PEDICURE MĘSKI: PRZEWODNIK PO MĘSKIM PEDICURE

Kilka lat wstecz, można by znaleźć bardzo niewielu mężczyzn coraz pedicure, ale to się zmieniło, jak ich świadomość wszystkich korzyści pedicure przynosi. Mężczyźni teraz zdają sobie sprawę, że ich stopy są po prostu ważne, jak inne części ciała, które należy dbać, i można zobaczyć facetów w salonach i spa, podczas gdy inni wolą zrobić to w domu.

Człowiek pedicure jest tak samo relaksujący i korzystny dla mężczyzn, jak dla kobiety. Mężczyzna, który dostaje pedicure, myśli, że ich stopy są częścią jego współczesnej osobistej pielęgnacji i cieszy się wszystkimi zabiegami, aby utrzymać stopy w dobrej formie i korzyściami z terapeutycznego, relaksującego masażu stóp, który zwykle obejmuje w męskim pedicure.

Niezależnie od tego, kim myślisz, że jesteś i jakąkolwiek pracę masz, aby dowiedzieć się, dlaczego powinieneś uzyskać pedicure, jak inni mężczyźni zrobili to i będą nadal robić, czytaj dalej.

Męski pedicure: Czy faceci je dostają?

Bezpośrednia odpowiedź na to pytanie brzmi TAK; faceci dostają pedicure. Męski pedicure nie służy tylko celom estetycznym, ale pomaga również promować zdrowe stopy. Według ostatnich badań, faceci w wieku 18-34 lat stanowią co najmniej 25% mężczyzn, którzy korzystają z pedicure. Większość z nich umawia się na wizyty w salonach i spa, aby odmłodzić swoje męczące, przepracowane stopy.

Czy uważasz, że jesteś zbyt męski, aby zrobić sobie pedicure? Pomyśl jeszcze raz. Nawet znani koszykarze regularnie korzystają z pedicure. Wiedzą oni, że ich praca polegająca na skakaniu dookoła, próbowaniu sprawić, aby piłka przeszła przez obręcz przez cały dzień, aby zarobić miliony dolarów, zależy "wyłącznie" od ich zdrowych stóp. Planują oni regularnie wizytę pedicure jako część ich osobistej pielęgnacji i rutyny zapobiegawczej.

Jeśli ci męscy mężczyźni robią sobie pedicure, to czyż Twoje stopy nie zasługują na trochę uwagi i troski? W końcu masz tylko dwie, które wystarczą Ci na całe życie.

Więc nie wstydź się. Poddaj się męskiemu pedicure.

Ostatnie pytanie, jakie może Ci się nasunąć, to czy męski pedicure jest normalny. Możesz pomyśleć o tym w ten sposób: dbasz o swój samochód, ponieważ zabiera cię w wiele miejsc, do i z pracy każdego dnia i wiele innych wspaniałych rzeczy z samochodem. Czy Twoje stopy nie zasługują na trochę zaległej uwagi?

Kiedy ostatni raz naprawdę zrobiłeś coś dobrego dla swoich stóp?

Więc jeśli zastanawiasz się, czy mężczyźni dostają pedicure, dostajesz odpowiedź na swoje pytanie.

Teraz następne pytanie, które możesz zadać, to: "Czy mogę dostać pedicure"?

Pedicure dla mężczyzn: czy mężczyźni mogą je dostać?

Podobnie jak kobiety, mężczyźni mogą dostać pedicure. Jakiś czas temu ludzie zakładali, że pedicure to zabieg upiększający tylko dla kobiet, a wszystkie salony i spa zaspokajają swoje pedicure tylko dla kobiet.

Ale to się zmieniło.

Salony i spa zdają sobie sprawę, że jeśli ich usługi pedicure do mężczyzn, mogą zwiększyć swoją klientelę dwukrotnie.

Wiele salonów kosmetycznych ma nadzieję złapać się na ten potencjalny wzrost przychodów, oferują usługi pedicure dla mężczyzn. Możesz dostać swoje stopy zrobione w wielu wspaniałych salonach paznokci i spa w pobliżu.

