JAK ZAROBIĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY JAKO TECHNIK PAZNOKCI: BĄDŹ NAJLEPSZY, JAKI JEST

Jeśli zaczynasz pracę jako technik paznokci lub jesteś w tym zawodzie już od jakiegoś czasu i chcesz wiedzieć, jak możesz zarobić więcej pieniędzy, aby było to opłacalne.

Aby zarobić więcej pieniędzy jako technik paznokci, trzeba być biegłym we wszystkich umiejętnościach związanych z paznokciami i mieć najlepszą obsługę klienta. Te dwa czynniki przyczynią się do powstania większej liczby stałych klientów i polecania ich rodzinie i przyjaciołom, dzięki czemu każdy dzień pracy technika paznokci będzie wydajny i może przełożyć się na większe dochody.

Praca jako technik paznokci, aby zarobić pieniądze, oznacza, że musisz pracować, aby móc zarabiać pieniądze. W momencie, gdy przestaniesz obsługiwać klientów, pieniądze się skończą. Aby zwiększyć swoje szanse na sukces w zawodzie technika paznokci, należy opracować specjalny plan doskonalenia umiejętności i postępować zgodnie z nim. Gdy staniesz się najlepszy w tym, co robisz, zarabianie większej ilości pieniędzy przyjdzie naturalnie.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w salonie pielęgnacji paznokci, czy też pracujesz na własną rękę jako niezależny lub mobilny technik pielęgnacji paznokci, opanowanie tych dwóch umiejętności pozwoli Ci zarobić więcej pieniędzy niż typowy lub przeciętny technik.

Najlepszy technik paznokci zarabia więcej pieniędzy dzięki szybszym usługom

Jeśli jesteś w stanie pracować szybciej, masz większe szanse na zwiększenie liczby klientów, których możesz obsłużyć w ciągu dnia.

Jeśli jesteś tak dobry w wykonywaniu każdej usługi paznokci szybko bez utraty jakości, klienci zauważą i prawdopodobnie poproszą cię ponownie następnym razem, gdy wrócą. Dlaczego tak jest? Nie tylko otrzymują od Ciebie szybkie usługi, ale również mogą otrzymać najlepszą obsługę. Co więcej, wiedzą, że teraz spędzą mniej swojego cennego czasu z Tobą, aby mieć zrobione paznokcie. Wreszcie, co nie mniej ważne, będą bardziej skłonni polecić Cię swoim przyjaciołom i rodzinie. W ten sposób z czasem zdobędziesz dużą klientelę.

Najlepszy technik paznokci zarabia więcej pieniędzy na wszystkich usługach

Znajomość i opanowanie wszystkich umiejętności związanych z paznokciami zwiększy Twoje szanse na zarobienie pieniędzy. Jeśli jest jakaś konkretna usługa związana z paznokciami, której nie potrafisz wykonać lub zapewnić najlepszych rezultatów, nie będziesz mieć pewności, że możesz ją zaoferować, a Twoi klienci będą ją pomijać. Taka niewykorzystana szansa skutkuje niższą ceną za klienta i niższą wydajnością.

Przywitanie, konsultacja, sugestia i przygotowanie klienta wymaga czasu, zanim będzie można rozpocząć samą usługę i posprzątać po nim. Czasami może to zająć nawet 20 minut, co wydłuża rzeczywisty czas obsługi.

Jeśli policzysz, że obsługując sześciu klientów dziennie, poświęcisz 120 minut lub dwie godziny na przygotowanie i sprzątanie przed i po usłudze. Jeśli uda Ci się skrócić ten czas o połowę, będziesz mógł poświęcić go na jeszcze jedną usługę, dzięki której zarobisz więcej pieniędzy.

Jeśli więc wiesz i potrafisz świadczyć najlepsze, ale szybkie usługi, zarobisz więcej pieniędzy na każdym kliencie i skrócisz czas, który nie generuje dla Ciebie żadnych pieniędzy.

Najlepsi technicy paznokci zarabiają więcej pieniędzy jako osoby rozwiązujące problemy

Gdy klient prosi o nowy rodzaj usługi lub trudną usługę, kierownik salonu bez wahania wybiera do tego zadania najlepszego technika paznokci. Powód tego jest dwojaki:

  • Najlepszy technik paznokci będzie w stanie dobrze wykonać to zadanie.
  • Sprawi, że klient będzie zadowolony, niezależnie od tego, czy jest stałym klientem, czy nowym.

Dzięki temu najlepszy technik paznokci pracuje bardziej wydajnie, podczas gdy inni, tak zwani przeciętni technicy paznokci siedzą i czekają.

Tak więc bycie najlepszym daje Ci więcej szans na zarobienie większej ilości pieniędzy, ponieważ będziesz zajęty przez cały dzień, a nie będziesz miał dużo przestojów.

Najlepsi technicy paznokci zarabiają więcej pieniędzy przy mniejszej ilości napraw

Jeśli Twoi klienci muszą wrócić po kilku dniach, aby dokonać naprawy lub wrócić wcześniej, aby ponownie wykonać manicure, pedicure lub sztuczne paznokcie, nie będzie ona zadowolona z Twoich usług i jest bardziej prawdopodobne, że nie wróci do Ciebie. Nie będziesz w stanie wypełnić swojego terminarza, jeśli będziesz mieć więcej niezadowolonych klientów, którzy przychodzą do Ciebie na drobne naprawy.

Z drugiej strony, najlepszy technik paznokci może zapewnić najlepszą obsługę i długotrwałe produkty. Korzyści są podwójne:

Nie będziesz musiała poświęcać dodatkowego czasu na naprawy lub poprawki w już opłaconych usługach, więc Twój czas pracy z klientami będzie minimalny.

