USUŃ LAKIER ŻELOWY NA PAZNOKCIACH U STÓP W DOMU: SZYBKO I PROSTO

Od ponad trzech tygodni masz na palcach stóp perfekcyjny kolor lakieru żelowego. Teraz Twoje paznokcie są coraz dłuższe i chcesz usunąć kolor w domu, ale z kłopotem owijania paznokci acetonem i bycia związanym z krzesłem przez co najmniej 20 minut, czekając na zmiękczenie lakieru żelowego, a następnie żmudne złuszczanie go wydaje się być ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić dzisiaj wieczorem, ponieważ stracisz dobrą godzinę swojego cennego czasu.

Najlepszy czas na usunięcie lakieru żelowego na paznokciach w domu jest po ciepłym prysznicu lub kąpieli, a następnie 15 minutach moczenia stóp w ciepłej wodzie. Żelowy lakier do paznokci będzie luźny i można go łatwo odkleić za pomocą pęsety. Dlatego też wysiłki i czas potrzebny do tego usunięcia są minimalne.

Wiele salonów paznokci pobiera około 10 dolarów, jeśli usuwają lakier żelowy na paznokciach plus trzeba spędzić dodatkowy czas na tej usłudze. Ta metoda pokaże Ci, jak możesz to zrobić w domu tak bez wysiłku. Dodatkowo zaoszczędzisz czas i trochę pieniędzy. Podekscytowana? Czytaj dalej, abyś wiedziała dokładnie jak to zrobić.

Usuń lakier żelowy z paznokci bez acetonu

Rzeczy, które potrzebujesz:

 • 1 duży plastikowy pojemnik, który pasuje do obu stóp z miejscem na zapas.
 • Mieć około 2 galony bardzo ciepłej wody.
 • ½ filiżanki soli domowej lub stołowej lub jakiegokolwiek rodzaju soli do pedicure, którą masz (opcjonalnie).
 • 1 para pęset.
 • 1 średni ręcznik do osuszania stóp
 • Decyduje gdzie ty siedzisz wygodny i mniej szansa uszkadzać twój podłogę z ewentualnym wodnym rozlewem.

Procedura:

 1. Po prysznicu namocz obie stopy w bardzo ciepłej wodzie przez 15 minut. Jeżeli woda jest zbyt gorąca dla twoich stóp dodaj więcej chłodnej wody. Poziom wody powinien być tuż nad kostkami.
 2. Sprawdź wizualnie po 10 minutach, czy żelowy lakier zaczyna się zwijać.
 3. Po żelu polski curl up, ze stopą nadal jest zanurzony, począwszy od małego palca, delikatnie i szybko złuszczają żelu polskiego się z parą pęsety bez odrywania go od paznokci, ponieważ trzeba trochę luźnej części do uchwycenia go w następnej rundzie.
 4. Zrób to z sąsiednimi palcami.
 5. Powtórz dwa powyższe kroki dla drugiej stopy, zawsze zaczynając od małego palca.
 6. Powtórz powyższe kroki złuszczania na paznokciach, które nadal mają lakier żelowy, aż zostanie on usunięty całkowicie na wszystkich paznokciach.
 7. Podczas gdy Twoje stopy są namoczone, dobrym pomysłem jest zrobienie kilku peelingów, aby usunąć pozostały martwy naskórek na stopach i palcach.

Spłucz, wysusz stopy i gotowe.

Opcja dodania soli kuchennej lub jakiejkolwiek soli do pedicure do wody ma na celu leczenie wszelkich możliwych bakterii lub grzybów, które mogą być na stopach. Dlatego zrobisz więcej dla swoich stóp niż tylko usunięcie lakieru żelowego w jednym posiedzeniu.

Korzyści z tego moczenia paznokci w ciepłej wodzie po prysznicu bez acetonu

Mniej czasu potrzebne: może nie mieć go w dół za pierwszym razem, ale po kilku razach, będziesz wydajny. Proces ten nie wymaga acetonu więc jest to plus. Twoje paznokcie będą szczęśliwe, że nie mają kontaktu z haszczącym, wysuszającym skórę środkiem chemicznym.

