PĘDZELEK DO PAZNOKCI AKRYLOWYCH: PRZEWODNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czym jest pędzelek do akrylu lub właśnie szukasz pędzelka do akrylu, to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie. Pędzelek do akrylu jest podobny do pędzla artystycznego, którego włosie jest wykonane z włosia zwierzęcego, które jest zwinięte w cylindryczny kształt, a końcówka pędzelka jest spłaszczona, aby ułatwić nakładanie akrylu na paznokcie.

Akryl Pędzelek do paznokci akrylowych jest najbardziej cenionym i chronionym techników, ponieważ pomagają im one w tworzeniu setek, jeśli nie tysięcy zestawów pięknych paznokci akrylowych. Jeśli więc chcesz być świetna w akrylu paznokciach akrylowych, musisz dokładnie zrozumieć, czym jest pędzelek czym jest pędzelek, wiedzieć jak utrzymywać go w czystości i wiedzieć jak go używać jak prawidłowo go używać, aby służył nam przez długi czas.

Co to jest pędzelek do paznokci akrylowych

Podobnie jak pędzelek artystyczny, pędzelek do paznokci również składa się z trzech głównych części, a najważniejszą częścią pędzelka do paznokci akrylowych jest włosie.

Szczecina są wykonane z włosia zwierzęcego lub materiałów syntetycznych, takich jak włókno nylonowe, taklon lub poliester, taklon lub poliester. W pędzelkach do paznokci akrylowych stosuje się "miękkie" włosie miękkiego" włosia, w przeciwieństwie do sztywniejszego włosia, które jest używane w szczoteczkach do czyszczenia szczoteczek do czyszczenia - czytamy na stronie www.nailsmag.com.

Do aplikacji paznokci akrylowych preferuje się szczeciny wykonane z włosia zwierzęcego ze względu na jego lepsze właściwości zatrzymywania płynu niż włosie syntetyczne. Jednym konkretnym zwierzęciem, którego włosie jest wykorzystywane do produkcji najlepszej szczeciny, jest kolinski.

"Włosie jest pozyskiwane z ogona kolinsky'ego (Mustela sibirica), gatunku łasicy, a nie prawdziwego sobola. Najlepsze" szczotki są wykonane wyłącznie z włosia męskiego, ale większość szczotek ma mieszankę około 60/40 włosia męskiego i żeńskiego". (Wikipedia)

Okucieto cylindryczna, środkowa część pędzelka do paznokci akrylowych. Ta część jest zwykle wykonana z metalu i jest cienką, pustą w środku rurką, do której można włożyć włosie, a następnie użyć specjalnego kleju, aby zablokować je na miejscu. Zewnętrzna powierzchnia okucia jest pokryta stalą nierdzewną, aby zapobiec rdzewieniu.

Uchwyt uchwyt to część, która jest przymocowana do drugiego końca ferruli. Długi długa rączka zapewnia użytkownikowi lepszą kontrolę nad szczoteczką do paznokci. Rękojeść ta może być wykonany z drewna lub tworzywa sztucznego.

Rozmiary pędzelków do paznokci akrylowych

Rozmiary dla początkujących

Na stronie 1997 roku, kiedy zdawałam praktyczną część egzaminu na manicurzystkę w Kalifornii, komisja stanowa wymagała, aby wszystkie testy praktyczne z paznokci akrylowych akrylowych należy przeprowadzać za pomocą pędzelka numer 4, który jest mniej więcej wielkości pałeczki, którą można kupić w chińskiej restauracji na wynos. Najwyraźniej, Kalifornijska Państwowa Rada Kosmetologiczna uznała, że wszystkie osoby, które zdają egzamin muszą wiedzieć jak zrobić podstawowe paznokcie akrylowe.

Musiałam ćwiczyć z tym małym pędzelkiem, aż udało mi się zrobić przyzwoity zestaw do paznokci akrylowych, aby zdać test.

A To był ostatni raz, kiedy używałam małych pędzelków do paznokci akrylowych.

Ale ćwicząc akryl przy użyciu małego pędzelka nauczyłam się tak wielu cennych umiejętności dotyczących nakładania akrylu na paznokcie, że mogłam je później zastosować używając większych pędzelków.

