ILE KOSZTUJE MANICURE ŻELOWY: ŚREDNIE CENY W DUŻYCH MIASTACH

Koszt manicure żelowego zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja, jakość usług, salony z wyższej półki lub zniżki i dodatkowe usługi. Żelowy manicure jest zazwyczaj podstawowym, standardowym lub standardowym manicure z lakierem żelowym zamiast zwykłego. Średnio, za podstawowy manicure żelowy, klienci mogą spodziewać się zapłacić 28,51 $ na wschodnim wybrzeżu, 24,62 $ na zachodnim wybrzeżu i 26,23 $ w regionie środkowym. Liczby te są średnie ceny, które są obliczane przy użyciu cen z 400 średnich salonów paznokci w USA w 2020 roku. Średniej wielkości salony to takie, które mają od 6 do 12 stołów do manicure. Różnice w kosztach manicure żelowego są szczegółowo wyjaśnione poniżej, więc możesz się spodziewać, co zapłacisz, jeśli zdarzy Ci się żyć w lub w pobliżu nich.

Koszt podstawowego manicure żelowego w różnych miastach lub aglomeracjach miejskich

Na stronie koszt manicure żelowego waha się od małych miast do dużych miast, niskiej lub wysoka konkurencja.

Ty można prawie oczekiwać, że zapłacisz więcej za ten sam manicure żelowy jeśli mieszkasz na wsi niż ci, którzy mieszkają w dużych miastach, ponieważ nie ma tam nie wiele salonów paznokci w małych miastach, więc mogą one utrzymać ich ceny wysokie.

Na stronie z drugiej strony, w dużych miastach jest wiele salonów paznokci dla klientów do wyboru. Dlatego ceny za manicure są z reguły niższe.

Manicure żelowy może kosztować więcej jeśli jest to manicure żelowy w spa.

W dzisiejszych czasach prawie wszystkie usługi manicure w salonach paznokci wykonywane są przez klientów siedzących na dużym wygodnym krześle biurowym przed stołem do manicure lub stacją manicure. Stacja manicure składa się z reguły z trzech głównych części:

Blat o prostokątnym kształcie wykonany z nieporowatych materiałów.

Miękka poduszka na ramiona, aby klienci mogli wygodnie oprzeć ręce przez około 30 minut.

Dwie pionowe długie podstawy boczne działające jako nogi stołu, aby wspierać blat. W tych dwóch podstawach znajduje się kilka szuflad, w których manicurzystka może przechowywać swoje narzędzia i produkty do paznokci.

Jeśli zabieg na dłonie odbywa się na krześle do pedicure z masażem pleców, to często nazywany jest manicure spa. Podczas zabiegu można skorzystać z 30 minutowego masażu pleców.

Co wchodzi w skład manicure żelowego?

Manicure żelowy rozpoczyna się zazwyczaj po zajęciu miejsca przy stoliku do manicure od namoczenia dłoni w ciepłej wodzie. Można również dodać trochę mydła do rąk i płynu do zmiękczania skórek.

Twoja manicurzystka zacznie przycinać paznokcie i usuwać nadmiar skórek. Podczas obcinania paznokci, wybrany przez Państwa kształt paznokci zostanie również stworzony.

Podstawowe czynności związane z manicure żelowym są już zakończone. W następnej kolejności wykonywane są inne dodatkowe usługi jak naprawa paznokci, złuszczanie, masaż dłoni i ramion lub inne dodatkowe usługi.

Jakość manicure odzwierciedla jego koszt

Każdy salon pielęgnacji paznokci lub spa ma swoją własną wersję manicure żelowego. Niektóre oferują podstawowe, które są po prostu, podstawowe. Inne oferują więcej dodatkowych zabiegów w swoich manicure żelowym. Przyczyny różnic wynikają z konkurencji lub salon po prostu stara się zwiększyć swoją świadomość usług. Drugi ma tendencję do pobierania nieco wyższej ceny, aby uzasadnić ich bardziej zaangażowanych zabiegów manicure żel.

Manicure żelowy będzie kosztował więcej wwysokiej klasy uzdrowiskach

Spa będą miały wyższe ceny za usługi manicure żelu niż z dyskonta salonów paznokci, ponieważ zazwyczaj znajdują się w ekskluzywnej okolicy i mają znacznie wyższe koszty ogólne niż te z dyskonta lub low-end ones.

Spa może również zapewnić więcej usług rozpieszczających do manicure żelowego. Mogą to być darmowe gorące ręczniki lub napoje, dłuższe sesje masażu dłoni i ramion lub lepiej spersonalizowane usługi, które uzasadniają ich wyższe ceny.