Będziesz ciepło witany, a nawet możesz powiedzieć, że jesteś bardziej preferowany niż klienci płci żeńskiej.

Jak to możliwe?

Dając usługę pedicure klientce, technik paznokci musi nałożyć lakier na palce swojej klientki. Czasami ten ostatni krok jest najtrudniejszy, ponieważ niektóre kobiety są bardzo wybredne, jeśli chodzi o to, jak lakier idzie na paznokciach.

Jeśli tak się stanie, technik paznokci musi spędzić więcej czasu, aby to naprawić lub ponownie zrobić. To dodaje więcej czasu do usługi pedicure, a ten problem nie jest dobry dla relacji klientów z technikiem paznokci, jeśli nie poleruje paznokci tak, jak lubi jej klient.

Pedicure dla mężczyzn, z drugiej strony (stopy, powinienem powiedzieć), jest jeden bez polerowania paznokci (większość czasu), a większość klientów płci męskiej nie są wybredni o tym, jak ich stopy lub paznokcie wyglądają po pedicure. Tak długo, jak ich paznokcie są przycięte ładnie i krótko, a oni mają wspaniałe doświadczenie relaksujące z wszystkich rozpieszczania pedicure oferuje, to jest wielki pedicure, w ich opinii.

Tak więc robienie pedicure dla klientów płci męskiej jest zazwyczaj preferowanym wyborem dla technika paznokci.

Co więcej, klienci płci męskiej zazwyczaj dają więcej napiwków niż panie. Dlaczego. Mężczyźni przychodzą do salonu, aby uzyskać pedicure tylko kilka razy w roku w porównaniu do pań, które zwykle wchodzą tam raz w miesiącu. Dlatego też mężczyźni są zazwyczaj bardziej hojni w dawaniu większych napiwków.

Dlatego też mężczyźni są bardziej przychylnymi klientami.

Krótko mówiąc, mężczyźni mogą wykonywać pedicure. Nie ma nikogo ani niczego, co mówiłoby, że nie można ich mieć. Inni zwykli ludzie, zarówno mężczyźni jak i kobiety, są rozpieszczani przez pedicure. Dlaczego ty nie możesz?

Jedyną osobą, która powstrzymuje cię od uzyskania pedicure, jesteś ty.

Twoim następnym pytaniem może być: "Czy powinienem dostać pedicure"?

Czy mężczyźni powinni robić pedicure?

W dzisiejszych czasach ludzie pracują i pozostają na nogach dłużej niż kiedyś, zwłaszcza mężczyźni. Jeśli jesteś wśród nich, twoje stopy są narażone na wiele stresów i obciążeń po długim dniu pracy. Mężczyźni nie dbają i nie rozpieszczają swoich stóp wystarczająco, myśląc, że nie jest to męska rzecz do zrobienia.

Jednak stopy są tymi, które noszą swój ciężar przez cały dzień, a tym bardziej w tym gorączkowym dniu i wieku, potrzebują dobrej opieki i bycia pod opieką. W końcu każdy z nas otrzymał dwie, które mają wystarczyć na całe życie. Co byś zrobił, gdyby się poddały lub zepsuły na początku? Stracisz swoją niezależność. Pomyśl o tym przez chwilę.

Pedicure dla mężczyzn jest jednym z dobrych sposobów na poprawę ogólnego stanu zdrowia stóp, jeśli jesteś zbyt leniwy lub zbyt zajęty, aby to zrobić. Zdrowe stopy są częścią osobistego uwodzenia, a to może negatywnie wpłynąć na to, jak inni ludzie myślą o tobie, jeśli widzą twoje źle wyglądające i zaniedbane stopy. Istnieje wiele powodów, dla których mężczyźni powinni dostać pedicure, jak wyjaśnię dalej.

Rozpoznanie problemów

Podczas dawania ci pedicure, twój pedicurzysta będzie mógł powiedzieć ci o ogólnym zdrowiu twoich stóp. Ta pedicurzystka może to zrobić, ponieważ została przeszkolona do identyfikacji większości warunków medycznych, które pojawiają się na stopach i wie, co można zrobić, a czego nie wolno.