Jeśli więc chcesz zacząć rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie paznokci akrylowych, istnieją zestawy do paznokci akrylowych dla początkujących. Zestawy te często mają mniejszy pędzelek do paznokci, który może być #3 do #6.

Rozmiary dla zaawansowanych stylistów paznokci lub dla majsterkowiczów

Im więcej im więcej ćwiczysz i pracujesz z akrylem, tym bardziej i pewności siebie. W tym momencie warto używać większego pędzelka pędzelek do akrylu, ponieważ małym pędzelkiem nie da się nakładać akrylu akrylu tak szybko jak większy.

Jeśli będziesz robić więcej małych, krótkich paznokci, rozmiar pędzelka 14 jest odpowiedni do początkowego przejścia do używania większego pędzelka.

Jeśli jesteśgotowa na zakup większego pędzelka do akrylu, możesz wybrać pędzelek w zakresie od 16 do 18, w zależności od tego, jak często robisz małe, krótkie paznokcie akrylowe lub duże i długie paznokcie.

Jeśli regularnie malujesz duże i długie paznokcie, które mają około jednego cala długości od czubka palca, lepsze będą pędzelki o rozmiarach od 20 do 22.

Kształt włosia

Włosie pędzelka do paznokci akrylowych ma zazwyczaj dwa kształty: okrągły i płaski.

Włączając w to stronę ja sama, znam też wielu moich współpracowników i przyjaciół, którzy wolą płaski kształt szczoteczki do paznokci, ponieważ akrylowe kulki lepiej dopasowują się do do zakrzywionych linii skórek niż w przypadku pędzelka okrągłego.

Pędzelek okrągły kształt włosia jest lepszy dla mniejszych i krótkich paznokci.

Optymalny kształt włosia pędzelków do paznokci akrylowych

W ciągu ponad dwudziestu lat pracy z akrylem używałam aż 30 pędzelków do akrylu, a także pomagałam i uczyłam innych stylistów paznokci kształtować co najmniej 50 nowych pędzelków. Jeśli to możliwe, nadałabym im kształt płaskiego wierzchołka z lekko zaokrąglonym rogiem włosia. Żaden z nich nigdy nie narzekał ani nie powiedział mi, że woli kształt okrągły od płaskiego.

Czy możesz wybrać najlepszy kształt pędzelka do paznokci akrylowych, który chcesz kupić?

Wszystkie nowe pędzelki do paznokci akrylowych mają włosie pokryte specjalnym klejem, dzięki czemu łączą się w grupy i utwardzają, aby chronić ich kształty przed uszkodzeniem podczas transportu lub niewłaściwego przechowywania.

Zazwyczaj producenci pędzelków do paznokci akrylowych po stworzeniu kształtu włosia pędzelków grupują końcówki włosia w jeden punkt i pokrywają je specjalnym klejem aby chronić włosie.

Z tego powodu nie można zobaczyć lub określić prawdziwego kształtu pędzelka, który chcesz kupić. Dystrybutorzy nie będą chcieli Ci pomóc w tej kwestii, ponieważ nie zdecydujesz się na zakup, a oni będą mieli "używaną" szczotkę, której nikt nie będzie chciał kupić.

Ponadto, osoby, które produkują pędzelki do paznokci akrylowych, nie są technikami sami. Nie starają się oni po prostu uformować włosia tak, aby miało ono idealne okrągłe końcówki lub idealne płaskie kształty do akrylu.

Jeśli chcesz mieć taki kształt, jaki chcesz, musisz wiedzieć, jak to zrobić samemu.

Ile kosztują pędzelki do paznokci akrylowych

Nawet jeśli istnieje wiele różnych pędzelków do paznokci akrylowych, cena jednego z nich powinna mieścić się w przedziale od 30 do 50 dolarów.

Najlepszym miejscem do ich zakupu są lokalne sklepy z artykułami do paznokci, które obsługują profesjonalistów lub licencjonowanych techników paznokci, ponieważ można je sprawdzić wzrokowo i wybrać ręcznie, trzymając każdy z nich w ręku.