Najlepszy manicure to ten wykonany przez manicurzystkę, która się o niego troszczy.

Manicure to usługa wykonywana przez osobę do osoby, której dłonie będą trzymane, dotykane przez manicurzystkę przez co najmniej 30 minut, podczas gdy Ty siedzisz. Jeśli nie jest ona bardzo kompetentna i troskliwa, nie będziesz miała wspaniałego doświadczenia bez względu na to, ile dodatkowych usług jest podanych lub jak pięknie wygląda spa.

Manicure żelowy będzie kosztował mniej dzięki ofertom pakietowym

Prawie wszystkie salony mają oferty pakietowe, które obniżą koszt manicure, jeśli skorzystasz z więcej niż jednej usługi. Jeśli myślisz o skorzystaniu z więcej niż jednej usługi, nie wahaj się poprosić kierownika salonu o zniżkę na wiele usług. Częściej niż nie, wszystkie salony mają ofertę pakietową mani-pedi.

Nie musisz płacić pełnej ceny za manicure żelowy

Większość salonów paznokci często ma zniżki z różnych okazji. Aby zwiększyć sprzedaż, mają one zazwyczaj specjalne okazje z okazji rocznic, urodzin, świąt lub sezonów. Przy takich okazjach mogą Państwo zaoszczędzić trochę pieniędzy. Przed zrobieniem sobie paznokci zapytaj czy salon ma jakieś promocje rabatowe.

Jak długo trwa manicure żelowy?

Prawidłowo wykonany manicure żelowy może trwać od dwóch do trzech tygodni. W tym czasie paznokcie wyrastają i na ich powierzchni pojawiają się dwie części: stara część z lakierem żelowym i nowa część przy skórkach bez lakieru żelowego.

Co zrobić kiedy paznokcie żelowe wyrastają?

Po dwóch do trzech tygodni, paznokcie muszą być przycięte, a stary lakier żelowy musi być usunięty.

Można przyjść do salonu pielęgnacji paznokci aby usunąć stary lakier żelowy lub można go usunąć samodzielnie w domu.

Jeśli robisz to sam, istnieje wiele sposobów na usunięcie lakieru żelowego, więc upewnij się, że wybierzesz ten, który jest najbardziej odpowiedni dla Twojej sytuacji, aby nie uszkodzić paznokci.

Trzy sposoby na utrzymanie manicure żelowego

Jeśli chcesz kontynuować swój manicure żelowy, stary lakier żelowy musi być usunięty, aby nowy kolor żelu może być stosowany. Istnieją trzy sposoby, które możesz zrobić w zależności od tego, ile pieniędzy chcesz wydać lub ile dodatkowych usług chcesz mieć.

1 - Możesz zachować ten sam kolor przez jeszcze jeden tydzień: jeśli twoje naturalne paznokcie rosną powoli i po dwóch tygodniach nie widać już szczeliny między skórkami a lakierem żelowym, możesz przedłużyć trwałość swojego lakieru żelowego o dodatkowy tydzień nakładając nowy żelowy lakier nawierzchniowy na kolor żelowy, który zaczyna się już robić matowy.

Ta opcja jest dla ludzi, którzy robią to sami i większość techników paznokci nie będzie świadczyć tę usługę, ponieważ nie jest to typowe.

Jeśli to zrobisz, nie musisz wydawać pieniędzy na nowy kolor żelu na jeszcze jeden tydzień.

2 - Mniej kosztowna opcja zmiany koloru żelu: jeśli nie mają Państwo czasu na pełny manicure żelowy lub nie uważają Państwo, że Państwa ręka potrzebuje dużo pracy, to proszę zdecydować się na opcję zmiany koloru żelu. Manicurzystka usunie tylko stary lakier żelowy, przytnie i ukształtuje paznokcie zgodnie z Państwa upodobaniami i wypoleruje je na nowy kolor.

Nie otrzymają Państwo wszystkich dodatkowych usług, które są związane z pełnym manicure żelowym.

Zazwyczaj za zmianę koloru żelu zapłacą Państwo od 20 do 25 dolarów.

3 - Pełna cena za nową opcję manicure żelowego: otrzymasz pełną obsługę manicure żelowego, który obejmuje moczenie rąk, przycinanie skórek i kilka innych dodatkowych usług. ou można oczekiwać, aby zapłacić pełną cenę, która jest między 25 dolarów do 30 dolarów.

Niektóre salony paznokci będzie opłata dodatkowa za stary krok usuwania żelu, podczas gdy inne nie.