Ona może pracować na twoich stopach tylko wtedy, gdy mają jakieś drobne warunki, a ona nie może dać ci pedicure, jeśli masz bardziej poważne warunki stóp. W tym ostatnim przypadku sugerowałaby, abyś zobaczył swojego podiatrę, aby skorygować problem.

Poprawa zdrowia stóp

Uzyskanie pedicure może pomóc w utrzymaniu zdrowych stóp. Nagromadzenie brudu na stopach może powodować infekcje bakteryjne. Kiedy dostaniesz pedicure, otrzymasz odpowiednią ochronę antybakteryjną na swoich stopach. Technik użyje odpowiednich produktów, które będą leczyć warunki.

Eliminacja zapachów

Posiadanie śmierdzących stóp może być samoświadome. Będziesz czuć się nieswojo, gdy jesteś wokół swoich przyjaciół, a to nie pomaga Twojej pewności siebie. Wiele osób kojarzy śmierdzące stopy z niską higieną. Nawet jeśli wziąłeś kąpiel prawidłowo, nie będzie to miało znaczenia, jeśli twoje stopy mają nieprzyjemny zapach.

Doświadczona pedikiurzystka będzie w stanie powiedzieć Ci, czy coś jest nie tak z Twoimi stopami i zalecić właściwy sposób postępowania. Albo da Ci kilka wspaniałych wskazówek, jak lepiej zadbać o swoje stopy, albo zasugeruje Ci wycieczkę do lekarza zajmującego się stopami.

Jak skutecznie leczyć grzybicę paznokci w domu.

Twój fryzjer lub barber nie może powiedzieć lub polecić, jak wyciąć włosy, aby poprawić swoje zdrowie, ale twój pedicurist może zauważyć coś złego z twoich stóp. Ponieważ nie jest ona lekarzem, może jedynie zasugerować, co powinnaś zrobić, aby poprawić stan swoich stóp. Nie wolno jej również wydawać zaleceń medycznych ani diagnoz innych niż stwierdzenie, że powinnaś udać się do podologa z powodu obecnych warunków dotyczących stóp.

Uzyskać pedicure, aby Twoje stopy wyglądały lepiej, cieszyć się wspaniałym relaksującym masażem stóp i uzyskać zbliżenie na swoje stopy dobrze będąc za jedną cenę.

Myślę, że to okazja.

Zmniejszenie stresu

Większości mężczyzn wychodzących Pedicures pomaga w łagodzeniu stresu i wzmacnianiu relaksu masażem stóp. Zwykle korzystają z tego mężczyźni, którzy pracują stojąc na nogach przez dłuższe godziny. Kiedy tylko masz trochę wolnego czasu, odwiedź salon. Jeśli jest to twój pierwszy pedicure, będziesz zaskoczony tym, jak dobrze może zrobić masaż.

Poprawa wyglądu

Pedicure poprawi ogólny wygląd Twoich stóp. Jako mężczyzna będziesz znacznie atrakcyjniejszy dla pań, jeśli będziesz miał czyste stopy z dobrze przyciętymi paznokciami. Jest to zazwyczaj oznaka właściwej pielęgnacji, obok regularnego obcinania włosów i czystego golenia. Niektórzy ludzie mogą oceniać innych na podstawie tego, jak dobrze dbają o swoje stopy.

Jak szybko możesz to zrobić, jeśli dostałeś swój pierwszy pedicure i podoba ci się tak bardzo, że chcesz go dostać ponownie?

Man manicure: jak często człowiek może go dostać?

Jak często mężczyzna powinien dostawać pedicure?

Tak długo, jak dobrze dbasz o swoje stopy, wycieczka do salonu na pedicure jest luksusem, chyba że masz inne potrzeby związane z pedicure.

To, jak często powinieneś dostać pedicure, będzie zależało od twojego stylu życia, stanu stóp i budżetu. Jeśli Twój budżet pozwala Ci na wykonywanie regularnego pedicure, tym lepiej. Średnio pedicure męski może trwać do jednego miesiąca lub gdy Twoje wyrośnięte paznokcie wymagają przycięcia.