Można je również kupić w Internecie, ale ze względu na dużą liczbę producentów należy wybrać markę, której się używało i którą się lubi.

Początkujący użytkownicy powinni pozostać przy znanych firmach i kupować produkty z najniższej półki. W ten sposób, jeśli przypadkowo zepsujesz jedną z nich, nie będzie Cię to tak drogo kosztować.

UWAGA: Czy wiesz, że za jedyne 3,95$ miesięcznie, czyli znacznie mniej niż koszt pędzelka do paznokci akrylowych, możesz założyć swój internetowy salon pielęgnacji paznokci, który potencjalnie może dać Ci pełnoetatowy dochód?

Jeśli jesteś stylistą paznokci lub entuzjastą paznokci, zdecydowanie powinieneś założyć blog o paznokciach, abyś mógł utrwalić swoją pracę z paznokciami za pomocą zdjęć, filmów lub tekstów, które możesz wykorzystać do zarabiania pieniędzy.

Jeśli już wiesz, dlaczego blog o paznokciach jest najtańszym biznesem online związanym z paznokciami i jak szybko można go założyć, aby zarabiać pieniądze, będziesz chciał go mieć już dziś.

Jak nadać kształt nowemu pędzelkowi do paznokci akrylowych

To nie jest zadanie dla początkujących. Jeśli dopiero zaczynasz, powinnaś używać mniejszych pędzelków #3, #4. Są one sprzedawane jako wstępnie ścięte. Ten krok jest przeznaczony dla średniozaawansowanych lub zaawansowanych stylistów paznokci, którzy mają już za sobą co najmniej sześć miesięcy codziennej pracy z akrylem. Wiedzą one już, jak wygodnie pracować z większymi pędzelkami, takimi jak #14 i większe.

Nie dwa pędzelki do paznokci akrylowych nie są takie same. Ludzie, którzy tworzą włosie zbierają włosie i wiążą je ręcznie dla jednego każdy pędzelek jest niepowtarzalny, dlatego też kształtowanie lub pielęgnacja nowy pędzelek do paznokci również będzie niepowtarzalny, aby uzyskać najlepszy końcowy kształt.

Kondycjonowanie, wygrzewanie lub nadawanie kształtu nowej szczoteczce do paznokci akrylowych to proces, który polega na znalezieniu najlepszej pozycji, w której włosie tworzy doskonały, ciągły kształt wachlarza bez żadnych wzorów w kształcie zębów piły lub szczelin.

Potrzebne rzeczy:

 • 2 gumki recepturki
 • 4 torebki na kanapki
 • 4 arkusze ręczników papierowych
 • około 4 łyżek stołowych płynu do akryli
 • 1 para szczypiec

Procedura:

Krok 1: Usuń klej z włosia

 • Zawiąż jedną gumkę w pobliżu końca uchwytu, tak aby powstała pętla.
 • Wlej około 1 łyżki stołowej płynu do akrylu do torebki na kanapki
 • Namocz szczecinę w płynie i umieść ją w jednym z rogów torebki.
 • Zawiąż woreczek na górnym końcu trzonka pędzla, używając drugiej gumki, pamiętając o pozostawieniu wolnego miejsca, aby włosie mogło swobodnie zwisać wewnątrz woreczka.
 • Znajdź miejsce, w którym będziesz mógł zawiesić szczotkę za pomocą pierwszej gumki.
 • Pozostaw szczotkę do nasiąknięcia na około 2 godziny lub do momentu, gdy włosie całkowicie się rozdzieli. Możesz stwierdzić, że włosie może się swobodnie poruszać, gdy delikatnie ściśniesz je kciukiem i palcem wskazującym. Szczotka jest teraz gotowa do nadania jej kształtu lub nałożenia odżywki.
 • Zdejmij gumkę z okucia.
 • Włosie należy oczyścić trzykrotnie, aby usunąć cały klej.
 • Ściśnij włosie, aby wypchnąć cały klej znajdujący się wewnątrz włosia.
 • Wyjąć szczotkę z torebki i wysuszyć włosie na papierowym ręczniku.
 • Aby usunąć cały klej, szczecinę należy wyczyścić jeszcze dwa razy.