Mniejsze uszkodzenia paznokci: ponieważ cała warstwa lakieru żelowego jest podgrzewana równomiernie, łatwiej jest ją oderwać w porównaniu z innymi metodami owijania, które mogą mieć pewne twarde miejsca, które wymagają bardziej zdecydowanych działań złuszczających, co skutkuje ściągnięciem niektórych prawdziwych paznokci.

ZESTAW DO USUWANIA LAKIERU ŻELOWEGO 10 MINUT.

Usuwanie lakieru żelowego na paznokciach poprzez moczenie w ciepłej wodzie może być wykonane w salonach.

Ja robiłam to dla moich klientów. Kiedy pracowałam w moim salonie, stosowałam technikę clippera lub owijania aluminium, aby usunąć lakier żelowy na paznokciach klientów. Musieli siedzieć i czekać przez dodatkowe 20 minut, aż technik paznokci mógł bezpiecznie usunąć lakier żelowy, zanim mogła rozpocząć pedicure.

Użyłem tych technik w moim salonie, ponieważ były one rodzajem standardów branżowych i każdy inny sposób rozwiązania problemu, nawet jeśli może być lepszy, podniesie niektóre brwi. Ale dla moich klientów, stracili dodatkowe dobre pół godziny ich cennego czasu na żelu polski. Aż pomyślałam o jednym szczególnym sposobie.

Pewnego dnia moja pani klientka przyszła na pedicure. Potrzebowała nowego koloru żelu, a nie miała wystarczająco dużo czasu na cały zabieg usuwania żelu, usługę pedicure i nakładanie nowego żelu.

Postanowiłam rozpocząć usługę pedicure i od początku moczyć paznokcie z lakierem żelowym w ciepłej wodzie do pedicure. Zakończyłam wszystkie czynności pedicure oprócz przycinania i nadawania kształtu jej paznokciom. Po zakończeniu wszystkich podstawowych czynności pielęgnacyjnych w podstawowym pedicure, które trwały około 20 minut, lakier żelowy na jej paznokciach był już zwinięty, pomarszczony i na tyle miękki, że można go było łatwo odkleić. Teraz przycięłam i ukształtowałam paznokcie, oczyściłam skórki i nałożyłam nowy lakier żelowy w wybranym przez nią kolorze.

Pedicure z lakierem żelowym trwał około godziny, a cały pedicure żelowy nie wymagał dodatkowego czasu na usunięcie lakieru żelowego. W czasie wymeldowania nie policzyłam jej za moją usługę usuwania lakieru żelowego, ponieważ czułam, że nie wykonałam wystarczającej pracy, aby na to zasłużyć.

Ale odkryłem lepszy sposób, aby usunąć lakier żelowy na paznokciach.

To jest to, co mam dla Ciebie, aby spróbować w domu.

Możesz nawet zrobić sobie mini spa pedicure z wanną do stóp w domu.

Po prysznicu, można moczyć stopy w wannie stóp. Podstawowe wanny stóp kosztują poniżej 25,00 dolarów, a deluxe spa stóp z ciepła, które kosztuje mniej niż 60,00 dolarów, o cenie pedicure w salonie.

Możesz zdjąć swój żelowy lakier na palcach, odmłodzić swoje zmęczone, obolałe stopy po długim dniu w pracy poprzez wibrujące wałki masujące i terapeutyczną ciepłą wodę w tym samym czasie. Jest to korzystny sposób na usunięcie żelowego lakieru na palcach.

Możesz je dostać na Amazon.

Mam nadzieję, że zgodzisz się ze mną, że jest to świetny sposób i zabawa.

Możesz nawet dać najważniejszej pani w swoim życiu ekspresowy pedicure domowy, twojej mamie, jeśli się odważysz.

Założę się, że zwalisz ją z nóg, dosłownie i w przenośni.

Sprawdź na moim innym wspaniałym sposobie zdejmowania żelowego lakieru na paznokciach.

Szczęśliwego żelowania.