To, jak często powinieneś uzyskać profesjonalny pedicure, zależy tak naprawdę od Ciebie. Jednak wielu mężczyzn wykonuje pedicure w salonie trzy lub cztery razy w roku. W domu wykonują mini pedicure, przycinają paznokcie przynajmniej raz w miesiącu i często szorują stopy. Przychodzą do salonu, aby rozpieszczać się luksusowym pedicure, który obejmuje również masaż stóp.

Jak długo powinien trwać pedicure?

Przeciętnie pedicure powinien trwać od 45-60 minut w przypadku podstawowych zabiegów. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowej uwagi, takiej jak peelingi solne lub cukrowe, złuszczanie skóry, rozszerzony masaż stóp lub redukcja grubych miejsc modzelowatych, to spodziewaj się, że poświęcisz na nie dodatkowy czas.

Ceny pedicure dla mężczyzn

Prawie wszystkie salony nie mają innego cennika dla swoich męskich klientów, ponieważ mężczyźni nie mają więcej stóp niż panie. Oczekuje się, że klienci płci męskiej zapłacą taką samą cenę za pedicure jak klienci płci żeńskiej.

Jeśli poprosisz o dodatkowe usługi, takie jak leczenie modzeli na piętach lub dłuższy czas masażu stóp, musisz zapłacić dodatkowo, ale ceny tych dodatkowych usług są takie same dla mężczyzn i kobiet.

Więc nie myśl, że posiadanie dobrego pedicure dla mężczyzn na twoich złych i zaniedbanych stopach będzie kosztowało cię rękę lub nogę w salonie, który nie jest. Salony robią chcą, abyś chodził z powrotem do usług następnym razem.

Średnio, podstawowy pedicure kosztuje mniej niż 30,00 dolarów. Twoja lokalna noc salon ma swoją cenę pedicure w zakresie liczb,

Męski pedicure w domu: możesz zrobić to sam

Z pewnych powodów, że nie można iść do salonu lub nie chcesz, aby inni ludzie dotykają stóp, można dać sobie prostszą wersję pedicure mężczyzn.

Człowiek pedicures można zrobić w domu, jeśli masz niezbędne narzędzia i produkty. Poniżej przedstawiamy, czego potrzebujesz, aby je wykonać.

Co będzie potrzebne:

 1. Do zestawu startowego:
 2. Obcinacz do paznokci
 3. Pilnik do paznokci
 4. Szczotka do paznokci
 5. Pumeks lub zmywacz do grubych skórek
 6. Kąpiel do stóp
 7. Ręczniki.

Dodatkowe akcesoria, które możesz mieć:

 • Sól do pedicure
 • Płynny środek do usuwania modzeli
 • Lotion

Jak zrobić sobie męski pedicure

Oto jak byś to zrobiła.

Przygotuj obszar do pedicure:

 • Znajdź miejsce, w którym będziesz mogła wygodnie usiąść ze stopami zamoczonymi w spa dla stóp.
 • Połóż kilka ręczników pod wanną do stóp, aby zapobiec rozpryskiwaniu się wody, co sprawi, że podłoga będzie mokra i śliska. Ręczniki powinny rozciągać się w promieniu co najmniej jednej stopy wokół spa dla stóp.
 • Przygotuj narzędzia i akcesoria do pedicure w zasięgu ręki, ponieważ nie będziesz chciała wstawać po namoczeniu stóp.
 • Napełnij foot spa ciepłą wodą zgodnie z jego instrukcją.

Procedura:

Usiądź i namocz stopy w foot spa przez około 10 minut.

Przytnij paznokcie u stóp. Powinieneś przyciąć swoje paznokcie u nóg na prosto. Zapobiegnie to powstawaniu wrastających paznokci, szczególnie na dużych palcach.

Opiłuj krawędzie paznokci, aby je wygładzić.

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się przez kolejne 10 minut. Możesz posłuchać łagodnej muzyki lub obejrzeć swój ulubiony program telewizyjny.

