ŻÓŁTE PAZNOKCIE AKRYLOWE: CO MUSISZ WIEDZIEĆ

Żółty jest najjaśniejszym kolorem w spektrum, a nasze oczy przetwarzają go wcześniej niż inne kolory.

Co to są żółte paznokcie akrylowe?

Osoby noszące żółte paznokcie akrylowe chcą pokazać, że są szczęśliwe, optymistyczne, radosne, kreatywne lub że czują się oświecone. Żółte paznokcie akrylowe kojarzą się też z zabawą, gdy jest ciepło i świeci słońce.

Jak się robi żółte paznokcie akrylowe?

Żółte paznokcie akrylowe powstają głównie przez nałożenie na nie najpierw akrylu, a następnie pomalowanie ich zwykłym lub żelowym lakierem.

Istnieją żółte proszki akrylowe, dzięki którym można uzyskać żółte paznokcie akrylowe, ale proces ten jest mniej popularny, ponieważ użytkownik może później chcieć uzyskać inny kolor. Dlatego też metoda ta jest często rzadziej stosowana.

Popularne kształty dla żółtych paznokci akrylowych

W dzisiejszych czasach kształty paznokci są jednym ze sposobów na wyrażenie swojej osobowości. Popularne kształty paznokci akrylowych, które są używane przez wiele osób to okrągły, kwadratowy, owalny, migdałowy, szpilkowy itd. ale najbardziej popularnym kształtem jest trumna i ludzie również najbardziej lubią swoje żółte paznokcie akrylowe w kształcie trumny.

Krótkie żółte paznokcie akrylowe

Osoby, które chcą pokazać swój radosny, szczęśliwy stan umysłu, ale jednocześnie chcą mieć funkcjonalne paznokcie, z którymi mogą pracować, chcą aby ich żółte paznokcie akrylowe były krótkie. W ten sposób mają one swoje żółte paznokcie akrylowe i nie mogą się one łamać.

Długie żółte paznokcie akrylowe

Jeśli ktoś chce się w pełni pochwalić swoimi żółtymi paznokciami akrylowymi, będzie je miał długie. Takie długie żółte paznokcie akrylowe przyciągają wzrok lub uwagę. Właściciel paznokci w tym krzykliwym kolorze chce być zauważony.

Jak każdy inny kolor, żółty ma wiele odcieni od jasnokremowego do jasnego i mocnego jak słonecznik, limonka lub głębszy odcień jak musztarda. Zobaczmy jak różne odcienie żółtego są nakładane na paznokcie akrylowe i jak wyglądają w połączeniu z innymi kolorami takimi jak czarny, biały, fioletowy lub różowy aby stworzyć wspaniale wyglądające wzory na żółtym płótnie.

Żółty słonecznikowy paznokcie akrylowe

Jest to najjaśniejszy żółty kolor, jaki można zastosować na paznokciach akrylowych. Z pewnością przyciągają one uwagę.

Odważny odcień żółtego słonecznika oznacza szczęście, radość lub cokolwiek pozytywnego.

Jeśli chodzi o inne pozytywne cechy, żółty słonecznik oznacza miłość, lojalność, długowieczność i marzenia.

Żółte pastelowe paznokcie akrylowe

Pastelowy żół ty to kolor miękki i uważany za delikatny. Reprezentuje on łagodną i chłodną osobowość. Dlatego też łagodniejsze kształty, takie jak okrągłe lub migdałowe paznokcie dobrze komponują się z tym delikatnym pastelowym żółtym kolorem.

Żółte i białe paznokcie akrylowe

Jedną z zabawnych stylizacji na lato jest połączenie żółtego i białego. Na paznokciach akrylowych, jeden z tych kolorów może być kolorem bazowym, a drugi może być użyty do stworzenia stokrotki. To zawsze podnosi na duchu i wprawia w radosny nastrój.

Czarne i żółte paznokcie akrylowe

Czarne i żółte paznokcie akrylowe to mocne połączenie kolorów. Paznokcie te mogą jednak wyglądać bardzo kobieco i wyrafinowanie, jeśli jako kolor akcentu użyje się czerni.

Niebiesko-żółte paznokcie akrylowe

Kolor niebieski i żółty uzupełniają się wzajemnie ponieważ znajdują się one w przeciwnych kwadrantach koła kolorów. Jeśli więc lubisz zarówno kolor niebieski jak i żółty to możesz zrobić paznokcie akrylowe w obu tych kolorach i poczuć się elegancko.

Różowe i żółte paznokcie akrylowe

Kolory różowy i żółty to radosny i młodzieńczy wygląd na ciepłą pogodę, zwłaszcza w miesiącach letnich.

Urocze żółte paznokcie akrylowe

Istnieją nieoczekiwane żółte paznokcie akrylowe, na które ciekawe pomysły wpadają zarówno technicy pielęgnacji paznokci, jak i osoby, które robią paznokcie w domu. Wystarczy tylko na nie spojrzeć, aby się o tym przekonać.

Żółte paznokcie akrylowe ombre

Najpopularniejszą odmianą koloru żółtego jest ombre.

Przed pojawieniem się pudru zanurzeniowego lub SNS, ombre, czyli połączenie dwóch różnych kolorów, które przechodzą jeden w drugi, było wykonywane za pomocą aerografu.

Ale teraz jest to łatwiejsze dzięki proszkom do zanurzania. Wszystko co musisz zrobić to nałożyć najpierw żółty kolor bazowy i posypać końcówki paznokci drugim kolorem lub odwrotnie.

Żółte paznokcie akrylowe z wzorami

Żółte paznokcie akrylowe można upiększyć na wiele sposobów:

  • błyszczyków
  • Kamienie szlachetne
  • Sztukę paznokci

Możesz używać każdego z nich osobno lub łączyć je ze sobą, aby stworzyć wyszukane wzory.

Patrząc na media społecznościowe na temat paznokci akrylowych można zauważyć, że ludzie mogą tworzyć prawie każdą sztukę, od rysowania motyli do pająków na Halloween, i nie ma żadnej zapowiedzi tego, jak człowiek może stworzyć piękne sztuki paznokciowe z nimi.

Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Jak znaleźć najlepszy salon stylizacji paznokci w pobliżu? Poznaj pięć rzeczy, które sprawiają, że salon stylizacji paznokci jest najlepszy.

Zdjęcie autorstwa De'Andre Bush na Unsplash