Twoi zadowoleni klienci, którzy lubią swoje paznokcie, będą starali się utrzymać je w dobrym stanie tak długo, jak tylko będą mogli. Jeśli ich paznokcie nie będą im się podobać, nie będą się przejmować tym, czy je zniszczą czy nie. Kiedy więc wrócą do ciebie zadowoleni klienci, będziesz mieć wspaniałe dłonie lub stopy do pracy, zamiast spędzać więcej czasu na naprawianiu zniszczonych, zdartych paznokci.

Najlepszy technik paznokci może pracować nad lepiej płatnymi usługami

Jeśli jesteś osobą, która potrafi rozwiązywać problemy w salonie, w którym pracujesz, kierownik lub właściciel salonu będzie doceniał Twoje umiejętności, dlatego będzie Ci powierzał trudniejsze lub bardziej specjalistyczne usługi, takie jak SNS, sztuczne paznokcie lub lakier żelowy o skomplikowanych wzorach, a innym specjalistom od paznokci będzie zlecał wykonywanie łatwiejszych i mniej płatnych usług, takich jak zwykły manicure, pedicure lub zmiana lakieru.

W ten sposób można zarobić więcej pieniędzy za tę samą ilość czasu poświęconego na obsługę.

Ponieważ w porównaniu z innymi specjalistami od paznokci zarabiasz więcej, świadcząc najlepsze usługi, nie mogą oni nic o tym powiedzieć, ale zwracają się do Ciebie po radę i wsparcie.

Najlepsi technicy paznokci zarabiają więcej pieniędzy dzięki wyjątkowej relacji z klientem

Każdy klient chce być traktowany z szacunkiem, gdy przychodzi do salonu pielęgnacji paznokci w celu wykonania usługi. Jako technik paznokciowy wszystkie usługi, które świadczysz, są osobiste w taki sposób, że musisz dotykać lub trzymać dłonie klienta za stopy.

Oprócz bycia najlepszym, wyjątkowa obsługa klienta sprawi, że klient poczuje się swobodnie i zrelaksuje się. Bycie przyjaznym i troskliwym dla wszystkich klientów wraz z Twoimi najlepszymi umiejętnościami sprawi, że wyróżnisz się wśród innych techników paznokci i klienci z większym prawdopodobieństwem wrócą do Ciebie następnym razem. Co więcej, będą oni prawdopodobnie polecać znajomym i rodzinie, aby udali się do technika paznokci z przyjaznym uśmiechem i życzliwością.

W ten prosty sposób zbudujesz bardziej powtarzalny biznes i zdobędziesz poleconych.

Najlepszy technik paznokci zarabia więcej pieniędzy na napiwkach z wyższych rachunków za usługi

Tak zwane średnie napiwki stanowią około 15 do 20% całkowitego rachunku za usługi związane z paznokciami.

Jeśli robisz regularne żel polski zmiany usługi, które mogą kosztować 20 dolarów za 30 minut, można dostać 20% napiwek, który równa się 4,00 dolarów. Teraz, jeśli zrobić tę samą usługę, ale klient chce, aby utworzyć kilka sztuk paznokci, które mogą rozpocząć się od 10 dolarów i więcej. Więc zwiększyć rachunek z 20 dolarów do 30 dolarów z około dodatkowych 15 minut do tego samego klienta.

Możliwość wykonywania trudnych usług również zwiększy całkowity rachunek za ten sam lub mniejszy czas.

W ten sposób można mieć więcej usług o wysokiej wartości niż tych mniejszych.

Można to lepiej zrozumieć na przykładzie.

Przeciętny technik paznokci, który wykonuje pięć usług paznokci po 20 dolarów każda w ciągu jednego dnia, jej całkowita usługa na dzień wynosi 100 dolarów. Przy zastosowaniu 20% rzadkości, napiwki za tę kwotę wynoszą 20 dolarów.

Dla najlepszego technika paznokci, który robi pięć paznokci bardziej płatnych usług, które mogą być 35 dolarów każdy, jej całkowita usługa na dzień będzie 175 dolarów i 20% napiwki dla tej kwoty są 35 dolarów, 75% wzrost!

Najlepszy technik paznokci zarabia więcej niż 20% napiwków

Bycie najlepszym specjalistą od paznokci otworzy Ci drzwi do wyższego procentu napiwków. Jeśli Twoi klienci są zadowoleni z usług, które im wykonałeś, są bardziej skłonni dać Ci więcej niż przeciętne 20% napiwków. W tym przypadku klienci nie dają Ci swoich pieniędzy, ponieważ muszą, ale robią to, ponieważ uważają, że na nie zasługujesz. Sprawiłeś, że Twój klient chce Ci dać pieniądze jako wyraz uznania i jest z tego powodu szczęśliwy.

To jest najlepszy sposób, aby zarobić więcej pieniędzy, nie zgadzasz się?

Inną nagrodą za bycie najlepszym stylistą paznokci oprócz większej ilości pieniędzy są pieniądze.

Pomijając pieniądze, najlepszy technik paznokci będzie cieszyć się uczuciem, aby jej klient szczęśliwy i otrzymując informacje zwrotne od klientów, pokazując ich uznanie dla bycia najlepszym tech paznokci dla nich. Jest to najlepsza rzecz, o jaką może prosić nail tech i jest ona bezcenna.

Wnioski:

Jak zarobić więcej pieniędzy jako technik paznokci jest proste i jest w zasięgu ręki. Bądź najlepszy w swoich rękach i paznokciach, obsługując swoich klientów tak, jak sam chciałbyś być traktowany, a będziesz miał zajęcie przez cały czas. Jeśli uda Ci się to zrobić, zniknie Twój problem z pieniędzmi.

Mam nadzieję, że masz najlepszy czas, będąc najlepszym!