Krok 2: Wyszukaj najlepszy kształt włosia

Gdy na stronie trzeciej torebce, połóż ją na płaskiej powierzchni z pędzlem szczotką. Jeśli powierzchnia jest ciemna, podłóż pod torebkę białą kartkę papieru, aby było widać włosie. tak, aby szczecina była dobrze widoczna.

Jeśli jesteś praworęczna, trzymaj rączkę pędzelka lewą ręką.

Używając palca wskazującego prawej ręki, naciśnij na końcówkę włosia, aby je aby je rozchylić. Zwróć uwagę, jak dobrze włosie układa się w kształt wachlarza.

Zdejmij palec wskazujący ze szczotki, obróć szczotkę o około jedną czwartą obrót.

Naciśnij stronę na włosie, aby je rozchylić. Zanotuj również, jak dobrze układa się wachlarz włosia.

Powtórz Powyższe dwie czynności należy powtarzać do momentu wykonania pełnego obrotu.

Teraz . powinieneś być w stanie określić, która pozycja tworzy najlepszy kształt wachlarza.

Najlepszy kształt wachlarza utworzonego przez włosie powinien mieć lekko zaokrąglony kształt, którego obie strony są symetryczne. Jeśli jedna strona jest wyżej niż druga, oznacza to, że kształt wachlarza nie jest idealny.

Wejdź na stronę Wróć do tej pozycji, aby jeszcze bardziej ją wyregulować, naciskając szczeciny palcem wskazującym prawej ręki, aż do uzyskania zadowalającego z ostatecznego, najlepszego kształtu wachlarza.

Jeśli nie uda się uzyskać najlepszego kształtu wachlarza bez ząbków, można spróbować znaleźć go pod kolejnym kątem i tak dalej. i tak dalej.

Po kilku próbach powinno się udać go znaleźć.

Gdy uznasz, że już go znalazłeś, zaznacz markerem niewielki punkt na uchwycie.

Jak prawidłowo wysuszyć lub usunąć akrylowy płyn na włosiu?

Złóż dwukrotnie ręcznik papierowy i połóż go na płaskiej powierzchni.

Wyjmij pędzel z torebki i połóż go na złożonym ręczniku papierowym. ręcznika.

Złóż papier na wierzchu pędzla i upewnij się, że zagięcie jest z dala od końcówek włosia, aby utrzymać je prosto i lekko naciśnij na papier, aby usunąć płyn z pędzla.

Wykonaj tę czynność 3 lub 4 razy, aż włosie będzie suche. Upewnij się, że za każdym razem suszysz szczotkę w innym miejscu na papierowym ręczniku.

Krok 3: drugie czyszczenie dla nowego włosia

Wlej około 2 łyżek płynu do akrylu do czystej torebki na kanapki i namocz włosie.

Umieść szczotkę do drugiej torebki na kanapki, starając się trzymać górną część lekko do góry, aby płyn nie wylał się z torebki.

Delikatnie naciśnij na włosie, aby je rozłożyć. Obróć szczotkę i delikatnie ponownie nacisnąć na włosie. Kontynuuj tę czynność przez 1 minutę. W ten sposób usuniesz większość kleju pozostałego na włosiu.

Następnie ustaw znak w górę i delikatnie naciśnij na włosie, aby je rozłożyć. Jeśli nadal widzisz idealny kształt wachlarza bez śladu zębów, to znaczy, że znalazłeś najlepszy kształt dla swojej szczotki.

Wyjmij wyjmij szczotkę z torebki i wysusz włosie na nowym ręczniku papierowym. w taki sam sposób, jak po pierwszym użyciu torebki.

Przed pierwszym użyciem powieś pędzel do góry nogami na 24 godziny.

Krok 4: co zrobić po pierwszym użyciu akrylowych paznokci?

Po użyciu szczoteczki do paznokci po raz pierwszy, sprawdź, jak wygląda kształt wachlarza. Na stronie Są dwie rzeczy, na które należy zwrócić uwagę:

1 - czy kształt wachlarza jest nadal takiej samej wielkości i symetryczny jak poprzednio?

