SUPER GLUE ZŁAMANY PAZNOKIEĆ AKRYLOWY: JAK TO ZROBIĆ

Niezależnie od tego, czy masz paznokcie akrylowe przez długi czas, czy też masz je tylko od czasu do czasu, jesteś zobowiązany do złamania jednego lub dwóch od czasu do czasu. Zastanawiasz się czy możesz szybko naprawić złamane paznokcie akrylowe używając super glue, który masz w domu.

Superglue lub klej do paznokci może być użyty do ponownego przyklejenia złamanego kawałka lub pękniętego paznokcia akrylowego pod warunkiem, że nie ma urazu do naturalnego paznokcia lub złamanie paznokcia nie powoduje bólu lub krwawienia. Paznokcie należy oczyścić alkoholem aby zapewnić najsilniejsze połączenie z klejem.

Aby skleić z powrotem swoje złamane paznokcie w jednej próbie, czytaj dalej.

Czy można przykleić z powrotem złamany paznokieć akrylowy?

Tak, można ponownie przykleić złamany paznokieć akrylowy, jeśli złamanie paznokcia nie powoduje bólu, bolesności lub krwawienia. Oznacza to, że złamanie nie ma wpływu na Państwa naturalny paznokieć, a uszkodzony jest tylko paznokieć akrylowy.

Do ponownego założenia złamanego kawałka paznokcia akrylowego możesz użyć domowego super glue lub kleju do paznokci. Każdy z tych klejów będzie działał dobrze, ale musisz oczyścić współpracujące powierzchnie, na których je łączysz, lub złamana końcówka akrylowa nie pozostanie na długo.

Jak przykleić z powrotem złamany paznokieć akrylowy

Jeśli zdarzy Ci się odzyskać odłamany kawałek paznokcia akrylowego, masz szczęście, ponieważ bez niego nie będziesz w stanie.

Procedura:

Oczyść zarówno paznokieć akrylowy jak i odłamany kawałek alkoholem.

Nie należy polerować ani spiłowywać złamanej linii. W ten sposób zmienisz tę linię i złamany kawałek nie będzie prawidłowo przymocowany.

Nałóż cienką linię super glue lub kleju do paznokci po obu stronach paznokcia akrylowego.

Teraz wciśnij złamany kawałek akrylu na paznokieć i spróbuj go ustawić tak, aby pasował, tak jak zrobiłbyś to z puzzlami.

Trzymaj je nieruchomo przez pięć do dziesięciu sekund.

Teraz możesz puścić złamaną końcówkę akrylu. Powinna ona pozostać na paznokciu w miarę wysychania kleju.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić złamany paznokieć, możesz nałożyć więcej superglue lub kleju do paznokci na złamaną linię. Zrób to dla górnej i dolnej części paznokcia, jeśli to możliwe.

Odczekaj około 3 minut, aby upewnić się, że cały klej całkowicie wyschnie.

Możesz pomalować ten paznokieć lub umieścić glittery, aby ukryć złamaną linię.

Tak właśnie naprawia się złamany gwóźdź akrylowy za pomocą kleju.

Jak naprawić złamany paznokieć akrylowy bez kleju

Ponieważ kleje do paznokci lub super kleje są najlepsze do ponownego dołączenia złamanego kawałka paznokcia akrylowego, nie ma wiele, co możesz zrobić bez niego.

Jeśli jednak nie chcesz, aby ludzie widzieli twój złamany paznokieć akrylowy, możesz owinąć wokół niego bandaż.

Ten bandaż zapobiega również ostrej krawędzi, aby złapać się w twoje włosy lub ubrania, dopóki nie będziesz mógł go naprawić.

Teraz wiesz, jak superglue złamany gwóźdź akrylowy. Mam nadzieję, że nie będziesz musiała tego robić często. Jeśli tak, to jest duża szansa, że twoje paznokcie akrylowe są zbyt cienkie jak na twoją branżę, lub że jesteś dla nich zbyt twarda i powodujesz, że twoje paznokcie akrylowe nie wytrzymują tak długo jak powinny.

Miej wspaniały zestaw paznokci akrylowych bez klejenia.

Powiązane artykuły:

ILE RAZY MOŻNA WYPEŁNIĆ PAZNOKCIE AKRYLOWE? To zależy od kilku rzeczy, o których możesz dowiedzieć się w tym artykule

Jeśli nosisz paznokcie akrylowe powinieneś przeczytać ten artykuł HOW TO TAKE OFF ACRYLIC NAILS: SAFE & NO-PAIN REMOVAL GUIDE. Jest to post o różnych sposobach usuwania paznokci akrylowych w domu.