznokci w porównaniu z innymi.

Ponadto już wkrótce staniesz się ekspertem od tipsów żelowych.

Wnioski:

Gelish zestaw miękkich żelowych końcówek paznokci jest świetnym produktem do wzmacniania paznokci DIY. Jest on łatwy do zastosowania, czas aplikacji jest krótki i trwa do 4 tygodni. Możesz zastosować najszybszy pełny zestaw w domu w mniej niż 30 minut.

Dla mnie te pełne pokrycia miękkie paznokcie żelowe są marzeniem miłośników paznokci.

Te wspaniałe tipsy soft gel są dostępne na Amazon. Firma ma tylko ograniczoną ilość dla tych zestawów, więc dostać twój teraz, zanim te specjalne oferty wstępne są gone.

Tanie zestawy tipsów żelowych

Jeśli chcesz dać te wskazówki spróbować, ale nie chcesz wydawać dużo pieniędzy, można kupić znacznie mniej kosztowne marki. Sprawdź ten artykuł Soft Gel Tips - Co trzeba kupić. Można kupić kompletny zestaw dla poniżej 20.00 dolarów.

Chcesz dowiedzieć się najlepszy salon paznokci w pobliżu? Istnieje pięć rzeczy, których należy szukać w salonie paznokci.