Dodatkowe usługi mogą zwiększyć koszt manicure żelowego

Następujące zabiegi mogą być dodane do żelu manicure w zależności od tego, co szczególne potrzeby są.

Złuszczanie: $5 - $10. Twoje ręce i ramiona otrzymają dodatkowe czyszczenie z pachnącym cukrem lub solą scrub. Kiedy manicurzystka pociera dłonie i ramiona z tym peelingiem, więcej martwego naskórka jest usuwane. Usługa ta jest korzystna dla osób, które mają suchą lub nadmiernie suchą skórę.

Parafina: $5 - $10. Ta dodatkowa usługa jest popularna wśród osób, które mieszkają w zimnym, zimowym klimacie. Twoje ręce zostaną zanurzone w gorącej kąpieli parafinowej, a następnie owinięte specjalnymi rękawicami, aby utrzymać ciepło przez 15 minut. Wosk ma za zadanie nawilżyć i zmiękczyć skórę dłoni dzięki zawartemu w nim olejkowi.

Masaż dłoni: $5 - $10. Wszystkie licencjonowane manicurzystki uczyły się w szkole podstawowej sztuki masażu rąk, aby móc wykonywać ten masaż. Doświadczone manicurzystki zrobią Państwu wspaniały masaż dłoni.

Więcej niż jeden kolor lakieru żelowego: $5 - $7. Nawet jeśli koszt Twojego manicure żelowego zawiera koszt lakieru żelowego, ale spodziewaj się zapłacić trochę więcej, jeśli chcesz użyć więcej niż jeden.

Francuskie wskazówki: $3 - $5. Najbardziej klasyczny popularny wygląd na paznokciach, gdzie cienkie białe linie są skrupulatnie rysowane w poprzek wolnych krawędzi paznokci.

Wzornictwopaznokci: od 5 dolarów. Z reguły wzory te znajdują się na dwóch dużych paznokciach u nóg, ponieważ mają one więcej powierzchni do obrysowania. Wzory te mogą być od prostych do znacznie bardziej skomplikowanych.

Naprawa paznokci: $3 - $5. Jeśli niektóre paznokcie nie są tej samej długości lub kształtu i chcą Państwo aby manicurzystka wykonała swoją magiczną pracę tak aby mieć idealnie wyglądające dłonie, proszę liczyć się z tym, że za tę usługę trzeba będzie dodatkowo zapłacić.

Zazwyczaj manicurzystka będzie musiała wyrzeźbić wolny brzeg lub założyć tipsa i przyciąć go aby poprawić wygląd tego konkretnego paznokcia. Do wzmocnienia wzmocnionego paznokcia użyty zostanie akryl. Nie wszyscy manikiurzyści są w stanie stworzyć sztuczny paznokieć który będzie wyglądał tak samo jak inne naturalne paznokcie. Dlatego też należy się upewnić czy nowy paznokieć podoba się Państwu zanim zostanie on wypolerowany.

Koszty manicure żelowego nie zawierają napiwków.

Oczekuj, że dasz 10 do 20% napiwku dla pedicurzystki, która wykona dobrą robotę aby twoje ręce wyglądały dobrze i da ci około godziny wspaniałego relaksu na krześle manicure.

Teraz znasz już średnie ceny manicure żelowego. W zależności od tego, jakie dodatkowe usługi potrzebujesz, ostateczny koszt Twojego żelowego manicure może wynieść od 35 do 60 dolarów.

Roczny koszt noszenia manicure żelowego

Jeśli dostaniesz nowy żel manicure co trzy tygodnie to zapłacisz za to około 17 razy w ciągu jednego roku. Biorąc pod uwagę zakres żel manicure między $ 24,62 na zachodnim wybrzeżu i $ 28,51 na wschodnim wybrzeżu, twój roczny koszt żel manicure będzie od $ 418,54 do $ 484,67. Kwota ta nie obejmuje gazu do samochodu, porady. Ponadto spędzisz około 2 godzin dla każdego żelu aplikacji paznokci.

Czy manicure żelowy wart jest pieniędzy?

Jeśli zastosuje się go we właściwy sposób, manicure żelowy może trwać do trzech tygodni na paznokciach w porównaniu z zaledwie kilkoma dniami przy użyciu zwykłego lakieru. Czy chcesz mieć manicure żelowy przez cały czas czy tylko na specjalną okazję, manicure żelowy da ci kolor który ci się podoba, który zachowuje swój kolor i połysk, opiera się odpryskom i dzięki temu możesz z dumą pokazywać swoje paznokcie.

Mamy nadzieję, że Twój manicure żelowy spodoba się Tobie jak wielu innym.

Miłej zabawy z żelowaniem.