2 - czy są na nim jakieś małe wzory w kształcie zębów piły lub rozdwojenia?

Jeśli na stronie zauważysz jedną z tych rzeczy, wróć i powtórz proces, aby znaleźć inny dobrego kształtu wachlarza.

Jeśli udało się to za pierwszym razem, pozostaje jeszcze jedna rzecz do zrobienia. Zabezpiecz kształt na stałe.

Krok 5: trwałe zabezpieczenie kształtu włosia

Trzymaj pędzelek do paznokci tak, aby znak był skierowany ku górze.

Umieść szczęki cęgów około jednej czwartej głębokości w okuciu.

Szczoteczka do paznokci i cęgi powinny znajdować się na wyimaginowanej linii prostej.

Lekko ściśnij uchwyty szczypiec. Należy użyć bardzo niewielkiej siły, aby wygiąć okrągły kształt okucia w duży owalny. Nie należy przesadzać, ponieważ nie można odwrócić kształtu, a za drugim razem zawsze można zrobić więcej.

Użyj Użyj pędzelka do ponownego malowania paznokci akrylowych. Jeśli jesteś zadowolona z tego, jak jak pędzelek zbiera akryl, a kształt włosia nadal zachowuje swój formę, to znaczy, że skończyłaś.

jeśli jeśli kształt włosia się zmieni, użyj szczypiec, aby jeszcze raz lekko ścisnąć końcówkę. jeszcze raz bardzo lekko ścisnąć. Drugi raz powinien wystarczyć, aby utrzymać kształt włosia w optymalnej formie.

Jak czyścić pędzelek do paznokci z akrylu w płynie

Jeśli postępujesz zgodnie z opisem w rozdziale "Jak ćwiczyć z pędzelkiem do paznokci akrylowych dla Jak ćwiczyć z pędzelkiem do paznokci akrylowych dla początkujących", czyszczenie pędzelka po akrylu jest bardzo proste.

 • Po zakończeniu pracy z pędzelkiem połóż go na ręczniku papierowym w suchym, czystym miejscu i złóż papier tak, aby przykryć włosie.
 • Używając jednego palca, naciśnij na włosie, aby usunąć płyn.
 • Następnie zanurz włosie w płynie do naczyń, aby je zwilżyć.
 • Osusz szczecinę w nowym miejscu na papierowym ręczniku i odtwórz jej pierwotny kształt, dociskając palcem.
 • Powieś szczoteczkę na zabezpieczonym miejscu do wyschnięcia.

Jak wyczyścić szczoteczkę do paznokci za pomocą zmywacza do paznokci

Dla przez ponad dwadzieścia lat pracy z akrylem, rzadko używałam do czyszczenia szczoteczki do paznokci. do moich pędzelków. Jeśli będziesz postępować zgodnie z moimi instrukcjami, jak czyścić swoje pędzelek zaraz po zakończeniu akrylowania, nie powinnaś mieć nie powinnaś mieć problemu z proszkiem akrylowym przyklejonym do włosia pędzla.

Jeśli masz już płyn do czyszczenia pędzli do paznokci, możesz go użyć do wyczyść swój pędzelek. Producenci, którzy stworzyli ten środek specjalnie do czyszczenia pędzelków do paznokci, aby nie uszkodzić delikatnego włosia.

Na stronie na początku swojej przygody z akrylem prawdopodobnie zostawisz na pędzelku trochę pudru akrylowego na pędzelku lub zapomnisz go wyczyścić po każdym użyciu. po każdym użyciu. Proszek akrylowy wyschnie i spowoduje, że włosie sklei się i nie będzie można go używać. Jeśli tak się stanie, możesz możesz użyć płynu do czyszczenia pędzli do paznokci, aby namoczyć włosie pędzla do momentu, aż stwardniały akryl zmięknie i rozpuści się w płynie czyszczącym.

Jak przedłużyć żywotność pędzelków do paznokci akrylowych

Jeśli dopiero zaczynasz pracę z paznokciami akrylowymi, musisz wyrobić sobie dobrą praktykę dbania o pędzelek do paznokci. Poniżej przedstawiamy cztery typowe złe nawyki, których należy unikać od samego początku, aby niepotrzebnie nie skracać życia pędzelka.