Teraz użyj szczotki do paznokci, aby wyczyścić paznokcie u stóp i między nimi. Ta czynność usunie suche, martwe skórki i martwy naskórek zalegający między palcami. Ten krok jest niezbędny. Usunie on cały martwy naskórek, który jest pokarmem dla bakterii stóp i uniemożliwi ich rozwój.

Następnie użyj pumeksu lub zmywacza do grubego naskórka, aby zeskrobać martwy naskórek na górnej i dolnej części stopy, aż będziesz zadowolona z rezultatu.

Uwaga. Nie próbuj usuwać zbyt wiele grubej skóry za jednym razem. Możesz sprawić, że skóra na spodzie stóp będzie zbyt cienka, by po niej chodzić, a to będzie bolało.

Namocz stopy z powrotem przez 5 minut.

Wyjmij jedną stopę z wody, użyj szczoteczki do paznokci, aby zetrzeć pozostały martwy naskórek na całej stopie, aż do kostki. Zamocz ją z powrotem.

Zrób to samo dla drugiej stopy.

Teraz weź suchy ręcznik, aby osuszyć stopy i jesteś gotowy.

Możesz iść do łazienki, aby dać im ostateczne płukanie z czystą wodą, aby zmyć wszystkie sole i materiały do peelingu stóp, które umieściłeś w spa dla stóp.

Pozwól im wyschnąć przez 10 minut zanim zastosujesz balsam.

Voila. Właśnie dałeś sobie szybki męski pedicure. Jak proste jest to, aby twoje stopy poczuły się lepiej!

Jak długo trwa męski pedicure w domu?

Może to być szybki 10-minutowy pedicure, lub możesz pracować nad stopami do 30 minut podczas relaksu.

Jak sprzątać po swoim męskim pedicure

Narzędzia do pedicure: wyczyść narzędzia do pedicure wodą z mydłem, zmyj całą skórę, spłucz i pozostaw do wyschnięcia.

Spa dla stóp: twoje spa dla stóp wymaga trochę dodatkowej pracy, aby dokładnie wyczyścić. Jeśli twoje spa do stóp ma pompę, która przepycha wodę w wannie, musisz wypłukać wszystkie cząsteczki skóry z komory pompy przed umyciem całej wanny.

Krok 1: Spuść całą wodę z wanny, usuń przez wytarcie wszystkie duże kawałki martwego naskórka.

Krok 2: Spryskaj wnętrze tuby czystą wodą, osusz.

Krok 3: Zdezynfekuj swoje foot spa za pomocą 1 części wybielacza i 9 części wody.

Napełnij ten roztwór wybielacza/wody do miejsca gdzie pompa jest całkowicie zanurzona.

Uruchom pompę na 10 minut.

Odłącz urządzenie od gniazdka elektrycznego.

Krok 4: spuścić to rozwiązanie. Spray dół wewnątrz jeden ostatni raz. Pozostawić do wyschnięcia na 24 godziny.

Możesz znaleźć więcej stosownych instrukcji czyszczenia, które pochodzą z Twojego spa.

Wnioski:

W tym tak zwanym nowoczesnym czasie, pracujemy i pozostajemy na nogach znacznie dłużej niż wcześniej. Pedicure dla mężczyzn to świetny sposób, aby zadbać o swoje stopy.

Niezależnie od tego, czy dostaniesz go w salonie, czy zrobisz to sam, wiesz, jak ważna jest regularna pielęgnacja stóp.

To właśnie one niosą twoje ciężary przez wiele lat.

Możesz przynajmniej po prostu przyciąć paznokcie raz w miesiącu i regularnie szorować stopy pod prysznicem. Będziesz trzymać wiele złych warunków skórnych z dala od swoich stóp.

Jeśli zdecydujesz się mieć swój pedicure w salonie, upewnij się, że jest to najlepszy salon w pobliżu. Istnieje pięć rzeczy, które powinien mieć świetny salon paznokci, które musisz znać.

Zadbaj o swoje stopy. One zadbają o Ciebie.

Powiązane czytanie:

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, czym jest pedicure, odwiedź tę stronę

CO TO JEST PEDICURE? KOMPLETNY PRZEWODNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH