WIERTŁA DO PAZNOKCI: PRZEWODNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jeśli zaczynasz używać elektrycznego pilnika do paznokci albo na swoich paznokciach, albo do ćwiczeń, aby stać się technikiem paznokci, wybór, które wiertło dla którego zastosowania paznokci jest tak mylące, ponieważ istnieje tak wiele rodzajów dostępnych.

Wiertło do paznokci to po prostu pilnik do paznokci, który służy do kształtowania sztucznych paznokci za pomocą ruchu obrotowego. Są one przymocowane do elektrycznie napędzanego urządzenia ręcznego, które umożliwia wykonywanie różnych zadań związanych z opiłowywaniem, aby zaoszczędzić czas i wysiłek technika paznokciowego.

Dla początkującego wystarcza trzpień z taśmami szlifierskimi.

Uwaga: jeśli zaczynasz swoją przygodę z hobby, powinieneś zapisać wszystkie swoje doświadczenia związane z paznokciami w formie pisemnej, zdjęć lub filmów, ponieważ mogą one być później cennymi informacjami. Blog o paznokciach jest najlepszym sposobem na zapisanie tego.

Niezależnie od tego, czy planujesz ćwiczyć lub pracować z lakierem żelowym czy też z bardziej zaawansowanymi ulepszeniami paznokci, takimi jak zanurzanie w proszku, twardy żel lub akryl, wiedza o tym, które wiertło należy ćwiczyć skróci Twój czas ćwiczeń i zwiększy efektywność później.

Wiertła do paznokci wyjaśnione

Poświęcam ten artykuł, aby dać Ci pełne wyjaśnienie wszystkich bitów paznokci, które są powszechnie stosowane. Po jego przeczytaniu powinieneś mieć dobre zrozumienie tego, czym są i jak powinny być używane, więc będziesz pewny, że dokonasz wyboru, które gwoździe kupić do praktyki lub rzeczywistej pracy. Tak więc czytaj dalej.

Co to jest końcówka do paznokci?

Gwoździarkama dwie główne części, które przylegają do siebie, trzon i głowę. Trzon jest małym cylindrycznym prętem w porównaniu z głową. Standardem przemysłowym dla trzpienia jest 1/8 lub 3/32 cala średnicy. Trzonek o średnicy 1/8 cala stosowany jest w starszych wiertarkach do paznokci, a trzonek o średnicy 3/32 cala stosowany jest przede wszystkim w stołowych lub przenośnych wiertarkach do paznokci.

Wiertła do gwoździ zawdzięczają swoje pochodzenie swoim poprzednikom, które były używane do obróbki różnych twardych materiałów, takich jak drewno, plastik lub metale. Najwcześniejsze wiertła do paznokci, które były używane do obróbki naturalnych paznokci były zwykłymi trzpieniami lub cylindrycznymi prętami, na których mocowana była taśma szlifierska do obróbki sztucznych paznokci.

Z czasem zaczęto produkować coraz więcej wierteł do paznokci, które były wykonane z lepszych materiałów lub też zostały opracowane do bardziej specyficznych zadań jak np. wypełnianie nielubianego już różowego i białego pudru, czyszczenie nadmiaru akrylu pod paznokciem lub usuwanie lakieru żelowego.

Czy frezy do paznokci są uniwersalne?

Każde wiertło do gwoździ o średnicy trzpienia 3/32 będzie działać tylko z wiertarkami do gwoździ, które akceptują trzpienie 3/32, a wiertła do gwoździ o średnicy trzpienia 1/8 mogą działać tylko z wiertarkami do gwoździ, które używają specjalnie gwoździ o średnicy 1/8.

Ze względu na różnorodność dostępnych rozmiarów i kształtów, trudno jest komuś nowemu w branży poznać ich specyficzne zastosowania i to, co mogą, a czego nie mogą zrobić. Istnieją cztery różne rodzaje końcówek do gwoździ.

Podstawowy trzpień i taśmy szlifierskie

Jest to najstarsze wiertło stosowane w sztucznych paznok ciach sięgające aż do późnych lat 80-tych. Były one i są nadal używane przez wielu techników paznokciowych ze względu na ich wszechstronność, łatwość użycia i stosunkowo niedrogie w eksploatacji i są to jedyne wiertła, które mogą być używane na naturalnych paznokciach ze względu na ich podobieństwo do szmergla lub pilnika do paznokci.

Taśmy szlifierskie mają trzy różne stopnie szorstkości: drobny, średni i gruby. To właśnie dzięki tym podstawowym wiertłom pierwsze pokolenie techników paznokciowych mogło stworzyć niezliczoną ilość pięknych zestawów paznokci akrylowych dla swoich klientów, kiedy produkt ten zdominował przemysł paznokciowy pod koniec lat 80-tych i aż do lat 2000.

Drobna taśma szlifierska: służy do delikatnego zszorstkowania naturalnej powierzchni paznokcia aby stworzyć dobre połączenie pomiędzy akrylem a paznokciem naturalnym.

Średni pasek szlifu: służy do oczyszczania nadmiaru wokół skórek, pod paznokciami lub wokół tipsów po nałożeniu akrylu.

Gruby pasek szlifujący: służy do przycinania lub skracania długich paznokci akrylowych przy uzupełnianiu lub nowych pełnych zestawów.

Nawet jeśli wielu techników paznokci posiada obecnie wiele różnych rodzajów wierteł do paznokci, to nadal używają oni trzpieni z drobnymi taśmami szlifierskimi do zszorstkowania powierzchni paznokci zamiast desek szmerglowych przed nałożeniem lakieru żelowego lub innych sztucznych paznokci jak akryl, twardy żel lub puder zanurzeniowy.

Melodysusie to amerykańska firma oferująca artykuły do paznokci dla profesjonalistów i hobbystów. Ma zestaw combo dla taśmy szlifierskiej. Ten zestaw combo będzie trwał dobrych kilka lat dla kogoś, kto robi paznokcie żelowe w domu. Kupując produkty do paznokci od Melodysusie będziesz pewien ich jakości, a cena jest porównywalna z tymi na Amazon.

300pcs Professional Sanding Bands with Mandrel

Ujawnienie: NailFaq.com jest wspierany przez czytelników takich jak Ty. Kiedy kupujesz poprzez linki w naszych postach, możemy zarobić prowizję partnerską i polecamy tylko produkty lub usługi, które lubimy, a wszystkie opinie wyrażone tutaj są nasze własne. Dziękujemy. Przeczytaj pełną politykę prywatności tutaj.

Podstawowe wiertła do gwoździ metalowych typu bębenkowego lub beczkowego

Te wyglądają jak trzpień z wbudowanymi elementami ściernymi. nazywane są inaczej głównie ze względu na wysokiej jakości materiały, z których są wykonane, stal nierdzewna, stal wysokostopowa, węglik, węglik wolframu, diament, ceramika, aby wymienić tylko kilka. Niektóre są pokryte złotym wykończeniem.

Podobnie jak taśmy szlifierskie, metalowe wiertła do paznokci mają zazwyczaj trzy podstawowe różne poziomy zgrubienia.

Drobne metalowekońcówki do paznokci: są używane głównie do wygładzania wierzchu sztucznych paznokci. Można je również stosować do czyszczenia lub wygładzania pudru wzdłuż krzywych skórek.

Średnie metalowekońcówki do paznokci: służą do wygładzania grudek przypadkowo utworzonych przez akryl, puder do zanurzania lub żel.

Grubemetalowe wiertła do paznokci: są bardzo ostre, dlatego nie wolno ich używać na paznokciach naturalnych. Grube wiertła metalowe służą do usuwania lakieru żelowego, rozcieńczania twardych żeli lub proszku akrylowego na paznokciach naturalnych aby przyspieszyć proces usuwania.

Krawędź na końcu grubego wiertła do metalu jest również bardzo ostra, dlatego często używa się go do naprawy pęknięć paznokci akrylowych.

Wszystkie wiertła bębnowe lub beczkowe mogą mieć odmianę w której ich krawędzie na końcach są zaokrąglone aby usunąć ostrość. Tego typu wiertła są bezpieczniejsze do pracy przy skórze i skórkach.

Stożkowe lub spiczaste metalowe wiertła do paznokci

Tego typu końcówki służą przede wszystkim do oczyszczania lub usuwania nadmiaru akrylu lub żelu, który osadził się pod paznokciami podczas ich nakładania.

Mogą one mieć kształt stożka, spiczastej końcówki lub zaokrąglonych końcówek. Są one bardzo przydatnym narzędziem do usuwania nadmiaru pod paznokciami ponieważ są stosunkowo mniejsze lub cieńsze.

Końcówki do paznokci do konkretnych zastosowań

Wiertłado paznokci do usuwania lakierów żelowych: średnie wiertło do metalu z zaokrągloną krawędzią jest bardzo skuteczne w usuwaniu żelowej warstwy wierzchniej, zanim lakier żelowy zostanie zmyty lub zawinięty.

Jaki bit do paznokci jest najlepszy do akryli: trzpień z trzema rodzajami taśm szlifierskich.

Wiertłado paznokci do zanurzania w proszku: trzpień z 3 rodzajami opasek ściernych

Wiertłado akryli różowych i białych: oprócz wierteł do robienia akryli, akryli różowych i białych mamy również dwa dodatkowe wiertła. Nazywają się one wiertłami do wypełnień dwutygodniowych lub czterotygodniowych. Jak same nazwy wskazują, służą one do wypełnień po dwóch lub czterech tygodniach.

Bezpieczeństwo wiertła do gwoździ

Ostrzeżenie: rób to na własne ryzyko! Noś wąwozy ochronne podczas ćwiczeń z wiertłami.

Nigdy nie podkręcaj wiertła do paznokci do najwyższej prędkości, ponieważ wiertło może się rozpaść, a jego fragmenty mogą wlecieć do oczu

.

Dla początkujących najbezpieczniejszy do ćwiczeń jest trzpień z taśmami szlifierskimi, ponieważ dają one poczucie szlifowania i zdobywają doświadczenie w obsłudze uchwytu wiertarki do paznokci bez przypadkowego skaleczenia.

Wiedza jak używać wiertła do paznokci i różnych wierteł zminimalizuje szanse na przypadkowe przerzedzenie naturalnych paznokci.

Jak działa wiertło do paznokci

Głowa wiertła ma serię małych krawędzi tnących, które są stworzone w taki sposób, że po dociśnięciu do nich mogą usunąć inne bardziej miękkie materiały.

Ponieważ krawędzie tnące frezów są tak małe, często można ich dotknąć podczas obracania palcem bez przecinania skóry, która się wygina, chociaż nie byłoby bezpieczne szczypanie lub chwytanie ich z dwóch stron. Twarde metalowe lub ceramiczne przedmioty nie mogą zginać się poza krawędziami tnącymi, więc narzędzia usuwają z nich materiał.

Wikipedia

Ponieważ krawędzie tnące wiertła do paznokci są uformowane w jednym kierunku, mogą one usuwać materiał tylko wtedy, gdy są popychane tylko w jednym kierunku. Dlatego istnieją tak zwane prawoskrętne i lewoskrętne wiertła do paznokci.

Wiertła do paznokci dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników

Do ćwiczeń należy używać tylko trzpieni i 3 rodzajów taśm szlifierskich.

Zestaw taśm szlifierskich Melodysusie z jednym zestawem trzpieni to świetny zestaw startowy. Dzięki 300 taśmom szlifierskim będziesz miał na czym ćwiczyć i jeszcze trochę zostanie. Sprawdź już dziś najnowszą cenę na stronie MelodySusie.

NAJLEPSZE WIERTŁA DO PAZNOKCI, ABY USUNĄĆ ŻELOWY LAKIER DO PAZNOKCI W DOMU?

Możesz kupić te wiertła do paznokci, aby zdjąć żelowy lakier do paznokci w domu. Przejdź do "Nail bits:The Complete Buyer's guide" po zakończeniu czytania tego artykułu.

MUST-HAVE DLA MIŁOŚNIKÓW LAKIERU ŻELOWEGO: 10 MINUTOWY ZESTAW DO USUWANIA LAKIERU ŻELOWEGO I DIPÓW Z PAZNOKCI.

Następny zestaw wierteł do paznokci dla początkujących jest Melodysusie Niebieski węglik wiertła paznokci siedem zestaw bitów. Jest on wyceniony na 29,99 dolarów, co jest bardzo rozsądne, biorąc pod uwagę, że jest to z marki jakości. Możesz kupić bezpośrednio od firmy i zapisać.

Dla początkujących, najbezpieczniejszy do praktyki jest trzpień z taśmami szlifierskimi, ponieważ oferują im uczucie szlifowania i zdobyć doświadczenie w obsłudze wiertarki paznokci bez przypadkowego cięcia się.

Jeśli jesteś na rynku wiertarki stołowej do paznokci, sprawdź tę jedną wiertarkę z Melodysusie. Ma elegancki design i można mieć pewność, że ma jakość marki. Możesz być pewien, że będzie trwać długo.

Lub jeśli lubisz mniejsze, przenośne wiertło do paznokci, sprawdź to eleganckie, lekkie i akumulatorowe wiertło do paznokci.

Możesz znaleźć je na Amazon lub kupić bezpośrednio i zaoszczędzić.

Strona Melodysusie ma bundle specials. Jeśli jesteś na rynku kompletnego zestawu, który składa się z wiertła do paznokci i wiertła, sprawdź ich sprzedaży wiąz ki pierwszy. Wiązka powyżej jest mniej niż 100 dolarów, co jest dobrym punktem cenowym dla początkujących.

Jak ćwiczyć z paznokci bitów

Uchwyt

Aby ćwiczyć z wiertłami, należy najpierw poćwiczyć wygodne trzymanie kąt nicy.

Trzymaj prostnicę w taki sam sposób jak długopis. Popraw elastyczność palców, dłoni i nadgarstka, poruszając nimi lub obracając je z trzymaną w ręku końcówką. Przez kilka następnych dni noś ze sobą długopis o podobnej średnicy i ćwicz to ćwiczenie, gdy tylko masz wolną rękę.

Znalezienie kogoś, kto jest na tyle odważny, aby usiąść i pożyczyć ci rękę, abyś mógł ćwiczyć swoją umiejętność wiercenia paznokci jest rzadkie, a ćwiczenie na prawdziwych paznokciach nie jest zalecane, ponieważ nie opanowałeś jeszcze tej umiejętności i szansa na zranienie lub skaleczenie tej osoby i siebie jest bardzo wysoka.

Tanie palce manekina

Najlepsze i najtańsze paznokcie manekina, na których można ćwiczyć, to kawałek białej rury PCV. Potrzebujesz około czterech kawałków o długości 5 cali i średnicy 1 cala. Możesz je dostać w lokalnych sklepach z narzędziami. Zazwyczaj sprzedają je na stopę. Poproś przyjaznego sprzedawcę, aby przyciął je do odpowiedniej długości dla Ciebie.

Ćwicz na palcach manekina

Musisz ćwiczyć, aby poprawić elastyczność palców, dłoni i nadgarstka. Uruchom wiertarkę do paznokci przy niskiej prędkości, z którą jesteś wygodny i zacznij swobodnie opiłowywać rurę PCV z dala. Na początku po prostu ćwicz, aby poczuć uczucie wiercenia na rękach i zobaczyć, jak potężna i niebezpieczna jest twoja wiertarka do paznokci w tym samym czasie.

Po tym, jak jesteś wygodny z szlifowaniem Trzy główne ćwiczenia, które możesz zrobić, to najpierw trzymać długopis z dominującą ręką i:

  1. Narysuj lub napisz wyimaginowaną literę "i", poruszając tylko palcami w górę i w dół.
  2. Narysuj wyimaginowane koło obracając nadgarstkiem, kilka razy zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a następnie w kierunku przeciwnym.
  3. Poruszaj nim na boki, obracając tylko nadgarstek.

Ćwicz te trzy czynności, gdy masz wolne ręce przez kilka następnych dni.

Kiedy czujesz się komfortowo przy niskiej prędkości, możesz stopniowo zwiększać prędkość wiertła do paznokci, ale nigdy nie zwiększaj prędkości o więcej niż połowę, ponieważ nie jest to bezpieczne i konieczne, aby przejść tak wysoko. Nie spiesz się i nie zmuszaj się. Jeśli dostaniesz cięcie lub wypadek, to będzie ustawić cię z powrotem czas i pewność siebie. Zachowaj bezpieczeństwo i noś okulary ochronne.

3. Przećwicz używanie wszystkich trzech rodzajów taśm szlifierskich, abyś wiedział, co każda z nich może zrobić.

Im więcej ćwiczyłaś na palcach manekina, tym mniej szkód wyrządzisz naturalnym paznokciom.

Ćwiczenie wiertła na własnych paznokciach

Po wielu dniach ćwiczeń z wiertłami na palcach manekina, zdobyłeś pewność siebie, umiejętność posługiwania się wiertłami, a także dużą elastyczność dłoni i nadgarstka. Teraz możesz ćwiczyć na swoich własnych paznokciach.

1. Ćwiczenie na własnych paznokciach bez taśmy szlifierskiej: ten krok jest niezbędny, ponieważ teraz zaczynasz ćwiczyć na własnych naturalnych paznokciach.

Nie zakładamy żadnej taśmy szlifierskiej na trzpień, teraz możemy ćwiczyć "na sucho" na własnych paznokciach. To co chcą Państwo zyskać w tym ćwiczeniu to przećwiczenie techniki wiercenia ręcznego na prawdziwych paznokciach oraz odczucie paznokci podczas pracy wiertarką.

Ćwicz tak długo, aż twoja ręka trzymająca wiertarkę będzie gładko i bez wahania objeżdżać skórki i paznokcie.

Wtedy poćwicz jeszcze trochę.

2. Ćwicz na własnych paznokciach z taśmą szlifierską: w końcu wydaje Ci się, że jesteś gotowa na prawdziwą taśmę szlifierską, ale jeszcze nie.

Nałóż cienką taśmę szlifierską na trzpień, uruchom wiertarkę na ¼ maksymalnej prędkości i pozwól, aby taśma szlifierska zetknęła się z końcem deski szmerglowej. Chcesz usunąć zgrubienia z taśmy szlifierskiej aż do uzyskania gładkiej powierzchni.

Ćwicząc z tą zużytą taśmą szlifierską na swoich paznokciach zyskasz jeszcze większą elastyczność i pewność siebie podczas pracy nad prawdziwymi paznokciami bez ich przerzedzania lub uszkadzania.

Ćwicz, aż uznasz, że jesteś bardzo dobra w poruszaniu się wokół skórek i na wierzchu paznokci bez sprawiania sobie bólu.

Teraz jesteś gotowa do prawdziwego wiercenia.

Pamiętaj, że masz tylko pięć paznokci, na których możesz ćwiczyć, więc nie zmuszaj wiertła do paznokci i wierteł do paznokci.

Koniecznie musisz wykonać wszystkie powyższe ćwiczenia. To, co Państwo otrzymają, to bezcenna umiejętność: posługiwania się wiertłem do paznokci i jego różnymi wiertłami, dzięki czemu mogą Państwo przyspieszyć aplikację sztucznych paznokci bez powodowania obrażeń u siebie i swoich klientów.

Jak rozpoznać, że końcówka paznokcia jest zła

Wiertła są złe, gdy trzon i jego głowa są poza linią. Jeśli wyczuwalne są drgania, które przechodzą z wiertła na wiertło do paznokci, a także na opracowywany paznokieć, to wiertło nie jest już wyważone i należy je wyrzucić.

Dobrą praktyką jest zawsze usuwanie wiertła po użyciu. Po oczyszczeniu należy je przechowywać w odpowiednim pojemniku, aby zapobiec przypadkowym upadkom.

Jak czyścić końcówki do paznokci

  1. Jeśli metalowe lub ceramiczne wiertła do paznokci mają wyschnięty lub utwardzony lakier żelowy, twardy żel, klej lub akryle przyklejone do nich, moczenie w acetonie rozpuści te chemikalia do paznokci i mogą być czyszczone i dezynfekowane następnie.
  2. Wszystkie metalowe narzędzia lub sprzęt można wyczyścić szczotką z wodą i mydłem a następnie zdezynfekować alkoholem lub 10% roztworem wybielacza lub namoczyć w roztworze dezynfekującym lub użyć lampy dezynfekującej UV.

Czy wiertła do paznokci mogą być ostrzone?

Nie. Wiertła i taśmy szlifierskie nie mogą być ostrzone w celu przywrócenia pierwotnego stanu. Gdy są zużyte, należy je wyrzucić.

Wiertło do gwoździ dla osób leworęcznych

Dobra wiadomość dla leworęcznych, którzy chcą robić paznokcie! Wiele elektrycznych wiertarek do paznokci ma funkcje do przodu i do tyłu, więc osoby leworęczne mogą po prostu przełączyć się na tryb odwrotny, aby wiertło pracowało w trybie odwrotnym, dzięki czemu mogą pracować trzymając się lewą ręką.

Jeśli chodzi o wiertła iść, taśmy szlifierskie mogą być używane w obu kierunkach, ale większość wierteł do metalu są wykonane dla użytkowników prawej ręki.

Jeśli jesteś leworęczny, upewnij się, że wiertła dla leworęcznych przed zakupem, ponieważ nie są one łatwe do odróżnienia po prostu patrząc na nie.

Jakie wiertła do paznokci zdejmą paznokcie akrylowe?

Aby usunąć stary akryl z paznokci, należy go namoczyć w acetonie. Przed namoczeniem należy go rozcieńczyć za pomocą wiertarki z wiertłem do paznokci.

Odpowiednie wiertło do paznokci do usuwania akrylu powinno być typu gruboziarnistego, niezależnie od tego czy jest to taśma szlifierska, metalowa czy ceramiczna. Grubość jest skuteczna w zdejmowaniu akrylu poprzez usuwanie większych kawałków akrylu w porównaniu z mniej grubymi.

Te grube wiertła do paznokci mogą być również stosowane na miękkim akrylu po namoczeniu. Należy spróbować usunąć jak najwięcej miękkiego akrylu przez wytarcie kawałkiem ręcznika papierowego, a następnie rozpocząć wiercenie. W ten sposób akryl jest suchy na powierzchni, więc nie będzie się gumował na wiertle do paznokci.

Najlepszy typ wierteł do paznokci

Biorąc pod uwagę ogromną liczbę różnych wierteł,najlepsze są te, którymi można wygodnie pracować na paznokciach innych osób bez ich obcinania, skrócić czas pracy i poprawić jakość wykonania.

Jeśli są Państwo wystarczająco dobrzy w posługiwaniu się elektryczną wiertarką do paznokci i opanowali używanie podstawowego wiertła, trzpienia z trzema rodzajami taśm szlifierskich, wówczas wybranie wierteł, które najlepiej pasują do Państwa rąk, do sposobu pracy z wiertarką do paznokci i do rodzaju produktów do paznokci, którymi głównie się Państwo zajmują będzie o wiele prostsze.

Ile kosztują wiertła do paznokci

Nawet istnieje wiele różnych wierteł do paznokci, cena za każdy konkretny powinien spaść w między 10 a 20 dolarów. Najlepsze miejsca do ich zakupu to Twoje lokalne sklepy z dostawami do paznokci, które zaspokajają profesjonalistów lub licencjonowanych techników paznokci, ponieważ możesz wizualnie sprawdzić i ręcznie wybrać je.

Można je kupić online również. Albo z dużych stron, takich jak amazon lub takich, które zaspokajają profesjonalistów paznokci jak MelodySusie.

UWAGA: Czy wiesz, że za jedyne 3,95$ miesięcznie, mniej niż koszt wiertła do paznokci, możesz rozpocząć swój internetowy salon paznokci, który potencjalnie może dać Ci pełny dochód w czasie? Jeśli lubisz zachować swoją pracę z paznokciami poprzez zdjęcia, filmy lub pisanie, możesz użyć ich do zarabiania pieniędzy dla ciebie.

Po tym, jak dowiesz się, dlaczego blog o paznokciach jest najtańszym biznesem online i jak szybko możesz rozpocząć jeden, aby zarobić pieniądze, będziesz chciał go mieć.

Jak długo wytrzymują wiertła do paznokci

Wiertła do paznokci są przeznaczone wyłącznie do sztucznych paznokci. Z wyjątkiem taśm szlifierskich, które są jednorazowego użytku, wiertła do metalu mogą wytrzymać setki użyć lub do sześciu miesięcy codziennego użytkowania, ponieważ te wysokiej jakości wiertła są używane do stosunkowo miękkich materiałów, a nie do twardego drewna lub metali.

Jak dbać o wiertła do paznokci

  • Po każdym użyciu usunąć wiertło z rączki.
  • Zetrzeć pył z paznokci, umyć wodą z mydłem, wysuszyć i zdezynfekować alkoholem lub środkiem dezynfekującym.
  • Przechowywać je w ich własnym lub odpowiednim etui.
  • Nigdy nie używaj końcówek do paznokci na materiałach twardszych niż akryl, ponieważ szybciej się zużyją i mogą zostać wytrącone z równowagi z powodu zbyt mocnego dociskania do obrabianego przedmiotu.

Wniosek: opanowanie umiejętności posługiwania się wiertłami do paznokci jest koniecznością dla kogoś, kto chce być świetny w robieniu sztucznych paznokci. Dzięki tej umiejętności technik paznokci może szybko stworzyć wspaniały zestaw paznokci przy niewielkim wysiłku. Kiedy jesteś dobry w używaniu wierteł, twoje ręce i nadgarstek nie będą narażone na tak wiele powtarzających się ruchów przy ręcznym opiłowywaniu paznokci. W ten sposób zmniejsza się szansa na zmęczenie rąk i nadgarstków oraz na urazy.

Życzę Państwu miłej zabawy przy opiłowywaniu paznokci i Państwa przyszłym klientom.

NADAL NIE WIESZ, JAKIE KOŃCÓWKI DO PAZNOKCI KUPIĆ?

Niezależnie od tego, czy jesteś kupującym po raz pierwszy, czy też używasz bitów do paznokci przez jakiś czas, sprawdź mój następny post, aby dowiedzieć się, które bity do paznokci, aby ćwiczyć lub dowiedzieć się o najnowszych bitach, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas podczas pracy nad swoimi paznokciami.

NAIL BITS:THE COMPLETE BUYER'S GUIDE następny i sprawi, że twoja decyzja będzie znacznie łatwiejsza.

Related reading:

UWAGA: kiedy ostatni raz dałeś sobie prezent? Jeśli masz trochę wolnego czasu w domu i lubisz robić paznokcie, możesz otworzyć biznes paznokciowy online lub blog paznokciowy za mniej niż 100 USD. Jest to świetny biznes domowy w niepełnym wymiarze godzin, ale nagroda finansowa jest wysoka, ponieważ może sprawić, że będziesz miał pełny dochód w czasie, tak że możesz nie potrzebować już dziennej pracy.

Powinieneś wiedzieć, co blog o paznokciach może zrobić dla ciebie i twojej rodziny finansowo z tak małą inwestycją jak 100 dolarów. Nie pozwól, aby ta okazja się wymknęła: dowiedz się, dlaczego blog o gwoździach jest najtańszym salonem paznokci online, ale może stworzyć tyle samo dochodów, co cegła i sklep, jeśli nie więcej, i dlaczego powinieneś mieć jeden.

Daj sobie finansowy prezent już dziś. To zajmie Ci tylko 2 minuty, aby się o tym przekonać.

Nauka robienia paznokci to wspaniałe hobby. Nie tylko jest to zabawa, ale także oszczędność pieniędzy. Nie pozwól, aby twoja podróż do paznokci zniknęła! Jest to część tego, co zrobiłeś ze swoim czasem, więc chcesz go zatrzymać. Dowiedz się jak możesz zacząć ją chronić już dziś.

Myślisz o zrobieniu paznokci akrylowych? Oto obowiązkowy artykuł o pędzelkach do paznokci akrylowych. Bez względu na to czy jesteś początkująca czy też zajmujesz się już akrylami, ten artykuł zawiera wszystkie ważne aspekty dotyczące wyboru i pielęgnacji pędzli do paznokci akrylowych.