1 - Nie przyciskaj włosia do ręcznika papierowego podczas malowania paznokci akrylowych:

Podczas malowania paznokci akrylem, co najmniej 4-5 razy wycierasz włosie pędzelka o suchy ręcznik papierowy, aby je oczyścić.

Włosie to delikatne, miękkie włosie naturalne. Jeśli będziesz je zbyt mocno dociskać do suchego ręcznika papierowego przez tak wiele razy, zewnętrzne włosie zużyje się przedwcześnie i spowoduje powstanie maleńkich plamek, w których może zbierać się akryl i pozostać wewnątrz. Jeśli akryl nie zostanie całkowicie usunięty i pozostawiony do wyschnięcia, spowoduje to stwardnienie włosia i szczoteczka do paznokci nie będzie mogła być używana.

2 - Nie należy przeciągać gołymi palcami po włosiu:

Nigdy nie należy przesuwać szczeciny między palcami, aby nadać jej kształt. Ta czynność nie jest konieczna i jest bardzo szkodliwa dla włosia. Robiąc to, w zasadzie odrywasz włosie od jego podstawy. Powtarzające się pociągnięcia spowodują usunięcie niektórych zewnętrznych włókien włosia. Zniszczy to delikatną, gładką, ciągłą powierzchnię na końcach włosia i spowoduje dwa niekorzystne zjawiska:

1 - nie będziesz mogła czysto nakładać akrylu na prawdziwe paznokcie ponieważ część proszku akrylowego pozostanie na włosiu.

2- część włosia odpadnie, a reszta włosia poluzuje się i więcej włosia zostanie oderwane i usunięte, co spowoduje, że całe w rezultacie całe włosie straci swój doskonały kształt.

3 - Nie należy zbyt mocno naciskać nawłosie:

Jeśli zrobisz to, myśląc, że w ten sposób lepiej wyczyścisz szczoteczkę, zniszczysz jej idealny kształt i uszkodzisz integralność u podstawy włosia. Mocne naciskanie na włosie w pionie spowoduje, że delikatne końcówki szybciej się zużyją.

Nie używaj acetonu do moczenia lub czyszczenia pędzla: aceton jest bardzo silnym rozpuszczalnikiem. Jeśli użyjesz go do czyszczenia pędzla, przedwcześnie go wysuszysz, co spowoduje, że końcówki włosia staną się kruche i przedwcześnie się złamią. Twój pędzel nie będzie miał już idealnej końcówki ani kształtu.

4 - Nie wycieraj włosia na papierowych ręcznikach tak wiele razy:

Wiele manicurzystek ma zły nawyk wycierania swoich pędzli w papierowe ręczniki o wiele częściej niż powinny. Nadmierne wycieranie powoduje, że delikatne końcówki włosia szybciej się zużywają lub łamią. Te delikatne końcówki są niezbędne, aby zapobiec przedostawaniu się proszku akrylowego do wnętrza pędzelka i uniemożliwić mu tworzenie idealnie okrągłej kulki akrylowej.

Jak ożywić pędzelek do paznokci akrylowych, do którego przykleił się zaschnięty akryl?

Jeśli zdarzy się, że zaschnięty akryl przyklei się do pędzelka, oto świetny sposób na usunięcie go bez zniszczenia ulubionego pędzelka:

 • Wlej około 2 łyżek stołowych płynu do akrylu do torebki na kanapki.
 • Namocz włosie i owiń torebkę wokół okucia gumką recepturką. Upewnij się, że włosie swobodnie zwisa w torebce.
 • Zawieś szczotkę tak, aby nie opierała się na włosiu. Jeśli tak się stanie, spowoduje to trwałe wygięcie włosia.
 • Pozostaw pędzel do nasiąknięcia na 24 godziny lub do momentu, gdy będziesz mógł delikatnie wachlować włosiem, ściskając je palcami na zewnątrz torebki.
 • Kiedy wyschnięty akryl całkowicie się rozpuści, wyczyść pędzel nowym płynem do akryli i powieś do wyschnięcia.

