PAZNOKCIE AKRYLOWE DLA MĘŻCZYZN: PROSTA ODPOWIEDŹ

Jeśli jesteś facetem i jesteś tutaj, zastanawiasz się, co paznokcie akrylowe mogą zrobić z paznokciami mężczyzny. Będziesz wiedział, czy te paznokcie akrylowe, które uważasz, że mają być dla pań, mają również zastosowanie do mężczyzn.

Mężczyźni otrzymują paznokcie akrylowe z różnych powodów, ale głównym z nich jest pomoc w ochronie ich paznokci.

Paznokcie akrylowe są jednym z dobrych produktów do wzmacniania sztucznych paznokci. Podobnie jak kobiety, mężczyźni mogą je nosić aby chronić swoje cienkie i słabe paznokcie. Inni mężczyźni noszą je aby pokazać swoje osobiste preferencje lub po prostu aby się dobrze bawić. Z tych powodów paznokcie akrylowe są bardziej popularne wśród mężczyzn.

Paznokcie akrylowe dla mężczyzn: dlaczego ich potrzebujesz?

Może to być dla Ciebie zaskoczeniem, ale męski dentysta stworzył akryle, aby naprawić złamany paznokieć.

Nie wszystkie męskie paznokcie są stworzone tak samo. Większość mężczyzn ma grube, mocne paznokcie. Inni nie mają tyle szczęścia. Mężczyźni, których paznokcie są cienkie, mają z nimi problemy. Ich cienkie paznokcie łatwo się łamią, rozdwajają lub obierają.

Jeśli zobaczysz faceta z paznokciami akrylowymi i pomyślisz o nim, że nie jest normalny, to możesz czuć się trochę nieswojo. Jednak niektórzy mężczyźni noszą paznokcie akrylowe aby chronić swoje paznokcie przed złamaniem lub rozdwojeniem.

Mężczyźni noszą paznokcie akrylowe aby chronić swoje naturalne cienkie paznokcie

Miałam kiedyś kilku klientów, którzy byli fryzjerami. Przychodzili oni do mnie co dwa tygodnie aby poprawić swoje paznokcie akrylowe, podobnie jak panie, które mają paznokcie akrylowe. Ci mężczyźni mają cienkie naturalne paznokcie, które zawsze pękają, rozdwajają się, łamią się i te zniszczone paznokcie nie tworzą dobrego profesjonalnego wizerunku ich właścicieli.

Ponadto te zniszczone paznokcie mają czasami ostre rogi. Kiedy obcinają włosy swoim klientom, te ostre punkty mogą ich drapać i ranić, co sprawia, że czują się zakłopotani, ponieważ klienci mogą myśleć, że ich fryzjerzy lub fryzjer nie zadbali o swoje ręce.

Innym, bardziej poważnym problemem było, gdy ten fryzjer umyć włosy swoich klientów, włosy mogą dostać się złapany w tych ostrych rogach i pociągnąć ciężko na włosy. Co gorsza, włosy mogłyby pociąć cienkie paznokcie i spowodować krwawienie.

Paznokcie akrylowe pomagają tym mężczyznom wzmocnić paznokcie i utrzymać normalny kształt paznokci, którego nie będą się wstydzić pokazać.

Mężczyźni ci otrzymują krótkie paznokcie akrylowe, które wyglądają tak naturalnie, że na pierwszy rzut oka trudno było stwierdzić czy są one sztuczne.

Sztuczne paznokcie są dla tych mężczyzn koniecznością, a paznokcie akrylowe pomagają im lepiej wykonywać swoją pracę. Paznokcie akrylowe chronią również ich paznokcie przed złamaniem lub splunięciem, które czasami może spowodować krwawienie i zapobiegają infekcji.

Jeśli zdarzy ci się złamać paznokieć, możesz go naprawić za pomocą akrylu za jedyne kilka dolarów.

Paznokcie akrylowe dla mężczyzn, którzy obgryzają paznokcie

Mężczyźni otrzymują paznokcie akrylowe, aby powstrzymać swój nawyk obgryzania paznokci.

Raz na jakiś czas mam mężczyzn, którzy potrzebowali akrylowych paznokci, aby rzucić swój zły nawyk obgryzania paznokci.

Zazwyczaj ich żony umawiały się na wizytę u paznokci. Mężowie musieli być w towarzystwie swoich żon, ponieważ gdyby nie przyszli razem, mąż nigdy nie postawiłby stopy w salonie paznokci.

Niektórzy z tych mężczyzn obgryzali swoje paznokcie do samego końca i zdecydowali, że nadszedł czas, aby skończyć z tym złym nawykiem. Ich żony widziały, jak dobrze akrylowe paznokcie pomogły innym kobietom przestać obgryzać paznokcie, więc przyprowadziły swoich mężów, aby uzyskać akrylowe paznokcie. Miały nadzieję, że po kilku miesiącach paznokcie u ich mężów odrosną z akrylowymi paznokciami.

I może po tym, jak zobaczyli, jak ładnie wyglądają ich naturalne paznokcie po usunięciu akryli, nie chcieliby zniszczyć swoich nowych paznokci przez ponowne obgryzanie paznokci.

W mniej niż godzinę, ci mężczyźni dostali transformację z braku paznokci do posiadania dobrze wypielęgnowanych rąk z akrylowymi paznokciami.

Te akrylowe paznokcie przypomniały im jak wyglądały ich paznokcie zanim je obgryzali.

To dało im kolejny powód, aby nie obgryzać paznokci ponownie.

via GIPHY

Paznokcie akrylowe dla mężczyzn, którzy chcą pokazać osobiste preferencje

Liczba mężczyzn, którzy noszą paznokcie akrylowe, aby pokazać swoje osobiste preferencje, zajmuje tylko niewielką liczbę, ale trend ten rośnie.

Ponieważ społeczeństwo staje się bardziej otwarte, więcej mężczyzn używa swoich paznokci, aby wyrazić siebie.

Może to być śmiałe, po prostu dla zabawy lub w celu określenia charakteru.

Czasami można zobaczyć piosenkarzy, celebrytów itp. noszących kolorowe długie sztuczne paznokcie. Dla nich paznokcie akrylowe mogą być tylko wykrzyknikiem, którego potrzebują aby dopełnić swój ogólny wygląd.

Proszę obejrzeć ten krótki film. Jest on jednym z wielu na YouTube.

Wniosek:

Niezależnie od przyczyny, mężczyźni zaczynają dostawać się do paznokci akrylowych.

Około dwóch dekad temu tatuaże były sposobem wyrażania się mężczyzn macho. Ale teraz tatuaże są popularne również wśród kobiet. Te kobiety używają tych tuszów do tatuażu z dowolnego powodu, czy to rocznica, urodziny, piękny obraz, aby przypomnieć im o czymś lub kimś, aby wymienić tylko kilka.

W przeciwieństwie do tatuaży, paznokcie akrylowe można zdjąć kiedy tylko się chce. Paznokcie odrosną normalnie, ponieważ paznokcie akrylowe nie są czymś trwałym. Pozostają tylko na paznokciach tak długo, jak chcesz.

Nie pozwól, aby kobiety miały całą zabawę z paznokciami akrylowymi lub używaj ich do ochrony swoich paznokci.

Możesz mieć je również i nikt nie będzie cię powstrzymywał.