Pędzel jest teraz gotowy do ponownego użycia.

Jak rozpoznać, że pędzel do akrylu jest zużyty?

Mocne, wielokrotne wycieranie pędzla o papierowe ręczniki spowoduje, że cienkie końcówki włosia zużyją się lub połamią. Cienkie końcówki mają zwykle ciemniejszy kolor niż reszta włosia. Gdy włosie się zużyje, nie będzie już widać ciemnej części na końcach włosia. Bez tych delikatnych końcówek proszek akrylowy dostanie się do wnętrza włosia, zamiast pozostać na powierzchni.

Gdzie kupić swój pierwszy pędzelek do paznokci akrylowych

Osoby, które robią paznokcie akrylowe w domu, nie mogą udać się do tak zwanego sklepu z artykułami do paznokci dla licencjonowanych stylistów, gdzie mają duży zapas pędzelków do paznokci akrylowych. Nie mają więc możliwości wzięcia do ręki różnych pędzelków do paznokci akrylowych i sprawdzenia, które im najbardziej pasują.

Również dla tych, którzy mieszkają w mniejszych miastach, gdzie sklepy z akcesoriami do paznokci są ograniczone.

Najlepszym miejscem na zakup pędzelka online jest Amazon.

Szukałam na tej stronie i znalazłam sklep, który pokazuje kształty swoich pędzelków zarówno w stanie mokrym jak i suchym i to mi się podoba.

Polecam kupić rozmiar #14, który jest największym pędzlem, jaki mają. Jednak pędzelek #14 jest średniej wielkości dla manicurzystów, którzy używają go do wypełnień i krótkich zestawów paznokci akrylowych. Powinien być dobry dla osób, które robią paznokcie akrylowe w domu do ćwiczeń. Cena jest trudna do pobicia, kosztuje mniej niż 20 dolarów. Możesz sprawdzić najnowszą cenę.

Ma również bardzo ładny uchwyt.

Plus, ten pędzel ma ponad 11.000 recenzji, więc jest to bezpieczne, aby przejść z głównym konsensusem.

Wnioski:

Pędzelek do paznokci akrylowych jest narzędziem, które pomaga stylistom paznokci stworzyć wiele pięknych zestawów paznokci akrylowych. Jest to narzędzie, z którego są oni dumni i mogą dzięki niemu zarobić dużo pieniędzy.

Jeśli chcesz zostać bardzo dobrym stylistą paznokci, to wiedza o tym jak pracować z pędzelkiem i jak sprawić, aby był on jak najdłużej sprawi, że za każdym razem będziesz w stanie stworzyć najlepszy zestaw paznokci akrylowych.

Podczas lat pracy jako manicurzystka zawsze chciałam doskonalić technik, a wykonywanie akrylu jest jedną z nich. Ten artykuł jest kombinacją moich 20 lat spędzonych na robieniu paznokci akrylowych oraz nauki i obserwując inne manicurzystki, które stosują swoje własne sposoby, dzięki czemu mogłam doskonalić swoje umiejętności. Informacje zawarte w tym artykule odzwierciedlają nagromadzone z tych długich lat.

Kiedy weźmiesz te informacje i wykorzystasz je, staną się one Twoje własne. Ćwicząc szczoteczką do paznokci akrylowych z wykorzystaniem tej podstawowej wiedzy wkrótce stworzysz własne techniki i style, których nikt inny nie będzie mógł naśladować lub kopiować.

Śledź Jedna dobra praktyka jest dobrym sposobem na rozpoczęcie pracy i pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu. czasu.

Dbaj o swój pędzelek do paznokci akrylowych a pomoże Ci on stworzyć wiele pięknych zestawów do paznokci akrylowych.

Powiązane czytanie::

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie są najlepsze i najbezpieczniejsze wiertła do różnych zastosowań w paznokciach? Dowiedz się wszystkiego o wiertłach do paznokci w przewodniku dla początkujących. Dzięki temu będziesz mieć pełne zrozumienie na ich temat i będziesz mieć pewność, że możesz ich używać.